ד"ר א

עברת הטרדה מינית ואת/ה לא יודע/ת מה לעשות? קשה לך לספר לאנשים הקרובים אליך וזה עדיין תקוע כמו עצם בגרון? כאן תוכל/י לשתף ולחשוף ללא חשש שבהזדהות ולקבל את מלוא התמיכה, ההבנה והעזרה.

המנהלים: אורית, מיכלל

לימונדה

ד"ר א

הודעהעל ידי לימונדה » ד' ספטמבר 26, 2018 9:02 am

ד"ר א׳ עינה אותי מינית, פיזית ונפשית. ראשית, הטריד אותי כאשר היה סטאז'ר וחלק מצוות רופאים שטיפלו בי במסגרת אשפוז פסיכיאטרי במחלקה הפתוחה במרכז לבריאות הנפש לב השרון. אמר שוב ושוב שאוהב אותי גם כשביקשתי שיפסיק להגיד את זה, כשהמטפלים במחלקה הגדירו זאת כקאונטר טרספרנס ובעצם אפשרו את המשכיות ההטרדה המינית לאורך חודשים. ההטרדה כללה גם בדיחות בעלות אופי אירוטי על חשבוני. היערות על גופי ועל החזה שלי. ניסה לחבקני כשפגש אותי בפרטיות בחצר המחלקה ואף חזר על כך מול רופאים נוספים, כולל ראש המחלקה פ׳ שלא עשתה כלום. ניצל את היותי במצוקה על רקע רומנטי, כי הגעתי לאשפוז בעקבות פרידה. היה מגיע להציץ עליי בחדרי, פעמים רבות בכל יום, כמו סטוקר.
שנית, באחת השיחות שבר לי אצבע בכף הרגל על ידי בעיטה מתחת לשולחן. לא יכולתי לעמוד על הרגל במשך שבועות ואף אחד מכל מי שהיו אמורים להגן עליי שם לא הפעילו כל סנקציה על הדבר הזה. רק לאחר כחודשיים או יותר נענתה ראש המחלקה סיפריס להפצרותיי והעבירה אותי לסטאז'רית אישה. ד"ר פ׳ לא הכירה אותי ותוך ותוך יום-יומיים בחרה להעביר אותי למחלקה הסגורה. אני לא אשכח איך עמדו שם כל אותם מטפלים שניהלו אתי שיחות אינסופיות וטענו שאכפת להם ממני עמדו והסתכלו, ולא עשו דבר, ד"ר א׳ הביט וחייך, נתן לזה לקרות לי. גבר שטען כל כך הרבה פעמים שהוא אוהב אותי ולא יכול להפסיק, לא יכול היה לעשות משהו? הבנתי שהכול היה בצחוק, הבדיחה כולה עליי, הוא לא באמת אהב אותי אלא ביקש ללעוג לי. האשפוז במחלקה הסגורה היה נקודת השבר הגדולה בחיי. מה שקרה לי שם לא יימחה אף פעם, ותמיד אני אזכור מי יכול היה למנוע את מה שקרה לי ולא התערב.

סמל אישי של המשתמש
מיכלל
סגל מסל"ן

Re: ד"ר א

הודעהעל ידי מיכלל » ג' אוקטובר 02, 2018 6:45 am

בוקר אור יקירה!
כואב על מה שחווית,בדיחה היא בדיחה כשכולם צוחקים
ואם אותך זה לא הצחיק אז זו לא בדיחה.
מחבקת אותך ותומכת בך אמן ותצליחי לקבל את העזרה לה את ראוייה.
אמן ויבואו אליך ימים טובים.
איתך.מיכל.

