אני זונה בהתנדבות. טריגר

עברת תקיפה מינית כלשהי? לא עברת תקיפה מינית אבל את/ה מרגיש/ה רצון לעזור? את/ה מוזמנ/ת להצטרף למשפחה גדולה וחמה. הפורום הזה נועד לספק תמיכה על כל מאפייניה: אווירה של בית חם, הקשבה, עזרה, הזדהות, רגישות, תחושת ביטחון, הבנה והרבה מאוד אהבה. אנו רוצים להעניק מקום בטוח לפריקת כל הרגשות ולדבר על הדברים הקשים באמת מבלי לחשוש.

המנהלים: אורית, מיכלל

ליאל

אני זונה בהתנדבות. טריגר

הודעהעל ידי ליאל » ה' אוקטובר 13, 2011 8:20 pm

ניסיתי. באמת שניסיתי שלא לחזור לכאן.
להמשיך בחיים הרגילים. להסתכל רק קדימה בלי להתעסק כ"כ הרבה במה שהיה. ועדיין.
לא רוצה לרחם על עצמי וליפול כל פעם מחדש.
אני יודעת שאסור לי להתפרק כי לא יהיה מי שיתפוס אותי.
תמיד התקופהה הזאת של השנה הייתה קשה בשבילי, המשפחתיות המסיבית הזאת. וכל ההתחלות.
זה תמיד מדגיש לי את הניתוק ממשפחה. ועד עכשיו ( כבר שבע שנים!) שהיינו יחד בכל החגים ובכלל.
עם השותף... ואני לא יודעת איך להסתדר בלעדיו. אני ממש ממש מתגעגעת אליו. עד כאב.
מן צורך פיזי בסיסי להיות איתו יחד. איפה שהכל ברור. והכל במקום.
אני כל כך לבד. ואני שונאת את עצמי שאני ככה מרחמת על עצמי! צאי מזה כבר דפוקה!!!
או שתמשיכי בחיים או שתחזרי להיות איתו לא משנה מה. אבל אל תשארי ככה!
אז כבר כן, כמעט שחזרתי אליו. כשהוא התקשר שוב, ועניתי לו כי כל כך חיכיתי שיתקשר! בפחד ובהתרגשות יחד. וכבקש שנפגש רק לקפה הסכמתי. וחיבקתי אותו ובכיתי ואמרתי לו שאני צריכה אותו ושאין לי אף אחד אחר בעולם. והוא אמר שאני צודקת, כי באמת אנחנו רק שנינו. ואנחנו חייבים להיות אחד בשביל השני.
והלכתי איתו לדירה. ואחרי כמה שעות מדהימות שדיברנו ובכיתי המון. והוא היה מקסים!
אמרתי שאני הולכת לישון בדירה שלי ושאני גמורה. והוא לא נתן לי ללכת. וקשר אותי למיטה שלו וחגג...
ואני רק חשבתי לי כל הזמן שזה המחיר שאני צריכה לשלם כדי שלמישהו יהיה אכפת ממני.
וכנראה שהמחיר הזה היקר, הוא כל מה שיש לי להציע לאנשים. איזה עוד סיבה שלמישהוא יהיה אכפת ממני.??
חרא!!!

סמל אישי של המשתמש
לאלי שחמט
משתמש פעיל

Re: אני זונה בהתנדבות. טריגר

הודעהעל ידי לאלי שחמט » ה' אוקטובר 13, 2011 9:05 pm

ליאל אני מקווה שזה לא ייצא מבולבל..חח ואגב זאת לאלי :)

דבר ראשון את ממש לא זונה.אז תוציאי לך את השטות הזאת מהראש.

דבר שני....
ליאל כתב:אמרתי שאני הולכת לישון בדירה שלי ושאני גמורה. והוא לא נתן לי ללכת. וקשר אותי למיטה שלו וחגג...

הוא באמת באמת צריך לשלם.זה כבר האונס השני לפי מה שהבנתי...

