הי טריגר

עברת הטרדה מינית ואת/ה לא יודע/ת מה לעשות? קשה לך לספר לאנשים הקרובים אליך וזה עדיין תקוע כמו עצם בגרון? כאן תוכל/י לשתף ולחשוף ללא חשש שבהזדהות ולקבל את מלוא התמיכה, ההבנה והעזרה.

המנהלים: אורית, מיכלל

מאיה1985

הי טריגר

הודעהעל ידי מאיה1985 » ג' אוקטובר 05, 2010 11:13 pm

אני יתחיל מהתחלה נולדתי להורים גרושים אבא נכה כתוצאה משיתוק ילדים אמא פסיכית שהתעללה בי פיזית רגשית נפשית מנטלית הי היתה מכה אותי על כלום סתאם כי אני שק איגרוף היא נשכה בעטה חבטה במקלות זרקה חפצים חגורה
ולאחרונה עולים לי זכרונות שהיא היתה רואה סרט פורנו וביקשה שאכנס רגע לחדר וכשנכנסתי היא אמרה נתקע לי משו למטה בכוס תכניסי אצבע ותוציאי לי ואני בתמימותי עשיתי ולא היה שם כלום והיא גנחה נאנחה ניצלה אותי ונהנתה וכך היה כל כמה ימים אבל רק לדחוף אצבעות חפצים ולרדת לה................................................

בגיל 8 אימי התחתנה עם אדם דמוי חרדי (אגב אני באה מבית חרדי וכיום חילונית) שהיה אונס אותי במשך חודשים שלמים יום ולילה במשך 4 שעות כל פעם ואפילו קצת לפני שהתחתנו כי היא הביאה אותו לבית לפני שנכיר.
זה התחיל כמשחק והפך לשגרה התיאורים מחרידים ביותר הוא קרע אותי שיחק בי כאילו אני נערת פלייבוי

בגיל 3 ו 4 היתי נופלת הרבה ואמא במקום לקחת רופא הכתה אותי ברחוב וצעקה תפסיקי לחפש תשוומת לב כעבור שנה בגיל 5 אנשים צעקו עליה ואמרו תיקחי אותה לרופא וכך עשתה היה לי מחלת פרטיס שזה סכוכ שחוק בירך עברתי ניתוח היתי עם גבס מהחזה עד ברכים חצי שנה ומשקולות שמתחו את הרגל כל יום אחכ שיקום כיסא גלגלים הליכון קביים

אימי היתה יורדת לשכנה שיש לה בת בגילי ןלשכנה היה חבר, יום 1 ירדנו לשכנה האמהות עלו לביתנו ואנחנו נשארנו החבר חזר מהעבודה והתחיל לשחק איתנו משחק בדיוק כמו הראשון שאנס אותי אני זרמתי כי חשבת שכך צריך להיות כביכול עשיתי את האורגיה ה 1 שלי איתם ביחד וזה הפך למשהו יום יומי במשך שנה עד שאימי רבה עם האמא על חינוך של הילדה שלה וזה הפסיק. זה אונס שעד לפני כחודשים לא יחסתי אליו חשיבות בכלל ואפילו טענתי שהוא לא אנס אותי

לורנס
משתמש פעיל

Re: הי

הודעהעל ידי לורנס » ד' אוקטובר 06, 2010 10:56 am

שלום מיה,
מזעזע מה שאת מספרת ואין לי מילים לענות לך, חוץ מלברך על פנייתך לעזרה בפורום ולעודד אותך להשתמש גם בקוו החם של מסל"ן 1202

סמל אישי של המשתמש
אורית
מנהלת "שוברות שתיקה"
יצירת קשר:

Re: הי טריגר

הודעהעל ידי אורית » ה' אוקטובר 07, 2010 3:31 am

אני מצטערת אבל קשה לי להגיב על כל מה שכתבת... כואב לי לשמוע ואני שמחה שאת מנסה לפרוק קצת.

כרגע קשה לי לומר מעבר לגבי כל מה שכתבת.

מה שכן, אם תהית לאן הכמה הודעות שלך נעלמו... את העלית כמה נושאים שונים שכל אחד מהם הוא איזה שתי שורות אז ערכתי את הכל להודעה אחת. כל מה שכתבת בכמה אשכולות האלה נמצא עכשיו כאן ומפנה את תשומת ליבך שאת יכולה לערוך את ההודעות של עצמך.

אז אם בא לך להוסיף עוד משפט אחרי שאת מעלה הודעה את יכולה. :)

ועוד דבר - כשאת כותבת תכנים קשים, שימי לב בבקשה לכתוב בכותרת "טריגר". זה חשוב...
מנהלת אתר "שוברות שתיקה"

הייתי כבר בשאול ויצאתי משם... אז מי יכול עליי ?

מאיה1985

Re: הי טריגר

הודעהעל ידי מאיה1985 » ה' אוקטובר 07, 2010 10:30 pm

תודה על הסידור אני גרועה במחשבים
אני מודעת לכך שזה דברים מזוויעים ומזעזעים,לא מצפה לתגובה לפעמים זה גם לא עוזר כי העידוד לא בהכרח מעודד
למרות שכיום אחרי הכל יש בעל ומשפחתו שאוהבים אותי בזמנים האלה אני מוצאת את עצמי לבד
אשתדל להבא לרשום טריגר סליחה

חזור אל “הטרדה מינית”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 17 אורחים