מלאני
משתמש פעיל

הודעהעל ידי מלאני » ד' נובמבר 21, 2018 2:06 am

יקרה, צר לי ממש על מה שחווית אך רציתי לבקש ממך בקשה..
תוכלי בבקשה בפרטי לשלוח לי את השם שלו..?
*טריגר*
כי לפני אולי כמעט שנתיים היה לי משהו שיצאתי איתו ל5 דייטים.
בדייט השלישי נהיה אגרסיבי ושולח ידיים למרות שכל הזמן בקשתי ממנו להפסיק.
בדייט החמישי כבר אנס אותי וחושדת ששם לי משהו בשתיה.
הוא היה מברית המועצות (עלה לישראל לפני הרבה שנים) אם זוכרת נכון והיה לו דוקטורט ברפואה.
וכשאני יצאתי איתו הוא רצה להתמחות בפסיכיאטריה בבית חולים לב השרון (כשאני הכרתי אותו עוד עבד בתור רופא צבאי).
וזה אומר שיהיה סטאז'ר במחלקה הפסיכיאטרית כשבאמת יחליט ללכת להתמחות בפסיכיאטריה..
כשהכרתי אותו הוא עוד רצה אך עדיין לא עשה כלום עם הרצון הזה.
אז קצת חוששת שאולי מדובר באותו בן אדם..
את תוכלי בבקשה לשלוח לי בפרטי את שמו..?
מבטיחה לא לעשות שום שימוש במידע הזה ללא אישור והסכמה מלאה שלך.
סתם פשוט מציקה לי המחשבה שאולי מדובר באותו אדם..

לימונדה

הודעהעל ידי לימונדה » ב' ינואר 06, 2020 8:29 am

לפורום שוברות שתיקה שלום רב, לצערי הרב בחרתן להסתיר את שם הגבר שהטריד אותי (ד"ר נעלי-יוסף, פסיכיאטר שממשיך לעבוד במקצוע ועם ילדים!). אני רוצה לספר את המשך הסיפור: ד"ר איל נעלי-יוסף בוחר בימים אלו להתמודד עם מעשיו על-ידי הטחת האשמה בי (מה שנקרא האשמת הקורבן!). הוא גילה באיזו מרפאה פסיכיאטרית אני מטופלת כיום (בין היתר בגלל מה שהוא וחבריו עשו לי כשהטרידו אותי לאורך חודשים ובגלוי!), ותחת כסות של "דיווח" כביכול, הלך ו"דיווח" למרפאה שבה אני מטופלת כיום (כלומר לקולגות שלו שמהם אני מבקשת את הטיפול על מה שהוא עשה לי) שאני מטרידה אותו! כיום קיים דיווח שלם שלו במרפאה אליה אני שייכת לפי איזור מגורים, לפיה כביכול היו לי פנטסיות אירוטו-מאניות כלפיו, כלומר אני כל כך משוגעת שאני רודפת אחריו עם הפנטסיות האירוטיות המטומטמות שלי עליו ובכלל מאוהבת בו ורודפת אחריו ואחר משפחתו! ומכאן שכל הסיפור הדפוק שלי בכלל לא היה! אלא אני סתם עוד משוגעת שרודפת אחריו ואובססיבית עליו בקטע רע! המטפלים במרפאה מאמינים ל"דיווח" הסרק הזה שלו ולא מוכנים לתת לי טיפול. אני מקבלת כל מיני מכתבים שבהם נכתב הסיפור הזה כאילו זאת עובדה שבשטח, ובכך נמנע ממני לקבל טיפול הולם. בבקשה תעזרו לי!

סמל אישי של המשתמש
מיכלל
סגל מסל"ן

הודעהעל ידי מיכלל » ג' ינואר 07, 2020 8:30 am

בוקר אור !
חשוב לי להבהיר ששמו של הרופא נמחק בשל החשש של אייל שהקים ומנהל את הפורום מתביעה.
אין זה אומר כהוא זה שאנו לא איתך ומאחוריך.
רציתי לשתף אותך שניתן לפנות לוועדת האתיקה של הרופאים ולהתלונן שם.
אנו במסלן מלוות את נפגעי הפסיכולוג [שתודה לאל נעצר ובימים אלה מוגש נגדו כתב אישום.]
בכל אופן פנייתנו לוועדה הייתה הרבה לפני הגשת כתב האישום כאשר הפסיכולוג המשיך לטפל בילדים.
ואכן לשמחתי החלטתם הייתה להפסיק את עבודתו לאלתר.
אני מנסה להבהיר שיש דרכים לפעול.
פרסום שמו כאן באתר לא יועיל כלום.
ובהחלט עלוול להעמיד את אייל מול תביעה.
מקווה שהבהרתי, איתך לכל בקשה, המשך יום טוב, מיכל.

