חלק א'- דברים שהולכים לקרות לך בהליך משפטי- המדריך למתלבטת ה

עברת תקיפה מינית כלשהי? לא עברת תקיפה מינית אבל את/ה מרגיש/ה רצון לעזור? את/ה מוזמנ/ת להצטרף למשפחה גדולה וחמה. הפורום הזה נועד לספק תמיכה על כל מאפייניה: אווירה של בית חם, הקשבה, עזרה, הזדהות, רגישות, תחושת ביטחון, הבנה והרבה מאוד אהבה. אנו רוצים להעניק מקום בטוח לפריקת כל הרגשות ולדבר על הדברים הקשים באמת מבלי לחשוש.

המנהלים: אורית, מיכלל

ביתילי
משתמש פעיל

חלק א'- דברים שהולכים לקרות לך בהליך משפטי- המדריך למתלבטת ה

הודעהעל ידי ביתילי » ש' ספטמבר 24, 2011 1:56 am

שלום, אני ביתילי, לפני כשנתיים התחלתי התחלתי הליך משפטי אזרחי ממש לפני תום חוק ההתישנות. חיפשתי כאן מענה לבנות אשר עברו את זה ולא מצאתי. חיפשתי בתביעה הזו הרבה דברים מלבד כסף, ובינתיים אני חושבת שאני מתחילה למצוא בה ריפוי, כי היא מכריחה אותי להבין מה היה, להבין את עצמי, לשים את האצבע על הנזקים, לעמוד אותם כספית, להיפגש עם מטפלים ולדבר עם קרובים. אז כמו שאמרתי, לא ראיתי כאן אף מישהי שכתבה על ההליך שעברה ומה שכן מצאתי זה המלצות חוזרות ונשנות להתחיל את ההליך רק לאחר ש"עברתי את זה" לצערי הרב, אין מן דבר כזה אף פעם להתגבר על זה, כאשר ההבנה של זה שזה לא אשמתי מה שעברתי הגיעה בערך כשחוק ההתישנות עמד לעבור אבל דבר אחד ידעתי- ההליך לוקח זמן, וההחלטה לתבוע הפיכה, ההחלטה לא לתבוע היא לא. אז התחלתי לתבוע כשלמעשה הייתי ממש בהתחלת הטיפול שלי. אומנם אני עדיין לפני הקדם משפט אך בינתיים עברו עלי שנתיים שאני בתוך ההליך המשפטי והכנתי רשימת לקחים מרגיעים שאהבתי ללמוד במהלך הדרך ואשמח להעביר הלאה: אך לפני זה מסר חשוב-

י ש ל ך ה ר ב ה י ו ת ר ה ו כ ח ו ת מ מ ה ש א ת ח ו ש ב ת
(גם אם עבר הרבה זמן)

