איך לקיים יחסי מין ולהנות מיזה?

עברת תקיפה מינית כלשהי? לא עברת תקיפה מינית אבל את/ה מרגיש/ה רצון לעזור? את/ה מוזמנ/ת להצטרף למשפחה גדולה וחמה. הפורום הזה נועד לספק תמיכה על כל מאפייניה: אווירה של בית חם, הקשבה, עזרה, הזדהות, רגישות, תחושת ביטחון, הבנה והרבה מאוד אהבה. אנו רוצים להעניק מקום בטוח לפריקת כל הרגשות ולדבר על הדברים הקשים באמת מבלי לחשוש.

המנהלים: אורית, מיכלל

ביתילי
משתמש פעיל

Re: איך לקיים יחסי מין ולהנות מיזה?

הודעהעל ידי ביתילי » ש' אוקטובר 15, 2011 4:32 pm

אני לא חושבת שכדאי שאלך. לא יודעת כבר לא איכפת לי שירקב לי הגוף. גם ככה כבר אין לי חבר.

סמל אישי של המשתמש
בננה
משתמש פעיל

הודעהעל ידי בננה » ש' אוקטובר 15, 2011 4:39 pm

את מדברת כמו ילדה קטנה.
ולא כמו מישהי שצריכה לטפל בילדה קטנה.

תדאגי לעצמך. זה לא בשביל גבר. זה בשבילך!
וחוץ מזה שמתישהו יכול להגיע גבר. ומה אז? שוב תבריחי אותו בגלל שאת שונאת את עצמך ומוותרת על עצמך?

את לא חייבת ללכת לרופא גבר. גם לא הכרחתי אותך רק המלצתי לך. ואם תרצי פרטים גם אוסיף לך.

אבל תטפלי בזה. ואני לא נשארת אצל רופא/רופאה אם הם טוענים שהכל בסדר ואין שום בעיה כשאני בפירוש יודעת שיש לי בעיה. כמו שהם מוותרים וזה לא בגבול היכולת שלהם, את לא צריכה לוותר. את צריכה להמשיך לחפש כי זה הגוף שלך והחיים שלך!
להזדקן זו לא קללה, להזדקן זו פריבילגיה!
זיו: "לאלי את לא יודעת שאם דורכים על בננה אפשר לשבור את הראש?!"
לאלי: "את הפסיכית הכי שפוייה שאני מכירה!"
קקי

פורום ללא זכות דיבור

סמל אישי של המשתמש
אוסי
משתמש פעיל

הודעהעל ידי אוסי » ש' אוקטובר 15, 2011 4:40 pm

לאהוב ולהימשך לבן אדם זאת השיטה הכי טובה זה עזר לי לפחות. שום דבר אחר לא עזר.
כמה מפחיד הוא העבר המצפה לנו..

"ולחיות בשלום עם עצמי ולסלוח גם בכח אם לא לי אז למי.."

"עצמתי עיניים
עצמתי אותם
שרק לא אראה
שרק לא אראה אותי שם"

את ישנה ילדה אבל רק בכאילו
את עם חצי עין פקוחה ושותקת הצילו.

ביתילי
משתמש פעיל

הודעהעל ידי ביתילי » ש' אוקטובר 15, 2011 4:44 pm

הלכתי כמה פעמים, יש לי עוד תור לאחת אחרת עוד מעט, ואם אחרי שאלך- שוב- יגלו שהכל בסדר. מה אז? איך פותרים בעיה שכזו?

סמל אישי של המשתמש
בננה
משתמש פעיל

הודעהעל ידי בננה » ש' אוקטובר 15, 2011 4:58 pm

להתעקש מול הרופאה.
לא לא הכל בסדר. אם הכל היה בסדר לא היית באה אליה עם כאבים.

ואם אין לה פתרון שתציע לך רופאה אחרת טובה שמתעסקת ומתמחה אולי בתחום הזה של הכאב. כי גם ברפואת נשים יש התמחויות שונות.
קקי

פורום ללא זכות דיבור

ביתילי
משתמש פעיל

הודעהעל ידי ביתילי » ש' אוקטובר 15, 2011 5:14 pm

פשוט הפנו אותי לסקסולוג

סמל אישי של המשתמש
בננה
משתמש פעיל

הודעהעל ידי בננה » ש' אוקטובר 15, 2011 5:20 pm

תלכי לסקסולוג. הוא ימצא שהבעיה היא נפשית.

