בקרקעית שוב

עברת תקיפה מינית כלשהי? לא עברת תקיפה מינית אבל את/ה מרגיש/ה רצון לעזור? את/ה מוזמנ/ת להצטרף למשפחה גדולה וחמה. הפורום הזה נועד לספק תמיכה על כל מאפייניה: אווירה של בית חם, הקשבה, עזרה, הזדהות, רגישות, תחושת ביטחון, הבנה והרבה מאוד אהבה. אנו רוצים להעניק מקום בטוח לפריקת כל הרגשות ולדבר על הדברים הקשים באמת מבלי לחשוש.

המנהלים: אורית, מיכלל

סמל אישי של המשתמש
מאיו'ש
משתמש פעיל

בקרקעית שוב

הודעהעל ידי מאיו'ש » ד' נובמבר 07, 2007 7:06 pm

אוףףףףףףףףףףף אני מתוסבכת אני מתה בתוך עצמי כבר מריחים את הסירחון שלי מרוב הריקבון!!!!!!!!!!!!

אף אחד לא מבין אותי אף אחד אף אחד אף אחד אף אחד ונמאס לי!
לא סיפרתי פה את הסיפור המלא שלי.
סיפרתי שעברתי סוג של אונס...
שנה לפני האונס אותו בחור ואני יצאנו חודש וחצי..... הייתי מאוהבת בו עד מעל הראש אני אפילו לא יכולה לתאר לכם את האהבה המטורפת הזו!!! משהו שבחיים לא קרה לי (וחבל שזה קרה דווקא איתו) עשית הכל הכל הכל כל מה שביקש רק שיהיה מאושר!!! הכל!!!! אפילו אורגייה... אם תשאלו אותו אני רציתי בזה, הסכמתי כן, כי רציתי שיהיה מאושר.

אז החבר שלו בא איתו אלי הביתה (כן כן הוא הביא את חבר שלו בשביל זה) והחבר שהיה כמו חבר שלי לשעבר בן 25... שאני הייתי בת 15.... והבן זונה לא רצה שחבר שלו ידע בת כמה אני אז הוא אמר לו שאני בת 18.

לא משנה שהחבר לא כל כך האמין אבל מילא.

היום אחרי שנה וחצי, הגיע שעתי לנקום ולו במעט.
החבר הזה נכנס למקושרים.... בדיוק כמו הבן זונה שהוא במקושרים וגיליתי את זה, נכנסתי לכרטיס שלו מכרטיס פיקטיבי שיש לי במקושרים.
אבל עכשיו בא לי להכנס אליו מהכרטיס האמיתי שלי ולראות אם הוא מזהה.

שאלתי כמה וכמה אנשים לעשות את זה, רק 2 הסכימו איתי שמגיע לו לסבול קצת מהשקרים של עצמו.

חברה הכי טובה שלי והחבר לשעבר שלי (שכן נפרדנו הפעם לתמיד) היו כפויי טובה.
החברה אמרה "למה את צריכה לעשות את זה מה יעזור לך?" ואז החבר החמוד שלה בא והיא אמרה שתדבר איתי מאוחר יותר ולא דיברה.
החבר החמוד שלה יכול היה לחכות כמה דקות!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

החבר לשעבר החמוד שלי היה קר אלי במשך כל השבוע הזה התרחק והיה מגעיל אחרי שפעמיים אמרתי לו שמצבי רע והוא אמר שבנושא הזה הוא תמיד יהיה איתי!!!
וכמו פחדן היום הוא אמר לי בדיוק כמו חברה שלי "אני לא מוצא שום סיבה הגיונית לעשות את זה!!!! מזה יעזור לך?!?!?!" ואמר שיש לו סידורים וביי ברח.........................

חמודים חברים שלי אה?

שחברה שלי צריכה עזרה ממני בדבר הכי שטותי שהיא לא נרדמת בגללו בלילה וב-1 היא התקשרה ודיברנו שעתיים............ הייתי בשבילה שם לשאלה הכי אידיוטית!!!!

אבל שאני צריכה עזרה החבר החמוד שלה בא והיא לא יכולה לדבר עכשיו.

