הטרדה מינית...אצלי כבר לא פעם ראשונה...!:(

עברת הטרדה מינית ואת/ה לא יודע/ת מה לעשות? קשה לך לספר לאנשים הקרובים אליך וזה עדיין תקוע כמו עצם בגרון? כאן תוכל/י לשתף ולחשוף ללא חשש שבהזדהות ולקבל את מלוא התמיכה, ההבנה והעזרה.

המנהלים: אורית, מיכלל

מורנוש!י
יצירת קשר:

הטרדה מינית...אצלי כבר לא פעם ראשונה...!:(

הודעהעל ידי מורנוש!י » א' יולי 22, 2007 2:20 pm

זה התחיל לי בכיתה ה...או ו'...מהזה משנה?!זה התחיל...בפעם הראשונה זה היה בצחוק...לי יש ציצים יחסית גדולים...ואני לא מתביישת בהם,עד עכשיו...חברה שיילי הרימה לי תחולצה בצחוק...ואז זה התחיל חמישה בנים שהחשבתי אותם בתור חברים שיילי התחילו לרדוף אחרי ולנסות להפשיט אותי...כן,גמאני קיבלתי אתזה בהתחלה בתור צחוק...אבל מהר מאוד הבנתי שזה לא מצחיק....אבל שכחתי מזה כבר,אבל לפני חודשיים זה התחיל שוב...הייתי במסיבה,בת מצווה...והיה שם איזה ילד...ממש חתיך!כל הזמן הסתכלתי אליו...ניגשתי אליו והתחלנו לדבר...אבל כמו תמיד,כמו בנים...הוא ישר שם לב ל...שלי,ואז חבר שלי...חשבתי ככה לפחות...אמר:"אתה יכול לגעת לה,היא לא עושה כלום"אז כל הערב או שהוא נגע בי או שברחתי ממנו....אבל מזה עוד לא כל כך שכחתי...אחרי כמה ימים פגשתי את הידיד שאמר לו אתזה...ואמרתי לו שזה לא בסדר...ואז הוא שנייה מסתודד עם חבר שלו...ונודע בי...אמרתי לו דיי...והוא לא הפסיק...הוא לקח לי תפלא כדי שאני לא יוכל ללכת...והוא המשיך...פעם הוא פעם חבר שלו...מאז החיים שלי הדרדרו...אני כל יום רוצה להיתאבד...ולא מפסיקה לחשוב עלזה...אני לא יכולה לשאת אתזה יותר!פשוט לא יכולה!לא עכשיו,ולא אפעם...פשוט לא!הם הורגים אותי לאט לאט...מבנים...כולם חושבים זה לא מזיק...אבל אתם לא יודעים כמה זה מזיק!פשוט לא יודעים....
"השתיקה שבי היא הצרחה הכי גדולה שבי השתיקה שלי היא הכאב הכי כואב אצלי וכשהשקט יפול כמו חול קולי לאיש לא יגיע אני רציתי לבכות אבל פחדתי שזה יפריע"

סמל אישי של המשתמש
אייל
Site Admin

הודעהעל ידי אייל » א' יולי 22, 2007 4:19 pm

מורנוש אסור לך לעבור על זה בשתיקה, לאף אחד אין זכות לגעת בך!
הם אולי ילדים, ולא מבינים כמה שמה שהם עושים לא בסדר, אבל את צריכה לדאוג שזה יפסיק ומיד.
עכשיו חופש גדול אז את בטח רואה אותם פחות.

הייתי מציע לך לספר את זה לאמא ולא לחכות עם זה, היא כבר תדאג לך ותוודא שאף אחד לא מעיז לעשות את זה יותר.

אל תרגישי לא נעים לגבי זה, את לא אשמה כאן בכלום, אמא שלך תהי בצד שלך, המורות בבית ספר, וכל מי שתפני אליו בעצמך או שאמא תדבר איתו, וכנ"ל גם ההורים של אותם ילדים, שבטוח ידאגו להבהיר מידית לילדים שלהם כמה חמור מה שהם עושים לך.

טוב שאת בוגרת מספיק לדעת שהם עושים משהו לא בסדר, עכשיו נשאר רק לדאוג לעצור את זה מהר, ולא להיכנס לדיכאון, ולא להיות עצובה מזה, כי אפשר לפתור את זה מאד בקלות, רק תדברי עם אמא.

ותרגישי חופשי לספר לנו על ההתקדמות של זה, ואיך המצב רוח שלך, ובכלל לשתף אותנו במה שעובר עליך.

numik

מחזקת

הודעהעל ידי numik » ב' יולי 23, 2007 4:53 am

וואו... איזו בגרות.... גם אני הייתי במצבך... וזה בהחלט לא נעים ולא צריך לעבור על זה בשתיקה.
מחזקת את מה שאייל אמר.... תגידי למישהו... סביר מאוד שזה יעזור...
אבל לפני הלהגיד למישהו ולפני הכל, מתוקה, את נשמעת לי חזקה ובוגרת... מבינה עניין.... את יודעת שזה לא את אשמה... שאל מול הצקות שכאלה אין לך הרבה מה לעשות חוץ מלהיות אסרטיבית, לצערנו זה לא תמיד עוזר.....אבל אל תתני לזה להתפתח למצב שאת שונאת את עצמך כי הם ילדים קטנים שלא מבינים... כי הם אלה שעושים משהו לא בסדר..... התאבדות היא לא פתרון... לכלום...
יש לך כאן את ההזדמנות להתחשל מבחינת האישיות שלך... לנסות להגיב לזה בצורה כזו או אחרת, ללמוד להיות אסרטיבית וחזקה אל מול הצקות... אל תהרסי את עצמך בגלל זה, תבני את עצמך...
מאחלת לך המון בהצלחה.... ממליצה לדבר עם אמא או המחנכת... או מישהו... אפילו אפשר להציע להעביר לכם איזה שיעור על דברים כאלה.... כמובן בלי אפילו חצי רמיזה על הנושא הספציפי שלך כדי שלא תמצאי את עצמך עומדת במקום לא נעים עוד הרבה יותר...
בקיצור, בהצלחה... :)

סמל אישי של המשתמש
just me
משתמש פעיל
יצירת קשר:

הודעהעל ידי just me » ב' יולי 23, 2007 7:13 am

חוץ מחכמי העם שאמרו לך לספר למישהו ואני תומכת בהם בכך
אני ממליצה לך (חוץ מלספר למבוגר!!) לקנות תרסיס פלפל או גז מדמיע.
תראי להם אותו פעם הבאה שירימו עליך יד ותאיימי. יגעו - תרססי!
רק אל תרססי קרוב מידי.. אלא במרחק של זרוע לפחות. הבנתי שזה עילה לתביעה במרחק קצר יותר מזה.
אסור להם לגעת בך, אין להם שום זכות ושום סיבה הגיונית ונורמאלית.
לגבי חברה שלך.. אני באמת לא יודעת אם לבכות או לצחוק.
זה מצחיק?

סמל אישי של המשתמש
אייל
Site Admin

הודעהעל ידי אייל » ב' יולי 23, 2007 9:32 am

ובהמשך לקו של הוריקן (just me) לבנים בן הרגליים יש איזור מאד מאד רגיש...
בעיטה חזקה אחת שלך לשם, והדבר הכי ארוך שהוא יוציא מהפה בכמה דקות אחרי זה... זה:
למההה?

סמל אישי של המשתמש
just me
משתמש פעיל
יצירת קשר:

הודעהעל ידי just me » ב' יולי 23, 2007 2:11 pm

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח.................

חזור אל “הטרדה מינית”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 16 אורחים