תודה

עברת תקיפה מינית כלשהי? לא עברת תקיפה מינית אבל את/ה מרגיש/ה רצון לעזור? את/ה מוזמנ/ת להצטרף למשפחה גדולה וחמה. הפורום הזה נועד לספק תמיכה על כל מאפייניה: אווירה של בית חם, הקשבה, עזרה, הזדהות, רגישות, תחושת ביטחון, הבנה והרבה מאוד אהבה. אנו רוצים להעניק מקום בטוח לפריקת כל הרגשות ולדבר על הדברים הקשים באמת מבלי לחשוש.

המנהלים: אורית, מיכלל

סמל אישי של המשתמש
סיון
משתמש פעיל

תודה

הודעהעל ידי סיון » ה' נובמבר 08, 2007 3:15 pm

הייתי חייבת....
גם להנהלה של הפורום הזה...
אבל בעיקר לכן בנות....
אני בכלל לא יכולה להתחיל לתאר מה עבר עליי בשלושה שבועות האחרונים כאילו כל מה שלא התעסקתי בו שנתיים וחצי קם לתקוף אותי ובאמת שהייתי כל כך קרובה לוותר על המאבק...
ואז כתבתי כאן מתוך ציפייה לראות את אותן תגובות ורוב הסיכויים לא לחזור לקרוא כאן לעולם....
אבל זה לא קרה...
כל אחת מכן מדהימה ותומכת ונפלאה...
הקפיצת דרך שעשיתי בחיים שלי בשבועיים האחרונים מדהימה ומפחידה אותי אבל בעיקר גורמת לי להסתובב עם חיוך קטן בלב ובידיעה שאני מסוגלת להמשיך הלאה... ומסוגלת להתקרב ומסוגלת לשבת עם מישהו ששם עליי יד ולא לקפוץ ולחפש תירוץ להעלם... ובעיקר אני מסוגלת להודות בקול רם שזה קרה וזה חלק מהסיפור שלי ויחד עם כל זה אני ממשיכה הלאה....

אז תודה... לכל אחת מכן על התגובות ובעיקר על כך שאתן נותנות לי את הזכות לקרוא את הסיפורים שלכן להגיב ובכך ללמוד ממכן ומעצמי....
אתן מדהימות...

סמל אישי של המשתמש
מאיו'ש
משתמש פעיל

הודעהעל ידי מאיו'ש » ה' נובמבר 08, 2007 3:18 pm

אין על מה.... מדברת קצת בשם כולם אבל בעצם מדברת בשם עצמי, בשביל זה נועד הפורום הזה ובשביל זה, כולם פה... לתמוך ולעזור, ואני פה בערך חודשיים ומצאתי שיש כאן אנשים מדהימים, מרגישה בדיוק כמוך =)

את חמודה ומדהימה!!!! אני שמחה שעשית קפיצת דרך!!!! ממש שמחה בשבילך!!!!! תמשיכי ככה, ישר למעלה, ואם תפלי קצת אנחנו פה לתפוס אותך =)
החיים יפים, תלוי איך כל אחד מסתכל עליהם, ואיך כל אחד בוחר לחיות, ברע או בטוב.

BE

הודעהעל ידי BE » ה' נובמבר 08, 2007 3:45 pm

הפורום הזה, וכל האנשים בו באמת מדהימים.
וסיוון- תודה גם לך, אני ממש שמחה בשבילך על כל התקדמות שעשית, ואני איתך במילים- לא בשלושה שבועות האחרונים אבל בזמן האחרון גם לי היה יותר קשה עם העניין והפורום הזה עוזר, ואני אםילו לא הכי יודעת להסביר למה..
אז פשוט-

תודה רבה!!

ובאמת- תמיד כאן :)
"האופטימיות, החיוך והתקווה. מה מעט נחוץ כדי שהחיים יהיו מאושרים, והכל נמצא בנו, ובאופן המחשבה שלנו."

סמל אישי של המשתמש
dana
משתמש פעיל

הודעהעל ידי dana » ה' נובמבר 08, 2007 4:27 pm

מאחלת לכן את כל הטוב שבעולם.........
אוהבת
דנה

סמל אישי של המשתמש
נועם
משתמש פעיל

הודעהעל ידי נועם » ה' נובמבר 08, 2007 7:49 pm

סיוונה, תודה לך..
העלית לי חיוך על הפנים..

שלך תמיד [אם תרצי או לא תרצי..(יש עוד זמן להשתנות)- חח סתם סתם] גברת במבה :)
"השתיקה שלי זו הצרחה
הכי גדולה שבי..
השתיקה שלי זה הכאב
הכי כואב אצלי..
וכשהשקט יפול כמו חול,
קולי לאיש לא יגיע.
אני יכלתי לבכות,
אבל פחדתי שזה יפריע..."

חזור אל “תקיפה מינית”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 80 אורחים