הטרדה?

עברת הטרדה מינית ואת/ה לא יודע/ת מה לעשות? קשה לך לספר לאנשים הקרובים אליך וזה עדיין תקוע כמו עצם בגרון? כאן תוכל/י לשתף ולחשוף ללא חשש שבהזדהות ולקבל את מלוא התמיכה, ההבנה והעזרה.

המנהלים: אורית, מיכלל

חוף23

הטרדה?

הודעהעל ידי חוף23 » ג' דצמבר 22, 2015 9:21 pm

שלום לכולן,
אני חדשה כאן,
לפני בערך 8 חודשים הכרתי את הנהג שמביא לי את הסחורה (אני בעלת חנות ) במהלך ה 8 חודשים הללו קיבלתי ממנו מסרונים ושיחות שהוא רוצה שאהיה המאהבת שלו. היה מביא לי דברים בחינם שאסכים להיות איתו ביקש מספר פעמים שאברח איתו שניסע לצפון או לחול, הבן אדם נשוי ולי יש בן זוג. לא הסכמתי לדברים שהוא אומר והסברתי מספר פעמים שיש לי בן זוג. הבן אדם פוטר מעבודתו עקב כמה דברים שלא קשורים אליי (גניבה וכו'), אני חויבתי על כל הדברים שקיבלתי "בחינם", והתלוננתי על זה לחברה, היום אישתו של הבחור הזה התקשרה אליי וצעקה עליי בטלפון וקיללה ואמרה שהוצאתי דיבה.
את המסרונים מחקתי, כיוון שלא רציתי שהבן זוג שלי יראה את זה. אין לי הקלטות שיחה, אין לי שום דבר חוץ מבהתחלה בהתחלה שהוא הוסיף לי מתנות לחשבוניות שאותן קיבלתי לפני שהוא התחיל לתת לי בחינם ששם הוא רשם דברים כמו יפיפיה זה בשבילך וכאלה...
מה אני עושה? אני אובדת עצות, לא רוצה להרוס לו את החיים אבל מצד שני אני מאוד פגועה.. אוף, מה לעשות? בבקשה תעזרו לי

סמל אישי של המשתמש
מיכלל
סגל מסל"ן

Re: הטרדה?

הודעהעל ידי מיכלל » ד' דצמבר 23, 2015 8:55 am

הי!
כן בהחלט קשה ,
אך לא את עברת עבירה,
בקשר לצעקותיה של אשתו - שאני ממש ממש לא מאמינה שתתבע - אך במידה וכן תתבע כל שעליך לעשות הוא לומר בבית המשפט "אמת דיברתי "
בקשר לתשלום עבור מה שנתן לך ,צר לי אך יש בזה הגיון במידה וידעת שלמעשה הוא גונב אותם מהחברה
אם זה מצדיק אולי תגשי לשוחח עם החברה.
אשמח לסייע בכול שאוכל.
בהצלחה,מיכל.

חזור אל “הטרדה מינית”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 13 אורחים