ליאל כתב:ואני רק חשבתי לי כל הזמן שזה המחיר שאני צריכה לשלם כדי שלמישהו יהיה אכפת ממני.

לא צריכים לשלם שום דבר.כשאיכפת לבנאדם ממך הוא לא מנצל אותך.לא משתמש בנקודות החלשות שלך כדי להחליש אותך ולאנוס אותך,בשום שלב לא היה לו איכפת ממך,הכול היה הצגה אחת גדולה.

ליאל כתב:המחיר שאני צריכה לשלם כדי שלמישהו יהיה אכפת ממני.
וכנראה שהמחיר הזה היקר, הוא כל מה שיש לי להציע לאנשים. איזה עוד סיבה שלמישהוא יהיה אכפת ממני.??

אנחנו לא משלמים כדי שלמישהו יהיה איכפת מאיתנו.אין מחיר לאיכפתיות חח היא כמו שנאה היא מגיעה בחינם.
יש בך הרבה.הרבה יותר ממה שאת מודעת אליו,השותף\ידיד הזה הוא חתיכת בנזונה שצריך להירקב בכלא,את בנאדם בפני עצמך,ולא משנה מה קרה איתו או כמה הוא עזר לך,לפעמים קשרים מסויימים מתחילים בשלב מסויים להזיק לנו ואנחנו חייבים לחתוך אותם עם כל הכאב שבדבר.
את לא זקוקה לו,את זקוקה לעצמך.
את המשענת של עצמך,את העוגן של עצמך,יש בך כוח יותר ממה שאת חושבת.ולמרות שאני לא ממש מכירה אותך אני מאמינה בך,ואיכפת לי ממך ובאשמתך אני במוד ריגשי!

אני יודעת שאת מרגישה לבד אבל את לא ממש לבד...יש מי שקורא ואיכפת לו...

אם אני כבר במוד ריגשי...3 שירים שעוזרים לי כשאני על הפנים...הם תמיד גורמים לי לחייך,נקווה שהם ייגרמו גם לך :lala:

זאת הסצנה האהובה עליי מלבנבנות.

אם את עדיין פה את מוזמנת להמשיך לפרוק לספר מה קורה איתך כרגע...

סמל אישי של המשתמש
לאלי שחמט
משתמש פעיל

הודעהעל ידי לאלי שחמט » ה' אוקטובר 13, 2011 10:04 pm

קראתי את זה בפוסט אחר והחלטתי להגיב לך שוב במילותייה של מלכתי הנערצת לורנס! :love1:

[נערך לאחרונה ע"י אייל:לורנס תעשי ללאלי ילד!]

לורנס כתב:אסור לך לקבל את הפגיעה הנוספת בלי להגיב. בבקשה ממך, תתקשרי לקוו של מרכז הסיוע 1202. שם תדווחי על מה שקרה, או לפחות על מה שקורה לך עכשיו, אחרי המעשה. את יכולה לדבר שם בעילום שם, לא משנה כמה תכלי לספר, יקשיבו לך, יתמכו בך. וגם אם לא תדברי, יקשיבו לשתיקתך. אין לך מה לפחד מצעד זה, אין לך מה להפסיד. תמצאי את אומץ הלב להתחיל לטפל בעצמך.
תומכת בך מכל הלב,
לורנס