1. אין מן דבר כזה "חייבת" יותר. את לא "חייבת" לעשות שום דבר שהצד השני רוצה. הוא רוצה חוות דעת מטעמו וזה לא מתאים לך? שיוציאו צו בית משפט. גם אז את לא חייבת. בית המשפט ימנה מישהו מטעמו. את לא רוצה לחשוף סיכומי פגישות עם הפסיכולוגית שלך? את יכולה להתנגד. לשאול למה. אולי הם קיבלו מספיק.
2. אין כזה דבר את נגדם. הרבה פעמים אתם עובדים ביחד, דרך עורכת הדין שלך כמובן. הם רוצים להראות מתחשבים בפני השופטת, אז אם יש לך בעיה עם להגיע לבדיקות מטעמם, את יכולה לוותר.
3. תממני את כל הבדיקות האפשריות מטעמך כבר בהתחלה (חוות דעת פסיכיאטרית ומבדקים פסיכולוגיים- רורשך וכד'). זה יחסוך לך ללכת לבדיקות מטעמם (דאגי שחומרי הגלם ישמרו ויועברו לבית המשפט). תהיי כמה שיותר כנה, אל תנסי להסתיר, אין לך מה, רואים שם הכל וזה עובד לטובתך. סימני טראומה מופיעים בקלות במבחנים פסיכולוגיים שנחשבים מאוד אובייקטיביים ומהווים חיזוק לחוות הדעת שלך.
4. תשתדלי להשיג עורכת דין שעובדת על אחוזים, ולא מתמחה. מעבר לזה שזה אומר שהיא מאמינה במקרה שלך, זה מחייב אותה להיות שם כי ההצלחה שלה תלויה בהצלחה שלך.
5. תוציאי צו איסור פרסום על ההתחלה ותיידעי את מכרייך (בתירוץ כלשהו) שאם מתקשרים לגשש לגבייך (לשאול אם את עובדת, אם בעבר עבדת) לא לענות. זה יקרה במקרה שאת תובעת גוף גדול שישכור חוקר לנסות לגלות אם באמת נפגעת ושוב- אין לך באמת מה לפחד או מה להסתיר, זה לא כמו בסרטים, לא מחכים לך מחוץ לבית.
6. את יכולה להפסיק מתי שאת רוצה- נכון, יהיו רגעים קשים, אבל הידיעה הזו מנחמת ודיי מחזקת אותי להמשיך. כשמטפלים ונותני חוות דעת למיניהם שואלים אותי למה לא להפסיק ומייעצים לי אני עונה שפשוט לא איכפת לי. בעבר חשבתי על רק הצעד הקטן הבא, וידעתי שהפעם הבאה שאשמע על המשפט תהיה בעוד שנה, ועד אז אני בטיפול, עכשיו רק שינסו לעצור אותי.
7. תהיי עצמך- "מה תעשי אם תזכי? -אקים עמותה סודית שמממשת פנטזיות של נפגעות תקיפה מינית לנקום באנסים שלהן בצורה סאדיסטית". התאהבת באנס שלך? חזרת ונת לו לשכב איתך? קפאת ולא עשית כלום? נתת ללו לנצל אותך? לא הראית התנגדות? כל הדברים שאת מפחדת מהם שישמשו נגדך- הם דברים נורמאליים שעוברים בראש של נפגעות וגורמים לך לחשוב שאת לא יכולה לתבוע. אל תדאגי.
8. דעי את האמת שלך- הפסיכופטית של הצד השני (ותסלחו לי, פסיכיאטרית כזו אדרוס בהזדמנות הראשונה שתהיה לי) שרצתה לעשות חוו"ד נגדית ניסתה לעמת אותי עם שקרים כביכול שאני מספרת לה. אמרה לי "לא נכון, כתוב לי ככה..." ואמרתי לה, אבל זה ככה.." והיא קוטעת "אבל לא, זה ככה.." ומעמידה אותי בפני עובדות לא נכונות שכתובות לה וטוענת שאני משקרת, ובתור נפגעת שמרגישה נתקפת ע"י פסיכופטית אנטיפטית שכל מטרתה בעולם זה להוציא אותי שקרנית, תפסתי את עצמי והכרחתי אותה להקשיב לי ואמרתי "את לא יכולה לומר שאני משקרת, את יכולה לומר שלא כתוב לך! מה את חושבת?! שאני רוצה לשבת פה ולהיות עם בן אדם כמוך בחדר הזה? שאני עושה את כל ההליך הזה בשביל הכיף שלי?! אני לא עושה את זה כי אני רוצה, אני עושה את זה כי אין לי ברירה אחרת למרות שאמרו לי שאסיים במוסד אם אמשיך! ואת יודעת מה הדבר העצוב? שבכלל לא איכפת לי!" מה שאני מנסה לומר פה- שכל סיטואציה שתכנסי אליה- את פה החזקה, בקלות יכולתי להרגיש מאויימת, אבל הם אלה כאן שמאויימים, הם אלה שמנסים להתגונן, וידך על העליונה! הסיבה שהם עושים לך את זה זה כי אין להם דרך אחרת, ככל שהם מנסים להציק לך כביכול, זה כי הם נואשים.

9. את תמצאי את עצמך מדברת עם אנשים שאת לא מכירה על זה, לא מדברת עם אנשים שחשבת שתדברי, מנתקת קשר, מחברת קשר, מתאכזבת מאנשים ומתרשמת לטובה מאחרים. נסי כמה שפחות לנתק אנשים. ואל תצטערי על שום דבר שאת עושה, גם אם זה לשתף גבר בדייט ראשון על התעללות שעברת וגם אם זה לצרוח על מישהו שהתחכך בך באוטובוס (ואם הצלחת לעשות את זה- ח"ח. עדיף על לשתוף ולהרגיש מנוצלת. הוא ירגיש מושפל וטיפש) את חזקה בתוך עצמך. מה שטוב לי לפחות במערכת המשפט בישראל, זה שזה מאוד מאוווווד איטי. כל פעם אני מתמודדת עם צעד.

