צריכה לפרוק...

עברת הטרדה מינית ואת/ה לא יודע/ת מה לעשות? קשה לך לספר לאנשים הקרובים אליך וזה עדיין תקוע כמו עצם בגרון? כאן תוכל/י לשתף ולחשוף ללא חשש שבהזדהות ולקבל את מלוא התמיכה, ההבנה והעזרה.

המנהלים: אורית, מיכלל

נועהה

צריכה לפרוק...

הודעהעל ידי נועהה » ד' פברואר 03, 2016 3:26 am

אולי טריגר...

היי קוראים לי נועה ואני בת 25 ולאחרונה בשיחות עם ידיד טוב על למה אני בן-אדם סגור כל כך הציפו אותי כל המחשבות על העבר ואולי זאת הסיבה...
אני אפילו לא בטוחה בת כמה הייתי בין 7 ל11 ולא יודעת כמה זמן זה נמשך אבל יש רגעים שאני זוכרת בצורה מאוד חדה.
הייתי ילדה מאוד ביישנית אז מעולם לא הצלחתי להגיד לא למרות שידעתי שזה לא בסדר..
אני זוכרת שהוא היה נוגע בי, מנסה לנשק אותי ומבקש שאני אגע בו. אני זוכרת אותו מלמד אותי לפתוח את הפה ולהוציא את הלשון וכשהוא היה בא לנשק אותי הייתי סוגרת את השיניים כדי שהוא לא יצליח.. אני זוכרת שהוא היה מניח את היד שלי על הזין שלו ואומר לי ללטף אותו.. אני זוכרת שהייתי מנסה להתחמק מלהישאר איתו לבד אבל איכשהו זה היה קורה...
הוא היה שכן שלי ואני אפילו לא יודעת ולא מצליחה להבין מה היה הפרש הגילאים בינינו אז יכול להיות שהוא בעצמו היה נער (די בטוחה שהוא היה לפחות בן 16)
לא סיפרתי את זה לאף אחד במשך כל כך הרבה שנים ולא מזמן סיפרתי לחברה אבל לא מצליחה להביא את עצמי לספר לבעלי. הוא יודע שמשהו עובר עליי ובגלל כל המחשבות שהציפו שהדחקתי במשך כל כך הרבה שנים אני לא מצליחה להיות אינטימית איתו יותר. אני נמנעת אפילו מלנשק אותו ובאחת הפעמים שהוא כן נישק אותי כמעט הקאתי אחר כך.
אני יודעת שאני צריכה לספר לו כי זה גם לא בריא ליחסים שלנו וגם לא פייר כלפיו ויודעת שהוא האדם הכי מבין ורגיש בעולם אבל קשה לי...
ללכת לאיש מקצוע כרגע זו לא אופציה כי אנחנו גרים בחו"ל ואני לא מרגישה בנוח ללכת לטיפול בשפה זרה שאני לא מצליחה להתבטא בה מספיק טוב.

לא כל כך יודעת מה אני מצפה שיקרה מזה שרשמתי הכל אבל רק עצם הכתיבה של הכל גורמת לי להקלה.

סמל אישי של המשתמש
מיכלל
סגל מסל"ן

Re: צריכה לפרוק...

הודעהעל ידי מיכלל » ה' פברואר 04, 2016 4:01 pm

הי נועה !
תודה ששתפת אותנו,
באמת זכרון קשה וכואב.
אולי היכן שאת נמצאת יש מטפלת ישראלית?
אל תשארי לבד עם ההתמודדות!
המשיכי לכתוב לנו,אני איתך לכל בקשה.

סמל אישי של המשתמש
יעלעל
מתנדבת מסל"ן

הודעהעל ידי יעלעל » א' פברואר 14, 2016 4:09 pm

נועה שלום
נשמע מאוד קשה להזכר כך פתאום.
את מתארת שאין מגע בינך ובין בעלך, איך הוא מקבל את זה? האם אתם משוחחים על הענין?
יעל

נועהה

הודעהעל ידי נועהה » ה' מרץ 03, 2016 1:33 pm

היי מיכל ויעל תודה על התגובות
אין מטפלת ישראלית פה אבל אני מגיעה לביקור בארץ בקרוב ושוקלת אולי ללכת לדבר עם מישהו בארץ. אתן חושבות שזה יעזור פגישה אחת בשבוע שאני אהיה בארץ או שזה רק יגרום לי לפתוח משהו בלי להמשיך את התהליך..?
בעלי יודע שמשהו עובר עליי וביקשתי ממנו לתת לי את הזמן שאני צריכה ולא לשאול אותי שאלות כרגע אבל אני חושבת שהוא לא הבין שהסיבה לזה שאני נמנעת מיחסי מין איתו בתקופה האחרונה קשורה לזה כי הוא עדיין מנסה ומעט מתוסכל מהעניין אבל בגלל שעוד לא שיתפתי אותו בכל הסיפור אין לי דרך אחרת להסביר לו את זה כרגע. אני חושבת שאני קודם צריכה לפתור את זה עם עצמי ורק אח"כ לדאוג לו.. אני בטוחה שהוא יבין כשאני אספר לו אבל עוד לא מוכנה לעשות את זה.
אני לאחרונה גם חושבת הרבה על מה הלאה. האם לרשום לבחור משהו? להתעמת איתו? יש לי הרבה להגיד לו אבל לא יודעת אם זה יעזור.. אולי לפנות לכיוון משפטי בכלל? לא נשארו לי הרבה שנים לפני שחוק ההתיישנות נכנס לתוקף ולא רוצה לפספס את ההזדמנות רק בגלל החוק אבל גם לא בטוחה שלתבוע אותו זה הכיוון הנכון בשבילי. אני גם בכלל לא יודעת מה החוק אומר לגבי קטין שהטריד מינית קטינה (למרות שהוא היה גדול ממני ב6-7 שנים לפחות) ואם הזכרונות שלי מאוד מעורפלים ואני אפילו לא יודעת להגיד באיזה שנים הייתה ההטרדה, כמה זמן היא נמשכה אז איך אני אמורה לתבוע כשאני אפילו לא יכולה להציג את כל העובדות בבית משפט?

בעיקר מבולבלת כרגע ולא יודעת מה הצעד הבא שלי כדי לנסות להשתחרר מזה מרגישה קצת תקועה במקום...

סמל אישי של המשתמש
מיכלל
סגל מסל"ן

הודעהעל ידי מיכלל » א' מרץ 06, 2016 11:47 am

הי נועה!
נשמח לשמוע לשלומך
כן בהליך הפלילי זקוקים למידע מאוד ספציפי.
מדויק ומפורט.
כן [לצערי הרב] בתי המשפט הפרקליטות והמשטרה מאוד חסים על צעירים פוגעים.
אך מה שתחליטי - זה יהיה הנכון לך.
אשמח לענות על שאלות נוספות.
גם לשאלתך האם מפגש חד-פעמי יכול לעזור רק את אחרי התייעצות טלפונית מקדימה עם אשת המקצוע אז תוכלי להגיע לתשובה הנכונה לך.
נועה,אני בטוחה שברור לך שאת לא עשית דבר שאינו נכון,
בן זוגך איתך, ומדבריך נשמע שהוא אכן מכבד ורגיש.
וזה אכן מבורך.
צומת הדרכים שבה את כעת בהחלט רווית החלטות - סימכי עליך שתגיעי להחלטות הנכונות.
איתך לכל שאלה,מיכל.

חזור אל “הטרדה מינית”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 21 אורחים