לא יודעת מה ואיך

עברת תקיפה מינית כלשהי? לא עברת תקיפה מינית אבל את/ה מרגיש/ה רצון לעזור? את/ה מוזמנ/ת להצטרף למשפחה גדולה וחמה. הפורום הזה נועד לספק תמיכה על כל מאפייניה: אווירה של בית חם, הקשבה, עזרה, הזדהות, רגישות, תחושת ביטחון, הבנה והרבה מאוד אהבה. אנו רוצים להעניק מקום בטוח לפריקת כל הרגשות ולדבר על הדברים הקשים באמת מבלי לחשוש.

המנהלים: אורית, מיכלל

לינוייי
משתמש פעיל

לא יודעת מה ואיך

הודעהעל ידי לינוייי » ש' אוקטובר 15, 2011 11:16 pm

האמת כמו שכתבתי בפוסט האחרון באמת קשה לי לחיות עם זסה אבל אני מניחה שזה לא שונה מאף אחת מכם.
היום נגיד כמוש אמרתי של]פעמים קורא לי שיש ימים שחות או יותר קשה היום נשברתי ובכיתי כל היום כמעט.
זהנ פשוט כל כך קשה ואני לא יודעת אך יש בנות שעהברו את זה שעות על גבי שעות או כמה פעמים יכולות לסבול את זה שאני עוד הצלחתי להפסיק את זה באמצע בוכה כל כך אני מרגיש כל כך מגעיל בגלל זה גם אם אומרים לי אחרת.
אם הייתי יכולה להחזיק את הזמן לאחור הייתי משתנה כל כך לא רק בגלל מה שקרה אלא בגלל שרציתי לעשות את זה מזמן הייתי מפ]סיקה עם כל הבנים האלה וכל השטויות המגעילות האלה אני כל כך מצטערת שעשיתי את זה ועשיתי את זה בהתחלה בגלל אגו בגלל סיפוק בגלל סתם גחמה.
תגידו מה שתגידו שאני יכולה להעריך פעם אחת כאילו היא הייתה הפעם הראשונה אבל עדיין זה לא משנה כי זה לא יהיה אותו דבר.
פשוט ההרגהשה הזאת ברגע שהוא חדר לתוכי בכוח זה היה כל כך מוזר כאילו כל שאר הדברים שקרו בחיים אם זה האלימות של אבא ואם זה הבגידה של החבר והחברה ואם זה כל מה שקרה הכול נראה כל כך קטן וחסר משמעות לעומת זה.
זה היה כל כך כואב גם מבחינה פיזית וגם מבחינה נפשית.
פשוט כשזה קרה הרגשתי כאיללו מישו לקח סכין ענקית וחתך את הלב שלי וזרק אותו כאילו הוא לא שווה יותר כלום.
הרגשתי מגעילה כאיללו הגוף שלי לא שווה יותר כלום.פשוט כל כך רציתי לעשות את זה עם מישו שאני אוהבת ורוצה.רציתי שזה יהיה אמיתי וכנה .הוא פשוט גזל הכול את התמימות,את החיוך את הצחוק את הכול את כל מה שהיה לי.
לקח לי חודשיים כדי להיות מסוגלת להפיסק לבכות אחרי סקס עם החבר ולקח לי זמן עד שהפסקתי לחשוב על מחשבות אובדניות.
כשזה קרה כל הדרך הביתה לא הצלחתי להנרגיש כלום חוץ מצהאצבעות המגעילות שלו שחודרות אליי פנימה התפתלתי מכאבים במשך כמה ימים שהלכתי לרופא הבנתי מזה פלאשבסק מטורף שעוד קורה לי לפעמים.
הייתי עושה הכול בשביל לשנות את ההתנהגות שלי זה פשוט כל כך כואב העובדה שזה קרה לי.ואני לא מאי=חלת את זה לאף בחורה בעולם.

