עמוד 1 מתוך 1

אונס על ידי המורה(טריגר)

פורסם: ו' אוקטובר 29, 2010 5:03 am
על ידי צביקה
כשהייתי בן10-11 בכיתה ה' המחנכת שלי הייתה עושה לי בייביסיטר כשההורים שלי היו עובדים עד מאוחר(הם היו מלא בעבודה),בהתחלה היא הייתה רק עושה לי שיעורי עזר משחקת איתי והיינו מדברים וכד' ואם הזמן היא התחילה יותר ויותר לגעת בי ולנשק אותי ולומר לי כמה שאני חמוד ואם הזמן זה פשוט התקדם והתקדם..היא יותר ויותר שכנעה את ההורים שלי שאני אשן אצלה וישנתי כל הזמן איתה במיטה בזמן שהיא מחבקת אותי ומתחילה ללטף אותי מתחת לחולצה כזה ולפעמים שולחת לי יד לתחתונים למרות שניסיתי להוזיז אותה מימני וגם שאמרתי לה שאני לא רוצה שהיא תיגע בי כך היא תמיד הייתה מצליחה לשכנע אותי שזה "בסדר" ולהמשיך בשלה עד שזה כבר ממש התחיל להחמיר והייתה מבקשת מימני להוריד בגדים בטענה שהיא "מכניסה אותם לכביסה" ואני הייתי מאמין לה כל הזמן עד שיום אחד היא העירה אותי באמצע הלילה ואמרה לי שהיא רוצה לעשות "משהו מיוחד" היום והורידה לי את התחתונים והתחילה לגעת בי...בשלב זה אני ניסיתי להתנגד אבל היא הרגיעה אותי שוב ואמרה לי שזה בסדר ושאני צריך לשתף פעולה ופשוט לא נותנת לי ברירה..בשלב זה היא אנסה אותי(ולא זה לא היה כמו שאולי אתם מדמינים לכם)ואמרה לי שאם אני אספר למישהו אז ישלחו אותי למוסד פסיכיאטרי ואני האמנתי..וככה זה המשיך לפעמים בלילה ולפעמים ביום ומכריחה אותי עד שאם הזמן התייאשתי מלהראות התנגדות בכלל..זה הרגיש פשוט חרא והיו לי כאבים למטה אם הזמן(לא יודע אם בגלל מה שעשתה או אולי היא הדביקה אותי במשהו....)והיא נהייתה יותר ויותר נודניקית וכל פעם שבאתי אליה היא עשתה לי את זה כמה פעמים..לא יכלתי לסבול אותה יותר עד שאם הזמן קיבלתי קצת "אומץ" וזייפתי מחלות ולפעמים אמא ואבא שלי היו נשארים איתי בבית אבל זה עדיין המשיך עד שהגאתי לחטיבת ביניים וההורים שלי הפסיקו על הדרך להתיחס אליי כמו אל תינוק ולשלוח אותי ל"בייביסיטר" הזאת סוף סוף...היום אני כבר בן 17 ומעולם לא הייתי אם אף אחת ולא התענינתי במישהי עד היום כניראה בגלל מה שהיא עשתה לי..

Re: אונס על ידי המורה(טריגר)

פורסם: ו' אוקטובר 29, 2010 11:22 am
על ידי אייל
שלום צביקה, וברוך הבא לשוברות שתיקה,
העברתי את ההודעה שלך לפורום תקיפה מינית, מכיוון שאונס חמור בהרבה מהטרדה מינית ואנו עושים הפרדה בין הפורומים.
טוב שהחלטת לשתף במה שעברת, יצא לך לדבר על זה אי פעם עם מישהו? חברים? משפחה? יועצת? פסיכולוג?
תרגיש חופשי לכתוב כאן כל דבר שאתה רוצה, שעברת איתה, מחשבות, חששות וכו.
בנוסף לפורום חשוב שתדע שקיים גם טלפון שאתה יכול להתקשר אליו ולדבר עם מתנדבים "1203" הוא מוקד הסיוע לנפגעי תקיפה מינית (גברים)

Re: אונס על ידי המורה(טריגר)

פורסם: ו' אוקטובר 29, 2010 9:32 pm
על ידי מישהי.....
גועל נפש! הלוואי שתיחנק! שתמות! לא, בעצם שלא תמות- שתחלה במחלה שתאלץ אותה לסבול עד סוף חייה!!
בת זונההההה
סליחה על השפה, אני קצת טעונה היום.. וזה הזכיר לי דברים...
שולחת לך חיבוק גדול
הלוואי ויכולתי איכשהו להקל..

Re: אונס על ידי המורה(טריגר)

פורסם: ב' נובמבר 01, 2010 12:17 am
על ידי ברברה
שלום צביקה,
אני מקווה שאתה מרגיש קצת יותר טוב אחרי שהוצאת את הכל החוצה. לפעמים זה עוזר לשחרר כאשר משתפים אנשים אחרים במה שעבר עליך - במיוחד עם אנשים שעברו דברים דומים.
מה שברור מהספור שלך זה שאתה לא עשית שום דבר רע ואתה לא אשם במה שקרה לך. קשה להאמין שאשה כזו היא מחנכת בביה"ס וחבל שהוריך סמכו עליה כל כך שאיפשרו לך לישון אצלה. מענין - אם היית בת - האם היו מסכימים שתישן אצל מורה (גבר)?
אנחנו כאן כדי לעזור לך וכפי שאייל כתב, אתה יכול לפנות לקו הסיוע לגברים 1203. אם יותר קל לך לדבר עם אשה - אתה יכול לפנות לקו הסיוע לנשים 1202 ונשמח לעזור לך. המתנדבים/ות נמצאים/ות על הקו 24 שעות ביממה.
ברברה