אני פה אני פה אני פה!!!

עברת תקיפה מינית כלשהי? לא עברת תקיפה מינית אבל את/ה מרגיש/ה רצון לעזור? את/ה מוזמנ/ת להצטרף למשפחה גדולה וחמה. הפורום הזה נועד לספק תמיכה על כל מאפייניה: אווירה של בית חם, הקשבה, עזרה, הזדהות, רגישות, תחושת ביטחון, הבנה והרבה מאוד אהבה. אנו רוצים להעניק מקום בטוח לפריקת כל הרגשות ולדבר על הדברים הקשים באמת מבלי לחשוש.

המנהלים: אורית, מיכלל

הכינה נחמה
משתמש פעיל

אני פה אני פה אני פה!!!

הודעהעל ידי הכינה נחמה » ה' דצמבר 25, 2008 9:30 pm

חזרתי הביתה חמשו"ש והתגעגעתי אליכם כלכך!!! רציתי לספר שהיו לי 3 שבועות ממש כיפיים בצבא [כן כן, כיפיים בצבא חחח]
ובאתי להגיד שאתם מדהימים ואני אוהבת אתכם!! תודה על כל שניה! תודה על שאתם כאן! אתם מדהימים ושאף אחד לא יגרום לכם אפילו להתחיל לחשוב אחרת!!
היינו בטיול לירושלים, הייתי בכותל ואני יכולה לספר לכם שהתחלתי לבכות ופשוט ביקשתי בכל הלב בשביל כל האנשים המדהימים פה ולעצמי שנקבל את הכוחות לעבור את זה, להתגבר ולשכוח... פשוט דלפתי.. ואני מקווה שזה יתקבל כי באמת לכולם פה הכי מגיע שבעולם להיות מאושרים!!!
מנהלת המחלקה שלנו העבירה שיעור על תקיפה מינית, והיא בהתחלה סיפרה לנו חלק מסיפור שעבר עליה... התחלתי לבכות, ואז היא אמרה שזה לא באמת קרה ושנרגע והיא רצתה להמחיש לנו את הנושא. אכן - ישר ל"הבימה"... אחת הבנות שאלה אם זה באמת קרה והיא אמרה "לא בזמן האחרון, בסדר?" אז אולי זה לא היה שקר מוחלט... כך או כך אני א אבוא לשאול אותה כמובן, אבל היא ביקשה שנשתף על דברים כאלה, גם בצבא וגם מחוצה לו... אני ממש סומכת עליה היא מדהימה, אבל אני חושבת שזה יהיה לא במקום לפנות אליה...
נו טוב, העיקר שבינתיים עבר בשלום...
אני אוהבת אתכם אנשים!! חמשו"ש שמח לכולם! :love1:
לדבר, לא לשתוק
לקבל את המר כמתוק
לנשק את לחייך
ולשתות עוד כוסית, ולחייך
ולשקוע, לא לשמוע
ולחיות בשלום עם עצמי
ולסלוח, גם בכוח
אם לא לי אז למי?

סמל אישי של המשתמש
מעיין
משתמש פעיל

Re: אני פה אני פה אני פה!!!

הודעהעל ידי מעיין » ו' דצמבר 26, 2008 12:30 am

היי יקרה,
אני מאושרת עד הגג לראות אותך מחוייכת =)
תודה על המילים החמות!!

סופ"ש קסום
מעיין.
האדם דומה לציפור.
בכוחה של ציפור
לדאות מעלה מעלה,
אבל בתנאי שתניע את כנפיה ללא הרף.
אם תפסיק מעופה לרגע,
הרי היא צונחת ונופלת.

סמל אישי של המשתמש
אורית
מנהלת "שוברות שתיקה"
יצירת קשר:

Re: אני פה אני פה אני פה!!!

הודעהעל ידי אורית » א' דצמבר 28, 2008 4:34 pm

הו שלום לך !! איך אני שמחה שטוב לך. אני מקווה שזה ימשיך ככה ואפילו הרבה הרבה יותר ! :happy:

נשמעת ממש ממש טוב כשדיברנו והיה לי ממש כיף לשמוע אותך ככה. עשה לי טוב.

אני מתגעגעת אלייך ! :love1:
מנהלת אתר "שוברות שתיקה"

הייתי כבר בשאול ויצאתי משם... אז מי יכול עליי ?

חזור אל “תקיפה מינית”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 87 אורחים