10. דעי את מי את תובעת ומתי- הרבה פנים לחוק ההתישנות והרבה סעיפים. מה בדיוק קרה, איפה קרה, בת כמה בדיוק היית והוא\הם\היא היו, איפה זה היה, כל דבר כזה משפיע על חוק ההתישנות ועל את מי לתבוע. את יכולה לתבוע גוף ציבורי מסויים שיכול היה לעצור את זה, אדם שעשה את זה, או אנשים אחרים שאפילו לא חשבת עליהם. זה הזמן להתייעץ עם עורכת דין. וכן, עורכתתתת דין.

11. תעזרי באנשים. יש לך חבר? יופי. קחי אותו איתך. אבל קחי גם חברה או אמא מידי פעם, למקרה שתפרדו שיהיה מישהו אחר שיחליף אותו שיהיה מתורגל. אני אישית בהתחלה את הצעדים הקטנים נתתי לאקס שלי ולאמא שלי לעשות- למצוא עו"ד, לבדוק חוק התיישנות, מה שהיה לי קשה ולא קידמתי לבד. הם התקשרו למרכז סיוע. מאוחר יותר לקחתי את המושכות כשהרגשתי בנוח. זה יגיע.

12. אל תעצרי את החיים- נסי להתגבר גם בזמן המשפט ולהיכנס למסגרת, למרות שזה קשה, אל תדאגי, אף אחד במשפט לא יטיל ספק בסבל שלך, אין צורך שתשארי מסכנה כדי לקבל פיצויים, את לא צריכה להוכיח כלום כי את דוברת אמת, וכל עוד תדבקי באמת שלך ותזכרי את זה, היא תצוף, והם ילחצו, ואת תנצחי.

לגביי פנייה משטרתית- בהתחלה היתה עורכת דין מפגרת ששלחה אותי מייד להתלונן במשטרה במהירות, הייתי עם התקפי פאניקה, ביטלתי תתלונה יום אחרי, משטרת ישראל בניגוד למה שאומרים אולי לא עושה בכלל בעיות, רוצים- מבטלים, לא רוצים לא ממשיכים, הם לא "אונסים" אף אחת להמשיך, אבל גם לזה כדאי שתהיה לך עורכת דין. דילגתי על שלב המשטרה כי פחדתי פחד מוות שזה יצא משליטתי, פחדתי מהאנשים המעורבים, פחדתי שלא אוכל להפסיק כשארצה, שידעו עלי הכל, שלא אוכל לעצור, אני לא יודעת אם פחדתי בצדק מההליך. מהאנשים המעורבים כנראה שלא, הם אלה שצריכים לפחד עכשיו. הדבר הגדול בזה שאת תובעת הוא שהכדור בידיים שלך, החיים שלהם אצלך.

קשה לעבור את זה אה?
היום עבר עלי יום של התקפי פאניקה אחרי שאתמול יצאתי לדייט. הכרחתי תבן אדם לפגוש אותי ליד הבית בצהריים כשאני מגיעה בכוחות עצמי. בדייט אמר לי משפט בו ממש הרגשתי שהוא שואב ממני תסיפור ואמרתי לו את מה שקרה לי תוך כדי שתחקרתי אותו כדי לדעת אם הוא חוקר פרטי :). פאתטי הא? בינתיים הוא לא התקשר, למרות שאני לא יודעת אם אני בכלל רוצה אותו מפחיד אותי לדעת שיש אנשים שאתה יכול לפתוח בפניהם את הלב ככה ולא ירצו ליצור קשר איתך לדעת אם אתה בסדר... הפסיכיאטרית שלי אמרה לי שלצאת לדייטים בשבילי זה ניסוי, כי לומר שלרצות שלא ינצלו אותי שוב אחרי מה שעברתי זה כמו לומר שהשמש לא תזרח מחר בבוקר, מה אתן אומרות, זה אפשרי?

