צריכה עזרה

עברת תקיפה מינית כלשהי? לא עברת תקיפה מינית אבל את/ה מרגיש/ה רצון לעזור? את/ה מוזמנ/ת להצטרף למשפחה גדולה וחמה. הפורום הזה נועד לספק תמיכה על כל מאפייניה: אווירה של בית חם, הקשבה, עזרה, הזדהות, רגישות, תחושת ביטחון, הבנה והרבה מאוד אהבה. אנו רוצים להעניק מקום בטוח לפריקת כל הרגשות ולדבר על הדברים הקשים באמת מבלי לחשוש.

המנהלים: אורית, מיכלל

גיטרה וכינור

צריכה עזרה

הודעהעל ידי גיטרה וכינור » ב' דצמבר 06, 2010 4:11 am

אוקיי אז היי כולם.
אני לא יודעת כמה מכם מבינים בזה אבל אני צריכה עזרה די דחופה. חברה קרובה שלי סיפרה לי לפני שנה שהיא נאנסה, פעמיים, כשהיא הייתה קטנה. פעם אחת ברוסיה ופעם שניה כשהם עלו לארץ. היא מעולם לא דיברה על זה עם אף-אחד, ההורים שלה לא יודעים כלום, והשנים חולפות והיא לבד עם זה. בתור חברה קרובה שלה אני רואה בעיות בהתנהגות שלה שכן מושפעות מזה, כשאנשים נוגעים בה היא קופצת, היא פוחדת כשאומרים לה שאוהבים אותה כי זה אסוציאטיבית מתקשר לה לזה, היא מפגינה נתק מוחלט מהסביבה לעיתים קרובות ועוד. שכנעתי אותה היום לקבל עזרה שתוכל לפתור לה את הבעיות האלה, הבעיה היא שהיא מסכימה בתנאי שאיש מלבדנו לא ידע על זה, ושהיא לא תצטרך לשחזר את כל הפרטים כי היא לא מסוגלת נפשית. מישהו יודע לאן אני יכולה לפנות לקבל עזרה? כל דבר יתקבל בברכה.

תודה רבה מראש לכולם,
מאחלת לכל הנפגעים והנפגעות שלעולם לא תדעו עוד סבל שכזה, מחזקת אותכם ושולחת הרבה אהבה.

סמל אישי של המשתמש
מיכלל
סגל מסל"ן

Re: צריכה עזרה

הודעהעל ידי מיכלל » ב' דצמבר 06, 2010 4:14 pm

לגיטרה וכינור היקרות!
נכון,כדאי מאוד לפנות,ואכן כמה שיותר מהר,[לא דחוף,אך הזמן הוא לא לטובה כשנשארים לבד עם סיוטי הפגיעה,כך שכן ממליצה להזדרז]
טוב,לאיפה לפנות זה מאוד תלוי היכן היא גרה,בגדול,כל בעל/ת מקצוע מחויבים בסודיות,כך שאסור לגלות,למעט,קטינים/ות אשר בסיכון ממי שאחראי עליהם/ן,ואני בכלל לא בעד סודות,חברתך אינה אשמה בכלום!!!!!!!!!!!!! וההורים יכולים גם לתמוך ולהיות יחד,הנפגעת,כשהיא נפגעת,היא מאוד לבד,הפוגע רוצה שישמר הסוד-כי הוא הרע,ויש לו אינטרס אדיר לסוד,אך לנפגעת לא ממש.
אך עדיף להכנס קודם לטיפול,ואז אולי לשתף את ההורים.אפשר להתיעץ בכל מרכז סיוע עם רכזת הסיוע,על המקום הטוב ביותר באזור.
בהצלחה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!והכל אפשר! העיקר לא לפחד כלל,,,חג שמח,איתכן,מיכל.

מתחילה מחדש
משתמש פעיל

הודעהעל ידי מתחילה מחדש » ב' דצמבר 06, 2010 8:37 pm

היי, ריגשת אותי באכפתיות שלך מחברה שלך
יש הרבה אנשים שמתרחקים, לא מסוגלים להתמודד עם זה, דוחים אותך בגלל זה וכו'
כך שזה שאת איתה זה לא מובן מאליו, שירבו עוד כמוך .
אני מסכימה עם מיכל, עדיף להתקשר למרכז סיוע 1202 או שאת תתקשרי או היא אני חושבת שיקל עליה אם את תבררי אם זה לא יורת מדי בשבילך , אבל היא זאת שתצטרך להיפגש עם המתנדבת האחראית אולי לספר קצת כדי שהיא תוכל להפנות אותה לטיפול שמתאים לה. אני אומרתשעדיף מרכז סיוע כי יש טיפולים בחינם או מסובסדים אני אישית יש לי טיפול במסגרת שאני נמצאת, אבל אני פחות או יותר יודעת מפעמים קודמות שזה התהליך שנפגשים ואז המתנדבת מחפשת לך מקום, אני לא יודעת יותר מזה...... יש פה מתנדבות ממרכז סיוע שיוכלו לעזור לך יותר ממני.
את יכולה להמליץ לה גם לכתוב כאן, זה בעילום שם, היא לא חייבת לכתוב ישר את הסיפור לאט לאט... אפילו אם רק לקרוא אחרות עד שיהיה לה אומץ...
בקיצור... את חברה נהדרת, ואת יכולה להגיד לה גם שזה שהיא מעיזה לבקש עזרה זה צעד שדורש המון אומץ וכל הכבוד.

:growing:

לורנס
משתמש פעיל

הודעהעל ידי לורנס » ד' דצמבר 08, 2010 9:00 am

שלום גיטרה וכינור,
איזה שמות יפים לכן!
כמו מיכל ושתיקה, גם אני מחזקת את ידיה של חברתך, על מנת שהיא תפנה למרכז סיוע 1202 . שם היא תדבר בעילום שם עם מתנדבת ותמצא אוזן קשבת, לא משנה מה היא מסוגלת לספר או לא. משם היא תוכל לקבל הזמנה לפגישה והצעה לטיפול, עדיין בעילום שם. העיקר שהיא לא תשאר עוד לבד עם "הסוד". אני הבנתי ממכתבך שהיא כבר מוכנה לתפוס את השור בקרניים ובעזרתך היא תעשה את זה.
כל הכבוד לכן ובהצלחה!
לורנס

שי מתנה
משתמש פעיל
יצירת קשר:

הודעהעל ידי שי מתנה » ו' דצמבר 10, 2010 12:31 am

משמח לדעת שיש חברות טובות כמוך
אנשים כמוך נותנים לעולם להיות טוב יותר ואנושי יותר!!!!!!
יישר כח!
לגבי חברתך -
אין ספק שהיא סובלת מפוסט טראומה - פחד ממגע זה מה שסחבתי על גבי ועדיין סוחבת 28 שנים ואפילו יותר.
זו גם הסיבה שנוצלתי מינית בשנית
כשאיש אחד לקח עצמו "לעזור" לי לפתור בעיה זו של מגע.
כך שהיא עלולה להיפגע עוד ועוד
כי היא רגישה עכשיו בתחומים מסוימים.
אז פני בהקדם ל1202 והן ידריכו אותך איך לעזור לחברה שלך בהקדם.
שי
שי שמאוד אוהבת בעלי חיים

חזור אל “תקיפה מינית”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 89 אורחים