לאא ה לא קוררה לי!! :(

עברת תקיפה מינית כלשהי? לא עברת תקיפה מינית אבל את/ה מרגיש/ה רצון לעזור? את/ה מוזמנ/ת להצטרף למשפחה גדולה וחמה. הפורום הזה נועד לספק תמיכה על כל מאפייניה: אווירה של בית חם, הקשבה, עזרה, הזדהות, רגישות, תחושת ביטחון, הבנה והרבה מאוד אהבה. אנו רוצים להעניק מקום בטוח לפריקת כל הרגשות ולדבר על הדברים הקשים באמת מבלי לחשוש.

המנהלים: אורית, מיכלל

סמל אישי של המשתמש
הילה12
משתמש פעיל

לאא ה לא קוררה לי!! :(

הודעהעל ידי הילה12 » ד' פברואר 23, 2011 2:20 am

זאת אני הילה12 זוכרים אותי?

אני לא יודעת איך הגעתי למצב הזה .. יש מישהו שסוחט אותי דרך הפייסבוק ..:(
אני מגיבה בפורום אחד שקוראים לו FXP אז איזה מישהו שם שלח לי הודעה בפרטי הוא אמר לי שאני יביא לו תפייס לי אישרתי אותו דיברנו פתאום לא יודעת איך זה השתלב בשיחה והוא התחיל לבקש ממני לעשות ביד ובכול מיני דברים אמרתי לו שלא בא לי אבל הוא היה עקשן אז שבסוף לא יכולתי יותר וניפלט לי אמרתי לו שאנסו אותי ובגלל זה לא בא לי לעשות את מה שהוא רוצה שאני יעשה (מטומטמת כרגיל..)
אז הוא אמר שידידה שלו גם עברה מקרה כזה והוא נישבע לספר לאף אחד וכל השטיות האלה והוא אמר לי שהיה לה רופא מיוחד כזה שאמר לה כל מיני דברים לעשות והוא אמר שהיא ניסתה וזה עזר לה אז הוא עוד פעם ביקש ממני לעשות ביד אמרתי לו שלא בא לי הוא אמר לי תגידי את רוצה להרגיש יותר טוב או לא? אמרתי לו כן ..אבל אני לא רוצה לעשות את כל הדברים האלה אני לא מסוגלת .. קיצר אחרי עוד כמה אמרתי לו שעשיתי את מה שהוא מאר (ולא עשיתי רק רציתי להעיף אותו ממני) קיצר לא עזר הוא גילה ששיקרתי לו ושלא באמת עשיתי את מה שהוא רצה והוא מאיים שאם אני לא יעשה את מה שהוא רוצה הוא יספר לכוול פורום FXP אני לא יודעת איך נכנסתי למצב הזההה אני מרגישה חראא בא לי למוות לא מספיק הוא יודע שעברתי אונס עכשיו והא גם ילך ויספר לכולם ?! בני דודים שלי מגיבים בפורום הזה ... מה אני יכולה לעשווות?! הוא לא עוזב אוותי הוא אשכרה סוחט אוותי! :cry2: :cry2: :cry2: :cry2: :cry2:
אני יודעת שיצאתי פה הכי מטומטמת שיכול להיות אבל מה אני יעשה לא חשבתי באותו רגע ניפלט לי .. :cry3:

סמל אישי של המשתמש
הילה12
משתמש פעיל

Re: לאא ה לא קוררה לי!! :(

הודעהעל ידי הילה12 » ד' פברואר 23, 2011 2:25 am

אמרתי לו כל פעם להעביר נושא והוא לא העביר הוא התחיל אחר כך לשאול אותי כל מיני שאלות טחחניות ! ..
אמרתי לו שאם הוא ימשיך ככה אני ימחוק אותו אבל א הזיז לו ואם אני ימחוק אותו עכשיו כל הפורום הולך לדעת על זה! הצילוו אני בבעייה חמווורה !! :cry2: :cry2: :cry3: :cry3:

סמל אישי של המשתמש
אייל
Site Admin

הודעהעל ידי אייל » ד' פברואר 23, 2011 3:25 am

הי הילה,
קודם כל חשוב לזכור שסחטנות לא מסתיימת כשעושים מה שהסוחטים אומרים לנו, אלא זה רק מראה להם שהשיטה שלהם עובדת, מעודד אותם להמשיך, ונותן להן עוד "דברים" להשתמש בהם כדי לסחוט אותנו.

