אני חושדת בו, אני חושדת כבר שנים (טריגר)

משפחה לא בוחרים, אנחנו נולדים לעולם הזה, לאנשים שאמורים להיות הסביבה הקרובה ביותר אלינו.
במשפחה, שאמורה לאהוב באש ובמים, לפעמים דווקא האנשים שאמורים להגן עלינו מהעולם, הם אלו שפוגעים בנו.
לפעמים הסביבה או שאר בני המשפחה מרגישים, ולפעמים אנחנו מוצאים את עצמנו לבד לבד, בלי שאף אחד רואה ושומע.
תקיפה מינית במשפחה, יכולה להיות מאבא, אמא, אח ואפילו אחות - כולם אסורים על פי חוק, ואף אחד מהמקרים אינו אשמתכן/ם.
לצערנו, ואולי להפתעתכם, תופעה זו, אינה נדירה, אז חשוב מאד שלא תתביישו, כי אנחנו כאן בשבילכם...
בפורום הזה תוכלו לדבר על כל מה שעובר עליכם, המחשבות, החששות, לשאול שאלות, לדבר עם בנות ובנים שעברו או עוברים
דברים דומים, ובעיקר, תמצאו את עצמכם מוקפים באנשים טובים ותומכים, שיקשיבו בסבלנות, יתמכו ויעטפו אותכם בהרבה אהבה.

המנהלים: אורית, מיכלל

ללא שם
משתמש פעיל

אני חושדת בו, אני חושדת כבר שנים (טריגר)

הודעהעל ידי ללא שם » ה' פברואר 13, 2020 10:32 pm

ומה שנשאר מכל זה זה מסך שחור, ניתוק מעצמי, האם פגעת בי? האם אני זאת שכותבת את המילים האלה?....
פוחדת שישנאו אותי. פוחדת שאני ממציאה. אבל החדר הזה, הפאקינג חדר הזה לא מפסיק להבהב לי במחשבה..... מה קרה שם? אני חייבת לשאול, אחרי יותר מידי שנים אני מבקשת לדעת. אני לא יכולה לסבול יותר. לא יכולה לטפח את האישיות שנוצרה, שהמא לא אני... אני ביזבוז, ביזבוז לעולם, ביזבוז לעצמי... כמעט הפסקתי להאמין שיש עוד טוב בעולם, בינתיים אני רק משחקת משחק כאילו הכל בסדר, שקר. הכל שקרים..... מי היה שם? מה היה שם? האני הזאת שיושבת עכשיו וכותבת את זה חייבת להיות לטובתי. האני הזאת היא אני. ואני רוצה להאמין שאני באמת חזקה אבל כבר אין לי כוחות... אולי אני ממציאה? אני לא! אולי סיפרתי ולא הגיבו, אולי שתקתי ולא חשבו.... כמה שתקתי, יותר מכל המילים שנאמרו בעולם הזה... אבל הגעתי לסף שבירה ואני לא רוצה להמשיך ככה יותר.
אז מי אתה היית? האם פגעת בי? נמאס לי להחנק ממילים בתוכי שהולכות ומעווטות עם השנים... אני לא רוצה להגיד כדי להגיד! אני רוצה לצעוק! למציאות שהייתה פעם כשעוד הייתה מציאות ולא לוותר עלייך! להגיד לך שאת לא אשמה, אני לא אשמה. על מה אני אשמה? אולי אני ממציאה? אבל לא, החדר הזה... חייב היה לקרות בו משהו, אני זוכרת שהייתה שם דמות, אני יודעת. רק למה עד עכשיו? עד שטיפחתי שיגעון ואיבוד שפיות כל הזמן הזה?? שתקתי!
כמה רציתי לצעוק... אני עדיין לא יכולה לצעוק. חשוב שהמילים יהיו יפות, אבל הן מכוערות.
חשוב שיהיה שם משהו טוב, אהל אין! משהו הפך את העולם לגהנום. אני אספר לו...
אני כבר עייפה והגוף כואב והרופאים לא עוזרים ולא מוצאים תרופה ואני ממשיכה ואין פיתרון והפסקתי להאמין וחזרתי, והכרחתי את עצמי להאמין! כי הכל זאת אשליה שיצרתי בגלל איש אחד או כמה שבאו אחרי כי אולי הילדה הקטנה שבי מצאה שככה נכון להתייחס לנערה, ואז לבחורה... ואני אסתכל למציאות בעיניים כי הייתי שם ולא משנה באיזה מציאות מעווטת, אני הייתי שם ועוד היו שם אבל רק רציתי להגן על עצמי והתביישתי כשפחדתי כי אני רוצה להיות 'נורמלית' אבל זה לא נורמלי, המציאות שאת יוצרת עם גברים.. זה לא אמיץ ולא מגניב ולא חכם, את לא ידעת.

