אין לי כח יותר (טריגר)

עברת הטרדה מינית ואת/ה לא יודע/ת מה לעשות? קשה לך לספר לאנשים הקרובים אליך וזה עדיין תקוע כמו עצם בגרון? כאן תוכל/י לשתף ולחשוף ללא חשש שבהזדהות ולקבל את מלוא התמיכה, ההבנה והעזרה.

המנהלים: אורית, מיכלל

שבורה 88

אין לי כח יותר (טריגר)

הודעהעל ידי שבורה 88 » ו' דצמבר 07, 2007 12:31 pm

שלום רציתי לשתף אתכם במשהו שלאחרונה רודף אותי.
בת 14 הייתי בקשר ידידותי עם משהו בן 16.
יום אחד הוא בקש ממני שאעזור לו במשהו בתנועה אחרי שהפעולה הסתיימה. ישר הסכמתי.
ירדתי איתו למרתף שם הכנו את הפעולה הבאה. ואז הוא השכיר אותי על הרצפה הוריד לי את התחתונים ואנס אותי. ניסיתי להאבק בו צעקתי אך זה לא עזר.
בכיתי מלא. מאותו יום החיים שלי השתנו. התחלתי קשרים עם בנים הייתי מגיעה איתם למגע מיני ומנתקת עימם את הקשר.
כיום אני לקראת סוף שרותי הצבאי.. בת 20. היה לי חבר שמונה חודשים שנפצע במהלך שרותו הצבאי. עברנו הרבה ביחד ופעם ראשונה בחיי גיליתי מהי אהבה אמיתית.
אותו חבר נפרד ממני משום שהרגיש שהוא לא סומך עלי כי ספרתי לי את כל מה שעברתי.
ציפיתי שיתמוך בי ויבין אבל הוא בחר להתעלם וכינה אותי כפלרטטנית ואחת שעובר מאדם אחד לשני.

מה קורה איתי עכשיו זה שמאוד קשה לי כי הוא גורם לי לחשוב שזה באמת נכון ובאמת הבאתי את כל זה על עצמי. רציתי להגיש תלונה במשטרה נגד אותו נער שבזמנו אנס אותי או אולי לא
אני רוצה שתעזרו לי בבקשה.
אני מרגישה דחוייה ונחותה מכל הכיוונים ואין לי עם מי לדבר.

סמל אישי של המשתמש
נועם
משתמש פעיל

הודעהעל ידי נועם » ו' דצמבר 07, 2007 5:32 pm

היי,
אנחנו כאן בשבילך, ויש לך עם מי לדבר, ואת לא לבד בעניין הזה.
(אני קצת שיכורה, אז אני לא אכתוב עכשיו הרבה..שחא תצעקו עליי)

:)
שיהיה לך שבת שלום ומבועך!
"השתיקה שלי זו הצרחה
הכי גדולה שבי..
השתיקה שלי זה הכאב
הכי כואב אצלי..
וכשהשקט יפול כמו חול,
קולי לאיש לא יגיע.
אני יכלתי לבכות,
אבל פחדתי שזה יפריע..."

סמל אישי של המשתמש
מאיו'ש
משתמש פעיל

הודעהעל ידי מאיו'ש » ש' דצמבר 08, 2007 4:10 am

מותק.

קודם כל ברוך הבא! מניחה שאת חדשה.....

דבר שני, לפי הסיפור שלך, דבר אחד אני יכולה להגיד!
את לא אשמה בכלום את לא פלרטטנית! את ביקשת שיפסיק!
הוא לא הפסיק! צרחת בכית ניסיתי להזיז אותו לא הלך לך!
את ממש אבל ממש לא אשמה! ולא פלרטטנית - המילה הזו בכלל לא קשורה לנושא הזה!!!!!!!!
הוא האשם היחידי פה!!!!! כי הוא שמע "לא" ולא עשה את מבוקשתך! זה הגוף שלך את החלטת שאת לא רוצה את מה שהוא רוצה! והוא חייב להשמע לך, והוא לא עשה את זה לכן הוא האשם היחידי פה!