אורי

Re: חלק א'- דברים שהולכים לקרות לך בהליך משפטי- המדריך למתלבטת ה

הודעהעל ידי אורי » ב' ספטמבר 26, 2011 1:16 am

תודה ששיתפת אותנו.. אצלי אין בכלל אפשרות להגיש תלונה/לתבוע. ועדיין זה היה מחזק לקרוא את זה. אהבתי שכל הזמן דיברת על כנות, שצריך להידבק לאמת הפנימית, אפילו בבית המשפט..
את נשמעת ממש חזקה! כל הכבוד, אל תוותרי לו! אני מקווה שתמצאי גם שקט בתוך עצמך, זה נשמע מייגע אבל יש בך את הכוחות להתמודד עם זה. :admire:

שי מתנה
משתמש פעיל
יצירת קשר:

הודעהעל ידי שי מתנה » ב' ספטמבר 26, 2011 7:33 am

רציתי להגיד לך שאני עברתי הליך אזרחי שהסתיים לפני שנה בערך. אצלי בסופו של דבר היה גישור וגם אני חיפשתי הרבה דברים מעבר לכסף

יש עניין של החזרת כבוד עצמי, החזרת ביטחון עצמי ועוד

יישר כח הדרך לא קלה, מה שתבחרי לעשות בה - יחוזקו ידייך על ידי הקב"ה

אוהבת

שי
שי שמאוד אוהבת בעלי חיים

ביתילי
משתמש פעיל

הודעהעל ידי ביתילי » ב' אוקטובר 03, 2011 1:59 pm

תודה רבה לכן. זה יה מאוד מוזר. הייתי בדיוק בעיצומו של התקף חרדה. רציתי לכתוב משהו ולא ידעתי מה. פתאום כתבתי משהו שיצא חזק יותר ממה שציפיתי. מוזר, נכון? חשבתי שאני הכי חלשה בעולם.

ביתילי
משתמש פעיל

הודעהעל ידי ביתילי » ג' אוקטובר 25, 2011 6:15 am

בעקבות מאורעות אחרונים הרשו נא לי בנות להוסיף עוד כמה דברים:
הולכים לעקוב אחריכן.
זה הולך להיות מצחיק. זה הולך להיות עצוב. את הולכת לישון עם סכין קצבים שאת משאירה לעצמך ליד המיטה (באמת, פעם ראשונה שהבאתי את זה בשביל עצמי למיטה) ואת הולכת לאבד כל התחלה של שיקום שניסית לעשות לעצמך אחרי שנים. אבל את חייבת לנשום עמוק ולנסות להתעלם ולפחות לקוות שיש לזה צד חיובי. אולי הם עוקבים אחרייך כשאת לבד, ואז אם תהיי בצרה הם יעזרו לך? למרות שאין סיכוי. הם רוצים מקומות ציבוריים. ושם זה רק האגרופוביה שלי.
הם טיפשים
אבל אני דוברת אמת
אני הייתי עושה את העבודה הזו פי אלף יותר טוב מהם, וכבר עשיתי אותה פי מליון יותר טוב מהם. אתם שומעים? אני כבר ניצחתי. יש לי הכל.
אתם על הכוונת שלי.
מעדיפה שיעקוב הילד שעקב קודם. אני אשתף יותר פעולה. מבטיחה.
למה שפלאש של פלאפון יחזיק מרחק כזה?
לפחות שמתם לב שאני לא יוצאת הרבה מהבית? שאני בכלל לא עובדת? שעד שיצאתי זה עם ידיד קרוב ולמקום קרוב?
איך אתם לא מרגישים רע עם זה שאתם קוראים את הנשמה שלי עכשיו?
עם זה שאתם מחזירים אותי שנות אור אחורה?
תתעסקו עם בעלים בוגדים
עם אנשים מגעילים כמוכם שעוקבים אחרי אנשים
לא עם אנשים כמוני שרוצים לשנות את המערכת ולהשיג צדק.

סמל אישי של המשתמש
מיכלל
סגל מסל"ן

הודעהעל ידי מיכלל » ג' אוקטובר 25, 2011 11:18 am

ביתילי יקרה מאווווד !
כל מילה שלך -שווה זהב על ההליך האזרחי, אני מאוד מאוד בעד -בתביעה אזרחית את היא התובעת ואת המחליטה וזה מחזיר ל ךאת השליטה על חיייך ,האמת היא חזקה מהכול ,והיא תמיד בסיכומו של הליך המצחת!
אני ממש מאושרת לקרוא את המילים שלך שוב ושוב, בהערכה אדירה ,ובאהבה,מיכל.

