שנתיים עברו הכאב נשאר

עברת תקיפה מינית כלשהי? לא עברת תקיפה מינית אבל את/ה מרגיש/ה רצון לעזור? את/ה מוזמנ/ת להצטרף למשפחה גדולה וחמה. הפורום הזה נועד לספק תמיכה על כל מאפייניה: אווירה של בית חם, הקשבה, עזרה, הזדהות, רגישות, תחושת ביטחון, הבנה והרבה מאוד אהבה. אנו רוצים להעניק מקום בטוח לפריקת כל הרגשות ולדבר על הדברים הקשים באמת מבלי לחשוש.

המנהלים: אורית, מיכלל

סמל אישי של המשתמש
אוסי
משתמש פעיל

שנתיים עברו הכאב נשאר

הודעהעל ידי אוסי » ש' מאי 23, 2009 11:55 pm

סיפור חיי לא קל אומנם הבאתי את זה על עצמי אבל אז לא ידעתי שזה יהיה הסוף
אם הייתי יודעת לא הייתי באתר הזה היום .
היום אני בת 16 הכול קרה לפני שנתיים שהייתי בת 13 וחצי 14
הכרתי חברות חדשות ששינו את חיי הם הכירו לי אתי הכרויות [ כמו מקושרים שין שאומי וכו']
לאחד מהם התמכרתי בצורה חולנית ממש חולנית 24 שעות ביממה הייתי במחשב
הבצפר ממש לא עניין אותי הייתי מבריזה משיעורים חופשי כלום כבר לא עניין אותי סגדתי למחשב
כל יום הייתי מעלה תמונות חדשות לאתר הזה תמונות חצופות תמונות חושפניות יותר מידי חושפניות
מכנס קצר חולצת סטראפלס שכל הבטן בחוץ , בגדי ים , תנועות מגרות עניין אותי רק שישלחו לי הודעות
וגיליתי תשיטה פחות בגדים יותר תגובות . הייתי ילדה קטנה מה עניין אותי בסה"כ מה ידעתי מהחיים ?
רציתי להיות גדולה רציתי לגדול והבנתי שככה אני יקבל צומת לב ככה אני "יגדל ".
אז כן גם חבר ראשון רציני היה לי מהאתר הזה הוא גר רחוק ממני נסיעה של חצי שעה משהו כזה קצת יותר
הייתי מבריזה מהבצפר ונוסעת אליו במוניות , לא אהבתי אותו אבל כמו שאמרתי רציתי לגדול אז אחד מהשלבים היה חבר
לא אהבתי אותו אבל סמכתי עליו היה לי טוב איתו ואחרי חודש כבר שכבנו הוא לא ממש רצה בגלל שאני קטנה הייתי רק בת 13 וחצי
אבל רציתי כול כך רציתי לראות איך זה רציתי להיות גדולה להראות לכולם שזהו אני רשמית גדולה .
אחרי חודש וחצי נפרדנו . כבר לפני שנפרדנו הייתי מדברת בשפה בוטה עם אחרים הייתי בוגדת בו .
בגדתי בלי בושה לא הייתה בי טיפת בושה אחרי ששכבנו הרגשתי חופשיה לעשות הכול לא היה לי אכפת מעצמי
שכבתי עם 3 אנשים אחריו נתתי לכולם לגעת בי אפילו הצטלמתי בעירום אני מספרת את זה בחפיף אבל זה היה תהליך ארוך
זה לא בא לי כל כך בקלות יש הרבה טורפים בחוץ וכולם הריחו את הדם שהיה עלי ופשוט רצו וניסו לטרוף אותי
ושאני הייתי הפגר שלהם . אני כל כך מצטערת על כל רגע כל שניה אבל לצערי אי אפשר להחזיר את הגלגל לאחור .
אז כמו שאמרתי הצטלמתי בעירום ושלחתי לאחד שסמכתי עליו והוא שלח לחבר שלו .
החבר שלו פירסם תתמונות שלי באינטרנט לא היה אכפת לו ממני , הוא היה מכריח אותי לעשות תמונות מגרות יותר אם לא הוא היה מעלה אותם לאתר הוא היה משפיל אותי בצורה איומה .
הייתי מצטלמת כל יום באופן קבוע הייתי נשארת ערה עד 5 לפנות בוקר כל הזמן כן בימים שהיה לי בצפר
וכיאלו כלום הייתי קמה .
לא הייתי ישנה אין לי מושג איך לא התמוטטתי הוא היה מאיים עלי ועד שהוא הפסיק אחרים היום מאיימים עלי
תמיד היה מי שיאים עלי לא עבר יום שלא איימו עלי זה כבר הפך להרגל , לא הייתי בוכה ולא סיפרתי לאף אחד .