תפנימי!!!!!!

דבר שני מותק, אנחנו כאן בשבילך בשבילך כל דבר! ובשביל כל מה שתצטרכי תמיכה ייעוץ עזרה הכל!!!! תרגישי נוח =)

בקשר לחבר שלך.
אני חושבת שהוא קצת נלחץ ולא ידע איך לקבל את מה שאת אומרת ומלחץ ומהכובד של הנושא הוא נלחץ וברח.
זה לצערנו טבעי שלפעמים זה קורה.
זה לא נעים זה לא כיף!
אבל הוא לא ידע איך להתמודד עם המידע החדש הזה.
מה עוד שהוא בטח ובטח הוא לא יודע מזה לספר על אונס שעוברים.... ככה שאין לו זכות דיבור!!!
לפעמיים מצפים לטוב ביותר ומקבלים את הגרוע מכל ומתאכזבים נורא, וזה קורה הרבה פעמים דווקא לאנשים שהם קרובים ומצפים מהם הכי הרבה!!!!!

אל תענישי את עצמך!
כנראה שאם הוא לא נשאר הוא לא שווה אותך.. מה עוד שכנראה אולי טוב שעזב, כי אם ככה הוא הגיב הוא לא היה מועיל לך למה שאת עוברת.

אל תרגישי אשמה מותק! אין סיבה, זה סתם מעיק ולא עוזר.....
תורידי ממך את זה....

שולחת חיבוק אוהב ונשיקה גדולה!!!
ואם את רוצה את מוזמנת לדבר איתי גם בפרטי אם נוח לך.

מאיו'ש.
החיים יפים, תלוי איך כל אחד מסתכל עליהם, ואיך כל אחד בוחר לחיות, ברע או בטוב.

סמל אישי של המשתמש
סיון
משתמש פעיל

Re: אין לי כח יותר (טריגר)

הודעהעל ידי סיון » א' דצמבר 09, 2007 4:20 pm

דבר ראשון עשר שנים את עוד יכולה להגיש תלונה, ככה שזה עדיין לא מאוחר...
דבר שני יקירתי ממש אבל ממש צר לי לבשר לך אבל היה לך חבר חמור!
טוב אולי אני קצת קיצונית, אולי הוא פשוט לא ידע איך להתמודד עם זה אז הוא הפיל את האשמה על הסיפור הזה כדי לברוח... ואולי פשוט לא מתאים לו להיות עם מישהי שיש לה עוד רבדים מעבר לשימחה ועליצות ושבאמת עברה דברים כואבים בחייה, לא כייף להיות במצב הזה אני יודעת... הייתי במקומך...
אבל בואי ננסה רגע לחשוב ביחד אחרת לגמרי... האם את רוצה לצידך מישהו שלא אוהב אותך בשל מי שאת? בשל החבילה המוגמרת הזו שהיא את? שרוצה רק את החלקים המטפלים, הנעימים, החביבים שלך? תרשי לי לספר לך סוד קטן, אם הוא באמת היה אוהב אותך, אם הוא באמת היה רואה אותך כמרכז עולמו ואהובתו, הוא היה מקלל את הבחור מהמרתף לנצח, הוא היה מחבק אותך אליו ונותן לך את כל הביטחון שבעולם שדבר כזה בחיים לא ייקרה לך שוב כי הוא שם לשמור עלייך... ואם הוא לא עשה את זה... אז הוא עשה לך טובה בזה שהוא הלך, עכשיו את יכולה למצוא מישהו שיאהב אותך באמת....
בהצלחה...

סמל אישי של המשתמש
אורית
מנהלת "שוברות שתיקה"
יצירת קשר:

ברוכה הבאה

הודעהעל ידי אורית » ד' דצמבר 12, 2007 2:45 am

בת כמה את היום ?

כמה דברים ...

אני מכירה קליניקה של עו"ד שיכולים לייעץ לך דבר ראשון בחינם ודבר שני באנונימיות.

