מבולבלת

עברת הטרדה מינית ואת/ה לא יודע/ת מה לעשות? קשה לך לספר לאנשים הקרובים אליך וזה עדיין תקוע כמו עצם בגרון? כאן תוכל/י לשתף ולחשוף ללא חשש שבהזדהות ולקבל את מלוא התמיכה, ההבנה והעזרה.

המנהלים: אורית, מיכלל

כלום

מבולבלת

הודעהעל ידי כלום » ב' מרץ 03, 2008 7:27 pm

אני מרגישה קצת מוזר להגדיר את המצב שלי כבלבול. אני כבר לא כל כך צעירה וחשבתי שמה שקרה לי לפני עשר שנים בערך נעלם כבר מזמן. זה קרה מזמן ותקופה מאוד ארוכה הצלחתי לשכנע גם את עצמי וגם את הסביבה זה לגמרי נורמאלי ושלא קרה כלום אבל לאחרונה אחרי שהצלחתי כמעט לשכוח זה חוזר. לאחרונה מצאתי את עצמי חושבת על זה המון. אני מרגישה שאני צריכה עזרה כדי לצאת או לפחות להשלים עם זה או לברר עם עצמי מה קורה שם ומה קורה לי אבל קצת קשה לי לכתוב על זה בפורום והייתי רוצה להשתתף בקבוצת תמיכה, רציתי לשאול אם יש כאלו באיזור תל אביב והאם משהי יכולה לספר יותר פרטים על הקבוצה ועל המנחות והמשתתפות בה.
תודה לכולכן על הפורום הזה.

סמל אישי של המשתמש
מורני
משתמש פעיל
יצירת קשר:

Re: מבולבלת

הודעהעל ידי מורני » ב' מרץ 03, 2008 9:22 pm

ערב טוב..
קודם כל ברוכה הבאה
אני שמחה לראות שעשית את הצעד הראשון בכך שפנית אלינו
את לא חייבת לשתף אם את מרגישה כרגע שאת לא מסוגלת
קחי את הזמן.. ותראי מה קורה
ואנחנו תמיד נהיה כאן לכשתרצי לשתף
לגבי קבוצות תמיכה, אני מכירה קבוצה אחת באיזור תל אביב
אני אמסור לך את הפרטים בפרטי..

לילה טוב
מורני
"כל אדם זקוק למקום,
בו יוכל לצאת מדעתו בשלווה"

:bookworm:

כלום

הודעהעל ידי כלום » ג' מרץ 04, 2008 3:31 pm

תודה רבה מורני, אני עדיין מתלבטת עם להצטרף לקבוצת תמיכה, איכשהוא תמיד יש לי תחושה שזו רק תקופה כזו והכל יעבור מעצמו כי באמת שעשר שנים כמעט שלא חשבתי על זה ובעיקר לא עליו וגם לא חשבתי שיש לדבר הזה השפעה על החיים שלי. הפח הכי גדול שלי זה שהאירוע הזה ישתלט לי על החיים. בחדשים האחרונים אין יום ולפעמים אפילו שעה שאני לא חושבת עליו, מפחדת ואולי רוצה להתקל בו ברחוב וחושבת מליון מחשבות על מה להגיד לו (אם בכלל) ואיך להתנהג. יותר מהכל אני רוצהלהכאיב לו. לפני כמה שנים הוא התקשר להתנצל ואמרתי לו שלא יתקשר יותר לעולם ושאני לא רוצה שום קשר איתו. אני לא יכולה אפילו לתאר כמה חזקה השיחה הזו גרמה לי להרגיש אבל זה היה מזמן. לפני כמה ימים מצאתי את עצמי מחפשת אותו בגוגול אבל רק שמצאתי תמונה וראיתי שוב את הפנים שלו הבנתי שכנראה שיש לי בעיה.

שי מתנה
משתמש פעיל
יצירת קשר:

הודעהעל ידי שי מתנה » ו' מרץ 07, 2008 9:56 pm

א. את לא כלום - את מישהו ומישהו שמגיע לו לחיות! מגיע לו שיתייחסו ויעזרו לו , כן יש לך בעיה, עברת טראומה מינית ויש את מרכז הסיוע 1202 שישמחו לעזור לך בכל שעה. את יכולה להתקשר בעילום שם.
ב. בצדק את מבולבלת, אני עד היום מבולבלת ולפעמים מרגישה לא שייכת לשום מקום.
ג. אנחנו כאן בשבילך
שי
שי שמאוד אוהבת בעלי חיים

חזור אל “הטרדה מינית”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 16 אורחים