לאלי שחמט דמקה

הודעהעל ידי לאלי שחמט דמקה » ש' ינואר 25, 2020 2:17 pm

לימונדה תהיי חזקה!!
קרע לי את הלב לקרוא את הסיפור שלך,
אין טעם לסמוך על פסיכולוגים, פסיכיאטרים וכל גורמי הטיפול למיניהם כי הם בעצמם פסיכים וצריכים עזרה מקצועית.

תמשיכי לפרסם את השם של הנבלה הזה,
אגב את גם יכולה להגדיל את הטקסט ככה:

ד''ר איל נעלי יוסף הוא חלאה מהלכת,אנס בשירות הפסיכיאטרי!!!!

לימונדה

הודעהעל ידי לימונדה » ב' ינואר 27, 2020 5:35 pm

האם ידוע לכן ו/או לכם אם קיימ/ת עיתונאי/ת שתהיה או יהיה מעוניין לפרסם את הסיפור שלי? בינתיים הנסיונות שלי להשתמש בצינורות המקובלים, כגון פרסומים בפורומים כמו זה, התקבלו מאוד בשלילה (זה שמחקתם את שם הרופאים שהזכרתי זה עוד טוב לעומת חלק מהתגובות שקיבלתי כמו למשל: למחוק את הפוסטים שלי לגמרי). אני לא רוצה להתבייש יותר, אני רוצה לפרסם את הסיפור שלי. אני מתמודדת נפש. אני קורבן לנסיבות קשות אך גם למטפלים רעים מאוד. יש למישהי או מישהו כאן דרך לעזור לי בכך? יש לציין שזהו רק קצה הסיפור, הסיפור כולו ארוך יותר וקשה. אני מרגישה שכקורבן שהינה מתמודדת נפש, חלה עליי מעין "חובת הוכחה" כפולה ומכופלת, והתשובות שקיבלתי נגועות בכך. אשמח לכל הפנייה לגורם עיתונאי/ת שיש לו רגישות לנושא התמודדות הנפש ויאמין לי ובי.

לימונדה

הודעהעל ידי לימונדה » ב' ינואר 27, 2020 5:39 pm

האם ידוע לכן ו/או לכם אם קיימ/ת עיתונאי/ת שתהיה או יהיה מעוניין לפרסם את הסיפור שלי? בינתיים הנסיונות שלי להשתמש בצינורות המקובלים, כגון פרסומים בפורומים כמו זה, התקבלו מאוד בשלילה (זה שמחקתם את שם הרופאים שהזכרתי זה עוד טוב לעומת חלק מהתגובות שקיבלתי כמו למשל: למחוק את הפוסטים שלי לגמרי). אני לא רוצה להתבייש יותר, אני רוצה לפרסם את הסיפור שלי. אני מתמודדת נפש. אני קורבן לנסיבות קשות אך גם למטפלים רעים מאוד. יש למישהי או מישהו כאן דרך לעזור לי בכך? יש לציין שזהו רק קצה הסיפור, הסיפור כולו ארוך יותר וקשה. אני מרגישה שכקורבן שהינה מתמודדת נפש, חלה עליי מעין "חובת הוכחה" כפולה ומכופלת, והתשובות שקיבלתי נגועות בכך. אשמח לכל הפנייה לגורם עיתונאי/ת שיש לו רגישות לנושא התמודדות הנפש ויאמין לי ובי.

סמל אישי של המשתמש
מיכלל
סגל מסל"ן

הודעהעל ידי מיכלל » ג' ינואר 28, 2020 9:39 am

בוקר אור יקרה!
יש במשרד הבריאות מענים לפניות שכאלה, מנסיוני איתם הם מאוד עם הנפגעת מאוד קשובים ובהחלט עושים את חובתם כלפי הפוגע.
את מוזמנת לכתוב לי בפרטי איפה בארץ הייתה הפגיעה ואני אעזור לך למצוא את המטפלת בפניות אלה במשרד הבריאות.
העיתונות לא תביא לטיפול בפוגע.
יחד עם משרד הבריאות נוכל אולי אף להצליח.
איתך לכל בקשה, מיכל.