ביתילי
משתמש פעיל

הודעהעל ידי ביתילי » ד' אוקטובר 26, 2011 1:06 am

תודה מיכל. נחמד לחשוב שמישהו קורא את זה.
אני עושה את זה כי כשהתלבטתי לא ראיתי פה אנשים שדיברו על התהליך. לפעמים אני חזקה ולפעמים חלשה.
אבל מיכל- באמת- ממך אלי- את לא חושבת שמגיעה לי התנצלות ממי שנפגש איתי אישית וסחט ממני מידע?

מה שהורג אותי זה האדישות

היה לי הרבה יותר קל אם זה לא היה אדישות

סמל אישי של המשתמש
אייל
Site Admin

הודעהעל ידי אייל » ד' אוקטובר 26, 2011 4:39 pm

ביתי לי, כדאי אולי להעביר את המדריך החשוב הזה לפורום "ייעוץ משפטי" כאן בפורום, הוא עשוי ללכת לאיבוד עם הזמן (כי יש המון הודעות),
ובייעוץ משפטי הוא יביא תועלת לאורך זמן לבנות שמחפשות בדיוק מידע בסגנון הזה.
מה יותר נפלא מאשר לגרום לבחורה ששכחה איך מחייכים, לצחוק...
"כדי להגשים חלום אחד ישן, יש צורך במליון חולמים שלא עוצמים את עיניהם..."
http://shovrotshtika.co.il

ביתילי
משתמש פעיל

הודעהעל ידי ביתילי » ה' אוקטובר 27, 2011 3:12 am

רעיון מעולה. אורית- אפשר לשכפל את זה שיופיע בשניהם מה שאנחנו כותבים פה?

אם אין אני לי מי לי
להשאיר חברים בסביבה
לאט לאט לאט לאט
יום אסל יום בסל
מחזירים מלחמה

המשך המדריך שלי הוא- יש לך הרבה יותר אמצעים להחזיר מלחמה ממה שאת חושבת. לצערי, כרגע לא אוכל לפרט.
אתם יודעים מה?
כל הזין!
לא איכפת לי!
זו האמת שלי והכדור אצלי ואני החוקר הפרטי הכי טוב שלי כדי לשמור את כל הראיות האמיתיות עלי. אני לא צריכה שתעשו לי תיעודים סלקטיביים כדי להוציא אותי לא אמינה. זה הפורום שלי ואני מתנהגת נורמאלי.
הכח חוזר אלי...
אז תובעת יקרה זיכרי, הם הולכים לנסות לבזבז הרבה כסף על משרד חקירות במקום להוסיף אותו לפיצויים שלך, למה? כי הם מפגרים. תוך כדי זה הם כמובן יראו שאת משתגעת אבל לא איכפת להם הם ירצו לחתוך תבשר שלך. זיכרי- הכדור תמיד נשאר אצלך. מזה בעצם אומר? נכון אין לך 10,000 שקל, ולא יודעת מה ואת לא תעצרי עכשיו את תהליך השיקום שאת אולי מנסה לעשות (או כמו שאני קוראת לזה- אני נותנת צ'אנס לחבורה של מטפלים ותקציב לא מוגבל, תעשו בי מה שאתם רוצים עד שימאס לי). זה המשפט שלך והכל בשליטה שלך. נהלי יומן אישי שלך. את החוקרת הפרטית הכי טובה של עצמך, את יכולה לצרף מחשבות- א-מ-י-ת-י-ו-ת. אין לך מה להסתיר. זו האמת שלך. כל מה שאת חושבת תקין ובסדר. עכשיו אני פחות מפחדת. כי אני לא מפחדת שיגידו שיצאתי מהבית היום, כי ימים של דיכאון מוחלט יתועדו גם על ידי. וגם אני אגיד מה עשיתי היום אם יצאתי. ככה הם לא יוכלו לזייף. יש לך תיעוד שלך. תעשי אותו במחברת כל ערב. סתם תספרי למחברת איך עבר עלייך היום. אל תאמיני לכל גברבר שיזמין אותך לדייט וישאל אותך על גידול ילדייך. אך אל תפסיקי לחיות. תנהגי בזהירות. קחי פייס שלו, מספר שלו. אל תשאירי לידו פלא שלך או תיק שלך כשאת הולכת לשירותים. אל תעני על שאלות מוזרות כמו "יש לך משהו עצוב בעיניים". אל תפרטי לו אם את עובדת או לא. גגלי. אם הוא לא גגיל- תחשדי. גגלי כולל אתרים באנגלית. כשאוכל, אפרט יותר ואעשה פה הוצאה פומבית להורג כדוגמא. אם עשו לי אונס נפשי אני חושבת שמותר לי.

