ובקשר לתלונה שלי,

עברת תקיפה מינית כלשהי? לא עברת תקיפה מינית אבל את/ה מרגיש/ה רצון לעזור? את/ה מוזמנ/ת להצטרף למשפחה גדולה וחמה. הפורום הזה נועד לספק תמיכה על כל מאפייניה: אווירה של בית חם, הקשבה, עזרה, הזדהות, רגישות, תחושת ביטחון, הבנה והרבה מאוד אהבה. אנו רוצים להעניק מקום בטוח לפריקת כל הרגשות ולדבר על הדברים הקשים באמת מבלי לחשוש.

המנהלים: אורית, מיכלל

סמל אישי של המשתמש
נועם
משתמש פעיל

ובקשר לתלונה שלי,

הודעהעל ידי נועם » א' דצמבר 02, 2007 11:49 am

אני מקבלת טלפון היום שהחקירה נגדו הסתיימה עקב חוסר ראיות, התיק נסגר, והוא לא ישב בכלא ולא כלום.
ממה שהבנתי היה איזה משפט קטן, כי אחרי זה המדינה עוברת לטפל בו, אותי בכלל לא הזמינו להיות חלק מהדבר הזה, עשו דברים מאחורי הגב שלי, ובסוף מתברר שכלום.
שהוא לא עשה כלום, ושאני סתם המצאתי.

בן זונה.
"השתיקה שלי זו הצרחה
הכי גדולה שבי..
השתיקה שלי זה הכאב
הכי כואב אצלי..
וכשהשקט יפול כמו חול,
קולי לאיש לא יגיע.
אני יכלתי לבכות,
אבל פחדתי שזה יפריע..."

סמל אישי של המשתמש
just me
משתמש פעיל
יצירת קשר:

הודעהעל ידי just me » א' דצמבר 02, 2007 2:47 pm

וואי
אם אומרים חוסר ראיות זה אומר שהיה משפט?!?!??!??
תנסי לראות אם את רוצה, איך אפשר עכשיו להגיש תביעה עם עורך דין.

סמל אישי של המשתמש
מאיו'ש
משתמש פעיל

הודעהעל ידי מאיו'ש » א' דצמבר 02, 2007 6:35 pm

מההההההההה?????????????????
איזה חצופים!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

אני לא מאמינה, בכלל מותר להם!!!!

איך הם רוצים שיהיו ראיות?!? אונס לא עושים בציבור!

אוחחחח זה למה אני לא אתלונן אף פעם, למרות שלי יש כן עדות:S....

נעמונת אולי תגישו ערעור משו, לא הגיוני לי בכלל!!!!

עצבנו אותי:S:S:S:S:S:S
החיים יפים, תלוי איך כל אחד מסתכל עליהם, ואיך כל אחד בוחר לחיות, ברע או בטוב.

סמל אישי של המשתמש
סיון
משתמש פעיל

Re: ובקשר לתלונה שלי,

הודעהעל ידי סיון » ב' דצמבר 03, 2007 9:31 am

תהיי חזקה מתוקה...
זהו עוד שלב נגמר , נכון לא ניגמר כמו שציפית, אני מבינה את האכזבה הגדולה ואני אפילו בהלם יותר ממך לא ייאמן עד כמה מערכת החוקים שלנו מעורערת, מה הפלא שבנות כמוני וכמוך וכמו כולנו בעצם לא הולכות להתלנון, אבל רגע לא לשם זה אני כותבת...
אני שוברת את שתיקתי כאן וכותבת רק כדי להגיד לך שזהו עשית מה שיכולת כדי שהוא ייענש, מערכת המשפט הראתה אוזלת יד כרגיל, עכשיו הגיע הזמן שתתרכזי בך ובאיך את מחלימה...
איך את מפסיקה לחשוב לעיו ולכאוב את המקרה הזה...
כרגיל אני תמיד כאן בשבילך...

