לא יודעת אם הטרדה, לא יודעת אם לא, לא יודעת מה לחשוב

עברת הטרדה מינית ואת/ה לא יודע/ת מה לעשות? קשה לך לספר לאנשים הקרובים אליך וזה עדיין תקוע כמו עצם בגרון? כאן תוכל/י לשתף ולחשוף ללא חשש שבהזדהות ולקבל את מלוא התמיכה, ההבנה והעזרה.

המנהלים: אורית, מיכלל

סתם עוד מישהי בעולם

לא יודעת אם הטרדה, לא יודעת אם לא, לא יודעת מה לחשוב

הודעהעל ידי סתם עוד מישהי בעולם » ג' דצמבר 13, 2016 4:40 pm

אז קרה לי משהו טראומתי למדי אבל אני לא יודעת איך להתייחס לזה.. אז דתי אחד דפק בדלת (אני בת 17) ופתחתי משום שאף אחד לא היה בבית.. הוא התרים למשהו שנקרא מצות הכנסת כלה לבת שלו.. אמרתי לו שאין לי כסף ושההורים לא בבית.. הוא ביקש כוס מים אז מזגתי ובנתיים הוא נכנס לבית.. כשהגשתי לו את כוס המים הוא תפס בידי ואמר "איזה יד יפה את יודעת שאני קורא? אפשר לקרוא לך?" לא ידעתי איך להגיב פשוט אמרתי אוקי.. הוא אמר שיש לי אריכות ימים ואמר שיש לי כאבים בגב(מה שנכון) מפה לשם אמר לי שהוא פיזיותרפיסט וניסה לגעת בגבי.. אמר שזה בעמוד השדרה, ביקש שאתכופף או שאשכב (אדם דתי), לא הסכמתי.. המשיך לנסות ולגעת אמרתי לו שזה לא נעים לי ושהוא אדם ושזה מאוד מוזר לי. הוא כזה כן כן את צודקת ובכל זאת ניסה להמשיך ולגעת בגבי או לגרום לי לשכב על הספה.. (לא השתמש בכוח מצד שני).. לאחר שאמרתי לו שוב זה לא נעים לי ואתה אדם זר הלך לבסוף.. האם לבן אדםהיו כוונות טובות או לא אני לא יודעת.. אבל אני מרגישה מחוללת ומאשימה את עצמי שהייתי לא בסדר.. מה אני מכניסה אדם זר לביתי.. נכון שזה מנימוס(ביקש כוס מים).. אבל למה קפאתי במחשבה.. האם זו הטרדה מינית או לא? רק רוצה להבין מה קרה כי אני פשוט לא יודעת מה לחשוב

מלאני
משתמש פעיל

Re: לא יודעת אם הטרדה, לא יודעת אם לא, לא יודעת מה לחשוב

הודעהעל ידי מלאני » ה' דצמבר 15, 2016 11:04 pm

צעירה מתוקה, לי בהחלט נשמע שזוהי הטרדה מינית..
אני עונה לך כי את כל כך צעירה וחייבת ללמוד לשמור על עצמך אחרת מבטיחה לך שתפגעי.
בן אדם שאת לא מכירה הוא בשום אופן לא נכנס אליך הביתה. רוצה כוס מים ואת רוצה להיות נחמדה ולתת לו אין בעיה - הוא נשאר בחוץ. את נועלת את הדלת, הולכת להביא כוס מים פותחת את הדלת ונותנת לו לשתות. הוא רוצה לגעת לך ביד - את עושה את המיטב להתנגד. לומר לא! מבינה שאת במצב מבולבל באותו רגע אך על מנת לא להיות בפעם הבאה צריך להתאמן על זה שוב ושוב ושוב וללמד את עצמך להיות מסוגלת להגיד - לא לגעת בי! - בדיוק כפי שעשית כשרצה שתשכבי על הספה.
אם זה קשה מידי אז אפילו לא לפתוח את הדלת.
הוא רוצה תרומה וההורים לא בבית ולך אין כסף לתרום - מראש לא לפתוח את הדלת.
מתוקה - את צעירה וכל מה שצריך זה לדחוף אותך לתוך הבית ואת שלו...
הוא בן אדם דתי שנוגע בך - הוא עובר עבירת תורה ואם הוא אדם מאמין שעובר עבירת תורה ברור לי שהוא בן אדם שחוצה גבולות ואין לו כבוד לגבולות אז כך גם כנראה עם החוק.

ילדונת - שמרי על עצמך!! לא רוצה שתפגעי..
חשוב לי לציין שכל מה שכתבתי זה בשום אופן לא מאשים - זוהי לא אשמה שלך מה שקרה - ברור לי שאת היית מבולבלת, בשוק ולא ידעת איך להגיב אך את הדברים שרשמתי רשמתי על מנת שלהבא כן תתדעי איך להתנהל בצורה שתשמור עליך הכי הרבה שאפשר..

סמל אישי של המשתמש
זיו
משתמש פעיל

הודעהעל ידי זיו » ד' דצמבר 28, 2016 4:31 am

סתם עוד משהי בעולם,
אני חולק ומסכים עם מלאני:
לפי מה שתארת לא היתה פה תקיפה מינית (למרות שהיו נגיעו בך בניגוד לרצונך), אבל אין לי ספק שזה בהחלט היה מתפתח לתקיפה מינית מהר מאוד אם לא היית מספיק אסרטיבית כפי שהיית.
לגבי כל שאר הדברים שמלאני אמרה אני מסכים ואף מוסיף על כך: גם אם את לא לבד בבית ויש עוד מישהו אבל שלא בקרבתך (למשל במקלחת) - לא לפתוח את הדלת לאדם זר, אלא אם יש לך אפשרות לפתוח חלקית ע"י שרשרת נעילה או פס המתכת שמשמש להגבלת פתיחת הדלת.
:growing:

זיו

מודעות ומניעת תקיפה מינית
לנערות ונשים

מלאני
משתמש פעיל

הודעהעל ידי מלאני » ה' דצמבר 29, 2016 4:27 am

אני חושבת שכל מטרת המגע הזה היה מיני ולכן חושבת שזוהי כן הטרדה מינית..

הכי טוב להתייעץ עם עורך דין שמתמחה בפגיעות מיניות על מנת להגדיר חוקית בשבילך את מה שקרה..
יש כאלו פורומים משפטיים באנטרנט..

חזור אל “הטרדה מינית”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 11 אורחים