תהרגווו אותי וזהווו

משפחה לא בוחרים, אנחנו נולדים לעולם הזה, לאנשים שאמורים להיות הסביבה הקרובה ביותר אלינו.
במשפחה, שאמורה לאהוב באש ובמים, לפעמים דווקא האנשים שאמורים להגן עלינו מהעולם, הם אלו שפוגעים בנו.
לפעמים הסביבה או שאר בני המשפחה מרגישים, ולפעמים אנחנו מוצאים את עצמנו לבד לבד, בלי שאף אחד רואה ושומע.
תקיפה מינית במשפחה, יכולה להיות מאבא, אמא, אח ואפילו אחות - כולם אסורים על פי חוק, ואף אחד מהמקרים אינו אשמתכן/ם.
לצערנו, ואולי להפתעתכם, תופעה זו, אינה נדירה, אז חשוב מאד שלא תתביישו, כי אנחנו כאן בשבילכם...
בפורום הזה תוכלו לדבר על כל מה שעובר עליכם, המחשבות, החששות, לשאול שאלות, לדבר עם בנות ובנים שעברו או עוברים
דברים דומים, ובעיקר, תמצאו את עצמכם מוקפים באנשים טובים ותומכים, שיקשיבו בסבלנות, יתמכו ויעטפו אותכם בהרבה אהבה.

המנהלים: אורית, מיכלל

סתם מישהי טוב?

תהרגווו אותי וזהווו

הודעהעל ידי סתם מישהי טוב? » ה' אוקטובר 17, 2019 1:00 pm

כן אני כאן ,אני פחדנית מידי
רק פה אני מסוגלת לדבר ,שלא ידעו כמה אני רעה כמה שאני אשמה בדיוק כמו אבא ,למה לא סיפרתי ? למה נשארתי ?
למה כששאלו אם הכל בסדר עניתי כמו ילדה מטומטמת שכן
ונתתי לך להמשיך ,כל לילה כמה שרצית ,מתי שרצית
קשרת אותי ,שרפת אותי עם הסיגריות שלך,ושכבנו כן אבא שכבת עם הילדה בת ה8 שלך שכל כך אהבת ,הריח הזה שלך היה גורם לי להקיא ימים ולילות ,ואני עדיין מזוכיסטית מגעילה ששותקת ואומרת שהכל בסדר,שמעריצה אותך כי אתה דואג לי להכל ,ביום אתה אוהב ובלילה שונא ,אבל עדיין איכשהו מאמינה שאתה תשתנה ,שאבא של הבוקר ישאר גם בלילה
אל תזיינו לי את השכללל שאני לא אשמה !!
אני אפפס ,אני אשמה כמוך !!! כי נשארתי למרות שידעתיי שזה לא בסדר ,מגיל קטן ידעתי אבל הגוף המגעיל הזה שליי לא קם משם ולמה למהה ?? לא צעקתי ?? למה לא ברחתי ?
אני שונאת אותך אבא אני שונאת אותך כל כך ,אני שונאת אותך כמו שמילים לא יכולות לתארר

מירנדה
משתמש פעיל

Re: תהרגווו אותי וזהווו

הודעהעל ידי מירנדה » ד' אוקטובר 30, 2019 5:40 am

יודעת שאת לא רוצה לשמוע את זה אך את לא אשמה וזאת המציאות.
הרבה יותר קל לנו להאשים את עצמנו כי קשה לנו מידי לקבל שהיינו חסרי אונים בתוך הסיטואציה.
יש סיבות מאוד ברורות ללמה לא ספרת, למה לא התנגדת פיזית, מילולית, למה האמנת שהוא ישתנה וכו.
התגובה שלך הייתה ועדיין מאוד טבעית.
עשית את מה שיכלת עם הכלים שהיו לך. לא יכלת לפעול אחרת. אם היית יכולה לפעול אחרת סביר שהיית פועלת אחרת. אך זה לא אומר שזה היה מונע את הסיטואציה - מנסיון סביר שהיה רק הופך את הכל לאלים יותר..
הנפש שלך חכמה והיא בחרה איך לפעול באופן בו הסיכויים גבוהים יותר שתצאי עם הפגיעה המינימלית ביותר - אפילו שזוהי פגיעה נוראית מכשלעצמה!!

חזור אל “תקיפה מינית במשפחה”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 25 אורחים