סמל אישי של המשתמש
אייל
Site Admin

הודעהעל ידי אייל » ב' דצמבר 03, 2007 3:00 pm

יקירות, אחת הטעויות שאנו נוטים לעשות לפעמים, זה לשפוט מהצד בלי שום ידע, גורמים מקצועיים, רק בגלל שאנחנו לא אוהבים את התשובות או התוצאות שלהם.
אז נכון שיש שחיטויות וחוסר צדק, אבל אני רוצה להאמין שהשוטרים (והשוטרות) העוסקים במלאכה הלא פשוטה של מציאת אנסים והבאתם לדין עושים במיטב יכולתם, ולא פחות מכך, חשוב להם להשיג תוצאות.

אני מקווה מאד שאני לא אפגע במישהי עם מה שאני הולך להגיד.
המשטרה לא "סובלת" מעודף כח אדם, לא חסרים מקרי אונס, ואין מה לעשות, עם כל הרצון יש מקרים שקשה עד לא אפשרי להתקדם בהם.
אם אני לא טועה בעובדות, לא מדובר על מקרה "טרי", עם הרבה דברים שניתן לבסס עליהם את החקירה ומציאת האנס.
לעומת זה יש מקרים שכנראה ממתינים לטיפול וכן יש יכולת להתקדם בהם, אונס במשפחה, מכר, כשהבחורה ראתה את הפנים של האנס, אותו בכלליות, יש פרטים כלשהם שעשויים לעזור, סביבת הבית שאולי זה מישהו שגר באיזור וכו וכו.
המשטרה בסופו של דבר צריכה להחליט במה להשקיע את כח האדם שלה, ואם הסיכוי להתקדמות במקרה א' אפסי בגלל שאין כיוונים שאפשר להיתפס בהם, ולעומת זה מקרה ב' ו- ג' יכולים להתקדם בצורה מהירה, כי יש כיוונים חקירה, וכי יש עובדות שאפשר להסתמך עליהן להוכחת זהות האנס.

אז כמה שזה כואב, לא תמיד אפשר לטפל בכל המקרים, ולפעמים צריך להחליט החלטות קשות של במה "יעיל" יותר להשקיע זמן, למה אין סיכוי למצוא ולהוכיח אשמה, וכו.

לא צריך לתת לזה לייאש בנות מלהגיש תלונה, או לאבד אמון במשטרה ומערכת המשפט.
ובמבה, תקני אותי אם אני טועה, אבל נדמה לי שידעת מראש שאין כל כך סיכוי, אבל בכל זאת רצית בשביל עצמך להגיש תלונה...

סמל אישי של המשתמש
נועם
משתמש פעיל

הודעהעל ידי נועם » ג' דצמבר 04, 2007 12:07 pm

איילי,
לא הגשתי תלונה על האונס במסיבה..בכלל לא.
הגשתי תלונה על החבר, ששבעה חודשים אנס אותי נפשית, ובסוף גם פיזית.
נתתי להם שם, טלפון..הכל.
הוא פשוט אמר שהוא שכנע אותי לרדת לו כל השבעה חודשים האלה, שהוא לא אהב אותי, ושברגע שביקשתי ממנו להפסיק, הוא הפסיק.
אז הוציאו אותי שקרנית.

ואתה יודע מה,
גם כשהלכתי והגשתי תלונה,
הדבר הראשון ששאלו אותי זה "למה נשארת איתו אם היה לך רע איתו?".
כאילו. בואו נדבר על זה עכשיו, ונוציא את נעם אשמה. אז למה שנעם תגיש תלונה על זה שהוא אנס אותה, אם גם ככה שבעה חודשים הוא אנס אותה נפשית והיא שתקה. אז ברור שכשהוא ירצה לזיין אותה היא תשתוק.
"התיק נסגר מחוסר ראיות". זה מה שאמרו לי.
אבל היו להם ראיות. אני לא מספיקה? אני, שחוויתי את הגועל שלו על בשרי, לא מספיקה?
לא, שאני אבין.
ויודע מה, עצם זה שהולכים למשפט, בלי שיביאו גם אותי להעיד שם, שאני, המתלוננת אגיד מה אני חוויתי, זה כבר סתם. לא מתחשק להם.
"השתיקה שלי זו הצרחה

הכי גדולה שבי..