הכרתי מישהו באתר הוא לא הפסיק לשלוח לי הודעות ולהגיד לי כמה אני יפה הוא לא עניין אותי הוא היה מכוער
אבל אמרתי לעצמי איזה בחור נחמד רוצה אותך אז מה אם הוא מכוער תני לו צ'אנס .
[אם רק הייתי יודעת ] , התכתבנו הוא אמר שזה אהבה ממבט ראשון אמרתי לו שאין סיכוי
הוא ידע על התמונות שלי הוא ראה אותם באתר אבל אני לא קישרתי את זה , הוא רצה להיפגש איתי
לא רציתי אבל הוא ממש שיגע אותי הוא הבטיח לי שיקנה לי פלאפון ושיעזור לי עם אלה שמאיימים עלי
הוא אמר שניפגש הוא יביא לי מתנה . והסכמתי כמו כל ילדה קטנה שאוהבת מתנות .
נסעתי אליו הוא גר ליד האקס שלי [זה ששכבתי איתו בפעם הראשונה ] ידעתי איך לנסוע הכרתי בעל פה
את המקום . ירדתי מהמונית הוא ישב שם על החומה עברה בי צמרמורת נוראה רק הגעתי ורציתי לחזור הבייתה .
הוא אמר לי שאני יפה ונתתי לו נשיקה בלחי הוא חיבק אותי ולקחנו מונית ספיישל לבית שלו .
במונית הוא אמר לי שהמתנה שהוא רצה לתת לי זה שנהיה חברים :\
התאכזבתי אבל לא היה לי נעים להגיד לו לא אז הסכמתי ואמרתי לעצמי שמחר אני כבר ימציא לו משהו ויפרד ממנו
התנשקנו אייככ נשיקה מגעילה הייתי עם עניים פתוחות לא יכולתי לעצום אותם מרוב שהנשיקה הייתה מגעילה
שוב עברה בי צמרמורת הייתה לי תחושה רעה .
ישבנו אצלו בחוץ הוא עישן נרגילה הוא ניסה לנשק אותי והתחמקתי לא רציתי שיגע בי , נכנסו אליו לבית
ההורים שלו היו בסלון אמרתי להם שלום בנימוס ונכנסנו לחדר הוא אמר לי חכי רגע והלך למטבח ,
בנתיים ישבתי על המיטה הוא חזר עם 2 וודקה תפוזים יותר נכון וודקה ו 2 טיפות תפוזים .
קירבתי את זה לפה והרחקתי את הכמות הענקית הוא אמר לי תשתי!
לקחתי לגימה פצפונת והנחתי על השידה אמרתי לו אני רוצה לחזור הבייתה בשלום
הוא שתה חצי כוס ב 3 שלוקים הכוס הייתה ממש גדולה.
הוא סגר את הדלת עם השידה שלו הייתה לו דלת הזזה
אמרתי לו בשביל מה אתה נועל ? הוא אמר לי שלא יפריעו לנו
אמרתי לו אפשר לחשוב מה נעשה פה
הוא אמר אני פשוט רוצה פרטיות לא הסתפקתי בתשובה אבל שתקתי
הוא התיישב לידי ונישק אותי כמובן לא עצמתי עניים לא יכולתי ממש נגעלתי ממנו
לא יכולתי שהוא נוגע בי .
הוא שם את הידיים שלו על המותניים שלי והתחיל לעלות לי את החולצה הורדתי לו את הידיים אמרתי לו לא מתאים .
הוא לא ויתר וניסה שוב לא הסכמתי אחרי כמה פעמים כאלה הוא כבר השתמש בכוח הוא אמר לי שהוא אוהב אותי
כאילו זה ממש משנה כאילו עכשיו אני יתן לו .
הוא עלה עלי הוריד לי את הגדים בכוח נסיתי להתנגד אבל הוא היה חזק ממני אמרתי לו שיפסיק
הוא לא הצליח להוריד תחזיה וביקש שאני יוריד לא הסכמתי הוא תפס בי חזק ואמר שהוא אוהב אותי
אין לי מושג למה עשיתי את זה אבל הורדתי את החזיה הוא נישק אותי בכוח בגוף וביקשתי שיפסיק
והוא אמר לי בבקשה 8 חודשים לא שכבתי אני חייב בבקשה ! הוא ממש התחנן .
אמרתי לו לא אכפת לי תלך עם מישהי אחרת לא תקבל את זה ממני יש לך בעיה
הוא התחנן אמרתי לו לא ! אמרתי לו אם אתה אוהב אותי למה אתה עושה את זה בכוח ?
הוא שתק והמשיך בשלו הוא נגע בי דחף לי אצבעות, קפאתי .
הוא ליקק את איבר המין שלי הזזתי לו תראש והתחננתי שיפסיק
אמרתי לו מה אתה נהנה לראות אותי סובלת ? תעשה את זה עם מישהי שתהנה איתה
