בקרקעית שוב

עברת תקיפה מינית כלשהי? לא עברת תקיפה מינית אבל את/ה מרגיש/ה רצון לעזור? את/ה מוזמנ/ת להצטרף למשפחה גדולה וחמה. הפורום הזה נועד לספק תמיכה על כל מאפייניה: אווירה של בית חם, הקשבה, עזרה, הזדהות, רגישות, תחושת ביטחון, הבנה והרבה מאוד אהבה. אנו רוצים להעניק מקום בטוח לפריקת כל הרגשות ולדבר על הדברים הקשים באמת מבלי לחשוש.

המנהלים: אורית, מיכלל

BE

הודעהעל ידי BE » ה' נובמבר 08, 2007 12:47 pm

מאיו'ש כתב:אני מאמינה שזה יבוא, מקווה להיות אותו דבר והפעם ליפול על מישהו שלא ינצל את התמימות שלי, [b[כי עם כל הכבוד לעצמי, אני עדיין תמימה למרות הכל, מאמינה ביתר קלות לאנשים שאני לא אמורה להאמין להם, וגם שהוא יאהב אותי חזרה כמו שאני אוהבת אותו.[/b[
ואני חושבת פעמיים ואני עם היד על הדופק, הנה עכשיו הכרתי בחור חדש, אני הכי חשדנית שיש, אני מפחדת לפגוש אותו כי אני חשדנית אני מפחדת לתת בו אמון, ברור שאמון נבנה וכו'... אבל עדיין קצת קשה לי.

מאיוש, דווקא בגלל זה כל הכבוד לך... לא למרות זאת- תמימות זה דבר יפה, הייתי רוצה להאמין שיש לתמימות מקום בעולם הזה, אבל הוכח לנו שכנראה שלא,
אבל עצם העובדה שאת עם היד על הדופק- מראה שהתמימות שלך היא במקום טוב, זה טבעי 'לסקור את השטח' לפני שנכנסים אליו (או שזו פשוט הפכה לדרך חיים אצל כולנו?- אני לאיודעת. אייל? :wink: )
ואני מאחלת לך הכי בהצלחהה עם הבחור החדש, ועצם זה שהצלחת להיות עם מישהו אחר, שהוכיח לך כמה הוא מקסים, וטוב ומתחשב- אומרת שאת בדרך הנכונה :) ,
זה שלא התאהבת זו עובדה, אל תנתחי את זה- אנחנו לא יכולים להתאהב בכל אחד, לא משנה כמה מקסים ואוהב הוא- יש אנשים שישארו אצלנו בגדר הידידים, ויש אנשים שיותר מזה- אני חושבת שבאמת כל הכבוד שהצלחת להמשיך הלאה ולהיות עם אותו בחור :) , זה באמת צעד ש(לדעתי לפחות)קשה לעשות. לא בטוח שלא התאהבת בו בגלל מה שקרה, יכול להיות שזה כי הוא לא "האחד", שאת יודעת שיגיע.
והקושי שקיים עכשיו- הוא טבעי, ואת תתגברי עליו, אני בטוחה
:D (גם עם עזרתנו :lol: )

בנוגע ללפתוח דף חדש- אני חושבת שזה רעיון מצוין, אבל אני חושבת שזה רעיון טוב כל עוד את היא זו שמתחילה את הדף החדש עם עצמך, ולא רק את כשאת איתו...
אולי כבר בהתחלה לדבר איתו על זה זה קשה, וזה מהיר מדי, אני מבינה את זה. אבל לדעתי תנסי לספר לו - איך שהוא יגיב וכמה שהוא יתמוך, מעבר לכמה שזה יעזור לך- את גם תוכלי לדעת בוודאות שהוא בנאדם טוב, מקסים ושעוזר..
ואל תפחדי לספר לו בגלל מה שהוא חושב- את לא אשמה, ולא- זה לא משתמע לשני פנים בשום מצב. העובדה היא שהוא המניאק, הוא האשם, הוא האידיוט, והוא הנצלן.
את לא זונה, את לא שרמוטה-ואני לא מרשה לך לדבר ככה :P- את בנאדם טוב, שכשהוא אוהב הוא לא חושב פעמיים, וככה זה צריך להיות, וזה מה שיפה.
וסבלנות זה תמיד דבר טוב, ולא הרג אף אחד לחכות, אהבתי את הגישה :D [/b]
"האופטימיות, החיוך והתקווה. מה מעט נחוץ כדי שהחיים יהיו מאושרים, והכל נמצא בנו, ובאופן המחשבה שלנו."