הבעיה היא אם מפספסים בעיה פיזית.
כמו שתי התופעות שציינתי למעלה.
תקראי עליהן.
קקי

פורום ללא זכות דיבור

סמל אישי של המשתמש
אפרת מסלן
מתנדבת מסל"ן

הודעהעל ידי אפרת מסלן » ה' אוקטובר 20, 2011 4:57 pm

הי ביתילי,
קראתי את כל השרשור. את מעלה כאן מספר בעיות.
אתחיל קודם כל בנושא של ילדים. פעם חשבו שילד צריך מודל של אם ומודל של אב, כדי שיהיה "נורמלי".
היום, כאחוז הגרושין מאוד גבוה, ואחוז ההורים החד מיניים שמגדלים ילדים עולה בהתמדה, מחקרים רבים נעשו, בארץ ובעולם, והראו כי גם ילד שגדל עם 2 אמהות/ 2 אבות או אמא אחת, גדל להיות "נורמלי" בדיוק כמו שכנו שיש לו גם אבא וגם אמא. בטוח הוא יהיה יותר "נורמלי", מאשר ילד שגדל אצל הורים שלא מסתדרים ורק רבים, בטח ובטח לא כשהאבא מתעלל באם, והוא יכול להחשף לאלימות בבית.
מה שבטוח, זו שאם את תהיי אמא, הילדים שלך יזכו להמון אהבה, והם יבורכו בך כאם!
רק את יכולה להחליט האם את רוצה ילדים, ומתי. יש לך עוד זמן, אבל הרצון שלך והמחשבות שלך בכיוון הינן לגיטימיות, ואם אכן לא תמצאי את בחיר ליבך, זה שיקול הגיוני ולגיטימי לבחור להקים משפחה לבד. אמנם זה לא קל, אבל היום זה כלל לא דבר חריג.
לגבי חוסר ההנאה שלך מיחסי מין, הדבר יכול לנבוע ממספר סיבות. הוא יכול להיות קושי פיזיולוגי, יכול להיות קשור לארוע שעברת, או לחלופין משהו רגיל, שנפוץ אצל הרבה נשים. 2 הסיבות האחרונות הן פסיכולוגיות, וסקסולוג אולי יכול לעזור.
בעיני אין פסול ללכת לרופא או סקסולוג שהוא גבר, אבל אם את לא מרגישה נוח, יש מספיק נשים שעוסקות בתחום. אמנם אני לא יודעת להמליץ לך על משהו ספיציפי (ואולי מזל, כי כך אני לא עושה פרסומת לאף אחד/ת), אבל אני בטוחה שיש רבים באינטרנט. רק תזכרי, שאם ניסית אצל אחד, ולא הצליח, מומלץ לנסות אצל רופאים נוספים. לא תמיד אנחנו מתחברים אם הראשון שאנחנו פוגשים, וזה בסדר. מה שחשוב זה שלך יהיה נוח עם אותה רופאה, ותוכלי לדבר איתה ולחלוק איתה.
שיהיה לך המון בהצלחה!
אפרת
מתנדבת מסל"ן

סמל אישי של המשתמש
אפרת מסלן
מתנדבת מסל"ן

הודעהעל ידי אפרת מסלן » ה' אוקטובר 20, 2011 5:05 pm

היי,
החלטתי להרחיב קצת בנושא המין. תוכן ההודעה מכיל מילים שיכולות להתפרש כגסות ואף להוות טריגר
מנתונים סטטיסטים רק 3 נשים מתוך 10, יכולות לגמור מחדירה ומחקרים אחרים אומרים ש-30% מכלל הנשים, לא יכולות לחוות אורגזמה בכלל.

"התפיסה העכשווית אודות קשיי אורגזמה בקרב נשים היא, האם הקושי לחוות אורגזמה הוא ראשוני, משני או מצבי.
א. אנאורגזמה ראשונית – האישה מעולם לא חוותה אורגזמה, לא באוננות, לא במשגל ולא בחלום.
ב. אנאורגזמה משנית – האישה חוותה אורגזמה בעבר, אך בהווה איננה מצליחה לחוות אורגזמה מסיבה כלשהי, נפשית או גופנית.
ג. אנאורגזמה מצבית – האישה מצליחה לחוות אורגזמה במצבים מסוימים ובאחרים איננה מצליחה. לדוגמא: האישה מסוגלת לחוות אורגזמה באוננות אך לא עם בן זוג. או שמסוגלת לחוות אורגזמה עם בן זוג אחד ועם אחר לא.
בשנים האחרונות הוחלף המונח אנאורגזמה לפרה-אורגזמה וזאת כדי להבהיר לנשים שכל אישה יכולה לחוות אורגזמה.