מתחילה מחדש
משתמש פעיל

הודעהעל ידי מתחילה מחדש » ה' אוקטובר 13, 2011 10:33 pm

מתוקה,
כל כך היה לי עצוב לקרוא אותך בגלל שזה לא מגיע לך!!
והוא חתיכת אפס שבא לי להרוג אותו על מה שהוא עשה לך!!!
שקראתי אותך כל כך הזדהיתי עם הבדידות הבלתי נסבלת
עד שמוכנים לחזור אפילו לאדם שפגע רק כדי לא להיות לבד....
אני מבינה את הבילבול שלך, זה קשה שהוא מתנהג יפה
ופתאום בן רגע הופך לאויב ויש מןאשליה כזאת שעכשיו הוא נחמד
אז הכול יהיה בסדר, אבל זה לא המצב. הוא נחמד כשתפלי שוב ברשת שלו
ואל תאשימי את עצמך לרגע בזה זאת לא אשמתך שהוא משחק אותה טוב
ונחמד ומבלבל אותך זאת לא אשמתך שהבדידות חונקת ואת רצה לזרועותיו
כדי לא להיות לבד, הוא היחיד שאשם....
אבל בבקשה ממך תתרחקי ממנו כמו מאש גם אם הוא הכי נחמד בעולם,
את צריכה טיפול ועזרה, זה לא חייב להיות ככה... המצב יכול להשתנות
רק תתרחקי ממנו בבקשה.... :(

ליאל

הודעהעל ידי ליאל » ו' אוקטובר 14, 2011 1:42 am

תודה על התגובות!
לאלי באמת העלת לי תמצב רוח עם השירים האלה!!
זו בהחלט מסימה לא פשוטה בימים אלה!!

הלוואי שהייתי יכולה לספוג את זה בלי לקחת קשה כל כך. לשלם את המחיר ולהינות מהשאר.
אבל אני לא מצליחה להתנתק ריגשית.
כל מה שאני רוצה זה שהכל יחזור להיות כשהייה.
הבעיה שעכשיו אני כבר מבינה גם דברים שהיו קודם בצורה שונה.
דברים שלא ייחסתי להם חשיבות והעדפתי להתעלם מהם.
כל מיני יציאות במשך שנים, והכפיתיות שלו לגביי. כל הפעמים שתפסתי אותו מסתכל עלי ישנה.
ושהוא היה נכנס לי במקלחת.. אבל אף פעם לא חשבתי שהוא יכול בכלל לחשוב עלי במובן כזה.
היינו כמו אחים. הכל יחד. כל הפעמים ששחינו באמצע הלילה בים בעירום. באמת בתמימותי!
אני שונאת את עצמי שהכנסתי אותנו לזה!! הרי אם הייתי טיפה יותר מודעת וחושבת עליו הייתי צריכה להתחשב בו. ולא לגרום לו להמשך אלי ככה.
פשוט דפקתי לשנינו את החיים!!!
שונאת את עצמי כל כך! והכי גרוע זה שאפילו אני לא יכולה להאשים אותו על זה!
אני מרגישה שעכשיו אני צריכה לפצות אותו בגדול על כל מה שהוא עבר בגללי.
הריי גם הוא עכשיו סובל מזה. והוא לא עשה כלום כדי לפגוע בי בכוונה.
וגם הוא מתגעגע אליי מאוד עכשיו.
אז איך?? איך פגענו ככה אחד בשני?????

סמל אישי של המשתמש
מיכלל
סגל מסל"ן

הודעהעל ידי מיכלל » ו' אוקטובר 14, 2011 6:44 am

ליאל יקרה !
תודה לאל ולך שאת לא מצליחה לנתק רגשות,נכון שהכאב עצום וקשה אך הוא מראה לך שאת לא מתנתקת ממך,מהרגשות שלך,הם כן חיוביים עם כל הקושי,
רק ממש לא הבנתי במיל- מה את אשמה פה,מה את גרמת לו,
מה הוא 'חסר ישע' או מוגבל בתובנות שלו, שאמרת שאת רוצה ללכת,מה לא בסדר כאן איתך,,,
מי שמאוד לא בסדר זה הוא!!!!!!!!!!!!!!!!
אהבה עושים כששניים רוצים - ואם צד אחד לא בא לה/ו -זו לא אהבה או קיום יחסי מין ,זה גם לא נעשה מחרמנות, כי ברגע שהוא עושה בכוח- הרצון שלו הוא לשלוט ולהשפיל - זה לא סקס כמו שאנו מכירות,
אז בבקשה - שמרי על הרגשות של כעס אליו -ונראה לי שכולנו יחד כאן -כועסות אליו ,
ורגשות מחזקים ומבינים -אותך !!!!!!!!!!!!
וזה הזמן לך אולי להחליט שמותר לך לבקש עזרה מקצועית
ולהחליט שהוא לא יהרוס ולא יפגע בך יותר !!!!!!!!!!!!
איתך בחיבוק ענק,ועוד שבוע אחד והחגים עוברים, 'עוד לא נולד ה____ שיעצור את הפזמ ! באהבה,מיכל.

