שלום..ושבת שלום..:)

עברת הטרדה מינית ואת/ה לא יודע/ת מה לעשות? קשה לך לספר לאנשים הקרובים אליך וזה עדיין תקוע כמו עצם בגרון? כאן תוכל/י לשתף ולחשוף ללא חשש שבהזדהות ולקבל את מלוא התמיכה, ההבנה והעזרה.

המנהלים: אורית, מיכלל

הכבש_ה-17?!

שלום..ושבת שלום..:)

הודעהעל ידי הכבש_ה-17?! » ו' אוגוסט 01, 2008 9:32 am

היי שמי עידני..
אני מודע לכך שלא סתם קוראים לפורום הזה שוברות שתיקה..
אני מניח שרוב הקורבנות הן נשים..
אני חייב לומר שהמון המון זמן לא נגעתי ולא התעסקתי במקרה הזה..
היו כמה מקרים..לא כולם היו הטרדות מיניות..אבל הן בהחלט היו סיטואציות מיניות לא נעימות..
אני אספר בקצרה את המקרים..
הראשון היה כשהייתי בן 13 בכיתה ח'..הכרתי מישהו באינטרנט והחלטתי להפגש איתו..בקיצור הוא אמר לי שהוא בן 18 הוא גם נראה בן 18..והיה שיא הנחמד והיה איתי הכי חברי שיש..אבל תמיד כיוון רק למין..
מסתבר אחרי כמה שנים שחבר שלי היה עם אותו אדם כשהוא היה בן 12...בקיצור...מסתבר שאותו הערן האיש המסכן הזה..(המנצל/המטריד)
הוא בכלל בן 27 ולא 18..והוא מנצל את החזות הצעירה שלו כדי להשתמש בנערים בכל רחבי חולון-בת-ים למלא את צרכיו המיניים..
לא שהיה משהו שהוא לא בהסכמה פשוט שהסכמה של ילד בן 12-13 אל מול שליטה או מניפולציות של גבר בן 27..או שלושים בכלל..
היה לי אימות איתו במשטרה..והוא פלט דברים..כמו זה שהוא בכלל מזמן כבר לא בן 27..
בכל מקרה..ממפגש אישי איתו הוא מאד מאד מאד מניפולטיבי...הוא התחיל לצעוק עליי בסוף האמות..לא עשיתי לך שום דבר רע אתה בכלל לא מבין הם יכולים להכניס אותי לכלא לככה וככה שנים...אמא שלי עכשיו צריכה לעבור את כל זה מחדש..אין לך מושג כמה זה משפיל..
בכל מקרה...אם זה היה רק בשבילי..הייתי מפסיק..זה בשביל המון נערים מחולון בת-ים..ואולי עוד עתידיים..

האחרים פשוט היו שיפוט גרוע..ושכחה שאני רק בן 14..או 15..
אבל המקרה שהכי השאיר אצלי סימנים...קוראים לו איתי...זה השם עם הכי הרבה תהודה או בכלל המילה שהכי מרעידה אצלי הכל..
הוא סיפור מסובך..
אבל ממש בקצרה..אחרי תקופה מאד ארוכה של שיחות בטלפון...נפגשנו..אני חייב להודות..שדאז לא הייתי כל כך סגור על גילו..חשבתי שהוא בן 25...מסתבר שהוא היה אז 32..היום הוא בן 35...
בכל מקרה..הוא היה מ-קסים...
במפגש הראשון..היה לי ממש טוב איתו...ובפעם הראשונה לא השתתקתי וידעתי להגיד שאני לא רוצה..
ואז הוא לקח אותי הביתה..
בפעם השנייה..זה עבד אחרת לגמרי..כל הלילה היה תחת ההסכם..שלא נגע אחד בשני בגלל שאני מרגיש משהו כלפיו..וממש לא בא לי להרוס את זה במעין סקס זול וחסר בסיס..
וכל הלילה היה במתכונת שהוא שולח ידיים אני מוריד..הוא שולח אני מוריד..
וכל פעם הוא קנה אותי במין חיוך וחיבוק ואמרות כמו "אני רק רוצה שיהיה לך טוב" וככה כל הלילה..הוא נוגע בי למרות שאני לא רוצה..
עד שהגיע החלק הקשה יותר..
הוא שלח ידיים למקומות מאד מאד מסויימים ולא נעימים..אני ביקשתי באופן מוחלט ולא רומז שזה לא נעים לי ושאני לא רוצה..
אז החל לדחוף את האצבעות שלי..ובאותו רגע..קפאתי..מצאתי עצמי שוכב ולא מגיב..פשוט ממצמץ..רק חיכיתי שיסיים..אני חייב לומר..שזה היה מזעזע..
ואז אחרי הלילה הזה..הוא לקח אותי לבצפר שלי...חיכיתי ליד השער דקה או שתיים והלכתי הביתה..
נעשיתי חולה..ממש ממש ממש ממש ממש חולה...עם איזה 40 מעלות חום...והיו לי מן כאבי בטן נוראים שהורגשו רק כשהרחתי את הריח שלו על הידיים שלי...זה היה מן קרם גוף שהוא השתמש בו בתור חומר סיכה..
הייתה לי סצינה דיי דרמתית באמבטיה שלא הצלחתי להוציא את הריח מהידיים..ואני משפשף ובוכה..והריח לא יורד..
הייתה הופעה של עברי לידר בחולון..שזה שנייה ממני...אפילו שאני חולה..לא יכולתי לפספס...איכשהו השגתי כרטיסים לשורה ראשונה..
בכל מקרה..העניין הוא שהכל חלף במהלך ההופעה..ואז פתאום..חזרתי לעולם שלי..

