"לאלי" לשעבר-טריגר

משפחה לא בוחרים, אנחנו נולדים לעולם הזה, לאנשים שאמורים להיות הסביבה הקרובה ביותר אלינו.
במשפחה, שאמורה לאהוב באש ובמים, לפעמים דווקא האנשים שאמורים להגן עלינו מהעולם, הם אלו שפוגעים בנו.
לפעמים הסביבה או שאר בני המשפחה מרגישים, ולפעמים אנחנו מוצאים את עצמנו לבד לבד, בלי שאף אחד רואה ושומע.
תקיפה מינית במשפחה, יכולה להיות מאבא, אמא, אח ואפילו אחות - כולם אסורים על פי חוק, ואף אחד מהמקרים אינו אשמתכן/ם.
לצערנו, ואולי להפתעתכם, תופעה זו, אינה נדירה, אז חשוב מאד שלא תתביישו, כי אנחנו כאן בשבילכם...
בפורום הזה תוכלו לדבר על כל מה שעובר עליכם, המחשבות, החששות, לשאול שאלות, לדבר עם בנות ובנים שעברו או עוברים
דברים דומים, ובעיקר, תמצאו את עצמכם מוקפים באנשים טובים ותומכים, שיקשיבו בסבלנות, יתמכו ויעטפו אותכם בהרבה אהבה.

המנהלים: אורית, מיכלל

שניצל

"לאלי" לשעבר-טריגר

הודעהעל ידי שניצל » ג' מרץ 06, 2018 6:44 am

עברתי אונס בהסכמה.
ככה זה מרגיש לי.
התקף חרדה יכול להוביל אדם להשתגע?כי אתמול הרגשתי שאני מאבדת אחיזה במציאות,
לפני סקס אני שותה או מעשנת כי בלעדי זה הסקס לא אותנטי,הזיוף מורגש.
קשה לי קצת לנשום אני לא יודעת אם זה מה שלקחתי או שזו נטו אני,אני בגהנום ככה זה מרגיש לי כרגע שאין לי לאן ללכת.
אני לא הולכת להתאבד.אתמול כשהייתי בהתקף הזה או איך שלא יגדירו אותו הרגשתי שאני לא אחזור לעצמי בחיים שאם אחשוב אפילו אשתגע,שאם אתן מקום לדימיון שלי אמות,אאבד את זה סופית.דמיינתי שאני הולכת למקלחת וחותכת את הורידים זה הרגיש ממש אמיתי ופחדתי להשאר לבד כי לא רציתי למות.
לקחתי ולריאן...זה הרגיע אותי טיפה והצלחתי לישון...הוא אמר שההשפעה של מה שלקחתי תרד ולאח"כ מכן יהיה בסדר.
כשהוא היה מעליי רציתי למות אבל לא רציתי להשאר לבד כי פחדתי להשתגע.
התעוררתי לפני 3 שעות בערך ותחושת השיגעון קצת נרגעה אבל קשה לי לנשום כמו שלא התקשיתי המון זמן,הגוש קצת נרגע במהלך הכתיבה,הוא לא חוסם לי ממש את נתיב הנשימה,כשהגרון שלי נסגר אני יודעת שאלו רק השרירים שמתהדקים להם שם,זו תחושה מוכרת,אבל התסמינים החדשים האלה(זרמים בגוף,עילפונות קצרים,מחשבות שאני משתגעת)הם הורגים אותי.
אבל אני לא אמות.
אני יודעת שהכול נשמע מבולבל ואני כותבת באופן לא רציף,
אני מרגישה קצת משוגעת תמיד הייתי קצת האמת...תמיד נחשבתי למשוגעת לזאת שלוקחת סיכונים חסרת אחריות המצחיקה זאת שלא אכפת לה מכלום,היום אני מרגישה שהחיים הביסו אותי,טוב הם לא הביסו אותי הם החלישו אותי,
העניין הוא שבאמת יכולתי להתמודד עם הכול...להצליח להגיד לא...היה לי סוג של חוסן נפשי ואני מרגישה שאיבדתי אותו אבל אחזיר אותו.
גילוי נאות:תוך כדי הכתיבה האופטימיות קצת חזרה,הגוש בגרון שלי נרגע כאילו הוא נהיה קטן וכבר לא כ"כ מפריע לנשימה,אני כבר לא מרגישה את הלב שלי ואני רועדת אבל נראה לי שזה מקור ולא מפחד.
אני אהיה בסדר.אני אעזר בפורום כשארגיש צורך,מתנצלת מראש.
עשיתי מקלחת חמה וזה עזר לי לכמה דקות,האמת שכמעט חצי שעה הייתי אתמול בלי גוש ובלי כאבים בחזה,המחשבות גם נרגעו אחרי המקלחת.
טוב,החלטתי להתאפס על עצמי קצת ולהיות בסדר.
החרדה לא יכולה להרוג אותי אז הגיע הזמן להפסיק להלחץ מהתסמינים שלה,הכול בראש שלי,יש לי מוח מדהים ואני מרגישה שפגעתי בו עם כל השטויות שאני לוקחת.אבל הכול בסדר.אני אתקן את הגוף שלי,הנזק הוא לא תמידי כי אני מחליטה שהוא לא תמידי ואף אדם לא יקבע לי אחרת.
כושר...אני חייבת לחזור לכושר גם כי אוטוטו קיץ וגם כי הכושר אמור להפחית התקפי חרדה.
ולריאן...הולריאן יהיה החבר שלי לתקופה הקרובה,הסוכר והקפאין לא...אולי אתחיל לצרוך יותר פירות וירקות וכמובן את כל משפחת b בעיקר את ה- b12 שאותו אני הכי צריכה.
שמש.לא משנה כמה עייפה אהיה וכמה תירוצים אספק לעצמי כדי לא לצאת מהבית אשב לי קצת בשמש,אני יותר חזקה מהחרדה ומהכול,קראתי שעשר דקות שהייה בשמש משפרת משמעותית את מצב הרוח,שקדים ואגוזים,נראה לי שאני אעשה שינוי תזונה אבל אעשה את זה באופן הדרגתי אוסיף את כל מה שאני צריכה לתפריט שלי ןלאט לאט אוריד מאכלים שמזיקים לי,השבוע הזה אני מורידה משקאות ממותקים,אני אשתה מים.
קפיצה על חבל היא מעולה כי היא לא מצריכה התמודדות עם העולם בחוץ וזה משפר את סיבולת לב ריאה.