סמל אישי של המשתמש
לאלי שחמט
משתמש פעיל

הודעהעל ידי לאלי שחמט » ו' אוקטובר 14, 2011 10:57 am

שוב אני :hi:

ליאל כתב:אני לא מצליחה להתנתק ריגשית.

אני מסכימה עם מיכל,למרות הקושי,אני חושבת שזה טוב שלא הצלחת להתנתק,את היית שם את יודעת מה קרה ומה הוא עשה,הוא לא יצליח לתרץ יותר,הוא לא יוכל לסובב את המציאות באופן שבה הוא רצה,הוא לא יוכל לנסות להפיל את האשמה עלייך כי את ממש אבל ממש לא אשמה!!

ליאל כתב:כל מה שאני רוצה זה שהכל יחזור להיות כשהייה.

שום דבר לא יחזור להיות כמו שהיה,את בחורה נדירה ומדהימה ואני אסביר את עצמי,נתת לו הזדמנות שנייה,וזה משהו שרוב האנשים לא מוכנים לעשות,למרות הכול ולמרות מה שהוא עשה,נתת לו הזדמנות שנייה להשתנות והוא בחר להשתמש בה בשביל לפגוע בך במקום לנסות לתקן את הנזק שהוא גרם לך.
את עשית את שלך אין לך מה להרגיש רע או אשמה עם עצמך,את לא הרסת כלום ואת לא פגעת בו .הוא זה שהרס את הקשר של שניכם,אני יודעת שאת מרגישה אשמה,אבל את לא.חחח אני נמצאת באותה סיטואציה כמו שלך אז אני מבינה מה את עוברת ועל מה את מדברת.

ליאל כתב:אבל אף פעם לא חשבתי שהוא יכול בכלל לחשוב עלי במובן כזה.
היינו כמו אחים. הכל יחד. כל הפעמים ששחינו באמצע הלילה בים בעירום. באמת בתמימותי!
אני שונאת את עצמי שהכנסתי אותנו לזה!! הרי אם הייתי טיפה יותר מודעת וחושבת עליו הייתי צריכה להתחשב בו. ולא לגרום לו להמשך אלי ככה.

לא משנה כמה הוא נמשך אלייך,את לא אשמה.אם הוא היה טיפה יותר גבר ממה שהוא מתיימר להיות הוא היה שולט על עצמו ועל היצרים שלו.לא משנה כמה הוא רצה אותך לא הייתה לו את הזכות לקחת בכוח.זה כמו להיכנס לחנות תכשיטים ולגנוב את כל התכשיטים רק כי אני רוצה שהם יהיו שלי.זה פסול.
ואת לא אשמה בשום דבר,אם הוא היה אוהב אותך,אם היה לו איכפת ממך הוא לא היה פוגע בך.
את לא הכנסת את עצמכם לשום דבר,הוא הרס הכול לא את.

ליאל כתב:אני מרגישה שעכשיו אני צריכה לפצות אותו בגדול על כל מה שהוא עבר בגללי.

אני מבינה שאת עדיין מבולבלת וקצת התבלבלו לך השורות אבל אל תדאגי שיכתבתי אותן בשבילך.

ליאל שהניק שלה מזכיר לי את שלי וגורם לי להתגעגע אליו כתב:אני מרגישה שעכשיו הוא צריך לפצות אותי בגדול על כל מה שעברתי בגללו.