הכל בשליטה שלך גם כשאת חושבת שלא.
את צריכה להסתכל על זה בצורת מראה. הם לא יודעים את מה שאת יודעת. בגלל זה הם משתגעים ומנסים לשגע אותך.

אני יודעת שאתה קורא את זה. אתה צריך להתנצל עכשיו. אל תתקרב לנשים. ילדי לא יגידו אבא.

הם יכולים לנסות כמה שהם רוצים אבל מה שהכי מפחיד זה תיעוד קלוקל נכון?

סמל אישי של המשתמש
מיכלל
סגל מסל"ן

הודעהעל ידי מיכלל » ה' אוקטובר 27, 2011 8:23 am

כן ביתי לי,אם המערכת פגעה -עליה להתנצל !!!
ללא עורערין !!!
גלגלי הצדק עובדים,אך הם עובדים לאט -וזה חונק ומעצבן!
על חוקרים פרטיים בתחום שלנו אני טרם שמעתי,אני הגשתי תביעה לחברת ביטוח על תאונת דרכים,וחוקרים פרטיים בלשו אחרי -וזה אכן מעצבן ולא לעניין,ובקשתי מעורך הדין שלי שיבקש מהם לרדת ממני -ואכן המעקבים חדלו,,,,
איתך בהערכה ענקית,מיכל.

ביתילי
משתמש פעיל

הודעהעל ידי ביתילי » ה' אוקטובר 27, 2011 8:19 pm

כן אה הם יכולים לחדול.

אבל הבעיה היא רק שהם יעוותו מציאות, ואם אתעד בעצמי את מה שאני עושה, אז אין לי בעיה עם זה.

בכלל עד עכשיו לא היתה לי בעיה רק כשפנו אלי אישית והעמידו פנים ופגעו בי ממש.

התחלתי לחשוב, הימים האחרונים היו נוראיים, איזה בן אדם יבחר במקצוע הזה?
ועוד נגדנו
אין אנושיות

ביתילי
משתמש פעיל

הודעהעל ידי ביתילי » ו' אוקטובר 05, 2012 12:21 am

החלטתי להגיב כאן לאור התעוררות הרלוונטיות.
מעולם לא כתבתי את חלק ב' מאחר והכל התגלגל בתגובות והמשפט עוד לא הגיעלקדם, אני יכולה לעדכן עם עוד מסקנות מאז ולרכז גם אם כתבתי כבר בתגובות...

1. לא משנה כמה תרגישי שכל העולם שם ומאחוריך, בסופו של דבר את לבד. המשפט יכול להימשך שנים, לחברים שלך נמאס, למשפחה... הם לא שם כמוך, חיים מאפיזודה לאפיזודה. משיחת עו"ד אחת לשנייה. פעם ב... אבל זה קיים. אם את לא תקדמי את זה דרך אגב, זה לא יתקדם. ואז תשמעי "אה זה שוב... אולי תוותרי? אולי תפסיקי לחשוב על זה? זה מפסיק לך תחיים". את צריכה להתכונן לזה. בהתחלה כולם סביב- אח"כ הם מאבדים עניין.

2. את צריכה לנסות להשתמש במשפט כדי להרפא ולא לעצור את החיים שלך. איך? חוות הדעת- נסי להבין בעצמך מה לא בסדר. משם נסי לפתור. אף אחד לא ישלם לך יותר אם תשארי נכה.
איך לפתור? טיפול פסיכולוגי ופסיכיאטרי ביחד. שיאצו. תחביבים קבועים. חשוב שהמטפלים וחוות הדעת יהיו ע"י המומחים בתחום שלך! ודעי- הכל בשליטתך! בד"כ תהיה חוו"ד מטעמך, חוו"ד מטעם הצד השני וחוו"ד נייטראלי- עלייה יש להילחם שתעשה ע"י פסיכיאטרית שמתמחית בתחום. יש להתעקש בנושא. כמו אונקולוג המתמחה בסרטן מח, כך לנפש רבדים שונים. מכתב פשוט ממרכזי תקיפה מינית ועבודת עו"ד ואולי תקדים שאצור יוכלו להקל.