סמל אישי של המשתמש
מאיו'ש
משתמש פעיל

הודעהעל ידי מאיו'ש » ה' נובמבר 08, 2007 2:16 pm

אני מפחדת שלמרות שהיד על הדופק התמימות תנצח ואני אפול שוב, זה פחד שרודף אחרי הרבה פעמים שאני מכירה מישהו חדש, אחרי מה שקרה (היו פעמיים שזה קרה כי החבר לשעבר ואני נפרדנו פעם והצלחתי להכיר מישהו בין לבין, אבל אז חזרנו וזה הרס את זה).

החבר לשעבר שהיה מקסים, התחלנו להיות ביחד פחות מחודש אחרי שזה קרה, באותם הימים אני לא חשבתי שזה אונס בכלל, כי הייתי בטוחה שזה כלום וזה יעבור וזה שום דבר, בכל אופן, הוא תמך ועזר והוא היה שם שאני חזרתי הביתה נסערת והוא הרגיע אותי, זה למה סמכתי עליו! אחרת אני לא יודעת אם הייתי סומכת עליו, מה גם שפחדתי כן בהתחלה להאמין לו אבל מעט מאד לא כמו עכשיו.

אני מאמינה שאני אתגבר על זה.
ולפי איך שהחדש התנהג שאמרתי לו שהיה בחור שפגע בי ואני לא רוצה לדבר על זה הוא היה דיי בסדר ואמר לי "אם את לא רוצה לדבר אז אל תדברי רק אם את רוצה.." או משהו כזה, מה שהראה לי שזה יחסית בסדר. אם לא בסדר גמור, שוב הנה אני חשדנית.

ואני מאמינה שאני כן אצליח להתאהב.... מאמינה לגמרי.
ויבוא יום ואני אספר לבחור הזה מה קרה, אבל אנחנו מכירים כולה שבועיים, לא לעניין בכלל להפיל עליו את הסיפור שלי בייחוד שככול שהזמן עובר, הוא מגיע לעוצמות גדולות יותר.
אבל אם זה יהיה יותר רציני בינינו אין סיבה שהוא לא ידע אבל יהיה לי קצת קשה לספר לו על הכל, ואפילו על קצת.

ואנשים חושבים שונה ורואים שונה את העולם זה למה אני מפחדת שהוא יחשוב שאני שרמוטה או זונה, ואני? רק לפעמיים חושבת ככה, גם קצת עכשיו:S כי יכולתי למנוע מהרבה בחורים לשכב איתי, ולא עשיתי את זה, ועכשיו אני מצטערת על זה מאד... (והמספר לא כזה גדול, אבל יחסית לגיל שלי כן.)

ולי... חח יש קצת קצת בעיה בסבלנות, כי אין לי!!!! אני תמיד רוצה שדברים יקרו "עכשיו!" אני צריכה לעבוד על זה חח:S:S:S
החיים יפים, תלוי איך כל אחד מסתכל עליהם, ואיך כל אחד בוחר לחיות, ברע או בטוב.

