אנלא יודעת מה עברתי

עברת הטרדה מינית ואת/ה לא יודע/ת מה לעשות? קשה לך לספר לאנשים הקרובים אליך וזה עדיין תקוע כמו עצם בגרון? כאן תוכל/י לשתף ולחשוף ללא חשש שבהזדהות ולקבל את מלוא התמיכה, ההבנה והעזרה.

המנהלים: אורית, מיכלל

אור1

אנלא יודעת מה עברתי

הודעהעל ידי אור1 » ו' ינואר 22, 2016 12:09 am

היי אהי אור בת 17 ועובדת באולם ארועים יש לנו רב מלצרים שגדול ממני בשנתיים וכמו מכרים מבעבודה היינו נותנים חיבוק אחד לשני כשהיינו רואים אחד את השני עם הזמן שמתי לב שהחיבוקם הפכו להיות ארוכים מידי וניסיתי להשתחרר והוא ניסה לתת לי נשיקה בפה והזזתי כל הזמן את הראש ואמרתי לו שלא מפה לשם זאת הייתה הפעם הראשונה שמשהו כזה קרה הפעם השניה הייתה שהיינו בחדר של הבגדים למלצרות והוא בא אלי מאחורה ואני מודה זרמתי איתו בהתחלה אבל אז הפסקתי ואמרתי לו שדי והוא הפעיל כמה וכמה פעמים לחץ כשאמרתי לא ונסיתי להדוף אותו ממני בכללי אני יודעת שלא רציתי את זה בכלל וזה הגיע למצב שנתתי לו פשוט בשביל להוריד אותו ממני כי הוא היה הרב מלצרים כאילו כשהוא ניסה תמיד התנגדתי ואז הוא היה מפעיל לחץ וכוח עלי ואז הפסקתי להתנגד הוא לא החדיר אבל היה פעם שהוא דחף אותי למצוץ לו אנלא יודעת איך להתמודד עם זה כאילו עשיתי משהו שניראה מרצוני כשאני לא רוצה לעשות אותו

סמל אישי של המשתמש
תמי
מתנדבת מסל"ן

Re: אנלא יודעת מה עברתי

הודעהעל ידי תמי » ו' ינואר 22, 2016 7:25 pm

שלום אור
אם אינך רוצה ואני מבינה ממך שאינך מעוניינת בקשר איתו ,היי חד משמעית ואמרי לו בפירוש שאינך מעוניינת אם ימשיך במעשיו התלונני אצל הממונים עליו . בכל מקרה את עובדת תחתיו והוא פועל בניגוד לחוק. אם בא לך לקבל ייעוץ צרי קשר עם מסלן באיזור המגורים בו את גרה 1202.. וייעצו לך איך לנהוג ומה לעשות.
שבת שלום . תמי

סמל אישי של המשתמש
תמי
מתנדבת מסל"ן

Re: אנלא יודעת מה עברתי

הודעהעל ידי תמי » ו' ינואר 22, 2016 7:27 pm

לאור
יש פה אלימות והטרדה מינית מצידו... והוא חייב להפסיק זאת מייד
תמי

חזור אל “הטרדה מינית”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 15 אורחים