כשהשמיים נופלים מחדש

עברת תקיפה מינית כלשהי? לא עברת תקיפה מינית אבל את/ה מרגיש/ה רצון לעזור? את/ה מוזמנ/ת להצטרף למשפחה גדולה וחמה. הפורום הזה נועד לספק תמיכה על כל מאפייניה: אווירה של בית חם, הקשבה, עזרה, הזדהות, רגישות, תחושת ביטחון, הבנה והרבה מאוד אהבה. אנו רוצים להעניק מקום בטוח לפריקת כל הרגשות ולדבר על הדברים הקשים באמת מבלי לחשוש.

המנהלים: אורית, מיכלל

סמל אישי של המשתמש
מיני מאוס
משתמש פעיל

כשהשמיים נופלים מחדש

הודעהעל ידי מיני מאוס » ד' נובמבר 19, 2008 8:54 am

לפני שחבר שלי התחיל לצאת איתי הוא הלך לזונה ובגלל שהוא לא הצליח להגיע לסיפוק הוא פשוט הוריד את הקונדום,כן עם זונה ובלי קונדום. יום למחורת עשה בדיקת איידס ואחרי שלושה חודשים עשה בדיקה חוזרת, התוצאות היו שליליות. הוא משום מה חשב שאין עוד מחלות מין מלבד איידס בעולם ולא טרח לספר לי בכלל את מה שקרה. אחרי שהיינו יחד חצי שנה הוא סיפר לי. נכנסתי ללחץ, קבעתי תור דחוף לרופא נשים, ביקשתי שיבדקו אותי לכל דבר שניתן להידבק בו. עשיתי בדיקה והתוצאות חזרו שליליות. נשמתי לרווחה.
והנה אתמול, הוא חוזר מרופא ומבשר לי את ההבחנה: יש לו מחלת מין מדבקת. אני יותר משנה איתו ואני הרבה שנים על גלולות ואני מבינה מה זה אומר לגבי ולא ממש מבינה... פשוט לא מעכלת. מדובר בנגיף הזה שגורם לסרטן הרחם, זה שמחסנים נגדו. ואני מרגישה כל כך מלוכלכת,כל כך מטונפת. הוא נדבק במשהו מהזונה ההיא והעביר לי את זה! עברתי על הבדיקות שעשו לי ולא בדקו אותי לנגיף הזה... כנראה רופא הנשים לא יחס יותר מדי חשיבות למשכב עם זונה...
אני מרגישה שהשמיים נפלו עלי מחדש. קבעתי תור לשבוע הבא לרופא נשים כדי להיבדק. אני לא יודעת מה לעשות עם עצמי. הוא היה הראשון שלי, דיברתי איתו המון על הנושא לפני ששכבנו, דרשתי שיבדק לאיידס כי הוא טען שהוא נזהר עם כל הקודמות שלו- לכאורה עשיתי הכל הכי נכון שאפשר ובסופו של דבר הוא אנס אותי אין ספור פעמים וכעת גם ניתן לומר שהדביק אותי במחלת מין. איפה טעיתי? מה דפוק בי כל כך שהחיים שלי תמיד הולכים בכיוון עקום כל כך?

הכינה נחמה
משתמש פעיל

Re: כשהשמיים נופלים מחדש

הודעהעל ידי הכינה נחמה » ד' נובמבר 19, 2008 9:49 am

יקירה, שום דבר לא דפוק בך!! את זה תוציאי מהראש את מדהימה כל פעם מחדש!! לפעמים הדברים הכי רעים קורים לאנשים הכי טובים...

האמת שאני לא כל כך מבינה בזה, ואני לא יודעת מה אפשר לעשות, אבל מה שבטוח הוא שתלכי לרופא הנשים והוא יעשה את המיטב שהוא יוכל... בדברים כאלה אחד הגורמים המכריעים הוא שעולים על הבעיה בזמן... אני מאחלת לך המון הצלחה בבדיקה וחיבוקים ממני והמון אהבה!! יהיה בסדר וכולנו פה לידך, תמיד... זה יהיה בסדר...
בלי הקשר לנושא הזה, אני עדיין בטוחה שמגיע לך הרבה יותר טוב ממנו.. הוא גורם לך כל כך הרבה צער וכואב לי לראות אותך כך... את מקסימה! אבל שוב זה לשיקולך, אני לא אאריך בנושא...

אוהבת אותך הכי בעולם!! זה יעבור בשלום! אל תדאגי... הרפואה של היום... היא לא הרפואה של הלילה;]
סתם נו תני חיוך קטן!
*חיבוק*
לדבר, לא לשתוק
לקבל את המר כמתוק
לנשק את לחייך
ולשתות עוד כוסית, ולחייך
ולשקוע, לא לשמוע
ולחיות בשלום עם עצמי
ולסלוח, גם בכוח
אם לא לי אז למי?