יש לי בעיה אחת כרגע והיא האנשים שהקפתי את עצמי בהם.כשהיה לי רע העפתי את הטובים בחיי ונשארתי עם אנשים שלא עושים לי טוב,קשה לי לחזור אליהם אני גם לא טובה בלהחזיר אנשים לחיי אבל זה לא חשוב כרגע...מה ששלי יבוא אליי ומה שלא אז לא.
אין לי ילדים אבל אני צריכה להיות חזקה בשביל כמה,כי הם זקוקים לי,אבל אני לא אוכל לעזור להם אם לא אעזור לעצמי,
אז שוב...אני לא חוזרת אחורה אני לוקחת כמה צעדים אחורה בשביל לקחת תנופה לקפיצה הבאה שלי,אני אהיה בסדר.
הזוי לי שתוך כדי כתיבה אני הצלחתי להרגיע את הנשימה שלי.
אני אהיה בסדר.יש לי אותי וזה המזל הכי גדול שלי.

שניצל

Re: "לאלי" לשעבר-טריגר

הודעהעל ידי שניצל » ג' מרץ 06, 2018 6:51 am

טוב אז ככה...אני שמה עכשיו נעלי ספורט ויוצאת לעשות הליכה,אחרי ההליכה אעשה מקלחת ונראה איך אני מתקדמת משם.

אני לא מצליחה להביא את עצמי עדיין לקבלת עזרה נפשית לכן החלטתי שזה יהיה הפוסט שלי...השרשור שלי...
כשארגיש שאני זקוקה לפורקן אכתוב בשרשור הזה,אין צורך לקרוא אותי,אם אני כותבת זה לפורקן נטו סוג של תחליף זמני לטיפול פסיכולוגי,מצטערת על תפיסת המקום אבל זה באמת זמני.

שניצל

הודעהעל ידי שניצל » ג' מרץ 06, 2018 8:24 am

היוש...
שוב אני.
יש משהו מנחם במצב שלי כרגע ואסביר...

1.חזרתי מההליכה ואפילו רצתי איזה כמה שניות...אבל מהר מאוד חזרתי ללכת...קניתי בדרך משקה חלב מועשר בחלבון וזה עושה לי טוב כי אני שותה אותו עכשיו תוך כדי כתיבה.

2-היה שלב בהליכה שהרגשתי טוב ולחלקיק שנייה התגנבה לי המחשבה לנסות שוב אבל אני מוותרת מראש...
כשחזרתי לדירה הרגשתי שוב את הרגשות המוכרים האלה,הם לא חיוביים והם מביאים איתם מחשבות שליליות ושוב חשבתי לטשטש את עצמי קצת אבל אני אוותר...כאב הוא הכרחי לצמיחה,כל ניסיון לטשטש אותו רק יגביר אותו,לא משנה כמה טוב זה מרגיש באותה שנייה הכאב לא נעלם הוא עדיין שם.
אדם שמתמודד עם הכאב שלו הוא אדם חזק אדם חלש הוא אדם שבורח מההתמודדויות שלו,אני אהיה אדם חזק מעתה.לא אברח מהכאב.

