הטרדה מינית באובוטוס?

עברת הטרדה מינית ואת/ה לא יודע/ת מה לעשות? קשה לך לספר לאנשים הקרובים אליך וזה עדיין תקוע כמו עצם בגרון? כאן תוכל/י לשתף ולחשוף ללא חשש שבהזדהות ולקבל את מלוא התמיכה, ההבנה והעזרה.

המנהלים: אורית, מיכלל

בלתי ניראה

הטרדה מינית באובוטוס?

הודעהעל ידי בלתי ניראה » ב' מרץ 08, 2010 12:51 am

זו ההודעה הראשונה שלי ואין לי מושג כיצד האתר הזה מתנהל, אבל שיערתי שפה תוכלו לעזור לי. אז אני אשמח אם כך יהיה.
לפני שנתיים, קצת לפני חופשת הקיץ, בבוקר בהיר כשאני לבושה בגדים קצרים עליתי על האוטובוס והתיישבתי בשליי האוטובוס. הייתי בסה"כ בת 14, אולי אפילו פחות. גבר זר, בעל מימדים גדולים שניראה לא מטופח כלל, התיישב ליידי ודחק אותי לחלון.
המבלך הנסיעה הרגשתי כיצד מרפקיו ממששים לי את החזה ומוחצים אותו בתנועות סיבוביות, כיוון שהייתי בטוחה שאני מדמיינת שתקתי והתעלמתי, ובתגובה רק זזתי מעט, אך זה לא הפסיק.
בהמשך הוא התחיל ללטף לי את הרגליים, מעל השוק ולעלות ממש למעלה, לכיוון הפנימי. אך שילבתי רגליים ובעצם מנעתי ממנו.
לא ניסית להתנגד כשהוא נגע לי בחזה בחשאי או ניסה לגעת לי למטה, הייתי בסה"כ ילדה ועצמתי עיינים או שהסתכלתי לחלון ודמיינתי שכל זה יגמר ממש מהר.
אני יודעת שטעיתי והתנהגתי בצורה לא אחראית, אבל לא הייתי מסוגלת לעשות אחרת ואני יודעת שגם היו הפחד משתק אותי בכל מצב.
לא סיפרתי לאיש, התמודדתי עם הכל לבד. הייתי בוכה בלילות ופורקת במסמכים.
לא הייתי מסוגלת לספר לאיש, הפכתי למין כותל שקט. בכל נושא שהוא.
לא הייתי מסוגלת להרגיש קירבה של איש, הייתי ניתרעת כשמישהו היה מנסה ללטף או לגעת במיקצת ויש קופצת או מתחמקת מהמגע שהיה מעביר בי תחושות לא נעימות ובמיוחד לא מסוגלת כשגבר מבוגר, אפילו קרוב משפחה, נוגע בי ולו בטעות.
ידיד שלי דיבר איתי פעם ואמר שכשחבר שלו ניסה להתיישב ליידי ולהתחיל איתי בעצם, היה ניראה כאילו אני מפחדת ממנו ולא רוצה שהוא יהיה ליידי, הרגשתי נורא לשמוע את זה.
מה אני כבר יכולה לעשות עם המצב הזה? אני מפחדת שזה מעולם לא ישתנה.
ובכל זאת, אני לא רוצה לספר לאף אחד. לא בנויה לספר למשפחה ולחברים.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
סינדרלה
משתמש פעיל
יצירת קשר:

Re: הטרדה מינית באובוטוס?

הודעהעל ידי סינדרלה » ב' מרץ 08, 2010 7:33 am

שלום לך...דבר ראשון: ברוכה הבאה לשוברות שתיקה!!!!!קראתי את מה שכתבת ואני כ"כ מזדהה איתך גם לי קרה לפני שבעה חודשיים בערך מקרה דומה...נסעתי באוטובוס ואיזה מפגר אחד גילה שרק שנינו נשארנו לבד מאחור והוא החליט להתיישב לידי ולעשות ביד!!חחח וזה די מצחיק כי באותו יום גם די התוודעתי לאתר בפעם הראשונה..סורי סטיתי מהנושא!!!!!

