אחרי הרבה מאוד זמן שנעלמתי...

עברת הטרדה מינית ואת/ה לא יודע/ת מה לעשות? קשה לך לספר לאנשים הקרובים אליך וזה עדיין תקוע כמו עצם בגרון? כאן תוכל/י לשתף ולחשוף ללא חשש שבהזדהות ולקבל את מלוא התמיכה, ההבנה והעזרה.

המנהלים: אורית, מיכלל

הכינה נחמה
משתמש פעיל

אחרי הרבה מאוד זמן שנעלמתי...

הודעהעל ידי הכינה נחמה » ו' פברואר 12, 2010 9:01 pm

שלום לכולם :)
אני לא יודעת כמה מכם שהכרתי כשהייתי כותבת פה עדיין כאן, חוץ מאורית. יצא לי לראות תגובות שלך במהלך רפרוף זריז :)

הרבה זמן לא הייתי כאן, ולאחרונה נזכרתי בפורום, באנשים שעזרו לי יותר מכל, ושמעו אותי צועקת גם כשיכלתי רק ללחוש...
התגעגעתי, ואני יכולה בכנות לומר שעכשיו, אחרי זמן יחסית לא רב אני יכולה לחייך ולצחוק.חלק גדול מזה בזכותכם, בזכות האהבה והחום שקיבלתי כאן.
האנשים פה מדהימים, אולי "בזכות" חוויות מסויימות עם עולם פנימי עמוק יותר, ואולי סתם כך מתוך רצון לעזור. אני אוהבת ומחקבת את כולכם ורציתי לומר תודה אחת גדולה.
למי שהיה כאן אז בשבילי, ולומר למי שכאן עכשיו שאחרי הרבה זמן שלא הייתי זמינה במיוחד (ועדיין אינני לצערי), אשמח להיות פה בשביל כל אחת ואחד מכן.
אשמח לראותכם מחייכים וצוחקים כמו שגרמו לי, וכמו שאני מקווה שגרמתי לאחרים פה לפני זמן מה. אל תשכחו לעולם שכל מה שלא קרה, מעולם לא היה בגללכם. משפט אמנם נדוש, אבל קשה להבנה עמוקה יותר - למרות שעל פני השטח הוא לגיטימי.
החיים ממשיכים, העבר נשאר בעבר. כמו שאמרו במלך האריות - "העבר מכאיב לעיתים, אבל כמו שאני רואה את זה... אתה יכול לברוח ממנו, או... ללמוד ממנו." קחו את מה שעברתם, תנתחו, תלמדו אנשים, את הסביבה, והכי חשוב את עצמכם - כי זה מה שנותר בסופו של יום. הסתכלו במראה ואל תשכחו לומר ליצור היפהפה שמולכם איזה אדם מדהים אתם רואים.
תהנו מהדברים הקטנים, הם הכי חשובים והם מה שיגרמו לכם לחייך. תכלת השמיים, ריח הגשם או סתם חברים שמתקשרים לשאול מה נשמע... החיים יפים, אך לעיתים לנפש פגועה קשה להסתכל מבעד לעצמה.

ובשביל זה כולנו כאן.
מבטיחה להשתדל להיות זמינה יותר בשבילכם!
תודה על כל שניה!
לדבר, לא לשתוק
לקבל את המר כמתוק
לנשק את לחייך
ולשתות עוד כוסית, ולחייך
ולשקוע, לא לשמוע
ולחיות בשלום עם עצמי
ולסלוח, גם בכוח
אם לא לי אז למי?

חזור אל “הטרדה מינית”