העניין שרציתי לדבר עליו כאן..או לשאול..זה על תופעות שאני רואה בעצמי אפילו שנתיים אחרי...
במשך שנה בערך...כל מגע טריוויאלי עם אנשים..סתם הנחת יד חיבוק..השענת ראש..כל אלו..החרידו אותי ממש..שלא לדבר על זעה..
בכל פעם שהזעתי ממש..הרגשתי סוג של נוכחות של מגע והייתי מתחרפן..נהיה ממש ממש לא חברתי באותם רגעים..
מאז הייתי במספר סיטואציות מיניות..רובן עם חברים קרובים..
העניין הוא..שאני כבר לא מעוניין במין..בכלל..
כאילו..אין לי בעייה לגעת באדם השני..אבל..כשנוגעים בי..בהתחלה הרגשתי ממש פחד..ודחייה..היום אני פשוט לא מרגיש כלום..זה לא מפעיל אצלי...שום נקודות ולא שום הורמון...ואני באמת מתכוון למה שאני אומר..
אני חייב לציין משהו מאד מאד ענייני...
יש לי מן סלידה מגברים..אפילו המון פעמים כעס...כלומר..כאשר אישה תעשה מולי משהו שנראה לי כמו מרגיז או כמו טעות..
אני אדע להסתדר עם זה..ואיתה..
אבל אם היה זה גבר שעשה זאת..אני מסוגל לנטור טינה לשנים..
העניין..הוא שאותו איתי...היום בקשר ממש ממש טוב איתי..וזה גם הקשר היחיד שאני מרגיש בו טוב או שלם..או שווה..שזה מוזר..דווקא איתו..
אני יודע להצביע על נקודות שאני מתייחס לעצמי כמו אל אובייקט..מנסה למחוק ולמנוע מעצמי תכנים מסויימים..כאילו אני איזה חפץ שאני שומט ממנו פרטים..
איכשהו לאיתי למדתי לסלוח על הכל ולמדתי להחזיר אותו לחיים שלי..אבל המון גברים אחרים...ואפילו קרובים מאד..מחקתי בקלות יתרה...

הייתי רוצה לדעת אם אתם מזהים כאן דברים..אם יש עצות..
אני חייב להבהיר אם זה לא הובהר..הגשתי תלונה על איתי ועל ערן...וזה בפרקליטות כבר שנה וקצת...כלומר ששום דבר לא זז..
איכשהו איתי ואני למרות התלונה מאד מאד קרובים..

שבת שלום..P:

סמל אישי של המשתמש
מעיין
משתמש פעיל

Re: שלום..ושבת שלום..:)

הודעהעל ידי מעיין » ו' אוגוסט 01, 2008 5:45 pm

היי עידני...
לפעמים אנחנו נמצאים בסיטוציות שהן לא מובנות לנו, ואנו לפעמים מנסים לשאול
את עצמנו מה לעזאזל אני עושה...או אני יודע שאני לא צריך לעשות את זה ואני בכל זאת עושה זאת..
אותו בחור שציינת.. איתי, אני בטוחה שנקשרת אליו מאד אחרת מזמן היית מנתק את הקשר.
דעתי האישית מאחר וכן הגשת תלונה במשטרה נגדו רק מראה כמה הוא לא צריך להמשיך ולתפוס חלק
בחיים שלך. כל האנשים שייתפסו או שתופסים חלק בחייך אלו אנשים שבאמת מגיע להם להיות במעמד הזה.
הסיטואציה שתיארת היא חמורה מאד. יש לך רצונות משלך ואסור לו להתעלם מכך,
בוא נחשוב יחד...
מה איתי תורם לך בכך שהוא חלק מחייך?
זה בנאדם שניתן לסמוך עליו לפחות ב99%? (כי 100% אין בשום דבר).

מעיין.
האדם דומה לציפור.
בכוחה של ציפור
לדאות מעלה מעלה,
אבל בתנאי שתניע את כנפיה ללא הרף.
אם תפסיק מעופה לרגע,
הרי היא צונחת ונופלת.

סמל אישי של המשתמש
אייל
Site Admin

הודעהעל ידי אייל » ו' אוגוסט 01, 2008 6:09 pm

ברוך הבא,
אומנם קוראים לאתר שוברות שתיקה, אבל כולם מוזמנים לכאן ויתקבלו בברכה באותה מידה.
כך שאל תרגיש לא בנוח להיפתח, לספר ולשתף בדיוק כמו הבנות, או בנים אחרים שנמצים פה אומנם במיעוט, אבל כתבו כשהרגישו רצון לכך.