ליאל

Re: לא יודעת מה ואיך

הודעהעל ידי ליאל » א' אוקטובר 16, 2011 1:05 am

לינויי יקרה,
ניסיתי למצוא מה לכתוב לך, כתבתי ומחקתי.... ושוב...
אולי כי גם אני לא במצב רוח מדהים כרגע.
אבל רק רציתי לומר לך בכל זאת,
שקראתי אותך. והזדהתי איתך.
ומקווה שתמצאי את הכוח והאהבה לעצמך מבפנים.
שיהיה לך לילה טוב!

ביתילי
משתמש פעיל

הודעהעל ידי ביתילי » א' אוקטובר 16, 2011 8:44 am

יש גברים אדיוטים.

צריך להרוג אותו.
איזה מנוול.
אדיוט!
אני שונאת את כל המין העלוב והכוחני הזה.

אבל יש הרבה כאלה שחולקות עלי ואומרות שאחדים מהם טובים, ומגנים, ונחמדים, ויתנו לך חוויה מתקנת לכל הסבל שעברת מהם.

למזלך, הם רק חצי, ויש לנו אותנו :growing:
את חכמה, את נפלאה, ואת עוד תכבשי את העולם!

והינה לסיכום שיר יפה שאני שומעת עכשיו-

סמל אישי של המשתמש
מיכלל
סגל מסל"ן

הודעהעל ידי מיכלל » א' אוקטובר 16, 2011 12:50 pm

ךחנוי יקרה !
אני ממש לא יודעת אם מותר להתבטא כך כאןותסלחו לי כולם -אך הפוגעים הם ממש לא גברים,וגם לא חיות [כי לא אעליב את החיות]הם לדעתי -מניאקם -וזהו אין להם כינויי אחר,
ואני לא אשים אותם באותו מקום עם גברים נורמליים.
גם לעניות דעתי אין לערבב בין אלימות מינית לבין -מין או סקס או איך שתכני את מה שעושים כששניים רוצים!
וזהו הדגש -כששניים רוצים,עושים את מה שהשנייםיחד בוחרים,
כל מעשה שנעשה בכוח-הוא אלימות בלבד!
נשמה יקרה, מה יש לשנות בך? את לא פגעת ולא היית אלימה!
לך מגיע הבנה ואהבה! איתך בהערכה רבה,מיכל.

מתחילה מחדש
משתמש פעיל

הודעהעל ידי מתחילה מחדש » א' אוקטובר 16, 2011 8:17 pm

לינוי יקירה,
עצוב לי לקרוא אותך כי כ"כ מזדהה.
את צודקת זה כבר לא יהיה אותו הדבר...
לדעת שהפעם הראשונה הייתה.. א...
שזה היה בכוח באלימות בכפייה, שזה לא בא מאהבה
או מבחירה..

ליבי איתך
:iloveu2:

סמל אישי של המשתמש
אפרת מסלן
מתנדבת מסל"ן

הודעהעל ידי אפרת מסלן » ד' אוקטובר 19, 2011 4:02 pm

היי לינוי,
את חולקת איתנו את הפשע הנוראי הזה שהוא עשה. ואני בטוחה שאין מילים שיצליחו להתקרב לכאב שעברת ושאת עדיין עוברת. זה לא הוגן שגבר כופה עליך. בעיקר לא כשזו הפעם הראשונה שלך. ואני מניחה שבמגע מיני עם גברים אחרים בעתיד, ייתכן ויהיו לך פלאשבקים ותזכרי במה שקרה.
אבל עם הזמן את תזכרי פחות. ואני כן מאמינה שתמצאי משהו שיהיה קשוב אליך מספיק ויסכים לעשות את הדברים בקצב שלך ובזמן שלך. ואם הוא לא יסכים, אז מגיע לך הרבה יותר!
אפרת
מתנדבת מסל"ן

חזור אל “תקיפה מינית”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 126 אורחים