סמל אישי של המשתמש
מיני מאוס
משתמש פעיל

הודעהעל ידי מיני מאוס » ד' נובמבר 19, 2008 3:48 pm

תודה על העידוד מתוקה, אני משתדלת לכוון את עצמי בכל הכוחות לכך שיהיה בסדר ושלא קרה איזה נזק בלתי הפיך.
מה שכן, זה מפחיד בטירוף. אני לא אדם שמפחד ממחלות או מרופאים,אני חולה בכמה מחלות כרוניות כך שאני רגילה לתהליך הבדיקה
והטיפול,אבל פה מדובר במחלת מין וזה שונה. כזו תחושה חזקה של לכלוך ושל גועל מעצמי. בא לי להקיא כשאני חושבת על זה.
אני מחכה שיעבור כבר השבוע ואני אהיה בחדר של הרופא אחרי בדיקה ואחרי שאני אדע מה קורה.

ללא שם
משתמש פעיל

Re: סבוש יקרה

הודעהעל ידי ללא שם » ד' נובמבר 19, 2008 4:06 pm

קודם כל חבל לך לדאוג, אני מציעה שתחשבי על זה פחות עד לפגישה שלך עם הרופאה. באמת חבל שתעמיסי על עצמך דברים שאת עוד לא יודעת דבר לגבי מהי התוצאה של הבדיקה. כשהתוצאה תהיה בידיך נראה מה עושים הלאה אבל לא בשלב הזה כי חבל שתכניסי לעצמך כל מיני דברים לראש שסתם יקחו ממך אנרגיה..!
תראי, את לא ידעת על הסיפור הזה ואין ספק בכלל בכלל שזוהי לא אשמתך!. בואי נאמר שהרבה דברים שקרו כשהיינו עוד קטנות לא יכולנו למנוע (לצערו!) אבל עכשיו, אנחנו יודעות ומנסות ללכת בכיוונים שיעשו לנו הרבה פחות רע אם לא טוב..? כי עכשיו יש בידינו מושכות שלא היו בידינו פעם.. אז הכי טוב זה שתפיקי מהמקרה הזה את הדברים הנכונים בשבילך ותגיעי למסקנות הטובות ביותר עבורך, זה כבר ידוע שכל אחד עושה טעויות מדי פעם.. במקרה הזה לא ידעת דבר והטעות פה היא בכלל לא שלך!..
אין לי עוד הרבה מה לומר (כי אני גם על הפנים-מהסיבות שלי) :?
אז בינתיים בואי נקווה שהתוצאות יצאו בסדר כמו שאר הבדיקות השונות שעשית... אחר כך נראה הלאה!
שולחת לך חיבוק מכאן.. ושיהיה בהצלחה!
איך תצליחי לשנות
את עצמך
לכסות
בקולות אחרים
כאילו אין איזה דבר
שאת רוצה.

את יודעת זה מזמן
כשהיית ילדה שיחקת
אחת
שלא צריכה
ולא אכפת לה
מאף אחד!

את רוצה
לשיר את השיר שיביא לך אהבה
להלחם
במה שמפחיד אותך
תהיי חזקה
לבטא
את השמחה שבך שנדחקה..
לא תפסיקי לקוות

סמל אישי של המשתמש
מעיין
משתמש פעיל

הודעהעל ידי מעיין » ד' נובמבר 19, 2008 8:16 pm

סבו'ש,
איזה חתיכת חסר אחריות!!
אני באמת לא מבינה אותו, איך לעזאזל הוא לא מצא את הזמן לספר לך?!
אין לי מילים לתאר כמה שאני כועסת עליו!
ולגביך מתוקה שלי, אל תחששי אני מכירה את הווירוס שאת מדברת עליו,
עצה ממני... עדיין תעשי את החיסון כיון שחיסון זה מגן מפני מחלות אחרות הדומות
לוירוס שאת מדברת עליו.
אנא ממך מתוקה, יש מספר טיפולים שניתן לעשות כדי למזער אותו, ועליהם תשמעי
מהרופא/ת נשים שלך.
אני מבינה כ"כ לליבך ומחבקת אותך אמנם קצת מרחוק..
תקראי,תבררי מה ניתן לעשות.

מחכה לשמוע ממך
מעיין.
האדם דומה לציפור.
בכוחה של ציפור
לדאות מעלה מעלה,
אבל בתנאי שתניע את כנפיה ללא הרף.
אם תפסיק מעופה לרגע,
הרי היא צונחת ונופלת.

סמל אישי של המשתמש
מיני מאוס
משתמש פעיל

הודעהעל ידי מיני מאוס » ה' נובמבר 20, 2008 1:21 pm

היי "ללא שם",
קשה שלא לדאוג כבר וקשה להתאזר בסבלנות כי נדמה שימים הפכו לשבועות והזמן פשוט לא זז.
אני מנסה לחשוב על זה כמה שפחות, להסביר לעצמי שרק הרופא יבהיר לי איפה הדברים עומדים,
אבל התחושה עצמה נוראית. תחושה של לכלוך,של זוהמה. כאילו לקחו וזיהמו אותי מבפנים במשהו
שבואי נגיד ככה,לא הייתי מזדהמת בו בעצמי כי אני ממש שומרת בקטע הזה של מין.
בכל אופן, תודה על העידוד. את מקסימה! ואם את מרגישה צורך לספר מה עובר עליך אני כאן בשבילך,
אל תההססי.

