פגיעה מינית ממשוכת על ידי בן הדוד

משפחה לא בוחרים, אנחנו נולדים לעולם הזה, לאנשים שאמורים להיות הסביבה הקרובה ביותר אלינו.
במשפחה, שאמורה לאהוב באש ובמים, לפעמים דווקא האנשים שאמורים להגן עלינו מהעולם, הם אלו שפוגעים בנו.
לפעמים הסביבה או שאר בני המשפחה מרגישים, ולפעמים אנחנו מוצאים את עצמנו לבד לבד, בלי שאף אחד רואה ושומע.
תקיפה מינית במשפחה, יכולה להיות מאבא, אמא, אח ואפילו אחות - כולם אסורים על פי חוק, ואף אחד מהמקרים אינו אשמתכן/ם.
לצערנו, ואולי להפתעתכם, תופעה זו, אינה נדירה, אז חשוב מאד שלא תתביישו, כי אנחנו כאן בשבילכם...
בפורום הזה תוכלו לדבר על כל מה שעובר עליכם, המחשבות, החששות, לשאול שאלות, לדבר עם בנות ובנים שעברו או עוברים
דברים דומים, ובעיקר, תמצאו את עצמכם מוקפים באנשים טובים ותומכים, שיקשיבו בסבלנות, יתמכו ויעטפו אותכם בהרבה אהבה.

המנהלים: אורית, מיכלל

סרל

פגיעה מינית ממשוכת על ידי בן הדוד

הודעהעל ידי סרל » ג' נובמבר 26, 2019 11:15 am

שלום,
אז הוא היה בן 13 בערך ואני בערך בת 4, הוא הוטרד מינית בישיבה שלו והכל עבר אלי שהיינו נפגשים, זה היה כמו משחק אבל היום בגיל 24 אני מבינה שלא. זה נמשך עד גיל 12 בערך.
אני בטיפול פסיכולוגי עכשיו בשביל לדבר על זה ולפתור את זה. אני לא מסוגלת לקיים יחסי מין כרגע עם בן זוגי שאני גרה איתו, וזה קרה לי הרבה עם בני זוג שהייתי נאטמת לפעמים לחודשים.
אני לא מסוגלת להפתח מפני הפסיכולוגית שלי ולספר לה הכל ומהכל. גם שהשיפוט שלי נפגע ומה הייתי עושה לבד בבית שאף אחד לא היה. חשבתי שזה בסדר שאף אחד לא יודע. היום אני יודעת להסתיר מעולה דברים. לא יודעת מה לעשות עם עצמי. הכל צף למעלה כמו חרא על פני המים וצריך להתעסק עם זה ואני לא רוצה. אני לא יכולה לסבול את המבט שאני מדמיינת של הפסיכולוגית שלי שאני מספרת לה. המבט הנגעל שאני בעיקר מסתכלת על עצמי היום
מה חשבתי לעצמי? אני יודעת שאני לא אשמה אבל באיזה שלב איתו הייתי מאוהבת לגמרי בו.
רציתי שנברח וניהיה ביחד. הוא היום מטופל בכדורים וכל אירוע משפחתי אני מתעלמת לגמרי מהנוכחות שלו. לא יכולה לסבול את הקול שלו. הוא מסכן מאוד אבל אני כרגע מרחמת על עצמי. אני מרגישה הנשמה שלי וכל הבפנים רקוב לגמרי מהשורש. רוצה למות, רוצה שהאדמה תבלע אותי.

התחלתי שוב לפגוע העצמי כי לא יכולתי עם הזיכרונות שעלו לי, זה יותר מידי בשבילי

לאלי 101

Re: פגיעה מינית ממשוכת על ידי בן הדוד

הודעהעל ידי לאלי 101 » ד' נובמבר 27, 2019 4:38 am

ברוכה הבאה,

1-פסיכולוגית לא אמורה להיות שיפוטית אם היא שיפוטית סימן שהיא לא טובה.טיפול אמור להיות המקום הבטוח שלך,המקום שבו את יכולה להגיד הכול ולהיות הכול.
2-אני מצטערת על מה שעברת.
3-את יכולה להראות לה את מה שכתבת כאן,זה קל יותר( מניסיון)
לכתוב לה בהתחלה מה קרה ומי קרה מאשר לספר את זה,למילים יש כוח וגם לדיבור אבל כתיבה זה סוג של גלגלי עזר...את יכולה לכתוב לה מכתב ולתת לה לקרוא את זה.

מתנצלת אם זה יצא מבולבל,כל טוב.

סרל

הודעהעל ידי סרל » ד' נובמבר 27, 2019 7:26 am

קודם כל תודה על התגובה.
ואני מרגישה איתה בטוחה, אני לא חושבת שאצליח אי פעם לתאר במדויק מה קרה... היא לא שיפוטית אבל כן לוקחת את הדברים שאני אומרת ומעבדת אותם.

אני גם לא יכולה להסתכל על עצמי.. אולי אנסה לכתוב לה באמת. את הכתיבה התחלתי לפני שבוע, זה באמת משחרר

סמל אישי של המשתמש
מיכלל
סגל מסל"ן

הודעהעל ידי מיכלל » ד' נובמבר 27, 2019 9:05 am

בוקר אור וברוכה המצטרפת!
נשמה יקרה, היום תחום הטיפול המיני מאוד מתפתח וניתן להגיע לטיפול כרצונך.
רגשות הבושה שבך מכבידות ועוצרות אותך מאוד.
נסי להבין שמי שנפגעה היתה ילדה כה קטנה,
אל תשפטי אותה מהמקום הבוגר שלך היום.
תתגאי בך, כי לי את נשמעת מאוד מודעת אז בבקשה הקלי עליך מעט.
כמו שלאי כתבה ברור שאשת מקצוע לא תהא שיפוטית, אני מעודדת אוך בחום רב
לשתף אותה בלי יותר מדי פרטים שיש לך קשיים בחיי המין
ותראי איך ולאן מתפתח הטיפול.
מעודדת אותך מאוד לפתוח
גם העובדה שאת פוגעת בעצמך רצוי מאוד שתדובר בחדר הטיפולים.
יקירה,נכון שקשה,אך אפשרי.
גם המציאות שלך היום נשמעת קשה,אז נסי מעט להקל עליך.
בהערכה רבה, איתך לכל שאלה, מיכל.

לאלי שחמט דמקה

הודעהעל ידי לאלי שחמט דמקה » ש' ינואר 25, 2020 2:08 pm

מקווה ששלומך טוב ושעוברים עלייך ימים טובים יותר.

חזור אל “תקיפה מינית במשפחה”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 57 אורחים