וחבר שלי לשעבר אותו חרא!!!\
חצי שנה שלמה התבכיין לי שחברים שלו שהוא צריך אותם הם לא שם בשבילו וחברה שלו שהייתה לפני ברגע בזמן הכי גרוע שלו היא לא הייתה שם בשבילו.........
ועכשיו שאני צריכה אותו הוא נעלם קר מנוכר......................
והוא אמר שהוא תמיד שם בשבילי..............

כולם כפויי טובה!!! כולם!!!!!!!!!

אני שונאת את כולםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם
ושונאת אותוווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווו
וגם אותוווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווווו
אבל ביחוד את הבן זונה הזה שהרס לי את החיים היפים שקיוויתי שיהיו לי.

ואני כועסתתתתתתתתתתת על עצמי שעשיתי את השטות הזו!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ילדה מטומטמת שכמוני.

מה אתם אומרים להכנס לו לכרטיס ולראות אם הוא מזהה....? או שלעזוב את זה?
החיים יפים, תלוי איך כל אחד מסתכל עליהם, ואיך כל אחד בוחר לחיות, ברע או בטוב.

סמל אישי של המשתמש
נועם
משתמש פעיל

הודעהעל ידי נועם » ד' נובמבר 07, 2007 7:19 pm

אני כבר אמרתי לך מה דעתי.
את לא לבד, יפה שלי. את אחותי הקטנה.
ונכון, אני מתרחקת נורא לפעמים, ולפעמים מופיעה כשאני צריכה משהו, ואני יודעת שאני כלבה לפעמים...אבל את החיים שלי, באמת. מאיוק, את האחות שלי.
ואני כאן. גם אם בארבע בבוקר את צריכה אותי. אני כאן. תדברי שעה. שעתיים, שלוש..עד שתרגישי טוב עם עצמך.

אין לך מה לכעוס על עצמך...כמו שאמרת, את היית מאוהבת עד מעל הראש.
וכשמאוהבים עושים הכל כדי שלבן זוג יהיה טוב.
אני כל כך מבינה אותך, אהובה שלי...כל כך.

אני לא רוצה שיהיה לך רע.
את החיים שלי...מאיוש שלי.
אני מצטערת שעזבתי ברגע קשה, ונתקעתי בתוך עצמי.
כל כך כל כך מצטערת...

אויש, כמה שאני אוהבת אותך..אהובה שלי.
"השתיקה שלי זו הצרחה
הכי גדולה שבי..
השתיקה שלי זה הכאב
הכי כואב אצלי..
וכשהשקט יפול כמו חול,
קולי לאיש לא יגיע.
אני יכלתי לבכות,
אבל פחדתי שזה יפריע..."

סמל אישי של המשתמש
מאיו'ש
משתמש פעיל

הודעהעל ידי מאיו'ש » ד' נובמבר 07, 2007 7:24 pm

תודה נעמונת גם אני אוהבת אותך המון.... גרמת לי לבכות.... =)

אוהבת אותך, ומה אני יעשה לא יכולה להוריד ממני את האשמה כי פה אני יכולתי להגיד לו ועשיתי את זה רק שיהיה לו טוב.

סמל אישי של המשתמש
נועם
משתמש פעיל

הודעהעל ידי נועם » ד' נובמבר 07, 2007 8:50 pm

ללהגיד לך למה הוא אשם?!
"השתיקה שלי זו הצרחה

הכי גדולה שבי..

השתיקה שלי זה הכאב

הכי כואב אצלי..

וכשהשקט יפול כמו חול,

קולי לאיש לא יגיע.

אני יכלתי לבכות,

אבל פחדתי שזה יפריע..."

סמל אישי של המשתמש
סיון
משתמש פעיל

הודעהעל ידי סיון » ד' נובמבר 07, 2007 9:54 pm

השאלה היחידה שאת צריכה לשאול את עצמך זה האם זה יעזור לך???
אם את עונה לעצמך שכן אז תשאלי את עצמך גם איך???