3. יודעת מתי יש תאריכים מיוחדים? קדמים? חוודים? תקחי פלאפונים של חברות ותכניסי ליומן שלהם החל משבוע לפני פגישות איתך. לראות אנשים.

4. טיפול שיאצו אצל מישהי שמטפלת נפגעות יכול ממש לעזור. לי יש כזו אם מישהי תרצה המלצה אתן.

מעינה
משתמש פעיל

הודעהעל ידי מעינה » ו' אוקטובר 05, 2012 7:00 am

גיבורה אמיתית!!!!!!!!!!!!
פשוט השארת אותי פעורת פה בתור אחת שעברה הליך משפטי ועדין באמצע אני יודעת בדיוק על מה את מדברת וגאה בך שלא לקחת אישית את ההשפלות שעשו לך שם והציגו אותך כשקרנית
את חזקה כלכך באמת שאני מצדיעה לך
את גם נותנת כוח לבנות ובטוח שאלוהים צופה מלמעלה וגאה בך !!!!כי כל כלב בא יומו .. ואת לא מוותרת והולכת עם האמת עד הסוף הגיע הזמן שכל האנסים המזוינים האלה יקברו ויקבלו את מה שמגיע להם

ביתילי
משתמש פעיל

הודעהעל ידי ביתילי » ו' אוקטובר 05, 2012 6:14 pm

תודה מעינה, תודה רבה! את לא יודעת כמה זה עוזר לשמוע את זה.
בכלל כתבתי תגובה בלי לעבור על מה שכתבתי פעם חשבתי רק להקפיץ. שכחתי לא לפחד מהאמת. זה מה שהחזיק אותי באמצע של הכל. וכשזה יבוא שוב, זה מה שיהיה. לא לחשוב "הם לא יאמינו" ו"מה לעשות כדי שיאמינו" אלה כל המחשבות שמתרוצצות כל הזמן בראש. זה שם. מילה מול מילה. הראיה היחידה נגדך זה אם תפקפקי בעצמך ואת יודעת מה קרה- את לא משוגעת. את סובלת מפוסט טראטמה. באותה מידה יכולת להיפגע מפיצוץ באוטובוס או בשדה קרב. אז זה קרה לך וכאן זה לא טרוריסט של אל קעידה אז יש לך את מי לתבוע ויש לך אחראי וזה היתרון שלך- את מי להאשים.

אני סבלתי? עכשיו אתה סובל. ואתה משקשק. כל ראיה שלי היא סכין בידי המשטרה נגדך. כל פרט שאני נזכרת בו סכין בשבילך בחדרי חקירות. כל סיוט שאני מתעוררת ממנו זה עוד דפיקה של ההוצאה לפועל שתרדוף אותך שנים ולך תסביר לבחורה שתשכנע לחיות איתך למה אתה תקוע בחובות. ניסית להרוג אותי ועכשיו אני הופכת את הגלגל. אני אשת משפחה ואתה לבד. אלו החיים שאתן צריכות להתרכז בהן. לא משנה כמה אתן זוכרות אותו גדול וחזק, ומאיים, זיכרו אותו קטן ופחדן, חושש מגמגם, ובעיקר טיפש.

אצלי לצערי זה לא ספציפית נגדם. אך כל כלב בא יומו. נכון?

ביתילי
משתמש פעיל

הודעהעל ידי ביתילי » ג' אוקטובר 23, 2012 7:06 pm

המשך!

היום גיליתי שאפשר להתעקש שכל פסיכיאטרית שתבדוק אותך תהיה קודם כל ממין נקבה, ודבר שני תתמחה- וזהו תחום התמחותה- בטראומה המינית!
צריך פשוט ממש להתעקש, לצרף מכתבים ממרכזים לטראומה מינית שמנמקים זאת, אך זה אפשרי. אסור להתפשר על הנושא!!! פסיכיאטר רגיל עשוי לחשוב שהכל בסדר אצלך- חיצונית- את נראית ומתנהלת בסדר- אבל בתכלס- אנחנו יודעות שזה לא כך!

חזור אל “תקיפה מינית”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Majestic-12 [Bot] ו־ 80 אורחים