לא בטוחה אם זו הטרדה מינית...

עברת הטרדה מינית ואת/ה לא יודע/ת מה לעשות? קשה לך לספר לאנשים הקרובים אליך וזה עדיין תקוע כמו עצם בגרון? כאן תוכל/י לשתף ולחשוף ללא חשש שבהזדהות ולקבל את מלוא התמיכה, ההבנה והעזרה.

המנהלים: אורית, מיכלל

נועה007

לא בטוחה אם זו הטרדה מינית...

הודעהעל ידי נועה007 » ב' מרץ 12, 2018 10:59 am

היי,
לפני כמה ימים הייתי באימון כושר קבוצתי והיה מאמן כושר חדש שלא אימן אותנו בעבר (אבל הוא מאמן כושר ידוע ונחשב בתחומו). במהלך השיעור עבדנו על עמידות ידיים. המאמן ביקש שנעשה עמידת ידיים תוך כדי שהרגליים שלנו נשענות על הקיר. הוא התחיל למדוד זמן ותוך כדי צעק ״לכווץ ישבנים״ (הבקשה לכיווץ ישבן היא משהו לגיטימי שלפעמים מבקשים באימוני עמידות ידיים). בקיצור בזמן שאני נמצאת במצב של עמידת ידיים על הקיר, אני מרגישה את האצבע שלו לוחצת לי על הישבן (כאילו כדי לבדוק אם אני מכווצת ישבן). לא ראיתי אם הוא עבר בין כל המתאמנים ולחץ להם על הישבן (כי הייתי הפוכה ועם הפנים לקיר) או שעשה את זה רק לחלק מהמתאמנים. האם זו נחשבת הטרדה מינית? הייתי באימוני כושר בעבר ולא זכור לי שמאמן נגע לי בישבן. גם המאמן הקבוע שלנו לא נוגע לנו בישבן בזמן עמידת ידיים. לא אמרתי למאמן כלום, כי הייתי דיי בשוק וחשבתי שאולי הנגיעה בישבן היא מקצועית. רק לאחר השיעור התחלתי להרגיש שמשהו פה לא היה בסדר. האם לדווח עליו בנושא? הוא אמר שיכול להיות שהוא יאמן אותנו באופן קבוע ולא בא לי שהוא יגע לי בישבן כל שיעור.

סמל אישי של המשתמש
מיכלל
סגל מסל"ן

Re: לא בטוחה אם זו הטרדה מינית...

הודעהעל ידי מיכלל » ג' מרץ 13, 2018 8:50 am

בוקר אור נועה !
מרגיש לך לא נוח שהוא נגע - תדווחי,
ברור שהוא ינסה להגיד שזה במסגרת תפקידו,,,,
אך הוא בהחלט יכול ללמוד לבדוק בלי לגעת או לשאול לפני אם הוא יכול לבדוק,,,
הגידי את שעל ליבך.
איתך,מיכל.

נועה007

הודעהעל ידי נועה007 » ג' מרץ 13, 2018 10:43 pm

היי מיכל, ערב טוב!
תודה על התשובה והתמיכה.
את צודקת, לפחות היה צריך לשאול אותי לפני, ולא להפתיע אותי כך עם נגיעה באיזור מוצנע שלי (ועוד תוך כדי עמידת ידיים כשברור לו שאין לי אפילו יכולת לסלק לו את היד).
ככל שאני חושבת על זה יותר, זה מעצבן אותי יותר. ממש מרגיש לי שהוא ניצל את תפקידו כדי לגעת לי (וכנראה לעוד מתאמנות) בישבן. התאמנתי אצל מאמנים אחרים ומעולם לא נגעו לי בישבן.
בדקתי בינתיים את האפשרות לדווח עליו, הבעיה שגיליתי שהוא הבעלים של אותו מכון כושר, כך שלדווח עליו למכון, לא ממש יעזור לי..

סמל אישי של המשתמש
מיכלל
סגל מסל"ן

הודעהעל ידי מיכלל » א' מרץ 18, 2018 2:04 pm

הי
יכול להיות שהוא חבר שאיזה שהוא איגוד מאמנים,
או שתחליפי חדר כושר,,,
צר לי שזבל כזה מרשה לעצמו,
איתך לכל בקשה,בהערכה,מיכל.

מוטי

הודעהעל ידי מוטי » ג' יוני 12, 2018 7:37 pm

היי.

לא סביר ולא מתאים. אפשר לראות אם הישבן מכווץ, לא חייב לגעת.
ייתכן והוא גיי אך אין זה משנה את העובדה שזה לא נעים לך וזה מה שחשוב.
חשוב שהוא בעצמו ידע זאת, הוא וכל הממשמשים החארות.

:flowers:

חזור אל “הטרדה מינית”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 18 אורחים