אחרי 7 שנים של ניסיון לשכוח ולהדחיק

עברת הטרדה מינית ואת/ה לא יודע/ת מה לעשות? קשה לך לספר לאנשים הקרובים אליך וזה עדיין תקוע כמו עצם בגרון? כאן תוכל/י לשתף ולחשוף ללא חשש שבהזדהות ולקבל את מלוא התמיכה, ההבנה והעזרה.

המנהלים: אורית, מיכלל

נגה

אחרי 7 שנים של ניסיון לשכוח ולהדחיק

הודעהעל ידי נגה » ג' פברואר 23, 2016 8:30 pm

אני קצת מרגישה שהסיפור שלי הוא כלום לעומת מה שקראתי פה, אבל אני חייבת לפרוק.
לפני 7 שנים, כשהייתי בת 13 וחצי, ישנתי אצל דודים שלי אחרי אירוע משפחתי. לבן דוד שלי היו בעיות שינה והוא לא היה נרדם בלילה (הוא קטן ממני בחצי שנה) כשישנתי הרגשתי פתאום שמישהו נוגע לי בחזה. התעוררתי וראיתי אותו עומד ליידי, הוא שם לב שהתעוררתי וברח. כשניסיתי לחזור לישון ראיתי אותו מתקרב אליי שוב, שאלתי אותו מה הוא עושה והוא פשוט ברח. מיותר לציין שלא ממש ישנתי אחרי זה... הייתי בהלם, לרגע אפילו ניסיתי לשכנע את עצמי שהכל היה חלום.
מאז לא דיברתי על זה, אני לא מסוגלת לספר לאף אחד, אני מנסה לשכנע את עצמי שזה לא כזה נורא. אבל מאוד קשה לי להיתקל בו ולהגיד לו שלום.. אני ממש נרתעת כשהוא מחבק אותי ובקושי מסוגלת לדבר איתו.
הצלחתי להדחיק את זה במשך 7 שנים, אבל עכשיו משום מה נזכרתי בזה, ואני שמה לב להשפעה של האירוע הזה על ההתנהגות שלי- זה גרם לי להיות סגורה יותר, אני נלחצת מגברים ומשתדלת להימנע מסיטואציות שבהן אני לבד בחדר עם עוד גבר, קשה לי מאוד לסמוך על אנשים ופעמים רבות נאמר לי שאני קרה ומרוחקת. יש לציין שזה לא פגע לי באינטימיות עם גברים ושהייתה לי זוגיות ארוכה.

סמל אישי של המשתמש
מיכלל
סגל מסל"ן

Re: אחרי 7 שנים של ניסיון לשכוח ולהדחיק

הודעהעל ידי מיכלל » ה' פברואר 25, 2016 11:44 am

הי נגה !
תודה ששיתפת אותנו,
כל רגש הוא רגש וכל פגיעה היא פגיעה.
מה שאת מרגישה ומה שאת מחליטה זה מה שנכון לך.
תושיותך בהחלט מרשימה,כי הצלחת למנוע.
יש היום תהליכים כמו 'צדק מאחה' הנועדים להביא את הפוגע והנפגעת לדבור.
תהליך זה יכול להתקיים רק אם הפוגע מודה ולוקח אחריות.
חסרון נוסף שהעלות הכספית היא לא קטנה....
נשמח להמשיך לשמוע ממך.
בהערכה רבה,מיכל.

חזור אל “הטרדה מינית”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 18 אורחים