הוא אמר לא אכפת לי . אמרתי לו בבקשה תעזוב אותי אני יצעק הוא אמר מה קרה מה אני אונס אותך ?
שתקתי . ידעתי שכבר אין לי סיכוי מולו נחנקתי לא בכיתי אני אפעם לא בוכה הכאב חנק אותם
הוא ניסה להחדיר לי לא נתתי לו זזתי נתקעתי בקיר לא היה לי עוד לאן לברוח הוא ניצל את ההזדמנות והחדיר לי מהר
פעם אחת הידיים שלי היו משוחררות ודחפתי אותו . הוא עלה עלי עוד והוריד אתי למטה .
התחננתי שיפסיק הוא אמר טוב הוא אמר אל תפחדי תראי זה כיף הוא לקח את היד שלי ונתן לי לגעת בשלו
ההרגשה הייתה מגעילה הוא הראה לי איך עושים הוא שם את היד שלו על שלי והראה לי איך "עושים את זה "
אמרתי לו שאני לא רוצה הוא שיחרר לי את היד והביא ביד בעצמו הוא גמר עלי , הוא קם.
השתתקתי שכבתי שם מבוהלת הוא זרק לי חולצה הוא אמר לי קחי נגבי !
ניגבתי והתלבשתי מהר נצמדתי לדלת ויקשתי שיפתח לא יכולתי לפתוח השידה הייתה כבדה ואני בסך הכל מטר 52
שוקלת 42 איך אני ירים דבר כזה ?
הוא לא רצה לפתוח , הוא ישב על המיטה ישב ובכה הוא אמר שהוא מצטער לא סלחתי לו הוא אמר שמחר אני לא ידבר איתו יותר
שהוא אוהב אותי שתקתי
ידעתי שרק אם אני ישקר לו הוא יפתח לי תדלת אז אמרתי לו שזה בסדר שאני סולחת לו
לא יכולתי לחזור הבייתה הוא היה צריך לשלם עלי לא היה לי כסף הוא הביא לי 20 שקל מהחדר של ההורים שלו הם גם היו שם נרדמו
רק אם הם היו יודעים מה היה חדר לידם הם לא היו ישנים טוב כל כך.
הוא יצא אבל לא הביא לי תכסף הו אמר שבי איתי קצת אמרתי לו שאני עייפה ורוצה לחזור הבייתה .
הוא לא הסכים הוא ישב בסלון על ספה של יחיד וצמודה עליה ייתה ספה גדולה ישבתי הכי רחוק ממנו
הוא אמר לי מה קרה שבי לידי אמרתי שנוח לי פה .
הוא עישן נרגילה שהוא סיים הוא הזמין לי מונית ובנתיים הוא לקח אותי לגן ליד הבית שלו
הוא דיבר איתי ולאהקשבתי לו הוא חיבק אותי חזק כאילו פחד שאני ילך
הוא שא אם הכול בסדר אמרתי לו כן ושתקתי .
היה צפצוף הרקע חשבתי בלב ישש סוף סוף המונית באה ,
הוא הזהיר אותי ללכת ישר הבייתה ולא ללכת לאקס שלי הוא אמר לנהג מונית בדיוק איפה להוריד אותי .
שמחתי שניפתרתי ממנו ונסעתי לצומת ומשם לקחתי מונית שירות עד הצומת של העיר שלי ומשם עוד שירות עד הבית
זה נראה נצח ! הוא התקשר אלי בדרך הוא אמר לי שזה לא נשמע שאני במונית ושאני משקרת לו .
חיביתי תפלאפון לא רציתי לשמוע את הקול שלו יותר .
הגעתי הבייתה נכנסתי מהחלון כמו תמיד הורדתי בגדים זרקתי אותם על הרצפה החלפתי בגדים וישבתי על הרצפה
ישבתי בשקט .
מאז אף אחד לא נגע בי כמעט היו כמה בודדים אבל אף אחד לא שכב איתי .
ברחתי מהבית למישהו שגר מרחק של 5 שעות מהבית שלי השארתי להורים שלי מכתב של כל מה שקרה
הם מצאו אותי בסוף והכריחו אותי להגיש עליו תלונה במשטרה לא רציתי אבל הם הכריחו אותי .
כל התהליך הזה היה סיוט פשוט סיוט היה לנו עימות לא יכולתי להסתכל עליו הוא הכחיש הכול
אחרי העימות הפסקתי עם החקירה סגרתי את התיק לא יכולתי להתמודד עם זה יותר .
הייתי חלשה פשוט חלשה , הלכתי לטיפול פסיכולוגי אבל זה לא עזר לי .
כי היום היום אני רוצה שיאנסו אותי שוב שיכאיבו לי ושיתעללו בי אני רוצה להרגיש כאב
אני רוצה להרגיש !
גם לי מותר להרגיש !
כמה מפחיד הוא העבר המצפה לנו..