ליאל כתב:וגם הוא מתגעגע אליי מאוד עכשיו.
אז איך?? איך פגענו ככה אחד בשני?????

שימשיך להתגעגע,את ממש לא צריכה אותו ואין לך מה להרגיש לבד כולנו לבד בסופו של דבר,גם אני לבד,אין לי כרגע אף אחד ואני גם לא ממש רוצה התרגלתי ללבד הזה,ואת האמת זה מרגיש הרבה יותר טוב מה-"ביחד",ריצ'ארד באך כתב פעם: ""רק לעיתים נדירות גדלים בני משפחה אחת תחת אותה קורת גג.
הקשר הקושר את משפחתך האמיתית אינו קשר של דם,אלא של כבוד וחדוה איש בחיי רעהו."
ריצ'ארד באך,תעתועים.
לפעמים שהמשפחה שלנו מפשלת,אנחנו רואים בחברים שלנו המשפחה שלנו וזה לא דבר רע,אבל צריך גם לזכור שהם רק חברים ואת לא חייבת לאף אחד שום דבר,את בנאדם בפני עצמך ולא משנה כמה הם עזרו לך בסופו של דבר זו הייתה הבחירה שלך אם לקבל את העזרה או שפשוט לנפנף אותה מעלייך...אני במוד לחפירות: )

שיהיה אחלה של סופ"ש ואני שמחה שהצלחתי לגרום לך קצת לחייך,
:lala:

מתחילה מחדש
משתמש פעיל

הודעהעל ידי מתחילה מחדש » ו' אוקטובר 14, 2011 2:49 pm

אוף בא לי לכסח לו את הצורה !!!!!! :karate:
את לא אשמה בכלום!!!! גם אני יכולה להגיד
שזה היה לי כל הזמן מול העיניים זה שהוא גרם לי למיניפולציות
ורגשות אשמה איך שהוא בודד אותי מאנשים... ואיך הייתי מטומטמת
ששתיתי את השוקו הזה אפילו שראיתי שיש בו סם( וזה לא חשוב שהייתי בהלם)
את מבינה יש הרבה דברים שאפשר להרגיש עליהם אשמה על שלא ראינו אותם,
אבל באותם רגעים שאת בתוך הקשר את לא שמה לב לכל הסימנים האלו וזה בעיקר
כי את אוהבת אותו ושאוהבים מישהו לא רואים את הדברים האלו הדברים הרעים.
רק אחרי זה שאת נפגעת ואת מביטה לאחור פתאום את רואה את כל הדברים האלו
שלא שמת לב אליהם, וככה זה ואין מה לעשות. אבל עדיין זאת לא אשמתך.
אני יודעת שהוא בטח עושה את עצמו מסכן שנפגע, שהוא מנגן לך על רגשות האשמה,
שהוא עושה את עצמו נחמד והכול.... אבל הוא משחק לך על טוב הלב שלך ועל הבילבול שלך.
הוא יודע שאת חלשה ומבולבלת והוא פשוט מנצל את זה. בגלל זה אני כל כך שונאת אותו!!!
את צריכה להתרחק ממנו אני יודעת שזה קשה לך אני יודעת שזה מפחיד אותך אבל אין לך ברירה,
אחרת הוא ימשיך לפגוע בך שוב ולטמון של מלכודות של אני נחמד עכשיו.... ושוב לפגוע בך שתהיי איתו לבד.
כמו שלאלי כתבה נתנת לו את ההזדמנות השנייה שלא הגיעה לו בכלל והוא בחר לנצל אותה כדי לפגוע בך.
אני יודעת שקשה לך לשמוע את זה, אבל הוא לא תמים כמו שהוא עושה את עצמו....... :(
אני דואגת לך
:iloveu2:

