ד"ר א

עברת הטרדה מינית ואת/ה לא יודע/ת מה לעשות? קשה לך לספר לאנשים הקרובים אליך וזה עדיין תקוע כמו עצם בגרון? כאן תוכל/י לשתף ולחשוף ללא חשש שבהזדהות ולקבל את מלוא התמיכה, ההבנה והעזרה.

המנהלים: אורית, מיכלל

לימונדה

ד"ר א

הודעהעל ידי לימונדה » ד' ספטמבר 26, 2018 9:02 am

ד"ר א׳ עינה אותי מינית, פיזית ונפשית. ראשית, הטריד אותי כאשר היה סטאז'ר וחלק מצוות רופאים שטיפלו בי במסגרת אשפוז פסיכיאטרי במחלקה הפתוחה במרכז לבריאות הנפש לב השרון. אמר שוב ושוב שאוהב אותי גם כשביקשתי שיפסיק להגיד את זה, כשהמטפלים במחלקה הגדירו זאת כקאונטר טרספרנס ובעצם אפשרו את המשכיות ההטרדה המינית לאורך חודשים. ההטרדה כללה גם בדיחות בעלות אופי אירוטי על חשבוני. היערות על גופי ועל החזה שלי. ניסה לחבקני כשפגש אותי בפרטיות בחצר המחלקה ואף חזר על כך מול רופאים נוספים, כולל ראש המחלקה פ׳ שלא עשתה כלום. ניצל את היותי במצוקה על רקע רומנטי, כי הגעתי לאשפוז בעקבות פרידה. היה מגיע להציץ עליי בחדרי, פעמים רבות בכל יום, כמו סטוקר.
שנית, באחת השיחות שבר לי אצבע בכף הרגל על ידי בעיטה מתחת לשולחן. לא יכולתי לעמוד על הרגל במשך שבועות ואף אחד מכל מי שהיו אמורים להגן עליי שם לא הפעילו כל סנקציה על הדבר הזה. רק לאחר כחודשיים או יותר נענתה ראש המחלקה סיפריס להפצרותיי והעבירה אותי לסטאז'רית אישה. ד"ר פ׳ לא הכירה אותי ותוך ותוך יום-יומיים בחרה להעביר אותי למחלקה הסגורה. אני לא אשכח איך עמדו שם כל אותם מטפלים שניהלו אתי שיחות אינסופיות וטענו שאכפת להם ממני עמדו והסתכלו, ולא עשו דבר, ד"ר א׳ הביט וחייך, נתן לזה לקרות לי. גבר שטען כל כך הרבה פעמים שהוא אוהב אותי ולא יכול להפסיק, לא יכול היה לעשות משהו? הבנתי שהכול היה בצחוק, הבדיחה כולה עליי, הוא לא באמת אהב אותי אלא ביקש ללעוג לי. האשפוז במחלקה הסגורה היה נקודת השבר הגדולה בחיי. מה שקרה לי שם לא יימחה אף פעם, ותמיד אני אזכור מי יכול היה למנוע את מה שקרה לי ולא התערב.

סמל אישי של המשתמש
מיכלל
סגל מסל"ן

Re: ד"ר א

הודעהעל ידי מיכלל » ג' אוקטובר 02, 2018 6:45 am

בוקר אור יקירה!
כואב על מה שחווית,בדיחה היא בדיחה כשכולם צוחקים
ואם אותך זה לא הצחיק אז זו לא בדיחה.
מחבקת אותך ותומכת בך אמן ותצליחי לקבל את העזרה לה את ראוייה.
אמן ויבואו אליך ימים טובים.
איתך.מיכל.

מלאני
משתמש פעיל

Re: ד"ר א

הודעהעל ידי מלאני » ד' נובמבר 21, 2018 2:06 am

יקרה, צר לי ממש על מה שחווית אך רציתי לבקש ממך בקשה..
תוכלי בבקשה בפרטי לשלוח לי את השם שלו..?
*טריגר*
כי לפני אולי כמעט שנתיים היה לי משהו שיצאתי איתו ל5 דייטים.
בדייט השלישי נהיה אגרסיבי ושולח ידיים למרות שכל הזמן בקשתי ממנו להפסיק.
בדייט החמישי כבר אנס אותי וחושדת ששם לי משהו בשתיה.
הוא היה מברית המועצות (עלה לישראל לפני הרבה שנים) אם זוכרת נכון והיה לו דוקטורט ברפואה.
וכשאני יצאתי איתו הוא רצה להתמחות בפסיכיאטריה בבית חולים לב השרון (כשאני הכרתי אותו עוד עבד בתור רופא צבאי).
וזה אומר שיהיה סטאז'ר במחלקה הפסיכיאטרית כשבאמת יחליט ללכת להתמחות בפסיכיאטריה..
כשהכרתי אותו הוא עוד רצה אך עדיין לא עשה כלום עם הרצון הזה.
אז קצת חוששת שאולי מדובר באותו בן אדם..
את תוכלי בבקשה לשלוח לי בפרטי את שמו..?
מבטיחה לא לעשות שום שימוש במידע הזה ללא אישור והסכמה מלאה שלך.
סתם פשוט מציקה לי המחשבה שאולי מדובר באותו אדם..

חזור אל “הטרדה מינית”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 14 אורחים