"ולחיות בשלום עם עצמי ולסלוח גם בכח אם לא לי אז למי.."

"עצמתי עיניים
עצמתי אותם
שרק לא אראה
שרק לא אראה אותי שם"

את ישנה ילדה אבל רק בכאילו
את עם חצי עין פקוחה ושותקת הצילו.

סמל אישי של המשתמש
תמר
משתמש פעיל
יצירת קשר:

Re: שנתיים עברו הכאב נשאר

הודעהעל ידי תמר » א' מאי 24, 2009 3:38 am

אוסי מתוקה!
אני קוראת את מה שכתבת וכ"כ מבינה אותך!!
גם אצלי הכל התחיל מאתר כזה ואני יודעת כמה זה יכול למכר.. וכמה זה משפיע שמחמיאים לך ואת לא יודעת מי זה ומה זה.. אני לא חושבת שאת צריכה להרגיש אשמה במה שקרה לך איתו.. אבל אני מבינה את ההרגשה הזאת..אני רק רוצה שתדעי שאת לא לבד בעניין הזה ואף פעם לא תהיי לבד!! אני פה ואני תמיד אשמח לעזור לך!! ולהיות לצידך כשתרצי לדבר ולשתף בכל הדברים שיש לך על הלב!! ולא רק אני כולם פה שמחים לעזור ותמיד יהיו לצידך!! אוהבת אותך מכל ליבי ונשמתי!! אני. :love1: :love1:
לעצור, מתחילה בלעצור,
מחפשת להחזיק ידיים,
בלי מילים, מנגינות של נזיפות
את הופכת לשירים עלייך,
מכתבים שכתבו על הקירות,
כמו ענן שחור בתוך שמיים
הפסקה, לא לוקחת הפסקות,
מחבקת את עצמך בינתיים.

