עזרה

משפחה לא בוחרים, אנחנו נולדים לעולם הזה, לאנשים שאמורים להיות הסביבה הקרובה ביותר אלינו.
במשפחה, שאמורה לאהוב באש ובמים, לפעמים דווקא האנשים שאמורים להגן עלינו מהעולם, הם אלו שפוגעים בנו.
לפעמים הסביבה או שאר בני המשפחה מרגישים, ולפעמים אנחנו מוצאים את עצמנו לבד לבד, בלי שאף אחד רואה ושומע.
תקיפה מינית במשפחה, יכולה להיות מאבא, אמא, אח ואפילו אחות - כולם אסורים על פי חוק, ואף אחד מהמקרים אינו אשמתכן/ם.
לצערנו, ואולי להפתעתכם, תופעה זו, אינה נדירה, אז חשוב מאד שלא תתביישו, כי אנחנו כאן בשבילכם...
בפורום הזה תוכלו לדבר על כל מה שעובר עליכם, המחשבות, החששות, לשאול שאלות, לדבר עם בנות ובנים שעברו או עוברים
דברים דומים, ובעיקר, תמצאו את עצמכם מוקפים באנשים טובים ותומכים, שיקשיבו בסבלנות, יתמכו ויעטפו אותכם בהרבה אהבה.

המנהלים: אורית, מיכלל

ניצנה

עזרה

הודעהעל ידי ניצנה » ו' יוני 29, 2018 3:50 pm

היי לכולם/ן
לצערי הרב, הגעתי אליכם...
אני רוצה לספר את הסיפור שלי, רק לאחרונה הוצאתי אותו החוצה חלקית לאוויר העולם אחרי מעל 20 שנה שהסוד הנורא הזה היה חבוי בי. אני רוצה לקבל עזרה מקצועית,אבל מחכה שיחזרו אליי מקבוצות תמיכה כאלה ואחרות.הגעתי אליכם כי אני צריכה עזרה מיידית.
אני עברתי התעללות מינית בילדות.
הכל התחיל בגיל בערך 5,6. דוד שלי (בעלה של דודה שלי) היה לוקח אותי לחדר צדדי ונוגע בי. היה מבקש שגם אני אגע בו.
לא יודעת כמה זמן זה נמשך, ומתי בדיוק זה התחיל ןמתי זה הפסיק. שמרתי את זה כל כך הרבה שנים בפנים, הדחקתי את זה, ורק לאחרונה (משהו כמו חודש) הוצאתי את זה החוצה במסגרת טיפולית שאני נמצאת בה כבר שנה.
החלטתי לאזור אומץ ןלספר לחבר הכי טוב שלי. היה קשה, אבל הרגשתי שירדה ממני אבן של טון מהחזה.
לצערי, לסיפור שלי יש המשך כואב.
2 מהילדות של דודים שלי (ביניהם הדוד הנתעב), תאומות זהות, נפטרו מסרטן בהפרש של שנתיים אחת מהשנייה. כאב בלתי נתפס, טרגדיה נוראית במשפחה.
מכאן אני צריכה את עזרתכם ועצתכם.
אני לא יודעת מה לעשות. אני מתה לספר למשפחה שלי, לצעוק לעולם מה שהןא עשה לי, איך הוא הרג לי את הילדות, אבל אני פוחדת. אני פוחדת למה שזה יעשה למשפחה, מה זה יעשה להורים שלי...
בגלל שזה לא אדם זר, בגלל שאנחנו רואים אותו כל הזמן באירועים משפחתיים, בגלל הטרגדיה הנוראה והמצב השביר גם ככה שיש במשפחה הזאת, קשה לי לספר.אני גם פוחדת שלא יאמינו לי,כי עם זה אני לא אוכל להתמודד.
אני מרגישה לבד,אני מרגישה חנוקה, אני מרגישה חרא עם עצמי, אני אובדת עצות.
מה לדעתכם אני צריכה לעשות? מאיפה לוקחים את הכוחות והאומץ?
אני מרגישה שהוא עשה מעשה, שאני צריכה להתמודד עם ההשלכות הנוראיות שלו, וזה מרתיח אותי.

סמל אישי של המשתמש
מיכלל
סגל מסל"ן

Re: עזרה

הודעהעל ידי מיכלל » א' יולי 01, 2018 9:15 am

ברוכה המצטרפת ניצנה !
אנו כאן איתך,
מה לעשות מתי ואיך כמובן שרק את המחליטה,
אוכל לפרוש בפניך אפשרויות,אך ההחלטה היא כמובן שלך .
האם מתאים לך לגשת לקבל טיפול ?
מאשת מקצוע.
יש לפניך החלטות לא פשוטות ונראה לי קצת קשה עבור אותן לבד,,,,
איתך לכל בקשה, מיכל.

ניצנה

Re: עזרה

הודעהעל ידי ניצנה » א' יולי 01, 2018 3:26 pm

היי מיכל,תודה. כתבתי לך בפרטי, אשמח לתגובתך

חזור אל “תקיפה מינית במשפחה”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 40 אורחים