דנה וייזר - מאמנת אישית - הודעה חשובה עבורי

עברת תקיפה מינית כלשהי? לא עברת תקיפה מינית אבל את/ה מרגיש/ה רצון לעזור? את/ה מוזמנ/ת להצטרף למשפחה גדולה וחמה. הפורום הזה נועד לספק תמיכה על כל מאפייניה: אווירה של בית חם, הקשבה, עזרה, הזדהות, רגישות, תחושת ביטחון, הבנה והרבה מאוד אהבה. אנו רוצים להעניק מקום בטוח לפריקת כל הרגשות ולדבר על הדברים הקשים באמת מבלי לחשוש.

המנהלים: אורית, מיכלל

דנה וייזר

דנה וייזר - מאמנת אישית - הודעה חשובה עבורי

הודעהעל ידי דנה וייזר » ב' דצמבר 15, 2008 7:17 pm

שלום לכולם !
אני מרגישה לנכון לפנות לכולכם משום שהיו לי הרבה פניות עוינות בחודשים האחרונים מאז ש"פרסמתי " את עצמי כמאמנת אישית בפורום שוברות שתיקה .
חשוב לי להדגיש שאני עברתי דברים לא קלים בחיים והיום אני "קוטפת" את הפירות של עבודה קשה וארוכת שנים ועדיין נלחמת ביום יום שלה כמו כולכם .
כמו כל בעל מקצוע אני גובה תשלום עבור הפגישות שלי ואין בזה דבר פסול !!
אני גובה פחות מאנשים שהגיעו אליי ומגיעים מפורומים ,ארגונים וכ"ו הקשורים לאונס/ התעללות ..
אני מכל הלב רוצה לעזור ולתמוך והמניעים שלי אינם רק כלכליים כפי שטענו באוזניי לא פעם אחת .
אני מחבקת את כולכם מהלב ורוצה שתבינו שאתם לא לבד .
דנה וייזר .
דנה וייזר
מאמנת אישית לצמיחה אישית danw4@walla.co.il

סמל אישי של המשתמש
אורית
מנהלת "שוברות שתיקה"
יצירת קשר:

Re: דנה וייזר - מאמנת אישית - הודעה חשובה עבורי

הודעהעל ידי אורית » ב' דצמבר 15, 2008 10:26 pm

אני לא אמרתי שום דבר לרעתך... עד כמה שזכור לי.

אני יכולה להעיד על עצמי ולומר לך שאם היה לי את הכסף, יכול להיות שהייתי באה.

אבל כרגע אין לי. אני מצטערת שנפגעת. אני בטוחה שזאת לא היתה הכוונה של אף אחד מאיתנו.
מנהלת אתר "שוברות שתיקה"

הייתי כבר בשאול ויצאתי משם... אז מי יכול עליי ?

דנה וייזר

הודעהעל ידי דנה וייזר » ב' דצמבר 15, 2008 10:40 pm

ערב טוב אורית
אותם אנשים שהתקשרו יודעים על מה אני מדברת .
חבל לי שאנשים מפרשים לא נכון בעלי מקצוע מוסמכים +בעלי רקע דומה לשלהם היכול לתרום מעבר למטפל רגיל .
שיהיה לכולנו לילה טוב ..
אוהבת
דנה
דנה וייזר

סמל אישי של המשתמש
אייל
Site Admin

הודעהעל ידי אייל » ג' דצמבר 16, 2008 8:11 pm

זה נובע לדעתי משני גורמים,
1. מכיוון שהפורום הנ"ל כולו ברוח טובה והתנדבותית עם פשוט רצון כנה לעזור אחת לשניה, בין אם מדובר בבעלת מקצוע או לא, אנו חושבים שאם מישהו כאן, היא כאן כדי לרצות לעזור ולתמוך בלא רצון לעשות מכך כסף "על הדרך", דוגמא פרקטית לכך, היא הדס - עובדת סוציאלית עם הרבה שנים של ניסיון בתחום - היא מגיבה ותומכת, האם נראה לך סביר שהיא תבקש כסף על פגישה, או על שיחת טלפון תומכת?
התחום של מאמנים אישיים, נכון להיום די פרוץ, מה שמצד אחד מעלה קצת סקפטיות אל בהשוואה לפסיכולוגית, ומצד שני, רק מגביר את ההשערה, שאם את כאן זה מתוך רצון כנה לעזור לבנות ולא כבמה שיווקית.

2. בהמשך הדרך שלך כאן, התחלת להגיב לבנות, לתמוך וכו, אך בתחילת הדרך, רב התוכן של ההודעות כלל משפט וחצי של שיווק עצמי, הבטחה שאת יכולה לעזור, ומספר טלפון,האינטנסיביות של זה לדעתי גרמה לתחושה חזקה של פרסום נטו.

כדי להיות פרקטים ולא להפוך את זה לדיון לא נעים, לדעתי חלק מהבנות התאכזבו, וכנראה גם את התאכזבת מהציפיות שלדעתך לא מוצדקות.

אני מציע לך להיות פה קודם כל מתוך הבנה של הצורך בתמיכה, והרבה רצון טוב לעזור, ולשים את הדגש על לתמוך במי שזקוקה לכך,
אם "על הדרך" עם הזמן תהיה מישהי שתרגיש שהגישה שלך "בריאה" ועוזרת לה, והיא היתה רוצה מאד שזה יהיה בצורה אינטנסיבית יותר, במפגשים ויותר מעורבות שלך בחייה, אני מניח שהיא כבר תפנה אליך בעצמה מעצם זה שהיא תדע שגם יש לך את היכולת, וגם את עוסקת בזה גם בחיי היום יום כמקצוע.
מה יותר נפלא מאשר לגרום לבחורה ששכחה איך מחייכים, לצחוק...
"כדי להגשים חלום אחד ישן, יש צורך במליון חולמים שלא עוצמים את עיניהם..."
http://shovrotshtika.co.il

דנה וייזר

הודעהעל ידי דנה וייזר » ה' דצמבר 18, 2008 10:49 pm

היי אייל ..
אני באמת באה ממקום אמיתי והיו לי הרבה שיחות טלפון מהפורום הנ"ל שלא הוביל לפגישות בעלות כספית וגם לא ניסיתי להוביל לשם , אותן בחורות היו זקוקות לאוזן קשבת ותמיכה בלבד וזה היה מקום מדהים מבחינתי להיות חלק בזה.
אני מבינה את כוונתך ויש היגיון ואכן ניסיתי לעזור ולתמוך עד כמה שיכלתי בעבר ע"י תגובות קצרות בפורום , אך לצערי היו לי גם כמה שיחות לא נעימות לאחרונה והרגשתי צורך לשתף מהמקום הכואב שלי .
תודה על תגובתך .
דנה
דנה וייזר

חזור אל “תקיפה מינית”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 75 אורחים