אני צריכה יעוץ, אשמח אם מישהו יוכל לעזור

עברת הטרדה מינית ואת/ה לא יודע/ת מה לעשות? קשה לך לספר לאנשים הקרובים אליך וזה עדיין תקוע כמו עצם בגרון? כאן תוכל/י לשתף ולחשוף ללא חשש שבהזדהות ולקבל את מלוא התמיכה, ההבנה והעזרה.

המנהלים: אורית, מיכלל

ליןלין

אני צריכה יעוץ, אשמח אם מישהו יוכל לעזור

הודעהעל ידי ליןלין » ג' ינואר 05, 2016 1:04 am

אני עברתי הטרדה מינית. כלכך קשה לרשום את זה שלא נדבר על להגיד את זה בקול רם.
אתמול יצאתי עם כמה חברים לבר, שתיתי קצת יותר מידי - אחד הבחורים שהיה ידיד שלי, החליט לקחת את האחריות עלי ובמקום להחזיר אותי הביתה כמו שהובטח לי הוא לקח אותי אליו, הכניס למקלחת ו...אתם יודעים. אני לא יכולה לתאר לכם מה אני מרגישה, אני לא יכולה לחשוב על שום דבר אחר, לא יכולה לאכול, לא יכולה להתרכז בלימודים, אני לא יכולה לספר לחבר שלי זה יהרוס אותו, זה יהרוס את כולם אבל אני לא יודעת מה לעשות יותר אני נחנקת, אני לא יודעת איך להמשיך מכאן...

מה אתם עשיתם?

שירן1277

Re: אני צריכה יעוץ, אשמח אם מישהו יוכל לעזור

הודעהעל ידי שירן1277 » ד' ינואר 06, 2016 11:33 am

לפי דעתי תספרי לחבר והוא יבין אותך הוא ידאג לך את צריכה תמיכה מימישהו תספרי למישהי אוו למישהו והוא יבין אותך וידאג לך תנסי לישכוח מיזה :kolhakavod: כול הכבוד ששיתפת

סמל אישי של המשתמש
תמי
מתנדבת מסל"ן

Re: אני צריכה יעוץ, אשמח אם מישהו יוכל לעזור

הודעהעל ידי תמי » ו' ינואר 08, 2016 11:57 pm

שבת שלום לין
לפי התיאור שלך אני חושבת שעברת יותר מהטרדה מינית?? בת כמה את?? כדאי לשתף את החבר אבל כדאי גם להתייעץ עם אנשי מקצוע.כי בדרך כלל אי אפשר לשכוח מהעניין כפי שהוצע לך וצריך וכדאי לקבל טיפול. לכן חשוב לדעת מה גילך. בכל מקרה את יכולה לפנות טלפונית למסלן ושם ייעצו לך לגבי המשך הדרך.1202 .

שבת שלום
תמי מתנדבת במסלן

חזור אל “הטרדה מינית”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 13 אורחים