ליאל

הודעהעל ידי ליאל » א' אוקטובר 16, 2011 12:54 am

אאאאאאאאאהההההה!!!
באלי לצרוח את הנשמה!
נמאס לי כבר מהכל! כמה? כמה בןאדם יכול לסבול בחיים??? זה לא פייר.
אני שונאת את עצמי!
כמה פעמים כבר דפקתי לעצמי את החיים!
כל מה שיש סביבי נהרס ונדפק.
אפילו הקקטוס שלי מת אצלי אחרי שבוע.
הגוף הזה הוא כלמה שיש לי לתת לעולם הזה.
קחו!!! כולם! תעשו בי כרצונכם.
הכל חלול ורקוב פה.
אף אדם שפוי לא מעיז להתקרב אלי. כולם יודעים שאני סכנה.
אפילו האמא שלי שאמור להיות לה איזה רגש בסיסי כלפיי מעצם זה שילדה אותי לא מוכנה לדבר איתי.
שלא לדבר על להסתכל לי בעינים.
אין אדם אחד בעולם שאוהב אותי ואכפת לו ממני בכנות פשוטה.
כולם או מנצלים אותי או בורחים ממני כמו מאש.
אז לפחות שמי שנהנה מהגוף הזה ישתמש בו, כי לי אין עוד מה לעשות בו.
זונה! זונה! זונה!!!

ביתילי
משתמש פעיל

הודעהעל ידי ביתילי » א' אוקטובר 16, 2011 9:14 am

קשה לי כל כך לשמוע את זה ולראות את מה שאת עוברת כאן, בזמן אמת, ולא בדיעבד, אבל תדעי שכל כולי איתך...
בואי נרפא את הגוף... נרחץ אותו, נטפח וכלביש בבגדים יפים ומסודרים. בואי לאט לאט נתאפר. לאט לאט נתחבר.
הגוף שלך יקר
הוא שלך בלבד! הוא הנשק שלך, הרכוש שלך, הנשמה שלך, המהות, הוא איתך.
קחי אותו חזרה
זה מה שיש לנו שניסו לקחת
אבל העובדה בשטח היא שזה עדיין איתנו, לא משנה לאן ננסה לברוח, הם לא הצליחו.

אנחנו כאן, אבל כל מה שאת באמת צריכה זה את עצמך.
היכולות של נפש שלנו אדירות.
את שרדת
זו המלחמה שלך
תחזירי לעצמך את מה שמגיע לך
את החיים שלך.

