הגדרה

עברת הטרדה מינית ואת/ה לא יודע/ת מה לעשות? קשה לך לספר לאנשים הקרובים אליך וזה עדיין תקוע כמו עצם בגרון? כאן תוכל/י לשתף ולחשוף ללא חשש שבהזדהות ולקבל את מלוא התמיכה, ההבנה והעזרה.

המנהלים: אורית, מיכלל

רונה חנה
הודעות: 4
הצטרף: ש' ינואר 21, 2017 11:15 pm

הגדרה

הודעהעל ידי רונה חנה » ש' ינואר 21, 2017 11:17 pm

האם זה אונס?
האם זה אונס כאשר את הזמנת אותו אלייך הבייתה, כאשר שכתבתם באופן עקבי במשך שנתיים קודם? האם זה אונס כשאחרי במקביל לבכי, במקום להעיף אותו, את מחזירה אותו עד הבית, והוא מניח לך יד על הברך בלי בכלל להבין שרבע שעה קודם, הוא תרם לך את אחת הטראומות הגדולות של חייך.
האם זה אונס כאשר לא העזת להגיד לא? הרי ידעת שגם אם תגידי המניפולציה הרגשית תיכנס וזה ייגמר אותו דבר. האם זה אונס כשאת מעדיפה פשוט לבכות ולקפוא ולא להתנגד כי את פשוט מעדיפה שזה ייגמר?
האם זה אונס? גם כשהוא לא הרביץ או היה אלים מידי, אלא פשוט החזיק אותך הפוכה כשאת בוכה אל תוך הכרית בלי בכלל יכולת לזוז והוא בשלו, רק חודר בלי לשים לב שאת בוכה ולא מגיבה כלל. האם זה אונס כשגם שאת עוצרת אותו הוא פוטר עצמו במבט ושואל אם הכל בסדר? ואז כמובן ממשיך בשלו, בהתעלמות מכוונת או לאו מפנייך הבוכיות והקפואות. כי הרי הוא עוד לא גמר. האם זה אונס כאשר מי שפגע בך כך היה הבן אדם שאהבת יותר מכל.
האם זה אונס כאשר הוא בכלל לא מבין שאנס?

סמל אישי של המשתמש
מיכלל
סגל מסל"ן
הודעות: 2646
הצטרף: ב' יולי 06, 2009 9:24 am

Re: הגדרה

הודעהעל ידי מיכלל » ב' ינואר 23, 2017 5:10 am

כשאת לא רוצה והוא ממשיך זה אונס.
כשאת קפואה או בוכה והוא ממשיך
כשהוא יודע שהוא לא רצוי ושאת לא רוצה זה אונס.
שימרי עליך ,איתך לכל שאלה ,מיכל.


חזור אל “הטרדה מינית”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 9 אורחים