סמל אישי של המשתמש
סיון
משתמש פעיל

הודעהעל ידי סיון » ה' נובמבר 08, 2007 3:04 pm

מאמי יש לי חדשות בשבילך מה שהיית לא קשור בשום צורה למה שאת עכשיו זה דבר ראשון...
אני שכבתי עם הרבה גברים בין הראשון שלי לבין מה שקרה לא הרבה המון אבל הרבה מספיק כדי שזה יהיה יותר מידי לשנה אחת...אז מה??? זה מעיד משהו עליי?? לא בשום צורה לא, מה שכן זה אומר שיכול מאד להיות שהיום אני משתמשת במה שקרה כדי להמנע ממגע עם דברים...אבל זה כבר פאק שלי ואנחנו עכשיו מדברות עלייך....:)
דבר שני אם שכבת עם גברים ונהנית מזה... לאף אחד אין זכות להגדיר מי את ומה את חוץ מלך...
דבר שלישי, אני חושבת שאולי את כן יכולה מבלי להכנס לפרטים לנסות להסביר לו שעברת סוג של התעללות מינית, אני יודעת שזה הדבר הכי קשה בעולם אבל אם אכפת לו ממך אחרי חודש שלכם ביחד(בהנחה שלא תגידי לו מיד עכשיו או אפילו ממש עכשיו) והוא יבין אותך, יכול להיות שהוא יוכל לעבור את זה איתך ואולי אפילו לרפא אותך מהתחושות האלה .....

סמל אישי של המשתמש
מאיו'ש
משתמש פעיל

הודעהעל ידי מאיו'ש » ה' נובמבר 08, 2007 3:15 pm

עדיין אני מרגישה חרא ששכבתי עם אותם בנים.... ושוב זה לא המון כמו שזה נשמע אפשר לספור אותם על יד אחת, אבל עדיין זה מעצבן אותי שעשיתי את זה..

עדיין שבחורה שוכבת עם מספר יחסית גדול בנים היא נחשבת לשרמוטה לא משנה אם היא באמת כזו או לא!

ואני אולי ארמוז לו עכשיו שקרה משהו דומה אבל שאני לא מתכוונת לדבר עליו, אבל רק מאוחר יותר אסביר לו מה קרה.

תגידו? השבוע הזה חייב להיות חרא???????
אתמול בלילה כתבתי את הנושא הזה, היום בבוקר אחרי הלילה כתבתי את הנושא ההוא.....

חברה וחבר שלי לשעבר התחילו לפגוע בי קצת ועכשיו גם אבא שלי, לא מספיק מה אני עוברת עכשיו גם הוא???????

אני ממש לא עומדת בזה יותר....

BE

הודעהעל ידי BE » ה' נובמבר 08, 2007 3:42 pm

תראי, אני לא יודעת איך זה אצלך, אבל אני יודעת שגם לפני שהבנתי ונזכרתי במה שהיה, וגם אחרי- אני מתנהגת אותו הדבר... פשוט עכשיו אולי אני יותר לחוצה.., אז אני לא רואה את זה כסיבה שכן סמכת עליו יותר- ההרגשה והתת מודע נשארו אותו הדבר.. אני חושבת שזה היה הוא שגרם לך לסמוך עליו, והוא היה זה שעזר לך להבין שלא כולם מניאקים כמו ההוא- ויהיו עוד כאלה, זה פשוט לוקח זמן :)
והחשדנות... כמו שאמרתי- גם אני כזאת ואני לא יודעת אם זאת דרך חיים הגיונית או לא, אני רק יודעת שלרוב הזמן עושה את שלו, ועוזר.. והבחור הזה, והזמן ביחד, אני בטוחה שזה יעזור : :D

וסיון ומאיה, אתן צודקות... זה באמת קשה, ואני אישית לא הייתי מסוגלת ועדיין לא מסוגלת להגיד משהו או לרמוז על זה,
אבל הרעיון של סיון טוב- לרמוז לו בהתחלה שזה קשור להטרדה מינית.. כדי שיבין את ההסתגויות שלך לפעמים (אני יודעת שלי יש אותן בכל אופן..) או את הלחץ שלך לפעמים- זה רק יעזור,
אבל שוב, הזמן שלך ואיך שאת מרגישה :)