אני אסביר את עצמי קצת,
אני מבינה את הכעס והזעם והרצון להוציא עליו הכל את כל מה שאת סוחבת איתך מהחוויה הזו...
השאלה היא האם להכנס חזרה לתוך הרגשות האלה זה מה שיעזור לך להמשיך הלאה או שאתה צריכה למצוא דרך אחרת שתעזור לך לשים את מה שקרה בצד ולהמשיך לחיות את החיים הנפלאים שעוד באמת יכולים להיות לך...!
אני חושבת שזה לגמרי עניין שלך עם עצמך, יכול להיות שהתגובה שלו אלייך ולמה שתגידי לו לא תהיה כמו שאת מצפה שהיא תהיה ואת לא יכולה לדעת איך תגיבי ללדבר איתו על הנושא...
תחשבי על זה...
אני אישית חושבת שהדבר היחיד שאת צריכה להתמקד בו כמו כולן כאן זה איך להחלים לא איך "לנקום" כביכול.......
אנחנו כאן בשבילך....תישארי חזקה.
חיבוקים

סמל אישי של המשתמש
אדוה
משתמש פעיל

.

הודעהעל ידי אדוה » ד' נובמבר 07, 2007 10:02 pm

מאיה, החבר שלך לשעבר אשם ב-ה-כ-ל!!!!
את לא אשמה!!
את יודעת למה????

כי הוא פאקינג בן 25 ואת היית בת 15!!!
את היית ילדה קטנה והוא ניצל את התמימות שלך. הוא סוטה מין, מגעיל ואת בסך הכל נפלת קורבן לסטיות שלו!
בסך הכל חיפשת אהבה והוא ניצל את זה.
אי אפשר להאשים ילדה בת 15 שהייתה מאוהבת ובחור בן 25 סוטה מין ניצל אותה.
הוא אשם בהכל!!!!!
אם תתלונני עליו במשטרה, כ-ל מה שהוא עשה יחשב כאונס בגלל שלאדם בן 25 אסור בכלל לשכב עם מישהי בת 15, גם אם זה בהסכמה!

וזה נכון שיש המון אנשים כפויי טובה בעולם. את תתקלי בהמון אנשים כאלו בחייך, אבל חשוב לזכור שבין כל האנשים הרעים, יש אנשים טובים ומקסימים שהם שווים את הכל.
תזכרי את זה תמיד ותחפשי את האנשים הטובים ותתרחקי מכפויי הטובה.

תעשי לי טובה- תנתקי איתו קשר ויפה שעה אחת קודם! כל זמן שתהיי איתו בקשר, את לא תוכלי בחיים להתגבר על מה שקרה. תזכרי מה אני אומרת לך!

ותדברי עם הפסיכולוגית שלך על הכל וכל התחושות שלך. תשפכי בפניה את הכל. זה יעזור לך המון.
נערך לאחרונה על ידי אדוה ב ד' נובמבר 07, 2007 10:05 pm, נערך פעם 1 בסך הכל.
When you are close to tears
remember-
somday in will all be over!
One day we're gonna get so high.....

Cause even the impossible is EASY
when we've got each other!

סמל אישי של המשתמש
אדוה
משתמש פעיל

.

הודעהעל ידי אדוה » ד' נובמבר 07, 2007 10:03 pm

אוהבת אותך המון המון המון ותזכרי תמיד שאת יכולה לדבר איתנו ולשפוך בפנינו הכל!
When you are close to tears

remember-

somday in will all be over!

One day we're gonna get so high.....

Cause even the impossible is EASY

when we've got each other!

סמל אישי של המשתמש
מאיו'ש
משתמש פעיל

הודעהעל ידי מאיו'ש » ד' נובמבר 07, 2007 11:27 pm

תודה חמודות....

אמנם הוא אשם, אבל גם אני אשמה בזה שהסכמתי לעשות את זה.
ועכשיו אני אוכלת אותה.

סיוון זה יעזור לי! אני, שיקרתי כל כך הרבה להורים שלי וזה סיבך אותי בכמה ובכמה צרות, הוא מכל השקרים והאונס והקטע שהוא שכב איתי ביחד עם החבר שלו בזמן שהייתי בת 15 לא הסתבך בכלל!!!!