יכולתה של האישה לחוות אורגזמה מושפעת ממספר גורמים: נוירולוגיים, פיזיולוגיים, חברתיים, פסיכולוגיים ובין אישיים. ראוי לציין, שאף אחד מגורמים אלה, לא נמצא כעיקרי או בלבדי לקושי לחוות אורגזמה. לדוגמא: נשים הנוטלות תרופות נוגדות דיכאון ממשפחת ה-SSRI , נשים הלוקות בטרשת נפוצה, סכרת, נשים פגועות עמוד שדרה תחתון עלולות ללקות בקושי לחוות אורגזמה.
לעיתים קרובות, הקושי לחוות אורגזמה נובע מחוסר ידע בסיסי באנטומיה ובפיזיולוגיה של איבר המין הנשי. נשים שאינן יודעות היכן ממוקם הדגדגן ואינן מכירות את חשיבות תפקידו בהנאה ובאורגזמה, יתקשו לחוות אורגזמה.
בהיבט הזוגי, חוסר ידע של בן הזוג אודות איבר המין הנשי וכן תקשורת מינית לקויה, עלולים לפגוע ביכולת האישה לחוות אורגזמה.
גורמים פסיכולוגיים עמוקים יותר:
א. קונפליקט ואשמה - מבוססים על מסרים שליליים אודות מין ומיניות בגיל צעיר. "עוררות מינית גבוהה אסורה, אם אני חשה אותה אני לא בסדר" .
ב. תפיסה ודימוי גוף - "יש לי גוף לא יפה", "אני לא מספיק סקסית".
ג. פחד מאובדן שליטה בעת המשגל עד לחוויית האורגזמה. פחד זה יכול להוביל להתפתחותו של מנגנון ביקורת עצמית שמגביל כל ביטוי חופשי של מיניות.
ד. פחד מחשיפה - "אם אתן ביטוי חופשי למיניות שלי אתפש כמופקרת", "אני עלולה להראות מכוערת, לא מושכת ומגוחכת".
ה. רצון לרצות את בן הזוג - שמצפה מהאישה לחוות אורגזמה, גורם ללחץ ומתח אצל האישה מה שמעכב עוד יותר את היכולת לחות אורגזמה.
ו. מערכת זוגית לקויה - קושי בתקשורת הזוגית (ולא רק המינית), דיכוי צרכיה של האישה (לתעסוקה, חברה, משפחה ועוד), אלה גורמים לאישה לחשוש מלבטא מיניותה ולקושי לחוות אורגזמה. "-http://www.asimon.co.il/ArticlePage.aspx?AID=1592&AcatID=148#At
אפרת
מתנדבת מסל"ן

שי מתנה
משתמש פעיל
יצירת קשר:

הודעהעל ידי שי מתנה » א' אוקטובר 23, 2011 10:09 pm

הייתי מנסה לתת צ'אנס לטיפול עצמי ובנייה עוד קצת זמן לפני טיפולי פוריות

מנסיון אישי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!טיפולי פוריות זה לא פיקניק!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!וכן 30 זה עוד לא גיל שחובה להיכנס לזה אם את רוצה ילד!

אני התחלתי בטיפולי הפוריות רק בגיל 33 בערך אבל כאישה נשואה ובעל שידע מה עברתי ועדיין ההתמודדות עם הטיפולים האלה היא לא פשוטה

זה קשה מאוד ללא בן זוג.

אם את מתקרבת ל 40 אני מבינה שאת רוצה להגשים את חלום ההורות והשעון הביולוגי מתקתק

לגבי הנאה מיחסי מין - צריך שיהיה אדם שיבין את מה שעברת (בן-הזוג) שיוכל לעצור ולא לעשות דברים שיזכירו לך ושהשליטה תהיה בידייך זה המפתח ביחסי מין אחרי פגיעה מינית

ה ש ל י ט ה ב י ד י י ך!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! זה המפתח!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

בהצלחה!
שי
שי שמאוד אוהבת בעלי חיים

ביתילי
משתמש פעיל

הודעהעל ידי ביתילי » ב' אוקטובר 24, 2011 1:13 am

אני מתקרבת ל30 לא ל40. תודה רבה אפרת על התשובה המפורטת. אני חושבת שאני מיואשת. אני חושבת שלא יהיה לי בן זוג. אני נמצאת במצב בו אני לא רוצה, ואם אני נותנת צ'אנס כאשר אני מכריחה את עצמי אני יוצאת מהמקום אם "שיחת חירום" שאני מארגנת מראש, או שאני מתאהבת בבן אדם בפגישה שנייה ומשתגעת אם הוא לא מתקשר ויכולה להתנדנד בין אם לשנוא אותו ולחשוד בו או לרצות שיעלה אלי הביתה לישון (ולא יותר!) ולהתכרבל במיטה כל היום.

חזור אל “תקיפה מינית”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 88 אורחים