לא יודע מה לעשות

עברת תקיפה מינית כלשהי? לא עברת תקיפה מינית אבל את/ה מרגיש/ה רצון לעזור? את/ה מוזמנ/ת להצטרף למשפחה גדולה וחמה. הפורום הזה נועד לספק תמיכה על כל מאפייניה: אווירה של בית חם, הקשבה, עזרה, הזדהות, רגישות, תחושת ביטחון, הבנה והרבה מאוד אהבה. אנו רוצים להעניק מקום בטוח לפריקת כל הרגשות ולדבר על הדברים הקשים באמת מבלי לחשוש.

המנהלים: אורית, מיכלל

חילופי עונות

לא יודע מה לעשות

הודעהעל ידי חילופי עונות » א' אפריל 25, 2010 3:55 pm

ידידה טובה שלי הוטרדה לפני יומיים. הבחור ממש משך אותה לבית שלו כפה את עצמו עליה.
היא מכירה את הבנאדם כבר כמה שנים והוא תמיד הצטייר כבנאדם טוב ושכולם אוהבים והיא לא ציפתה לכזה דבר ממנו.
ההטרדה לא הגיע לרמה של אונס וכל האירוע היה עם בגדים ובלי חדירה.
היא דיברה איתי על כך. אני משתדל להגיד לה שאני שם בשבילה ושהיא לא לבד ושזו לא אשמתה ושהוא סתם קטן ורכרוכי ושהיא הייתה בסדר והיא עשתה את מה שהיא יכלה.
בגלל שהיא מכירה אותו המלצתי לה להתקשר אליו ולהגיד לו את כל מה שהיא חושבת כל עוד זה טרי, על מנת להשיג מן סוג של closer שכזה..
היא התקשרה ובאמת הרגישה טוב עם זה. אני באמת משתדל לעשות את מה שאני יכול כדי שהיא לא תרגיש לבד, ולא רצויה, אך התחושה והאירוע מלווים אותה כל הזמן, אם זה בשינה או בשגרה, בעבודה, בבית.
היא לא רוצה להתלונן עליו, זה עסק שלה ואני לא יכול לשכנע אותה לעשות את זה, ואני גם לא רוצה לשכנע.
יש כלים שאולי כדאי לי להשתמש בהם, או דברים שעליי לומר כדי לחזק אותה?
אני באמת אובד עצות.

אשמח לתשובה,
שי.

סמל אישי של המשתמש
אייל
Site Admin

Re: לא יודע מה לעשות

הודעהעל ידי אייל » א' אפריל 25, 2010 11:04 pm

ברוך הבא,
קודם כל כבר עזרת לה, זה שהיא סומכת עליך מספיק כדי לספר לך מיד אחרי זה ולא לשמור בבטן, זה כבר עזרה עצומה עבורה.
וזה שאתה כאן ואובד עצות סביב איך לעזור, מראה שיש לה בהחלט סיבה טובה לספר לך, כי באמת אכפת לך.

העברתי את ההודעה שלך לפורום תקיפה מינית, כי לפי התיאור, זה בהחלט מעבר ל"הטרדה מינית", וייתכן שאם ידידה שלך לא היתה אסרטיבית מספיק, זה היה נגמר באונס.

אני מצרף קישור לאוסף של עצות למי שרוצה לעזור אתה יכול לעיין בזה כדי לקבל קצת רקע, וטיפים חשובים.
מעבר לזה, אני מציע לך לספר לה על אתר שוברות שתיקה, ולהציע לה להיכנס לכאן ולשתף באופן אנונימי במה שהיא עברה או מרגישה, וכמובן שהיא גם יכולה להתקשר ל- 1202 אם היא תרגישי צורך בכך.

כל הכבוד על הרצון והדאגה, ובהצלחה בתמיכה וההתמודדות.
מה יותר נפלא מאשר לגרום לבחורה ששכחה איך מחייכים, לצחוק...
"כדי להגשים חלום אחד ישן, יש צורך במליון חולמים שלא עוצמים את עיניהם..."
http://shovrotshtika.co.il

סמל אישי של המשתמש
אלינה
סגל מסל"ן

הודעהעל ידי אלינה » ג' אפריל 27, 2010 10:11 pm

שי , קודם כל כל הכבוד לך על העזרה ועל האיכפתיות. כמו שאייל כתב אתה יכול להמליץ לידידה שלך להיכנס לפורום או להתקשר ל - 1202 כדי לקבל תמיכה ועזרה.
בהצלחה
אלינה

הדס
סגל מסל"ן

הודעהעל ידי הדס » ד' אפריל 28, 2010 9:37 pm

שי היקר...
ראשית חייבת להגיד ולחזק... אתה עשית ועושה המון בשבילה... עצם זה שיש לה למי לספר ולא נשארת עם הסוד לבדה... זה המון... תמשיך פשוט להיות שם בשבילה.. לחזק לעודד ולהיות אוזן קשבת .. וזה המון. ואם היא תרגיש צורך כמו שכבר אמרו לפני גם איל ואלינה, אז יש עם מי לדבר.. ואגב גם אתה יכול להתקשר ולהתיעץ ולהתחזק כדי להמשיך להיות לה לאוזן קשבת..
שרק תמשיך להיות אכפתי וקשוב..
המון הצלחה. הדס

סמל אישי של המשתמש
אורית
מנהלת "שוברות שתיקה"
יצירת קשר:

הודעהעל ידי אורית » ד' אפריל 28, 2010 10:04 pm

אני בטח אחזור קצת על מה שכבר שמעת... 1202, הקישור שאייל צירף...

אני אוסיף ואומר שזה לא מובן מאליו. זה שיש עם מי לדבר... אבל אל תישאר עם זה לבד גם אתה כי זה יכביד עליך בשלב כלשהו.

אז אולי כדאי שגם אתה תתייעץ עם מישהו בנושא ותבדוק איך אתה שומר גם על עצמך בתוך כל זה.
מנהלת אתר "שוברות שתיקה"

הייתי כבר בשאול ויצאתי משם... אז מי יכול עליי ?

סמל אישי של המשתמש
~מלודי~
משתמש פעיל

הודעהעל ידי ~מלודי~ » ה' אפריל 29, 2010 12:01 pm

היא מוכנה ללכת לטיפול ?
לאט לאט בקצב שלה, אל תלחץ עליה.
אם היא רוצה להכחיש שתכחיש. היא צריכה את הזמן הזה לעכל..
ברגע שהיא תהיה מוכנה לקבל עזרה, תוכל לעזור לה. ואתה כבר עוזר
בזה שאתה איתה. כל הכבוד :kolhakavod: :kolhakavod:

חזור אל “תקיפה מינית”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 91 אורחים