סמל אישי של המשתמש
אייל
Site Admin

הודעהעל ידי אייל » א' מאי 24, 2009 9:51 am

אוסי היקרה!
ברוכה הבאה לשוברות שתיקה,
מזמן לא הרגשתי שנאה כמו שאני מרגיש עכשיו כלפי האפס הזה!!!
עשית את הדבר הנכון כשסיפרת להורים שלך, זה לא מסוג הדברים שצריך להתמודד איתם לבד,
אני כן חושב כמו ההורים שלך שהגשת התלונה נגדו היתה הדבר הנכון.... ממה שכתבת נשמע שהוא ניסה בכל משפט ומילה
לעבוד עליך כמה שיותר כדי להגיע לזה... מכל האני אוהב אותך, המתנה, הכאילו להיות חבר שלך, וודקה, לנעול אותך בחדר, וכו

אני מעביר את הנושא הזה מפורום הטרדה מינית לתקיפה מינית, מכיוון שמדובר באונס...
אגב, אם היית בת 13 וחצי, זה אונס אפילו בלי שהוא תקף אותך, כי את מתחת לגיל 14 והוא נשמע הרבה מעבר לגיל הזה.
גם את אותו אפס שסחט אותך כדי לעשות לו תמונות עירום, את יכולה לדאוג שישלם על מה שעשה ולהגיש נגדו תלונה.
מה שהייתי מציע לך, למקרה שתרצי להתלונן שוב בעתיד, זה לשמור את כל הסיטורית ה- ICQ הרלוונטית, במידה והיא נשמרה באיזה קובץ, ולצרוב על דיסק שלא יעלם.
אבל כמובן שגם אם אין לך את ההיסטוריה, זה לא צריך למנוע ממך להגיש תלונה.

אני שמח לשמוע שאת שומרת על עצמך מאז הרבה יותר, ומקווה שביחד עם כל הבנות כאן, נצליח לחזק אותך ולגרום לך לאהוב את עצמך מספיק,
כדי לא לרצות שיכאיבו לך או יתעללו בך, אלא להעריך את מי שאוהב אותך, הורים, חברות טובות והכי חשוב... את עצמך (:

את מוזמנת לספר כאן הכל, בלי לחשוש, ומתי שאת רק רוצה... את לא לבד.
ונשמח כמובן גם לשמוע קצת עליך, איזה תחביבים יש לך, מה את אוהבת לעשות, מה מצחיק אותך...
מה יותר נפלא מאשר לגרום לבחורה ששכחה איך מחייכים, לצחוק...
"כדי להגשים חלום אחד ישן, יש צורך במליון חולמים שלא עוצמים את עיניהם..."
http://shovrotshtika.co.il

סמל אישי של המשתמש
איילת
משתמש פעיל

הודעהעל ידי איילת » א' מאי 24, 2009 6:07 pm

אוסי מתוקה, גם אני עברתי חוויה כזאת כשהייתי בגילך ואני מבינה מאוד את הכאב שלך... חשוב מאוד שתדעי ותזכרי תמיד שזה לא באשמתך... גם אם התנהגת באופן מיני ולא היית בתולה וכו
אסור לאף אחד לעשות לך דברים בניגוד לרצונך...
אני יכולה להגיד לך שהכרתי מאז החוויות האלו בנים טובים שרצו שאני ארצה אותם ולא עשו שום צעד ללא הסכמתי... זה לא כולם כאלה חולים ...
את חזקה ויכולה להמשיך בחיים שלך וללמוד מזה על הכוחות המדהימים שקיבלת כשהגעת לעולם הזה...
אני שולחת חיבוק חם
"אנא אל נא, רפא נא לה, בהראות לה נועם זיוך
אז תתחזק ותתרפא, והיתה לה שימחת עולם"

חזור אל “תקיפה מינית”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 72 אורחים