סמל אישי של המשתמש
מיני מאוס
משתמש פעיל

הודעהעל ידי מיני מאוס » ה' נובמבר 20, 2008 1:30 pm

מעיינוש,
אני מרגישה את החיבוק שלך גם מרחוק ולוקחת אותו הכי לתוכי שאני יכולה.
אני מתכוונת לעשות את החיסון לא משנה מה תהיה התוצאה של הבדיקה ויותר מזה,
הוא ישלם עבור החיסון היות וחוסר האחריות שלו הביא אותי למצב הזה.
את יודעת מה הכי מפחיד? שהוא לא היחיד שחושב שאיידס זו מחלת המין היחידה שמסוכנת
וקיימת בעולם. קראתי על זה קצת והרבה אנשים חולים ומדביקים אחרים מבלי שהם יודעים
על כך. אבל נראה לי שהוא בין הבודדים שמסוגלים להוריד קונדום עם זונה ולהאמין שלא
יקרה להם כלום.
הוא עשה את זה מתוך דחף של הרס עצמי, מן נסיון התאבדות כזה, וכשהוא גילה שאין לו איידס
אז הוא החליט ששום דבר אחר לא יקרה לו.
וגם אני כועסת עליו, מאוד כועסת. הוא גזל ממני כל כך הרבה בעקבות האונס המתמשך שעברתי
ועכשיו גם זה...
לפחות משו טוב קרה,אתמול הייתי בפגישת טיפול ראשונה. סיפרתי על המשפחה המעוותת שלי
והרגשתי כזאת הקלה עצומה שהקשיבו לי סוף סוף.

יום חמישי אני אפגוש רופא נשים ואז אני אוכל להירגע טיפונת כי כבר לא תהיה אי-ודאות כזאת גדולה,
יהיה לפחות איזה כיוון של איפה הדברים עומדים.

הכינה נחמה
משתמש פעיל

הודעהעל ידי הכינה נחמה » ה' נובמבר 20, 2008 3:06 pm

אני ממש שמחה לשמוע שהלך לך טוב בטיפול ושזה עזר! והמון בהצלחה בבדיקה!:)

אוהבת...
לדבר, לא לשתוק
לקבל את המר כמתוק
לנשק את לחייך
ולשתות עוד כוסית, ולחייך
ולשקוע, לא לשמוע
ולחיות בשלום עם עצמי
ולסלוח, גם בכוח
אם לא לי אז למי?

סמל אישי של המשתמש
מיני מאוס
משתמש פעיל

הודעהעל ידי מיני מאוס » ה' נובמבר 20, 2008 3:44 pm

תודה יקירתי.

:love1:

סמל אישי של המשתמש
אתנה
משתמש פעיל

הודעהעל ידי אתנה » ו' מאי 01, 2009 8:48 pm

אני יודעת שעבר המון זמן מאז שהתנהלה שיחת הפורום הזאת. אבל *אני* קראתי אותה רק עכשיו והחלטתי בכל זאת להגיב, בהערת שוליים: אתן יודעות? מה שעבר לי בראש, אחרי שזעמתי על הבנזוג מופשל הקונדום של סבוש (דפוק!! סליחה, אני יודעת שאת אוהבת אותו, אבל זה היה קטע דפוק, ולא היחיד שלו, כידוע לנו...), וחיבקתי אותה בעיני רוחי חיבוק חזק של ניחומים (חיבוק מושקע, בעיניים עצומות... ומתוך הזדהות עם העניין הגניקולוגי המחורבן הזה. כמה לא הוגן! וכו') - - אחרי כל זה, חשבתי פתאום על הזונה הזאת. אשה שלפי הסטטיסטיקה, יש הסתברות גדולה מאד שהיא "נפגעת" בדיוק כמונו, וחוץ מזה היא בוודאי מוחלשת מכל מיני בחינות נוספות - חולשה כלכלית, חולשה נפשית, ניצול והתעללות וסמים וכל המיץ של הזבל של הרוע של העולם... ועכשיו אנחנו יודעות עליה גם שהיא סובלת ממחלת מין מדבקת. חישבו על המסכנה. שוכבת עם אינספור גברים למחייתה, כבוד ותחושת עצמי אפסיים עד שואפים למינוס, ומדי פעם מגיע גבר כזה, מנוול, שלא נוח לו הקונדום, אז הוא מוריד. ומדביק אותה.

חזור אל “תקיפה מינית”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 88 אורחים