מה שאני מנסה להגיד זה...
בלתי ניראה כתב:אני יודעת שטעיתי והתנהגתי בצורה לא אחראית, אבל לא הייתי מסוגלת לעשות אחרת ואני יודעת שגם היו הפחד משתק אותי בכל מצב.
אממ אם אפשר לשאול במה בדיוק טעית?את את היית ילדה בת 14 והוא היה גבר גדול...נדמה לי שאפילו אישה בת30 הייתה משותקת מהפחד במצב הזה...
בלתי ניראה כתב:בהמשך הוא התחיל ללטף לי את הרגליים, מעל השוק ולעלות ממש למעלה, לכיוון הפנימי. אך שילבתי רגליים ובעצם מנעתי ממנו.
:admire: :admire: :admire: :admire:
את מדהימה!!!!
בלתי ניראה כתב:לא סיפרתי לאיש, התמודדתי עם הכל לבד.
את ממש לא צריכה להתמודד עם זה לבד!!!את היית ילדה את עדיין ילדה...אין אף אחד שאת יכולה לבטוח בו ולספר?כי ממש אבל ממש אין לך מה להתבייש זה החולה נפש הזה צריך להתבייש לא את!

בלתי ניראה כתב:ובכל זאת, אני לא רוצה לספר לאף אחד. לא בנויה לספר למשפחה ולחברים.
אל תדאגי כל דבר בעיתו...את הצעד הראשון כבר עשית...כתבת פה ועכשיו את באמת לא לבד... :hi: ורואים אותך אז את כבר לא בלתי נראית ... :lucky:
אההה ודרך אגב יש לך גם את המס' של מסל"ן שזה מס' חינמי ואם תרגישיחשק עז לדבר או משו כזה או סתם תרגישי לבד תעשי להן צילצול אני בטוחה שהן יישמחו...ורק כדי להבהיר המס' הוא מס' חינמי ואת יכולה להתקשר מחסוי ומכל טלפון...

שיהיה לך לילה טוב...
שלך
סינדרלה :iloveu2:

ואם את רק יכולה ליזכור משו קטנטן...את לא לבד!!!!!!
"האמונה שיש תקוה גם בשבילי
היא התקוה שיש עוד אמונה בתוכי
לעשות כל מה שרציתי
האמונה שיש תקוה גם בשבילי
היא התקוה שיש עוד אמונה בתוכי
רק שאוכל לומר ניסיתי..."

סמל אישי של המשתמש
מיכלל
סגל מסל"ן

הודעהעל ידי מיכלל » ג' מרץ 09, 2010 10:53 am

שלום רב,וברוכה המצטרפת ! בבקשה,רק אל תכעסי על עצמך ! הוא האלים, העבריין, ובוודאי שלא את ! תגובתך היא נורמלית, המעשה שלו הוא אלים,והאלימות כנראה אינה שפה שאת משתמשת,לכן, מותר לך להתגאות בך,
וניתן להיפרד מפגיעה, וזאת על ידי עיבוד תגובותיך, ואת העיבוד כדאי לעשות עם אשת מקצוע,
לך אין ממה להתבייש, לכן מותר לך לדבר,לספר, סוד שנשאר בפנים -לא מוסיף בריאות או משהוא טוב לך,נכון לא מדברים בחוצות העיר,אך על מי שאת סומכת,אפשר אויל לנסות,,,,,,בהצלחה ,איתך,מיכל.

בלתי ניראה

הודעהעל ידי בלתי ניראה » ד' מרץ 10, 2010 11:52 pm

ובמידה ואני מעדיפה לא לשתף אחף אחד, כיצד אני יכולה לעבד את תגובתי, כמו שהסברת קודם לכן? תוכלי לפרט יותר?
אני בטוחה שאוכל לעבור את התהליך הזה לבד, כמו שהצלחתי לעבור כל תהליך אחר ברגעים הקשיים. גם להתקשר למספר המצוקה לא מצאתי את האומץ, הרגשתי נורא לדעת שמישהו זר שאני לא מכירה ידע דבר שכזה והקרובים אליי לא.
אני פשוט מפחדת שיסתכלו עליי בעין שונה ויותר מכל לא רוצה לצער את אמא שלי. למרות שהמקרה שלי לא כזה חריג כניראה, אבל עדיין כואב לי.

ותודה לשתיכן, מקסימות.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
מיכלל
סגל מסל"ן

הודעהעל ידי מיכלל » א' מרץ 14, 2010 9:20 am

בוקר אור ושבוע טוב ,אנסה שנמשיף כך,כי את בוודאי יודעת מה הכי טוב לך,,,,,המעשה שקרה באוטובוס--הוא הבושה של הפוגע, המעשה לא שייך לאינטמיות שלך,נכון שהוא פגע בגוף שלך, אך לא מבחירה שלך, זו אינה התנהגות שלך, נסי למצוא נקודות בהן תוכלי לפרגן ולהחמיא לך, הבושה ,האלימות,הגועל הם שלו,ואינם חלק באישיותך, נסי מאוד להתחבר לנקודה בה את מחמיאה לך ונסי להפנים שלך אין במה להתבייש,לך אין סוד,,,,,, בהצלחה,,,,איתך,מיכל.

חזור אל “הטרדה מינית”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 19 אורחים