כמו שסיון אמרה- (ואני מרגישה צורך לחזור על זה כי אני חושבת שזה אולי יכול לעזור :) ) את לא צריכה להצטער על זה שלא מנעת מעצמך מלשכב עם בחורים מסוימים- הגיל שלך לא משנה, כל אחד והגיל שהוא מרגיש בו מוכן, אף אחד לא יכול להגיד לאף אחד אחר מה נכון ומה לא נכון בשבילו,
בדיוק כמו שאני לא יכולה להגיד לך מה לעשות אלא רק לייעץ, אותם אנשים יכולים להגיד שלהם זה לא מתאים (או כן מתאים..) ולהסביר לך מאיפה הם באים- ואת יכלוה להקשיב.. את יכולה אפילו להשתכנע, או לשנות את דעתך- אבל כמו שאמרתי, את מחליטה.
אם מישהו בור מספיק כדי לא להבין את זה, או לראות את זה- הוא לא שווה אותך. אין לאף אחד זכות לשפוט אף אחד אחר, אף אחד לא יודע מאיפה בא האדם שמולו ומה הסיבות, והאמיתי שאת גם לא צריכה להביא דו"ח מפורט של הכל... אם אותו בנאדם שאת מדברת איתו על זה לא מבין- בעיה שלו. ולשניה אל תחבי שזו בעיה שלך.. יהיו מספיק אנשים בוגרים מספיק כדי להבין.

זו הבעיה.. אני חושבת שכל אחת שעברה הטרדה מינית מכל סוג שהוא- מרגישה מנוצלת, והאשמה העצמית גורמת לפעמים להרגשה של "קלה להשגה" - כי הרי תמיד המחשבה שהיה אפשר להתעקש יותר מגיעה, ובגלל זה את מרגישה אשמה,
אם תדברי עם כל אחת שלא עברה "חוויה" כזאת- והיא מתנהלת כמוך היא תגיד "מה הבעיה? מה לא בסדר?" אנחנו צריכות ללמוד להבין ולהפנים שלא אנחנו היינו לא בסדר, אנחנו הגבנו בצורה נורמלית לגמרי - הם ניצלו את זה.
אז מאמי, באמת, אל תרגישי רע, ואל תתחרטי על דבר אחד שעשית. ותזכרי- ככל שהזמן עובר אנחנו מתחרטים על הדברים שלא עשינו יותר מאשר על הדברים שכן עשינו, תחיי כשאת שלמה עם עצמך ועם כל דבר שאת עושה, ותדעי שאת היית בסדר, ויותר מזה.
ומאיוש, ניסית לדבר עם אותם אנשים שפגעו בך? להסביר להם למה הם פגעו? אמרת שהם קרובים אלייך- אני בטוחה שמתוקף היותם האנשים הכי קרובים אלייך הדבר האחרון שהם רוצים זה לפגוע בך.. וכמו שלפעמים אני פוגעת באנשים שקרובים אליי כי אין לי מצב רוח וזה הכי לא בכוונה -אולי גם פה זה המצב...? לדבר לא הזיק לאף אחד..

אז סיוון, בואי נדבר עלייך :P ,
האמיתי שאני מבינה אותך.. אני גם לא יודעת ם כל הדברים שאני אומרת לעצמי הם תירוץ או ניתוח אמיתי והגיוני של המצב :?

ואוי, אני מצטערת על החפירה כ'כ!! :shock:
"האופטימיות, החיוך והתקווה. מה מעט נחוץ כדי שהחיים יהיו מאושרים, והכל נמצא בנו, ובאופן המחשבה שלנו."

סמל אישי של המשתמש
מאיו'ש
משתמש פעיל

הודעהעל ידי מאיו'ש » ה' נובמבר 08, 2007 4:37 pm

חחח מצחיקולה, את לא חופרת!!! וקראתי הכל!!!! את אומרת דברים חשובים חבל שאני מאמינה בהם אבל עדיין בי את הספק שאני כזאת וכזאת וכזאת....

אני באמת יאמר לו שקרה לי מקרה כזה, כי אז באמת הוא לא יבין למה אני נרתעת קצת בדיבורים שלו על כל מיני דברים.

אני יודעת שאני לא צריכה להצטער כי זה מה שהיה אבל עדיין אני יכולה להוריד כבר 2 מאלה שהייתי איתם שזה לא היה הכרחי שנהיה ביחד האחרים (שוב זה לא הרבה.. אפשר לספור על יד אחת..) אני עוד איכשהו בסדר איתם.
בכל אופן אני מקווה שפעם האשמה העצמית הזו תעלם, כי לפעמים היא מופיעה ולפעמים היא נעלמת ואני חושבת בדיוק כמו מה שכתבת, שזה בסדר וזה נורמלי וזה לא משנה מה הגיל משנה מה הרגשתי ורציתי.