והחדר הזה
.... אלוהים יודע מה קרה שם, ואלוהים גם זה שיספר לי ויציא את זה ממני כבר כי אני לא פוחדת יותר והסבל חייב להיגמר.... יש עדיין פרחים שמחכים שאראה אותם
איך תצליחי לשנות
את עצמך
לכסות
בקולות אחרים
כאילו אין איזה דבר
שאת רוצה.

את יודעת זה מזמן
כשהיית ילדה שיחקת
אחת
שלא צריכה
ולא אכפת לה
מאף אחד!

את רוצה
לשיר את השיר שיביא לך אהבה
להלחם
במה שמפחיד אותך
תהיי חזקה
לבטא
את השמחה שבך שנדחקה..
לא תפסיקי לקוות

סמל אישי של המשתמש
מיכלל
סגל מסל"ן

Re: אני חושדת בו, אני חושדת כבר שנים (טריגר)

הודעהעל ידי מיכלל » ב' פברואר 24, 2020 9:13 am

בוקר אור !
מה שלומך הבוקר
שאלותיך ותחושותיך זועקות המון כאב
אוכל לסייע לך למצוא אשת טיפול,
אל תשארי איתן לבד.
אנו כאן איתך,
לכל שאלה,המשך יום טוב, איתך, מיכל.

ללא שם
משתמש פעיל

הודעהעל ידי ללא שם » ש' אפריל 04, 2020 5:30 pm

ניסיתי טיפול, ועוד אחד ועוד אחד ולא מצאתי תשובות. והמצב מחמיר עם הזמן.... ואני רוצה להאמין, ולשחרר את עצמי באמת. אולי לא הייתי פתוחה לגמרי ואולי לא הייתי מוכנה לטיפול אבל כבר קשה לי עם אנשים. אולי אני בורחת........ מהבריחה וחוזר חלילה.. לופ. פשוט לופ שלא נגמר כבר שנים!!!

אבל שוב סיפור חוזר, אני כן מחפשת טיפול ובדיוק עברתי בית... ואני מנסה לא להרגיש אשמה שלא הצלחתי בטיפולים הקודמים.
אולי באמת תעזרי לי למצוא מטפלת טובה מיכל?
איך תצליחי לשנות
את עצמך
לכסות
בקולות אחרים
כאילו אין איזה דבר
שאת רוצה.

את יודעת זה מזמן
כשהיית ילדה שיחקת
אחת
שלא צריכה
ולא אכפת לה
מאף אחד!

את רוצה
לשיר את השיר שיביא לך אהבה
להלחם
במה שמפחיד אותך
תהיי חזקה
לבטא
את השמחה שבך שנדחקה..
לא תפסיקי לקוות

סמל אישי של המשתמש
מיכלל
סגל מסל"ן

הודעהעל ידי מיכלל » ג' אפריל 21, 2020 11:41 am

בכבוד רב אעזור לך כתבי לי את אזור מגוריך ויחד נמצא תוכלי גם לצלצל אלי 0526216010 איתך מיכל.

שלמות מהלכת
משתמש פעיל

הודעהעל ידי שלמות מהלכת » ג' מאי 12, 2020 8:57 am

ללא שם...איך את היום?

אני ממש מקווה שנעזרת במיכל ומצא מטפלת ועוברים עלייך ימים קלים יותר :flowers:

חזור אל “תקיפה מינית במשפחה”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 47 אורחים