מתחילה מחדש
משתמש פעיל

הודעהעל ידי מתחילה מחדש » א' אוקטובר 16, 2011 8:05 pm

ליאל מתוקה, שקראתי אותך היו לי דמעות בעיניים :cry3:
פשוט כואב לי המצב שבו את נמצאת ולא פחות היחס הרע כלפי עצמך והתיעוב הזה.
לצערי החיים הם לא דבר הוגן. יש הרבה סבל בחיים האלו, אני רוצה להאמין שיש גם טוב
פשוט יותר קשה לראות אותו כרגע .
את לא זאת שהרסת, אותך הרסו וזה שונה מבינה? זה לא משהו בך שגרם לכל זה לקרות, זה הרוע שיש בנוול הזה שפגע וממשיך לפגוע בך, הוא זה שהרס אותך ולא ההפך.
עצוב לי לקרוא אותך כי אני כל כך מזדהה איתך .... כל כך מבינה את ההרגשה הזאת שכאילו כל מה שיש לי לתת זה את הגוף שלי, כי אף אחד לא אכפת לו ממשהו אחר שיש בי. אבל זה לא נכון לא כולם כאלו. אני יודעת שקשה לבטוח באנשים... אני יודעת שעכשיו נראה לך שכולם רק יודעים לנצל ולפגוע, אני יודעת שאפילו עכשיו אולי את לא מאמינה שאכפת לי באמת, כי קשה לך להאמין שלמישהו אכפת שמישהו באמת אוהב שמישהו באמת רוצה להיות איתך בגל מי שאת בפנים, שמישהו באמת דואג לך ואת חשובה לו. ובכל זאת אני לא מוכנה לוותר עלייך בשום פנים ואופן, כי שמישהו נכנס לי ללב קשה לי להוציא אותו משם.
אני יודעת שזה לא מספיק, אני יודעת שאת צריכה איתך מישהו פיזית שיהיה איתך, אבל זה כל מה שיכולה לתת... וזה הכי קרובה שאני יכולה להיות אם תאפשרי לי כמובן.
לא ענית לי לגבי מה שכתבתי לך פה ובפרטי ואני מקווה שלא היה לך יותר מדי קשה לשמוע מה שכתבתי.... זה באמת בא מתוך דאגה ... אני יודעת מניסיון שלי כמה זה קשה. להתרחק ממנו יכול להיות אחד הדברים הכי קשים שתעשי, אבל לצערי רק את יכולה לעשות את זה. את חייבת להאמין שמגיע לך טוב יותר ולעשות את הצעד הקשה הזה . אולי את צריכה גם עזרה מבחוץ אבל לא משנה כמה אני או אחרים יגידו שהם מבינים אותך וינסו לעזור אם לא תעשי את זה אם לא תתרחקי ממנו אף אחד לא יוכל להציל אותך. גם זה אני לא אומרת משיפוטיות אני בעצמי יודעת כמה זה קשה להתרחק מאדם שאוהבים לא משנה כמה הוא פגע וכמה הוא רע ומסוכן לנו, אבל אני הצלתי את עצמי שאף אחד אחר לא היה בשבילי. הייתי הרבה יותר חלשה אז ואחד אחד לא היה לצידי! אף אחד! ידעתי שאם אני לא אתרחק ממנו אף אחד לא יוכל לעזור לי. זה היה הדבר הכי קשה שעשיתי בחיים שלי, אבל זה מה שהציל אותי מעוד פגיעות שלו. אם לא נעזור לעצמינו אף אחד לא יוכל לעזור לנו. זה כמו שאני מתחילה להבין שלהפסיק את הפגיעה בעצמי רק אני יכולה יכולים לעזור לי יכולים לייעץ לי אבל בסופו של דבר אם אני לא יעשה מאמץ להפסיק את זה זה פשוט לא יפסיק וגם עם האוכל. רק שהחלטתי שעכשיו אני מטפלת בעצמי עכשיו אני חייבת לאכול( וזה לא שהקשיים נפתרו... אבל זה כבר נראה אחרת מפעם) פשוט הכרחתי את עצמי לאכול, ונכון שעזרו אבל רק אני יכולתי להכניס את האוכל לפה.
אני מנסה פשוט להראות לך שגם אם כל העולם יהיה נגדנו בסופו של דבר יש לנו את עצמינו. יש לך את עצמך ואני בטוחה שאת מספיק חזקה לעשות את זה גם אם את לא מאמינה שאת יכולה להיפרד ממנו.

פה איתך, וכל מה שאמרתי גם אם זה קשה לך לשמוע את זה
זה בא באמת מתוך התובנות שלי, ומתוך רצון לעזור לך
ומתוך דאגה אמיתית.......
שולחת לך חיבוק חם ואוהב ( מקווה שתוכלי לקבל אותו...)

תמונה

שי מתנה
משתמש פעיל
יצירת קשר:

הודעהעל ידי שי מתנה » א' אוקטובר 23, 2011 9:52 pm

זה מזעזע! זה אונס!!!!!!

ברור שהוא מנצל את מצבך הנפשי הרעוע ולהגיד לך שכן אתם צריכים להיות אחד בשביל השני ואחר כך לעשות מעשים כאלה אחרי שבכית
זו גם מניפולציה!!!!!!!!!!!!!

אני חושבת שתעזרי במרכז סיוע את חייבת מישהו מיקצועי שידריך אותך מה לעשות עם זה אי אפשר להישאר בזה לבד.

ופה תמיד יש לך מקום.

גם כדי להיבנות לא רק ברע ובנמוך.

שי
שי שמאוד אוהבת בעלי חיים

חזור אל “תקיפה מינית”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 116 אורחים