ועכשיו שאני חושבת על זה, באמת בנות שעברו הטרדה או התעללות מסוג כלשהו מאשימות את עצמן על הכל!.... גם דברים שלא קשורים ....

לפחות אני כזאת:S...

וסיוון וBE תודה על הכל אתן מהממות!!!...

והאנשים הקרובים זה חברה הכי טובה שאני הולכת לדבר איתה שאני ארגע קצת, והחבר לשעבר שאני לא הולכת לדבר איתו על זה כי הוא לא חייב לי כלום למרות שהוא אמר שהוא יהיה שם תמיד בשבילי.

ואבא, זה לא קשור לנושא אבל זה קשור לנושא אחר בחיים שלי שמפריע לי, אני נערה מלאה, לא שמנה מלאה אפשר לומר שאפילו פחות ממלאה, והמשקל שלי חשוב לי ואני עושה הרבה מאד דברים כדי לשנות את זה, מה גם שזה קשה לי נורא ודורש זמן והמון רצון וזה קשה!!! והייתי בקנדה לפני 3 חודשיים והשמנתי ושחזרתי הורדתי את הכל, ואז נסעתי לפולין שוב העלתי קצת ואז התחילה השביתה ושוב השמנתי עוד קצת, למזלי שמתי את היד על הדופק ואני התחלתי כבר לשנות דברים בחיים שלי כדי להשתנות, באמת הדימוי העצמי שלי תמיד יורד שאני משמינה ואני שונאת את עצמי עוד ועוד, והצלחתי בזמן האחרון להעלות לי אותו חזרה!
אבל האבא הנחמד שלי (והוא הבנאדם הכי חשוב לי והוא מדהים ואני אוהבת אותו הכי שיש רק לפעמיים יש לו יציאות שאני לא יודעת איפה הכניסות שלהן) שהוא מורה, היינו היום באוהל מחאה, ובדיוק חזרתי ל-2 דק' הביתה להביא משהו ששכחתי (זה קרוב לבית שלנו היה) שמעתי שהוא מספר למורה אחרת שלא מלמדת אותי וזה לא מעיניינה אם השמנתי רזיתי או אכלתי פיל! והוא אמר לה "היא השמינה כי היא הייתה בקנדה..." היה המשך למה שהוא אמר אולי כמה משפטים לא יודעת אם לטובה או לרעה, אבל זה פגע בי מאד, עד שהצלחתי להעלות לי את הדימוי העצמי וגם הצלחתי לרזות קצת, הוא צריך לספר למורה אחרת, למה לעזעזל זה עיניינה?!?!?! למה הוא צריך לספר לה?!?!?! חזרתי הביתה הדמעות עמדו לי בעיניים עד עכשיו.

למה למה כולם נתפלים אלי ביומיים שלושה האחרונים?... מה עשיתי רע??

סמל אישי של המשתמש
אדוה
משתמש פעיל

.

הודעהעל ידי אדוה » ה' נובמבר 08, 2007 9:17 pm

מתוקה יש תקופות כאלו בחיים שהכל לא טוב ומסתבך, אבל הן עובורת.

את צריכה להבין למה את לא אשמה למרות שהסכמת והוא אשם בהכל- כי את היית בת 15 והוא היה בן 25.

כל בחור בן 25 שמתחיל עם מישהי בת 15, רוצה לשכב איתה, ורוצה שגם חבר שלה ישכב איתה הוא חולה בראש ודפוק.
את היית מאוהבת והוא ניצל את זה. זה הכי הגיוני בעולם שתתני מעצמך הכל והוא בן זונה מניאק שניצל את זה.
הוא לא סוג של אנס- הוא אנס!!!
כל אדם בן 25 עם שכל ישר בראש לא היה שוכב עם בחורה בת 15.
When you are close to tears
remember-
somday in will all be over!
One day we're gonna get so high.....

Cause even the impossible is EASY
when we've got each other!