עכשיו אם אני אכנס להוא לכרטיס והלוואי שיזהה אותי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! זה יסבך את המניאק, כי הוא שיקר לחבר טוב טוב שלו!!! וגרם לו לעבור יחד איתו את החוק!!!! מה זה יעזור לי? לסבך גם לו קצת ת'חיים....
ויש סיכוי שהוא מאד מאד מאד גדול שהוא בכלל לא יזהה אותי ונמשיך הלאה בחיים. מה שנראה לי שהולך לקרות.

אבל לי לא יקרה כלום, אני יכולה להגיד למניאק שראיתי את הכרטיס שלו סתם ככה פתאם, יש מליון ואחד אנשים באותו השם במקושרים לא חשבתי שדווקא אותו אחד זה הוא, וגם מאיפה הייתי אמורה לדעת שהוא במקושרים? ונכנסתי כי הסתקרנתי, ו"אופס מצטערת שסיבכתי לא התכוונתי" הוא לא הזהיר אותי שהחבר הזה שם בעיה שלו!!!!!!!!!!!!!!!!!

קיצר זה יתן לי קצת כיף להרגיש שלא רק אני הסתבכתי בגלל זה אלא גם הוא, בייחוד שהוא האשם המרכזי!

ואדוה מאמי אני לא מדברת איתו, אבל לצערי חושבת עליו.... והפסיכולוגית שלי בחופשת מחלה כי היא עברה ניתוח השבוע או שבוע הבא אני אדבר איתה.וגם אני אוהבת אותך המון!!!! תודה מאמי שלי...

ונעם תזכירי לי, למה הוא אשם?... חח

סמל אישי של המשתמש
סיון
משתמש פעיל

הודעהעל ידי סיון » ה' נובמבר 08, 2007 1:17 am

שוב, אם את חושבת שזה יועיל לך....
שזה יעשה לך טוב....
לכי על זה.....
חשבתי האמת שהתכוונת לחבר שלך לשעבר.... אגב.... כניפרדתם או כשהפסקת את זה אמרת לו שהכל היה בגלל שרצית שהוא יהיה מאושר... ????

הוא אשם בכך שהוא אילץ אותך פסיכולוגית להיות שם אני בדיוק התחלתי ללמוד על הנושא הזה קצת... זה שהלכת כביכול מרצונך החופשי לא אומר שבאמת הרצון שלך היה מעורב בסיפור הזה....

שוב אנחנו כאן בשבילך

סמל אישי של המשתמש
מאיו'ש
משתמש פעיל

הודעהעל ידי מאיו'ש » ה' נובמבר 08, 2007 1:26 am

תודה רבה קודם כל, ואני חושבת שאני אלך על זה, קצת מפחיד אותי. אבל אני אכנס לו לפרופיל.

מגיע לו לדעת שחבר שלו רימה אותו ככה.
ומגיע למניאק להסתבך.

ולא הוא לא יודע שעשיתי את זה רק כי הוא רצה, אנחנו לא מדברים על זה, וכרגע אני בכלל לא מדברת איתו, הוא בכלל לא יודע שהוא סוג של אנס אותי....
הוא בטוח שהכל בסדר.

סמל אישי של המשתמש
מאיו'ש
משתמש פעיל

הודעהעל ידי מאיו'ש » ה' נובמבר 08, 2007 1:40 am

עשיתי את זה, נכנסתי.

נראה מה יהיה, ויש לי תחושה שלא יקרה כלום.

לא יודעת מה עדיף.

אבל עשיתי את זה!!!... חח

BE

הודעהעל ידי BE » ה' נובמבר 08, 2007 1:49 am

אני לא יודעת אם זה שהוא חושב שהכל בסדר הופך אותו יותר לאידיוט או למניאק יותק, או לשניהם ביחד... סביר להניח שלשניהם.

