רק רציתי שיאהב אותי.

עברת הטרדה מינית ואת/ה לא יודע/ת מה לעשות? קשה לך לספר לאנשים הקרובים אליך וזה עדיין תקוע כמו עצם בגרון? כאן תוכל/י לשתף ולחשוף ללא חשש שבהזדהות ולקבל את מלוא התמיכה, ההבנה והעזרה.

המנהלים: אורית, מיכלל

מאי לוי

רק רציתי שיאהב אותי.

הודעהעל ידי מאי לוי » ו' דצמבר 04, 2015 7:42 pm

הכל התחיל לפני שנתיים בסך הכל הייתי בת 16 שהלכה למסיבה שם הכרתי אותו, הכרתי את הבחור שישנה לי את החיים מקצה לקצה.
רקדתי כמו שאני רוקדת כמו בכל מסיבה, שמחתי כמו שאני שמחה בכל מסיבה ואז הוא ניגש שאל את שמי ובת כמה אני ואמרתי לו ואז הוא אמר לי בואי נשב קצת בחוץ נדבר.. הוא לא היה נראה כמו מישהו מזיק. השארתי את חברה שלי במועדון היא נראתה שהיא די נהנת ויצאתי איתו החוצה התחלנו לדבר , דיברנו אני חושבת שעתיים רצופות והחלפנו מספרי פלאפונים. אחרי יומיים הוא התקשר והוא רצה שניפגש אמרתי לו שאין לי בעיה אבל אני לא יכולה שידעו שאני נפגשת איתו... בשיחה שדיברנו הוא סיפר לי שהוא בן 20... הוא אסף אותי מרחוב שסמוך לבית וככה זה היה כמה פעמים בשבוע למשך כמה חודשים. אחרי חודשיים הרגשתי שהוא מתחיל לנסות לדחוף אותי למשהו שלא הייתי מוכנה אליו.. אמרתי לו לא שאני לא יכולה.. הרגשתי שהוא מתעצבן אבל זה עבר.. אחרי חודש בדיוק שנפגשנו שוב בבית שלו הוא ניסה שוב ואמרתי לו שאני לא יכולה.. אז ראיתי שהוא מתחיל להתעצבן באמת.. הוא התחיל לצעוק עליי ולהרביץ לי.. הוא קשר אותי למיטה ועשה בי מה שרק היה יכול לעשות בלי רחמים כאילו אני כלום ושום דבר ואני רק חפץ שלא שייך לאף אחד ואני לא יכולתי להתנגד לא יכולתי להגיד כלום הגוף שלי קפא. אחרי שהמנוול הזה סיים אני פשוט ברחתי זה היה ב4 לפנות בוקר שאני ברחתי מהבית שלו שהייתה בעיר במרחק רבע שעה נסיעה מהעיר שלי הלכתי את כל המרחק הזה ברגל וכל הזמן הסתכלתי אחורה לבדוק שהוא לא רודף אחריי.
הסיפור הזה נמצא אצלי בבטן כבר שנתיים. שנתיים לא פתחתי את הפה מהבושה שנגעלתי מעצמי. לפני שבוע בדיוק סיפרתי למורה שלי בבית ספר שתמכה בי ותומכת בי בצורה שאי אפשר לדמיין היא איתי בכל צד בתהליך וכל הזמן מעודדת אותי היא הלכה איתי למרכז סיוע והיא הייתה איתי לאורך כל הזמן.
ביום מן הימים שאני אהיה בתפקיד משמעותי אני יודעת שאני אספר את הסיפור שלי אני יודעת שאני ארצה לשנות את המצב ואני ארצה שבניגוד אליי בחורות ילכו להתלונן ולא יפחדו שמי שפגע בהם עוד רודף אחריהן.

מאי לוי

הודעהעל ידי מאי לוי » ו' דצמבר 04, 2015 7:53 pm

ף

סמל אישי של המשתמש
מיכלל
סגל מסל"ן

Re: רק רציתי שיאהב אותי.

הודעהעל ידי מיכלל » ב' דצמבר 28, 2015 8:01 am

מאי בוקר אור!
הרבה ברכות ששיתפת את המורה ושהיא כה תומכת.
אני תקווה שאת ממשיכה את הקשר עם מרכז הסיוע.
המשיכי לשתף ולהיות עם מי שיוכלו לסייע לך
אל תשארי לבד.
המשיכי בהצלחה,איתך לכל בקשה, מיכל.

חזור אל “הטרדה מינית”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 15 אורחים