BE

הודעהעל ידי BE » ו' נובמבר 09, 2007 12:55 am

אחח אני תוהה איך אדוה וסיון יכולות לסכם הכל כ'כ קצר וטוב, ואני בשביל להעביר נק' צריכה לחפור :wink: ,
אבל לפחות יש לך את הכוח לקרוא :lol:

לצערנו הספק קיים, ואני לא אומרת את זה בקטע של 'קבלי את זה', אלא בקטע של 'יש דרך ארוכה לעבור כדי להוריד אותו מעלינו, אבל נעבור אותה, ונצליח :) ', ובינתיים אין סיבה להתנצל על הספק שקים, זה טבעי- אבל אל תתרגלי אליו\ כי אני מבטיחה שהוא עוד יעבור :)

שלב ראשון זה הודאה, כך שלפחות את יודעת שזה בעייתי שאת מאשימה את עצמך, ועצם העובדה שאת מגדירה את זה כבעיה אומרת שאת יודעת שזה משהו לא נכון שצריך להיפטר ממנו- וזה כבר טוב שאת יודעת שזה לא צריך להיות ככה..יש משהו שמביא 'קונטרה' לרגשות האשם האלו וזה טוב.. ככה קשה להם יותר "להשתלט".

האקס לא חייב לך כלום- ברור. אבל ממה שתיארת אותו אני בטוחה שהוא רוצה לעזור.. אולי כדאי קצת "תקופת רוגע", כדי לתת לשניהם לסדר את הסטטוס שלכם כל אחד בראש שלו, אבל לדעתי אל תהססי לפנות אליו. הוא לא יגיד לך סתם, ואני בטוחה שאפשר לראות בעיניים שלו שהוא התכוון.

כל מה שמפריע לך את יותר ממוזמנת לכתוב כאן..אני בטוחה שאת יודעת את זה יותר טוב ממני :),
וחמודה אני יודעת שזה פוגע.. זה אף פעם לא כייף לשמוע שמדברים על נושאים רגישים שקשורים אלייך עם אנשים שלא קשורים,
אבל את יודעת שהוא אוהב אותך, ובעצמך אמרת כמה שהוא מדהים ואוהב- תסבירי לו את זה שזה מפריעלך, אולי הוא לא ידע, תסבירי לו ויחד עם זה תדאגי להעביר את הדמעות אני בטוחה שהוא לא רוצה לפגוע בך בשום אופן, אפילו לא קצת.
ובנוגע לביטחון העצמי- בהצלחה מאמי, גם זה משהו שצריך להיבנות, עם כל מחמאה, וכל חיוך שמופנה אלייך, ואני בטוחה שיש לך המון כאלה :)

סמל אישי של המשתמש
מאיו'ש
משתמש פעיל

הודעהעל ידי מאיו'ש » ו' נובמבר 09, 2007 1:51 am

מצטערת שלא עונה עכשיו, אני לא במצב לענות.

אני אענה מחר.

אוהבת אתכן תודה.... על הכל....... אין עליכן........

אדוה סיוון וכמובן BE

BE

הודעהעל ידי BE » ש' נובמבר 10, 2007 7:00 pm

זה בסדר מתוקה,
אני רק מקווה שזה הסתדר...זה הכי חשוב :)

סמל אישי של המשתמש
אדוה
משתמש פעיל

.

הודעהעל ידי אדוה » ש' נובמבר 10, 2007 9:46 pm

בקשר לזה שאת פוחדת שיחשבו ויגידו שאת "שרמוטה".
באמת שלא יזיז לך! אנשים יגידו מה שבא להם בלי קשר אלייך.
עליי אמרו שאני זונה ושמרוטה כשבקושי התנשקתי עם בנים. אנשים יגידו מה שבא להם. אז מה?
את תמשיכי את החיים שלך איך שבא לך ואל תשימי על אף אחד.
מי שבאמת יאהב אותך, יאהב אותך כמו שאת ולא יחשוב עלייך דברים כאלו.
When you are close to tears

remember-

somday in will all be over!

One day we're gonna get so high.....

Cause even the impossible is EASY

when we've got each other!

סמל אישי של המשתמש
מאיו'ש
משתמש פעיל

הודעהעל ידי מאיו'ש » א' נובמבר 11, 2007 1:30 am

אדוה, צודקת אבל עדיין קשה לי עם זה.... אם מה האנשים יגידו אני צריכה לוותר את זה אבל קשה לי...:S

חזור אל “תקיפה מינית”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 86 אורחים