לימונדה

הודעהעל ידי לימונדה » ג' ינואר 28, 2020 4:12 pm

אני לא מאמינה להם. מדובר בגילדה מקצועית והם מגבים זה את זו, הם כולם חברים מכנסים, לימודים משותפים, עבדו פעם ביחד או היו באותה השנה באוניברסיטה, וכו' וכו' וכו'. כמה פעמים הייתי עדה ל"רופאים" שמריצים דאחקות על המטופלים שלהם, בדיחות איומות וסרות טעם שמטפלים בעמדות בכירות מספרים על חולי נפש בדפי הפייסבוק שלהם, סודיות רפואית שמופרת בהנד עפעף בשיחות ברזייה ועוד. המערכת הזאת לא יכולה להיות הכתובת שלי יותר, כי בכל פעם שאני מאמינה לעוד רופא ועוד פסיכולוגית ועוד עובדת סוציאלית, אני מרגישה כאילו חלק מהנוירונים שלי הלכו לטייל ולא יחזרו. כמה כבר אפשר להיות מטומטמת? כמה צ'אנסים אני עוד אתן? ולמי? ולמה?

לאלי שחמט דמקה

Re: ד"ר איל נעלי יוסף

הודעהעל ידי לאלי שחמט דמקה » ה' ינואר 30, 2020 4:41 pm

לימונדה כתב:כמה כבר אפשר להיות מטומטמת?

את לא מטומטמת,נתת אמון והרסו לך אותו,זה לא הופך אותך למטומטמת.
לימונדה כתב:כמה צ'אנסים אני עוד אתן?

כמה שצריך,אני יודעת שזה כואב לתת אמון ולהפגע שוב ושוב ושוב...
מניסיון.
אל תפסיקי לתת אמון,זה מה שדוקטור מטריד רוצה,הוא רוצה שלא תסמכי על אנשים כדי שתפסיקי לספר את האמת שלך,את צריכה להבין שהוא עשה את כל מה שהוא עשה כדי שאם חלילה מישהו יאמין לך את כבר תתייאשי ולא תרצי לשתף פעולה.
לימונדה כתב:ולמי?

האדם היחידי שאת נותנת לו צ'אנס הוא את עצמך,את נותנת לעצמך את האפשרות לקבל טיפול הולם,את נותנת לעצמך את האפשרות להחלים מכל מה שעברת
לימונדה כתב:אני לא מאמינה להם. מדובר בגילדה מקצועית והם מגבים זה את זו,

לא במקרים כמו אלה:
מיכלל כתב:אנו במסלן מלוות את נפגעי הפסיכולוג [שתודה לאל נעצר ובימים אלה מוגש נגדו כתב אישום.]
בכל אופן פנייתנו לוועדה הייתה הרבה לפני הגשת כתב האישום כאשר הפסיכולוג המשיך לטפל בילדים.
ואכן לשמחתי החלטתם הייתה להפסיק את עבודתו לאלתר.

ד''ר מטריד הוציא שם רע לכל אותם קולגות שלו,חברים שלו,הבן אדם נעצר,מוגש נגדו כתב אישום,הוא לא פגע רק בך הוא פגע בעוד אנשים,הם לא יגבו אותו,להיפך הם יתנערו ממנו.

אם מישהו היה אומר לך שיש לימון מתוק היית מאמינה לו?נכון שלא?הרי את לימונדה את יודעת שלימונים חמוצים,אבל אם הוא יראה לך פרי שנראה ממש כמו לימון יתן לך לטעום אותו ותרגישי את כל המתיקות שלו את תטעני שזה אולי נראה כמו לימון אבל זה לא לימון כי לימון ידוע בהיותו חמוץ,את למעשה תתנערי ממנו,

הערת הכותבת:אני גרועה בלתת דוגמאות אבל אני מקווה שאת מצליחה לרדת לסף דעתי...אם לא הצלחת זה בסדר,גם אני לא תמיד מצליחה להבין את עצמי.

מה שאני מנסה להגיד זה שעצם זה שאשכרה יש נגדו כתב אישום ויש עדויות של עוד אנשים שנפגעו ממנו,מראה שזה דפוס שיטתי זה כנראה לא משהו שקרה רק איתך,הוא הוציא שם רע לכל המקצוע הם לא ירצו שהכתם שדבק בו ידבק גם בהם,הם יתרחקו ולא יתמכו זה מה שאנשים עושים.

חזור אל “הטרדה מינית”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 22 אורחים