אני מסכים עם מעיין, שאתה צריך לשאול את עצמך טוב אם אתה באמת צריך להיות בקשר עם איתי, ייתכן שהרצון שלך להיות איתו, הוא לא בדיוק רצוני,
ובנובע ממשהו פסיכולוגי, בסגנון התאהבות של נאנסת באנס שלה, שקיימת לעיתים בקרב נפגעות.

האם אתה נמצא באיזשהו טיפול בנושא, פסיכולוגי, סוציאלי?
האם יצא לך לדבר לפעמים עם 1203? מוקד הסיוע לנפגעי תקיפה מינית..
מה יותר נפלא מאשר לגרום לבחורה ששכחה איך מחייכים, לצחוק...
"כדי להגשים חלום אחד ישן, יש צורך במליון חולמים שלא עוצמים את עיניהם..."
http://shovrotshtika.co.il

הכבש_ה-17?!

הודעהעל ידי הכבש_ה-17?! » ו' אוגוסט 01, 2008 7:28 pm

כן, אני בטיפול..אצל פסיכולוגית של העירייה..
שאני מאד מעריך אותה..
העניין עם הפסיכולוגים הוא שהם התחלפו לי כל רגע...כל שנה..כל חצי שנה...זה יצר חוסר יציבות מסויים..
אני יכול גם להצביע על נקודות שבי שאני מרגיש פחות שווה או חסר ערך..בעיני עצמי בעיקר מה שגורם לי להקרין את זה לאנשים אני מנחש וככה הם מצליחים לתפוש אותי כמישהו שאפשר להתעלם מהצרכים שלו..

בכל מקרה..
העניין הוא שאיתי הוא הגבר היחיד בערך בחיים שלי שאני מצליח להרגיש שווה מולו..למרות שהוא בן 35..ולחם במלחמות..ועבר המון בחיים שלו..
הנקודה היא..שאחרי שנתיים שהבנתי שאין לי שום דרך או סיכוי לבן זוג..כי אני לא מצליח לשים אנשים במקום שווה ערך אליי..
פתאום מופיע איתי שוב..וגורם לי להרגיש שווה ומספיק טוב..
ורק מאז התחלתי לחשוב על זוגיות..
הוא מאד יקר לי..לפחות ככה אני מרגיש..למרות שהמדריכה שלי לא מפסיקה להגיד לי שכשהוא בחיים שלי אני הופך את המעשה שלו ללגיטימי וכך אני תופש עצמי כאובייקט..כמו שהוא כביכול התנהג אליי באותו מקרה..

שבת שלום..ותודה

סמל אישי של המשתמש
מעיין
משתמש פעיל

הודעהעל ידי מעיין » ש' אוגוסט 02, 2008 3:45 pm

אני חושבת שאתה לא מעריך את עצמך מספיק. אם אתה מלכתחילה מגיע עם גישה
ש- "לא תמצא אף אחד בחוץ, או מערכת זוגית נורמלית" כבר אתה מרים ידיים ומפסיק לחפש.
נקשרת מאד לאיתי, אני קוראת מבעד למילים שלך אבל איתי רק מזיק לך. ואם אינך רואה זאת
עכשיו, ייתכן ותראה זאת מאוחר יותר.
אני יודעת שיש לך רגשות חזקים כלפיו, ושאתה אוהב מאד להיות בחברתו אחרת לא היית שם, אבל..
איתי הורס את ההתקדמות שלך להמשיך ולהכיר בני זוג חדשים שמתאימים לך פי מיליון ממנו.
אל תחשוב לרגע שאתה לא שווה!! אתה שווה המון!! ומגיע לך יקירי הרבה יותר מזה. וכמו
שציינת אתה מקרין כלפיי חוץ שאתה חסר ערך ואנשים קולטים זאת ומתרחקים.
אני נקלעתי למצב שאתה מספר עליו והרגשתי הכי נוח עם בחור כלשהו, שבאמת גרם לי להרגיש
ביטחון שלא הרגשתי עם אחרים. והוא הזיק לי... הייתי צריכה הרבה כוחות כדי לקום וללכת
ולהבין שאותו בחור מזיק לי, וה-"כייף" וה-"נוח" מתישהו הופכים לחסרי משמעות.
פחדתי מאד, מצאתי בו כ"כ הרבה דברים שהיו מתאימים לי מאד, ממש השלים אותי, אבל כנראה
שטעיתי. והרמתי ידיים איתו כי הבנתי שמגיע לי יותר- שאני שווה הרבה יותר.
אני יכולה רק לייעץ לך, הבחירה היא בידך..
אתה בחור נבון אני בטוחה, ולכן אתה תמצא את הדרך שהכי מתאימה לך.
אנחנו פה לשמוע אותך תמיד
מעיין.
האדם דומה לציפור.
בכוחה של ציפור
לדאות מעלה מעלה,
אבל בתנאי שתניע את כנפיה ללא הרף.
אם תפסיק מעופה לרגע,
הרי היא צונחת ונופלת.

חזור אל “הטרדה מינית”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 14 אורחים