היי...

עברת תקיפה מינית כלשהי? לא עברת תקיפה מינית אבל את/ה מרגיש/ה רצון לעזור? את/ה מוזמנ/ת להצטרף למשפחה גדולה וחמה. הפורום הזה נועד לספק תמיכה על כל מאפייניה: אווירה של בית חם, הקשבה, עזרה, הזדהות, רגישות, תחושת ביטחון, הבנה והרבה מאוד אהבה. אנו רוצים להעניק מקום בטוח לפריקת כל הרגשות ולדבר על הדברים הקשים באמת מבלי לחשוש.

המנהלים: אורית, מיכלל

איילה...

היי...

הודעהעל ידי איילה... » ג' נובמבר 01, 2011 7:16 pm

היי..
קצת מוזר לי שוב לכתוב פה אחרי כ״כ הרבה זמן שלא כתבתי ולא ממש דיברתי על זה עם מישהו.
אמא שלי כל הזמן מנסה לדבר איתי על מה שקרה ואני פשוט לא נפתחת אליה ולא מסוגלת לדבר איתה על זה. אבל היא נפגעת וחושבת שזה בגללה. מה אני יכולה לעשות עם זה?

יש לי רגעים שכשאני רואה תכנית או סרט יפה אני ממש מתחברת לדמות מסויימת, זה דמות כזאת שכולם מרגישים חופשי לדבר איתה על הכל. וכשאני רואה את זה אני פשוט מאחלת לעצמי שיהיה לי מישהו כזה בחיים. שיהיה לי מישהו שאני יכולה לסמוך עליו בלי שיישפטו אותי על כל דבר... פשוט לדבר עם מישהו שבאמת אכפת לו ממני.
ולא מצאתי מישהו כזה שבאמת אכפת לו. וכבר תקופה ארוכה שאני לא מדברת עם אפחד.. פשוט שומרת הכל לעצמי. ואז מרוב דיכאון אני מסתכל על הסידרה שלי ופשוט כל הזמן מאחלת לעצמי מישהו כזה גם בחיים שלי.
אני מרגישה ממש חולנית שאני ככה מתחברת לדמות ואני בעצמי כבר מרגישה שאני פשוט רוצה לדבר איתה... :(
אני פשוט רוצה לסמוך שוב על אנשים. ולדבר איתם בהכי חופשיות שאפשר... אבל לקחו לי את זה כשהייתי קטנה ביחד עם הבתולים שלי וביחד עם הנפש שלי.
אני מרגישה שאני כ״כ מתפרקת. שמאז פשוט לא נשאר ממני כלום ולכן אין לי אפילו למה להתחיל לקחת טיפול. כי בכל מקרה שום דבר ואפחד לא יכול להחזיר לי את מה שנלקח ממני מזמן.

קורה לי לפעמים שאני צופה בפורנו. אני ממש נגעלת מעצמי כשזה קורה!!!!! אבל באיזשהו מקום הגוף שלי פשוט לפעמים מרגיש שהוא צריך את זה.. אני לא יודעת להסביר את זה והלוואי שהיה לזה פשוט הסבר הגיוני...

אני לא יודעת מה לעשות עם עצמי ואם לקחת טיפול או לא.
:( :( :( :(

סמל אישי של המשתמש
זיו
משתמש פעיל

Re: היי...

הודעהעל ידי זיו » ג' נובמבר 01, 2011 11:09 pm

איילה,
ברוכה השבה!
:flowers:
זיו

מודעות ומניעת תקיפה מינית
לנערות ונשים

סמל אישי של המשתמש
אפרת מסלן
מתנדבת מסל"ן

הודעהעל ידי אפרת מסלן » ד' נובמבר 02, 2011 7:50 am

היי איילה,
זה לא פשוט לחזור לסמוך על בני אדם. זה לוקח המון זמן וסבלנות. לפעמים קצת מתקרבים, ואחר כך מתרחקים ושוב מתקרבים.
תנסי להסביר לאמא שלך, שלא תמיד את רוצה או יכולה לשתף. תסבירי לה בסבלנות, עד שהיא תבין, שזה לא בגללה. ואם היא רוצה שתסתדרו, היא צריכה להיות סבלנית.
לגבי הטלוויזיה, לרוב זו המטרה בתוכניות- שנתחבר מאוד לאחת הדמויות. זה מאוד טבעי.
אל תשפטי את עצמך לגבי הצפייה בפורנו. הסקרנות הזאת היא מאוד טבעית. ואולי דווקא טוב שיש לך עניין בתחום המיני.
רק חשוב לזכור שהתכנים האלה כלל לא מייצגים יחסי מין אמיתיים. לא בתנוחות, ולא בנתונים (מותר להשתמש במילה סיליקון?)
אני חושבת שטיפול מאוד חיוני. אבל אל תאצי בעצמך. את תדעי מתי זה נכון לך.
אפרת
מתנדבת מסל"ן

לורנס
משתמש פעיל

הודעהעל ידי לורנס » ד' נובמבר 02, 2011 10:00 am

שלום לך איילה,
מסכימה עם הנאמר על-ידי אפרת. אישית אני מרגישה שאת מאוד קרובה להתחיל טיפול עם סיכויי הצלחה, כי את מודעת על מצבך ורוצה לשנותו. לכן אני מעודדת אותך לעשות את הצד. כך תכלי לאט, לאט לשחרר חסימות ולהתחבר לעצמך. את זקוקה לזה.
בהצלחה!
לורנס

איילה...

הודעהעל ידי איילה... » ג' פברואר 10, 2015 6:08 pm

למה אני מרגישה שאני צריכה לצפות בדברים האלה? אני מודעת לזה שזה לא המציאות ושכל מה שקורה שם לא מציאותי.
לפעמים אני מרגישה שכשאני מסתכלת על זה זה עושה לי רע ומשכיח ממני את הכאב שאני עוברת

חזור אל “תקיפה מינית”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 93 אורחים