לא יכולה להפסיק לבכות

עברת הטרדה מינית ואת/ה לא יודע/ת מה לעשות? קשה לך לספר לאנשים הקרובים אליך וזה עדיין תקוע כמו עצם בגרון? כאן תוכל/י לשתף ולחשוף ללא חשש שבהזדהות ולקבל את מלוא התמיכה, ההבנה והעזרה.

המנהלים: אורית, מיכלל

מתוסכלת

לא יכולה להפסיק לבכות

הודעהעל ידי מתוסכלת » ד' ספטמבר 16, 2009 5:30 pm

שלום לכולם , לא חשבתי בחיים שאני אגיע למצב שבו אכתוב פה.
אני עוד מעט בת 18 . מתנדבת בשירות לאומי בבית אבות שיקומי.
במחלקה שנמצאת מתחת לשלי ישנם אנשים במצב טוב שגרים בבית אבות זה לאורך זמן והם צלולים .
ישנו אדם בן 83 שכל העבודים והמטופלים מכירים ונהנים לשבת לשוחח איתו והוא בעצמו עזר להמון אנשים.
התחלתי לא מזמן את שירותי שם יחד עם חברתי ומאז אנו נוהגות לשבת לשוחח איתו.
היום הוא אמר לי לבוא לחדרו לראות תמונה של אישתו שנפטרה לפני המןו שנים , הוא התחיל לבכות ואמר שהוא אוהב אותי ואת חברתי , ולאחר מכן נישק אותי !
אני לא יכולה להפסיק לבכות מאותו רגע .
אולי זה לא נשמע נורא לכן משום שהוא מבוגר אבל אני מרגישה נורא , אני מרגישה מושפלת ומלוכלת
אני מרגישה שכל אחד יכול לבוא ולעשות מה שהוא רוצה .
תעזרו לי להפסירק לבכות בבקשה

הדס
סגל מסל"ן

Re: לא יכולה להפסיק לבכות

הודעהעל ידי הדס » ד' ספטמבר 16, 2009 10:50 pm

מתוסכלת יקרה,
ראשית ברצוני לחזק אותך על שפנית לאתר, לא קל להחליט לפנות לעזרה, ואת עשית זאת. הרגשתך מובנת ונורמאלית, אין שום קשר לגיל האדם שהחליט לפגוע ולנצל את כוחו, את גילו ואת נסיונו.
ממליצה לך להתקשר ל1202, שם תוכלי גם להגיד את מה שאת מרגישה וכואבת, תוכלי לקבל אוזן קשבת ואם תיצטרכי תוכלי לקבל גם עזרה אחרת.תוכלי להזדהות ותוכלי גם להיות אנונימית .אל תשארי לבד.. אנחנו פה כדי לעזור לתמוך ולחבק.. תהיי חזקה אל תכעסי על עצמך נסי לקבל עזרה וללכת הלאה... אל תתני לאדם כזה לשבור אותך ואת רוחך..
מחזקת אותך ...ומאחלת לך את כל הטוב שבעולם.. כי מגיע לך ושלא תחשבי אחרת..
הדס

סמל אישי של המשתמש
מיכלל
סגל מסל"ן

הודעהעל ידי מיכלל » ה' ספטמבר 17, 2009 12:40 pm

הי מתוסכלת,מותר לך לבכות! הפגיעה היא פגיעה וזה כואב וכשכואב אני מאד בעד להוציא את הכאב,במיוחד במקרה שאת מספרת. כשהגועל נפש והאלימות הם של הפוגע ,כוונותיך ומעשייך נבעו מכל הטוב שבך,אל תתני לאדם בוטה ותוקפן שכזה לחדור לנפשך,אולי אפשר לגשת להנהלה במקום,ולבקש הבהרה איתו,נסי לחשוב על איזו שהיא בעלת תפקיד במקום שתוכלי להתייעץ איתה,הכאב הוא כאב,אך המעשה הוא לא שלך, אלא שלו, ממליצה לך להוציא את המקרה לאיזו שהיא עובדת בכירה במקום.
היכנסי לשנה החדשה שבבטנך-אין עוולות שאנשים אחריםצריכים לתת את הדין. שנה טובה קסומה ושונה,איתך,מיכל.

לינוייי
משתמש פעיל

הודעהעל ידי לינוייי » ד' ספטמבר 23, 2009 11:17 pm

היי
הרבה בנות מתמודדות ועוברות דברים כאלה
גם אם הוא זקן או לא וגם אם הוא בודד או לא זה לא סיבה לנשק אותך ככה
שמחה שפינית לפורום=]
מקווה שפה תמצאי את העזרה שאת מחפשת

חזור אל “הטרדה מינית”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 13 אורחים