(טריגרים) האם כזה דבר יכול לזכות בבית משפט

משפחה לא בוחרים, אנחנו נולדים לעולם הזה, לאנשים שאמורים להיות הסביבה הקרובה ביותר אלינו.
במשפחה, שאמורה לאהוב באש ובמים, לפעמים דווקא האנשים שאמורים להגן עלינו מהעולם, הם אלו שפוגעים בנו.
לפעמים הסביבה או שאר בני המשפחה מרגישים, ולפעמים אנחנו מוצאים את עצמנו לבד לבד, בלי שאף אחד רואה ושומע.
תקיפה מינית במשפחה, יכולה להיות מאבא, אמא, אח ואפילו אחות - כולם אסורים על פי חוק, ואף אחד מהמקרים אינו אשמתכן/ם.
לצערנו, ואולי להפתעתכם, תופעה זו, אינה נדירה, אז חשוב מאד שלא תתביישו, כי אנחנו כאן בשבילכם...
בפורום הזה תוכלו לדבר על כל מה שעובר עליכם, המחשבות, החששות, לשאול שאלות, לדבר עם בנות ובנים שעברו או עוברים
דברים דומים, ובעיקר, תמצאו את עצמכם מוקפים באנשים טובים ותומכים, שיקשיבו בסבלנות, יתמכו ויעטפו אותכם בהרבה אהבה.

המנהלים: אורית, מיכלל

יוני1

(טריגרים) האם כזה דבר יכול לזכות בבית משפט

הודעהעל ידי יוני1 » ג' יולי 09, 2019 9:38 am

שלום,
אני בן 30+.
לפני בערך שנתיים התחילו לי פלשבקים שאבא שלי עשה לי כל מיני דברים מיניים. מאז המצב רוח שלי ירד הרבה.
לפני בערך 10 חודשים התחילו לי פלשבקים שהוא ממש אנס אותי כשהייתי איפשהו בן 3-4.
מאז שזה עלה אני מסוגר בחדר / בבית שלי ויוצא פעם בכמה ימים לקנות אוכל וזהו (מרוב החרדות וכו').
אני כל הזמן בתוך טיפולים שונים, כרגע זה טיפולים אונליין.
השאלה היא האם אני אמור לחשוב על להגיש תלונה במשטרה?
מן הסתם אבא שלי יכחיש את הכל ויגיד שאני משוגע שמדמיין דברים (הוא מניפולטור ופסיכופת ברמות גבוהות במיוחד ואנשים
שלא מבינים בפסיכופתים יכולים להשתכנע ממנו בקלות, הוא היה גם בעבר מנהל בית ספר ועוד דברים "מכובדים").
האם בזה "זה יסתיים"? כלומר - אם אין לי "ראיה קונרקטית" האם אין סיכוי מלכתחילה?
אם זה המצב - האם בכלל לחשוב על להתלונן?
האם אני אמור לחשוב שאולי בעזרת כל הטיפולים בהמשך ארגיש טוב, ואז מתישהו כשהוא ירגיש איתי בנח אז כאילו איכשהו
אעלה את זה ואגרום לו להודות בזה ואקליט את זה. כלומר שאתכנן איזה תכנית בה הוא מודה בזה וזה מוקלט - האם כזאת "ראיה"
מספיקה? או שגם כאן הוא יוכל לטעון שהוא "סתם אמר" או משהו כזה?
יש לי כמה אחיינים ואחייניות ואני מאד מפחד שהוא יפגע בהם, ואני לא בטוח מה אני אמור לעשות.
אם פשוט אגיד את זה לאחים ולאחיות שלי, אני לא חושב שהם יאמינו לי או יקחו אותי מספיק ברצינות בגלל שגם להם יש כל מיני
דברים נפשיים לא הכי ברורים ואני לא חושב שאם אגיד להם זה כאילו "יחלחל" אצלם לחלוטין ומשם והלאה ייזהרו מאבא שלי.
כרגע לא אמרתי את זה לאף אחד מהמשפחה, והם פשוט חושבים שאני עובר משהו ולכן אני לא בא למפגשים משפחתיים
וכד' 10 חודשים, הם לא יודעים אבל מה.
דרך אגב, הפלשבקים בשבילי "תואמים את המציאות". תמיד לאבא שלי היו דברים מוזרים עם מין, ולא עובר יום שהוא לא מתעלל
מילולית באמא שלי. כל החיים הוא גם התנהג אליי ולאחים שלי בתת-רמה.

סמל אישי של המשתמש
מיכלל
סגל מסל"ן

Re: (טריגרים) האם כזה דבר יכול לזכות בבית משפט

הודעהעל ידי מיכלל » ד' יולי 10, 2019 8:22 am

בוקר אור יוני !
הליך של הגשת תלונה הוא בהחלט קשהה אך בהתכוננות הנכונה הוא אפשרי.
עדיף לעשות את ההגשת תלונה כשיש לך טיפול טוב ומחזק.
גם כמובן לעשות זאת יחד עם מרכז ההסיוע באזור מגוריך,
שם יש רכזת ההליך המשפטי שלה הידע והקשרים ללות ולסייע.
אני מוכנה בכבוד רב לחבר אותך לרכזת מאזור מגוריך.
המשך יום טוב,איתך לכל שאלה,בהערכה,מיכל.

חזור אל “תקיפה מינית במשפחה”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 38 אורחים