3.כתבתי בסעיף ה-2 על הרגשות השליליים שחזרו לי איך שהגעתי לדירה,העניין הוא שלפעמים מצבי הרוח המשתנים האלה מעייפים אותי,כל החיים הייתי ככה,שעה עצובה שעה שמחה שעה מתוסכלת שעה אובדנית ואז עוד פעם שמחה,היתרון במצבי רוח משתנים זה שהם משתנים.הם לא קבועים אז כשהעצבות תגיע אני צריכה להבין שהיא לא פה כדי להשאר אז לא לנסות להעיף אותה,היא אורחת אז אפשר לתת לה מקום כי בקרוב היא תעזוב,היא מגיעה כדי שלכאב יהיה מקום לבטא את עצמו וזה בסדר,אני יודעת שיש אנשים שמגדירים את העצבות הזאת כדכאון אבל זו טעות כי דיכאון זה לא יותר מאבחנה ועצבות היא רגש.

הערת הכותבת:אסור לנסות לסתור אותי בשירשור שלי,כל מה שאני כותבת בשירשור שלי...קודש הוא.

אגב משהו ששכחתי לציין זה אל תשירו ברחוב בעיקר לא כשאתם עם אוזניות ובעיקר לא כשאתם לא סגורים על המילים.

יוחאי
משתמש פעיל

הודעהעל ידי יוחאי » ג' מרץ 06, 2018 8:25 am

זה בסדר שתתפסי מקום. יש לך מקום בעולם.
ואני כן אקרא, כדי שתדעי שאת לא לבד.
אתה יוצר יקום משלך במהלך חייך

שניצל

הודעהעל ידי שניצל » ג' מרץ 06, 2018 8:29 am

יוחאי...זה כזה מביך אבל תודה :iloveu2:

סמל אישי של המשתמש
מיכלל
סגל מסל"ן

הודעהעל ידי מיכלל » ג' מרץ 06, 2018 11:16 am

ווואאאווו מדהימה !
אם מותר שולחת חיבוק!
:admire: :flowers: :admire: :flowers:

שניצל

הודעהעל ידי שניצל » ג' מרץ 06, 2018 3:46 pm

מיכל אני מדהימה כי כתבתי שירשור שלם בלי לנבל את הפה? :angel:
חחח תודה על החיבוק,רק בגלל שהוא וירטואלי אני אקבל אותו,.

ממשיכה בחפירותיי....
לצערי לא כולם יכולים להתמודד איתי וזה בסדר גמור,הועזבתי למקום שהוא סוג של סיר לחץ בשבילי אבל אין לי מקום אחר.
היה לי התקף חרדה חמור ובכיתי היום...שוב...נכנסתי לפאניקה מטורפת אבל זה יעבור לי אני מאמינה שזה יעבור,
אני אהיה בסדר,האמת שעכשיו אני בסדר גמור,בדירה הייתי מקבלת צרחות רק על זה שאני אובר דרמטית הצרחות לא מרוע אלא ניסיון לאפס אותי אבל לצערי זה רק הלחיץ אותי יותר,אני נכנסת להתקפי פאניקה כאלה שאני לא יודעת איך להסביר אותם.
אני צריכה לשים מסכה ולהעמיד פנים שהכול בסדר איתי וזה ממש קשה לי כי אני מפחדת להשתגע,זה לא קל כבעבר אבל אני אהיה בסדר.זה שזה קשה לא אומר שזה בלתי אפשרי.
אני לא אשבר.
אני לא אעדכן יותר כי לא תהיה לי את האפשרות אבל זה באמת לטובה.הכול יהיה בסדר ואני אעבור את הימים האלה.

תודה על הכול.

סמל אישי של המשתמש
מיכלל
סגל מסל"ן

הודעהעל ידי מיכלל » ד' מרץ 07, 2018 8:56 am

:growing: :growing: :growing:

שניצל

הודעהעל ידי שניצל » ד' מרץ 07, 2018 11:07 am

אני לא צריכה אף אחד.בעיקר לא אתכם.

הבהרה לכותבות:
פתיזהרו במה שאתן כותבות באתר....למנהלים אין שום בעיה להעביר את הפרטים שלכן למשטרה.

BYE!!!!!

שניצל

הודעהעל ידי שניצל » ד' מרץ 07, 2018 11:11 am

אני עפה ואני לא אחזור יותר אני אעדיף להתאבד לפני שאחזור לפה.כל טוב לכםםםםם אין צורך בתגובות כי אני ממש לא הולכת לקרוא אותם.

בזאת תם פרקי.

סמל אישי של המשתמש
מיכלל
סגל מסל"ן

הודעהעל ידי מיכלל » ד' מרץ 07, 2018 11:58 am

הי,מבינה שעוברות שעות קשות,אני כאן בכבוד רב.

יוחאי
משתמש פעיל

הודעהעל ידי יוחאי » ה' מרץ 08, 2018 6:14 am

ידיד שלי תמיד אומר לי שאם אני מפחדת שאני אשתגע אני אפעם לא אשתגע, כי ישלי מודעות מהו שיגעון.
אתה יוצר יקום משלך במהלך חייך

חזור אל “תקיפה מינית במשפחה”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 41 אורחים