קשה לי!!! :(

עברת הטרדה מינית ואת/ה לא יודע/ת מה לעשות? קשה לך לספר לאנשים הקרובים אליך וזה עדיין תקוע כמו עצם בגרון? כאן תוכל/י לשתף ולחשוף ללא חשש שבהזדהות ולקבל את מלוא התמיכה, ההבנה והעזרה.

המנהלים: אורית, מיכלל

איילה...

קשה לי!!! :(

הודעהעל ידי איילה... » ג' נובמבר 16, 2010 5:43 pm

קשה שאין עם מי לדבר..
קשה שאין מי שיתמוך בך כשאת צריכה כ"כ הרבה תמיכה...
קשה שאין מי שיראה לך אהבה רבה, שלמרות מה שעברת תדעי שתמיד יש מי שאוהב ושומר.
קשה לחיות עם כ"כ הרבה כאב בלב, קשה לשרוד את כל זה לבד!
יש נפילות כואבות בחיים, שזה אפילו גורם לי לא לרצות להיות בחיים האלה,
שאולי היה יותר טוב לכולם אם לא הייתי פה.. וזה גם יהיה בהחלט יותר טוב בשבילי אם אני לא אהיה בעולם הזה יותר.
כ"כ כ"כ קשה לי כבר להתמודד עם כל הקושי הזה לבד!! אני מתמוטטת כבר!!
לפעמים אני מתפללת לאלוהים שיקח אותי כבר מפה! שאני לא רוצה להיות פה יותר!! :cry2:
אווף!! כ"כ קשה לי!!!

סמל אישי של המשתמש
רעיה.ר
מתנדבת מסל"ן

Re: קשה לי!!! :(

הודעהעל ידי רעיה.ר » ד' נובמבר 17, 2010 12:06 pm

שלום איילה יקרה,

ממילותיך אני מרגישה את הכאב והבדידות ואני יודעת שכרגע זה החלק הכי קשה, הלהיות לבד,
אבל את לא לבד, לצערי בחברה שבה אנו חיים היום עדיין לאנשים קשה להתמודד ביום יום ולדבר על פגיעה מינית, לעומת פשעים אחרים.
ופה אנחנו מקשיבות...פה את לא לבד...חוץ ממתנדבות שכאן בשבילך יש הרבה בנות שעוברות את מה שאת עוברת, ומרגישות את מה שאת מרגישה.
קראתי את הודעותיך הקודמות...ואסור לך לתת לו להרוס לך את כל החיים...זה החיים שלך והכוח אצלך...
אני יודעת שכרגע זה מרגיש מאוד רע ובודד...אבל טיפול ותמיכה יכולים לעזור לך לקבל את החיים שלך בחזרה

וכמו שהמתנדבות האחרות אמרו הקו הטלפוני של מרכזי הסיוע הארציים 1202 זמינים במשך 24 שעות

תחזיקי מעמד
שולחת לך חיבוק וירטואלי

רעיה

איילה...

הודעהעל ידי איילה... » ד' נובמבר 17, 2010 6:29 pm

זה לא באמת אותו דבר אם אני כותבת פה.. או אם אני מדברת על זה.
אני רוצה לדבר על זה עם אנשים שאני מכירה..
אני רוצה שיראו לי אהבה...
אני רוצה שיתמכו, ושיגידו שיהיה בסדר..
אני רוצה חיבוק אוהב!
ואת כל זה אני לא יכולה להשיג פה...נכון שזה קצת עוזר כשמשחררים פה קצת ממה שעובר עלי..
אבל זה ממש לא אותו דבר כשיש מישהו שמוכן להקשיב, לחבק, לאהוב, ולהגיד שיהיה בסדר. :cry2:

סמל אישי של המשתמש
ברברה
מתנדבת מסל"ן

הודעהעל ידי ברברה » א' נובמבר 21, 2010 9:59 pm

איילה חמודה,
אולי זה קשה לך להרגיש את זה דרך המילים הכתובות כאן, אבל כל מי שמתכתב אתך בפורום רוצה להכיר אותך, לחבק אותך, לתמוך בך ולהגיד לך שיהיה בסדר.
למרות שאנחנו לא מכירות אותך אישית, מאוד איכפת לנו שכואב לך ומאד רוצות למצוא דרך לחזק אותך ולעזור לך להגיע לעזרה ולתמיכה שאת זקוקה להן. גם המתנדבות בקו הסיוע 1202 יודעות להתחבר מהר מאד לכל פונה לקו, ויודעות לתת הרגשה של חיבוק דרך הטלפון - במיוחד במצב כמו שלך - כאשר קשה לך לספר ולשתף מישהו מהמשפחה או מהחברים שלך שמכירים אותך.
אולי נסי בכל אופן לדבר עם מישהו מהמשפחה שאת בקשר טוב אתה ואת סומכת עליה? דרך קו הסיוע 1202 את יכולה לקבל עצות איך לעשות את זה או לקבל הפניה למטפלת שתעזור לך אישית.
בבקשה, שתפי מישהו שאת סומכת עליו במה שעובר עליך - אל תשארי עם זה לבד. נורא קשה לבד וקל יותר אחרי שמשתפים עוד מישהו.
מחבקת ואוהבת אותך
ברברה
:flower1:

חזור אל “הטרדה מינית”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 19 אורחים