לדעתי, את יכולה אפילו לדבר איתם בטל' בלי למסור שמות ובלי להיפגש איתם ובלי שום חשיפה מצידך.

אם את רוצה, אני יקשר אותך אליהם.

אונס זה אונס.

אם לא רצית אז לא רצית. את לא אשמה ואין לך מה להרגיש אשמה.

גם אם הלכת איתו בהתחלה ... הלכת בשביל לתכנן פעולה. לא בשביל לשכב איתו.
מנהלת אתר "שוברות שתיקה"

הייתי כבר בשאול ויצאתי משם... אז מי יכול עליי ?

סיגל א.

הודעהעל ידי סיגל א. » ש' דצמבר 15, 2007 10:49 am

שלום יקרה,
כל כך קשה מה שעברת בגיל 14. האם שיתפת מישהו במה שעבר שעלייך, או שסיפרת לראשונה לחבר שהיה לך?
וכל כך מצערת התגובה שלו, הנה סיפרת דבר כל כך קשה ופוגע שעברת ו"זכית" לתגובה כל כך לא מפרגנת, כל כך לא מבינה ולא תומכת.
זה באמת לא פשוט לשבור את השתיקה, זה באמת לא פשוט לגלות את הסוד, כי לעיתים התגובות הן כאלה. תגובות לא מבינות.
יש הרבה סיבות לתגובות האלה, שאפשר לדבר אותם אם זה יקל עלייך כדי להבין למה חבר שלך הגיב כמו שהגיב והרי הוא לא בן אדם רע.
אבל מה שחשוב באמת זו את. חשוב שתדעי ותאמיני באופן מוחלט!!! בלי תלות בתגובה שלו או של כל אחד אחר, שאת לא אשמה!!!
התגובה שלו לא אומרת עלייך שום דבר. זה מצביע על הבורות והקושי שלו. את לא אשמה! אנא, אל תעשי לעצמך עוול ותנסי דרך תחושת אשמה, למצוא צידוקים לתגובה שלו, לפרידה שלו. את ראויה להרבה יותר מזה. ואת לא אשמה!
לגבי ההתלבטות האם להגיש תלונה במשטרה, תנסי לברר אם עצמך, איפה ההתלבטות עומדת? מה את מצפה מהליך כזה בשביל עצמך? וממה את חוששת? האם המחשבה על הגשת תלונה עלתה בעקבות התגובה של החבר? או שהייתה שם קודם? האם יש אנשים קרובים שיכולים לתמוך בך בתהליך הזה? אני מציעה לך כל עוד את בשלב ההתלבטות, לקרוא קצת כאן באתר על התהליך של הגשת תלונה ואת יכולה גם לקרוא באתר מרכזי הסיוע 1202. הייתי מציעה לך לחשוב על האפשרות גם להתקשר ל 1202 - מרכז סיוע לנפגעות תקיפה מינית, שיוכלו לייעץ ולתמוך בך לאורך הדרך. גם בהליך הפלילי וגם בכלל. את לא זקוקה לעו"ד שייצג אותך בהגשת תלונה כי בעקרון במשפט הפלילי המדינה (הפרקליטות) מנהלת את המשפט. את יכולה להתייעץ ולהתלבט יחד עם מרכז הסיוע להן יש ידע נרחב בנושא ולקבל החלטה אם להגיש תלונה רק אחרי קבלת מידע ובירור היתרונות והחסרונות של הגשת התלונה מבחינתך. וזו השורה התחתונה: את. חשוב שתפעלי ותעשי מה שמתאים ונכון לך. וקבלת מידע ותמיכה יכולה לסייע לך להבהיר לעצמך מה נכון עבורך.

שי מתנה
משתמש פעיל
יצירת קשר:

הודעהעל ידי שי מתנה » ה' דצמבר 20, 2007 10:33 am

שבורה יקרה
כל אונס זה פצע שצריך לטפל בו. תדברי עם איש מקצוע שמבין בנושא
תדברי כאן בפורום
תדברי על זה, אל תשתקי
זה פורום "שוברים שתיקה".
אוהבים אותך
שי :wink: