מיואשת.

עברת הטרדה מינית ואת/ה לא יודע/ת מה לעשות? קשה לך לספר לאנשים הקרובים אליך וזה עדיין תקוע כמו עצם בגרון? כאן תוכל/י לשתף ולחשוף ללא חשש שבהזדהות ולקבל את מלוא התמיכה, ההבנה והעזרה.

המנהלים: אורית, מיכלל

איילה...

מיואשת.

הודעהעל ידי איילה... » א' אוקטובר 31, 2010 7:57 pm

אני מיואשת כבר מהחיים...
עברתי הטרדה מינית, והמשפחה שלי לא יודעת על זה...
אין לי כ"כ עם מי לדבר בעולם הזה... ואני פשוט שומרת הכל בפנים.. ואני מרגישה שעוד שניה אני מתפוצצת!
ולא יכולה להכיל יותר את כל הכאב הזה לבד.

סמל אישי של המשתמש
ברברה
מתנדבת מסל"ן

Re: מיואשת.

הודעהעל ידי ברברה » א' אוקטובר 31, 2010 11:41 pm

איילה חמודה
אנחנו כאן בשבילך, כדי לעזור לך להתמודד עם כל מה שעבר עליך. את יכולה לספר לנו מה קרה ומה את מרגישה ומה את רוצה לעשות. אם יותר קל לך לדבר עם מישהי בטלפון (בעילום שם), את יכולה להתקשר לקו הסיוע שלנו במסל"ן 1202. אנחנו (המתנדבות) עברנו הכשרה מיוחדת כדי לעזור לנשים שעברו פגיעה מינית מכל סוג שהו ונמצאות על קו הסיוע 24 שעות ביממה. אם תרצי להגיש תלונה למשטרה, אנחנו נלווה אותך לאורך כל התהליך.
בבקשה - לא להתייאש - שתפי אותנו מה קורה לך ואיך את מרגישה - כאן בפורום או בקו הסיוע - מה שיותר קל לך. אל תישארי לבד עם הרגשות. את לא אשמה למה שקרה לך. יש גברים מגעילים שמנצלים כל הזדמנות להטריד נשים - וגם יותר גרוע מזה. יש להם צורך לשלוט בנשים וזה מנפח להם את האגו הגברי.
אני מקווה שתוכלי לשתף גם את ההורים שלך כדי שגם הם יוכלי להרגיע אותך ולעזור לך להחליט מה לעשות.
ברברה
:flower1:

שי מתנה
משתמש פעיל
יצירת קשר:

הודעהעל ידי שי מתנה » ו' נובמבר 05, 2010 12:38 am

שלום איילה
ראשית את יכולה לשתף כאן בפורום ללא חשש.
שנית את לא חייבת לשתף את המישפחה, לא שיתפתי את המישפחה עד היום במעשי אונס וסדום שעברתי
שלישית חשוב כן לשתף מישהו, חברה קרובה, או אדם אחר שאת בקשר טוב איתו ואם לא אז יש את 1202 המיתנדבות ממרכז סיוע שישמחו לעזור.
אל ייאוש!
שי שמאוד אוהבת בעלי חיים

לורי
משתמש פעיל

הודעהעל ידי לורי » ג' נובמבר 09, 2010 1:10 pm

הי מתוקה,פה את יכולה להוציא את הכל ולשתף ועם לא אז באמת יש את 1202 הן ישמחו לשמוע להקשיב ואף ליעץ,ואנחנו כאן אני וכולון תומכות מחזקות אותך שולחת לך חיבוק,
ת יכולה את מסוגלת להיות חזקה להלחם ולנצח.
מצטערת אם זה היה לא מעודד.. :iloveu2: :flowers:
"דברי עכשיו ילדה אני שומעת
כל העולם מקשיב למלמולך
דברי, מלאך שלי, אני יודעת
שלא תמיד יקשיבו לקולך...."

חזור אל “הטרדה מינית”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 14 אורחים