השתיקה שלי זה הכאב

הכי כואב אצלי..

וכשהשקט יפול כמו חול,

קולי לאיש לא יגיע.

אני יכלתי לבכות,

אבל פחדתי שזה יפריע..."

סמל אישי של המשתמש
אייל
Site Admin

הודעהעל ידי אייל » ג' דצמבר 04, 2007 5:17 pm

יש לך אפשרות לבקש לעשות איתו "עימות" כשהמשטרה מאזינה לחדר?

סמל אישי של המשתמש
נועם
משתמש פעיל

הודעהעל ידי נועם » ה' דצמבר 06, 2007 4:51 pm

אני לא חושבת שאני מסוגלת להסתכל עליו.
"השתיקה שלי זו הצרחה

הכי גדולה שבי..

השתיקה שלי זה הכאב

הכי כואב אצלי..

וכשהשקט יפול כמו חול,

קולי לאיש לא יגיע.

אני יכלתי לבכות,

אבל פחדתי שזה יפריע..."

סיגל א.

הודעהעל ידי סיגל א. » ה' דצמבר 06, 2007 10:35 pm

נעם, כל ההליך הפלילי הוא דבר מאוד תובעני ומאוד מתסכל. גם כשיש תוצאות "חיוביות" וודאי כשאין. מכעיס מאוד שלא שיתפו ולא יידעו אותך בתהליך. כי יש לך זכות לזה כי את הצד הנפגע,המתלונן. חוק זכויות נפגעות עבירה הוא די חדש ובמשטרה לא תמיד מקפידים על זכויות הנפגעת, בעיקר עקב חוסר מודעות וחוסר זמן ועומס. כל יום נעשית עבודה של ארגונים ועמותות "לחנך" את מערכות החוק והמשפט לשמור ולהכיר בזכויות הנפגעות, אבל הדרך עוד ארוכה.
שוטרים שואלים שאלות קשות ושיפוטיות כמו "למה היית איתו?" וכדומה, אבל זה התפקיד שלהם, הם גוף חוקר לא גוף טיפולי ואני לא מצפה מהם לרגישות כי זה רק מאכזב. ובאמת לא פשוט להוכיח עבירות מין כאשר מדובר במילה כנגד מילה. זהו לרוב מצב בו אין עדויות חיצוניות כי הדברים נעשים בחדרי חדרים ולשוטרים קשה לתפוס את הדינמיקה הפסיכולוגית שבסיטואציה.
אבל זה לא אומר שזה בלתי אפשרי. זה רק מצביע על הקשיים והמורכבות.
עדיין יש לך בחירה:
להגיש ערר על ההחלטה לסגור את התיק (אני לא זוכרת תוך כמה זמן מותר לך להגיש ערר מהרגע שקיבלת את ההודעה הרשמית, אם איני טועה מדובר בחודש - זה צריך להיות כתוב בטופס שניתן לך). במקרה זה היית מציעה לך להתיעץ עם עו"ד ממרכז סיוע לנפגעות תקיפה מינית בטלפון 1202 הקרוב למקום מגורייך או להתקשר עם מרכז נגה לנפגעי עבירה שגם מסייעים בחינם בהליך הפלילי.
אופציה שניה זה להמשיך הלאה בחייך כמו אחת העצות שקיבלת כאן ולדעת שעצם הגשת תלונה היא צעד גדול ומשמעותי. לא סתם גדול. ענק. התוקף שלך נעצר ונחקר וזה לא דבר של מה בכך לאנשים. ועכשיו זה הזמן שלך להתמקד בעצמך ולמצוא את הדרך לגדול ולהמשיך הלאה.

חזור אל “תקיפה מינית”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: לא מספיק ו־ 87 אורחים