ועכשיו, איך מפסיקים את זה, לדעתי כדאי שתעשי:
1. תשמרי את כל ההתכתבות שלך איתו, אם זה בצאט או בהודעות בפייסבוק. מומלץ גם לשמור את זה בקובץ טקסט, כמו Word למשל. וגם לצלם את המסך, (Print screen) להדביק את זה בתוכנת ציור, ולשמור כתמונות, ככה שתוכלי במקרה הצורך להשתמש בזה נגדו כדי לוודא שהוא מפסיק. אם את לא יודעת איך, את מוזמנת לשאול\לחפש בגוגל.

2. אותו דבר לעשות גם לפרטים שלו מהפרופיל או אפילו לכל הפרופיל שלו בפייסבוק, לשמור פרטים חשובים (שם, שם משפחה וכו), ולצלם את המסך עם הפרופיל שלו.

3. לא להגיד לא כלום, ופשוט למחוק ולהסיר אותו, הדרך הכי מתאימה לעשות את זה, זה בצד שמאל למטה של הפרופיל שלו, תמצאי "Report/Block This Person" או בעברית, דווח\חסום את המשתמש, זה יאפשר לך גם למחוק אותו מהחברים שלך, וגם לדווח שהוא מטריד אותך, וגם לחסום אותו שלא יוכל לראות אותך יותר בפייסבוק.

4. אל תיצרי איתו קשר, ואל תעני להודעות ממנו ב- FXP, אחרי כמה הודעות "איום" הוא פשוט יתייאש, וימשיך הלאה...

ואם תצטרכי, יהיה לך את עותקי השיחות \ הודעות שהוא שלח לך כדי להתלונן עליו במשטרה.
* את התלונה את יכולה להגיש בכל מקרה אם תרצי, אבל כרגע יותר חשוב זה לשמור את כל השיחות \ הודעות ממנו, ולהפסיק מייד כל קשר איתו, לחסום, לא להגיב, להתעלם לגמרי.
מה יותר נפלא מאשר לגרום לבחורה ששכחה איך מחייכים, לצחוק...
"כדי להגשים חלום אחד ישן, יש צורך במליון חולמים שלא עוצמים את עיניהם..."
http://shovrotshtika.co.il

סמל אישי של המשתמש
הדס ק
מתנדבת מסל"ן

הודעהעל ידי הדס ק » ד' פברואר 23, 2011 2:03 pm

הילה היקרה

כמובן שזוכרים אותך פה. האמת קיוויתי שתחזרי לשתף אותנו אבל אני מצטערת לשמוע את הבשורות הקשות...

כמו שאייל אמר, לרוב האנשים שסוחטים לא מפסיקים כאשר עושים מה שהם רוצים אלא הם אכן ממשיכים, ולכן חשוב מאד שתעקבי אחרי מה שאייל כתב, תסירי אותו ותדווחי עליו.. אם את נתקלת עם זה בבעיות, תשאלי ונעזור לך, אבל אין שום סיבה שתעמדי במצב הזה.

בנוסף לעניין הטכני, אני רוצה גם להתייחס לעניין הרגשי..
הילה, את מסתובבת עם סוד בבטן, ועם טראומה מאד גדולה.
מה שקרה לך אינו אשמך- לא הפגיעה, לא הסחיטה.. אף אחד לא אשם כשהוא נופל קרבן לאלימות!
ולכן- אין לך סיבה להתבייש במה שקרה לך. את לא חייבת לספר להורים אם את לא רוצה, אבל חשוב שתדברי על זה עם מישהו!
את יכולה לבחור מי- היועצת של בית הספר, קו החירום 1202.. כל מבוגר שאת סומכת עליו שיכול לעזור.
את יודעת כמה את סובלת ממה שקרה, זה מאד חשוב שנחשוב ביחד איך אנחנו יכולות לטפל בזה. לא מגיע לך לסבול ככה!
בבקשה תעדכני אותנו מה את חושבת לגבי זה..
שלך
הדס

סמל אישי של המשתמש
הילה12
משתמש פעיל

הודעהעל ידי הילה12 » ד' פברואר 23, 2011 3:13 pm

עשיתי את מה שאייל אמר לי לעשות ..
צילמתי את השיחות שלנו צילמתי את הפרופיל שלו את האימייל שלו שם ,שם מפחה וכו' ..ושמרתי אצלי במחשב
אבל אני מפחדת למחוק אותו כי הוא יספר לכוול הפורום .. :(

סיפרתי לחברה מאוד טובה שלי את מה שקרה היא קצת הרגיעה אותי וכול אבל אחרי כמה ימים הפסקנו לדבר על זה ..
אני לא מיצטערת שסיפרתי לה ..סיפרתי לה עוד כמה דברים כמו מטרידים שבאו אליי לפייס או לאייסי והיא עזרה לי עם זה ..
ולא חשוב מה אני בחיים לא ישכח את זה .. :( זה קשה לשכוח דבר/אי אפשר לשכוח דבר כזה ..
אחח..החיים שלי בזבל .. :(

ת'אמת לא חשבתי שתיזכרו אותי XD
חזרתי לפה בגלל שלא היה לי מישהו אחר להגיד לו כולם היו אומרים לי מטומטמת אם היית מספרת על החרא הזה ..

סמל אישי של המשתמש
מיכלל
סגל מסל"ן

הודעהעל ידי מיכלל » ד' פברואר 23, 2011 3:42 pm

לאא ה לא קוררה לי!!
בבבבבקשה! הפסיקי לקטול ולפסול אותך!
את הגבת לבחור -כי הוא דיבר איתך בשפה שאת לא מכירה : אלימות,
ומכיוון שאת לא דוברת את השפה הזו- כן הגבת,וכששיקרת לו- רצית למצוא דרך להעיף אותו ממך,אין כל פסול במעשייך!
רק לימדי מהשיעור -הוא אלים ,והוא לא מדבר בשפה שלך,
הייתי אכן מאמצת כל מילה של אייל,ומוסיפה לעצמך קצת חיזוקים,את לא הרעה !!!!!!!!!!!!!
בהצלחה ! איתך,מיכל.

סמל אישי של המשתמש
אפרת מסלן
מתנדבת מסל"ן

הודעהעל ידי אפרת מסלן » ד' פברואר 23, 2011 6:01 pm

הי הילה 12,
אני אמנם לא מכירה אותך, מכיוון שאני חדשה פה,
אבל לפי התגובות- מאוד אוהבים אותך כאן.
אני מצטערת לשמוע על הדברים הקשים שחווית.
ואני מאחלת לך המון הצלחה בלהתמודד איתו. זה בטוח לא פשוט.

רציתי להוסיף, שמאוד אמיץ מצידך גם לחלוק איתנו וגם לחלוק עם חברה.
לפעמים קרובות, אנחנו שומרות בבטן דברים, ומאוד חשוב לחלוק ולהייעץ.
אני מצטרפת למילים של מיכלל, אין שום סיבה בעולם שמשהו אמור להפנות עליך אצבע אשמה.
שום סיבה!

מקווה שתמשיכי לעדכן אותנו, ורק דברים חיוביים.
אפרת
מתנדבת מסל"ן

סמל אישי של המשתמש
הילה12
משתמש פעיל

הודעהעל ידי הילה12 » ד' פברואר 23, 2011 7:49 pm

הוא אומר שזה שהוא סיפר לי שקרה לידידה שלו משהו דומה הוא נישבע לו לסםר לאף אחד ואני בכלל לא מכירה אותה..
ואם הוא סיפר לי ולא עשיתי את מה שהוא אמר אז למה שהוא לא ילך ויספר לכול FXP ככה הוא אמר לי ..

סמל אישי של המשתמש
בננה
משתמש פעיל

הודעהעל ידי בננה » ה' פברואר 24, 2011 12:15 am

את גם יכולה לאיים עליו.
שתפרסמי את תמונתו והפרטים האישיים שלו בפורום נגד מטרידים מיניים "הכצעקתה".
וגם שהוא נואש פתטי שמחפש פורקן בצ'טים כמו ילד בין 12 או כמו גבר חרמן ומכוער שלא מוצא דרך בחיים.
ואז לא תישארי חייבת. נראה אותו רוצה שזה יגיע לידי הציבור..
להזדקן זו לא קללה, להזדקן זו פריבילגיה!
זיו: "לאלי את לא יודעת שאם דורכים על בננה אפשר לשבור את הראש?!"
לאלי: "את הפסיכית הכי שפוייה שאני מכירה!"
קקי

פורום ללא זכות דיבור

סמל אישי של המשתמש
אייל
Site Admin

הודעהעל ידי אייל » ה' פברואר 24, 2011 3:23 am

תחסמי, ותני לזמן לעבור... מהר מאד הוא יהפוך לעבר ולא יותר מזה...
אין סיבה לאיים עליו עכשיו או לפתח שיחות נוספות, תתעלמי, תחסמי וזהו.
מה יותר נפלא מאשר לגרום לבחורה ששכחה איך מחייכים, לצחוק...
"כדי להגשים חלום אחד ישן, יש צורך במליון חולמים שלא עוצמים את עיניהם..."
http://shovrotshtika.co.il

סמל אישי של המשתמש
הילה12
משתמש פעיל

הודעהעל ידי הילה12 » ה' פברואר 24, 2011 4:08 am

אם אני ימחק אותו הוא יספר לכול FXP ... :(

חזור אל “תקיפה מינית”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 86 אורחים