ומאיוש, אני מצטערת, אבל הוא לא 'סוג של' אנס אותך, הוא אנס אותך.
כמו שסיון אמרה, העובדה שהלכת מרצונך החופשי לא אומרת שהרצון החופשי היה מעורב- אנחנו אנשים, ואנחנו נקשרים לדברים, לאנשים. ואת הבאת את כולך לקשר הזה, בתמימות של ילדה בת 15, וככה זה צריך להיות- להביא את כל כולך לאנשים שאתה הכי אוהב,
את לא אשמה כי אהבת אותו, הוא אשם כי הוא ניצל את זה.
את בנאדם מדהים, באמת, אין הרבה אנשים שכ'כ אוהבים ופועלים עפ'י זה, ואת לא צריכה לראות את זה כפגם באישיות שלך, או כמשהו שאת עשית לא בסדר- את אהבת אותו, עם כל מה שנובע מזה.
וככה אנשים צריכים להיות, ואולי כולנו היינו אנשים יותר טובים אם לא היה את הפחד שמרחף מעל כולנו שאולי ינצלו אותנו, שאם נביא יותר מדי האדם מולנו רק ייקח וייקח בלי לחשוב שניה על משהו אחר חוץ מעל עצמו-
אל תשתני, תישארי כמו שאת, ואני מבטיחה לך שיהיו לא מעט שיעריכו אותך כמו שאת, כי את שווה את זה.

בנוגע לרעיון הנקמה- אני חושבת שכל דבר שאת חושבת שיעזור לך, שווה את הזמן והמאמץ.
אני לא יודעת כמה זה היה עוזר לי, אישית, כי אני חושבת שהייתי רוצה לשים את זה בצד, להתמודד ויחד עם זה לשכוח (אם זה אפשרי :roll: ),
אבל אנחנו אנשים שונים, ועפ'י הגדרה- שונים זה מזה. ולכן אני בטוחה שאת תגיעי בסוף למסקנה שהכי טובה בשבילך. אנחנו כאן לייעץ, אולי קצת להדריך... בסופו של דבר הכל החלטה שלך,
ואני בטוחה שמה שבסופו של דבר תחליטי לעשות יהיה טוב, וייקדם אותך אל המקום שאת רוצה להגיע אליו,
בהצלחה :)
"האופטימיות, החיוך והתקווה. מה מעט נחוץ כדי שהחיים יהיו מאושרים, והכל נמצא בנו, ובאופן המחשבה שלנו."

סמל אישי של המשתמש
מאיו'ש
משתמש פעיל

הודעהעל ידי מאיו'ש » ה' נובמבר 08, 2007 10:44 am

תודה בובה! גם את מדהימה...

אני יודעת שהוא אידיוט והוא מניאק והוא אשם, אבל בראש שלו הייתי ילדה בת 15 תמימה אך בוגרת, והוא השתמש בזה בלי לחשוב פעמיים...
זה לא נכון מה שהוא עשה אני יודעת, אבל אם הייתי עוצרת אותו הוא לא היה עושה כלום.
נכון הייתי מאוהבת בו, ולצערי מאז מה שקרה אני לא התאהבתי באף אחד ושנתיים עברו מאז שהתחלתי להתאהב בו, משמע הייתי בת 14.5......
אני יודעת שזה מה שצריך לעשות באהבה לתת את כל כולך, היה לי חבר חצי שנה והשתדלתי לתת מעצמי הכי הרבה אך לצערי זה לא הספיק וזה בין היתר למה נפרדנו מה עוד שלא הצלחתי להתאהב בו, למרות שהייתה לו אישיות מדהימה ובנאדם אוהב ומעריך ונותן כבוד והוא נתן לי את כל הכבוד שיש, וגם הוא ידע על כל הסיפור זה למה הוא נתן לי יותר כבוד, והתמודד יחד איתי וניסה לעזור.
אבל לא הצלחתי להתאהב.
אני מאמינה שזה יבוא, מקווה להיות אותו דבר והפעם ליפול על מישהו שלא ינצל את התמימות שלי, כי עם כל הכבוד לעצמי, אני עדיין תמימה למרות הכל, מאמינה ביתר קלות לאנשים שאני לא אמורה להאמין להם, וגם שהוא יאהב אותי חזרה כמו שאני אוהבת אותו.
ואני חושבת פעמיים ואני עם היד על הדופק, הנה עכשיו הכרתי בחור חדש, אני הכי חשדנית שיש, אני מפחדת לפגוש אותו כי אני חשדנית אני מפחדת לתת בו אמון, ברור שאמון נבנה וכו'... אבל עדיין קצת קשה לי.

נכנסתי לו לפרופל, לחבר של המניאק, בינתיים אין חדש.... הוא לא נכנס אלי.... או משהו בסגנון.
זה יעזור לי אם יקרה משהו אבל גם יעזור אם לא יקרה כלום....
הייתי כל כך רוצה להגיד לאותו בחור שהוא שכב עם מישהי בת 15 ולא 18 אבל אני יודעת שבחיים אני לא יעשה את זה כי אין לי מספיק אומץ.. ואני אסבך את עצמי מעל הראש!....
הנקמה הכי טובה היא תלונה במשטרה, אבל אני לא אעשה את זה בחיים!!!! עכשיו אני בטוחה...
כי אני בטוחה שאני אפגע בעצמי אני לא אעמוד בזה רגשית ואני אתאבד בסופו של דבר מחוסר חשיבה הגיונית, מה עוד שבתוך הסיפור אני דופקת ידיד טוב טוב טוב שלי, וזו לא המטרה שלי, לא אסביר כרגע למה.

סמל אישי של המשתמש
סיון
משתמש פעיל

הודעהעל ידי סיון » ה' נובמבר 08, 2007 10:57 am

אני לא מצליחה להבין כל כך איך ידיד שלך קשור לכל זה????
בקשר לקשר....
תראי הייתה לי אהבה אחת גדולה בחיים זה היה בגיל 16 נמשך שנה וחצי .....
אחרי זה קרה מה שקרה עם הבחור הנחמד שהחליט שאני רוצה לשכב איתו בלי שום קשר אליי...
מאז אני כבר שנתיים וחצי לא בקשר...
בשלב מסויים אמרתי לעצמי שזה איום ונורא היום אני יודעת שזה לא...
אני חושבת שהזמן הזה לבד היה לי הכרחי כדי לעבד ולהחלים... היום אני ניגשת לגבר בצורה שונה לחלוטין לטוב ולרע, עם המון פחד בהתחלה מצד אחד אבל עם המון אמונה ותקווה מצד שני... אז נכון זה לא קל... אבל זה גם ממש אפשרי....
אל תחשבי שמה שקרה ייגרום לך להשתנות בגישתך לקשר לנצח להיפך תנסי לעבוד על עצמך באמירה שלהפך את כן תתני את עצמך למי שיוכיח שהוא ראוי לך...!!!!
והפעם את תבחרי בחוכמה, ואת תחכי שהוא יוכיח שהוא שווה אותך , שיראה לך שאת חשובה לו כמו שהוא חשוב לך והבחירה שלך תהיה חכמה ושקולה יותר... דברים שלא יכולת לראות או לדעת בגיל 15 נכון?!

סמל אישי של המשתמש
מאיו'ש
משתמש פעיל

הודעהעל ידי מאיו'ש » ה' נובמבר 08, 2007 11:04 am

צודקת =)...
אני מאמינה שזה יהיה האמנתי כל הזמן, אבל עדיין הפחד של להכיר מחדש ...
אני גם לא הולכת לספר לו כלום, אני רוצה לפתוח דף חדש, למרות שהמניאק עולה לי הרבה פעמים בשיחות איתו ואני אומרת לו פשוט "בחור שהייתי איתו שפגע בי ואני לא רוצה לדבר עליו" בסוף לא תהיה לי ברירה:(.. אני מקווה שתהיה לי ברירה, אני מפחדת שיחשוב שאני זונה ושרמוטה... וזה למה אני לא מספרת לו עליו, גם רק הכרנו זה לא הכרחי.

בקיצור.. אני מקווה שיהיה בסדר, היום החלטתי שגם אם אני אהיה לבד אז אני אהיה עד שיבוא ה- אחד.

ואני מחכה.

ידיד שלי קשור אני לא יכולה להסביר למה.

חזור אל “תקיפה מינית”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 78 אורחים