המכתב שלי-מבולבל-טריגר.

משפחה לא בוחרים, אנחנו נולדים לעולם הזה, לאנשים שאמורים להיות הסביבה הקרובה ביותר אלינו.
במשפחה, שאמורה לאהוב באש ובמים, לפעמים דווקא האנשים שאמורים להגן עלינו מהעולם, הם אלו שפוגעים בנו.
לפעמים הסביבה או שאר בני המשפחה מרגישים, ולפעמים אנחנו מוצאים את עצמנו לבד לבד, בלי שאף אחד רואה ושומע.
תקיפה מינית במשפחה, יכולה להיות מאבא, אמא, אח ואפילו אחות - כולם אסורים על פי חוק, ואף אחד מהמקרים אינו אשמתכן/ם.
לצערנו, ואולי להפתעתכם, תופעה זו, אינה נדירה, אז חשוב מאד שלא תתביישו, כי אנחנו כאן בשבילכם...
בפורום הזה תוכלו לדבר על כל מה שעובר עליכם, המחשבות, החששות, לשאול שאלות, לדבר עם בנות ובנים שעברו או עוברים
דברים דומים, ובעיקר, תמצאו את עצמכם מוקפים באנשים טובים ותומכים, שיקשיבו בסבלנות, יתמכו ויעטפו אותכם בהרבה אהבה.

המנהלים: אורית, מיכלל

לאלי שחמט לשעבר...

המכתב שלי-מבולבל-טריגר.

הודעהעל ידי לאלי שחמט לשעבר... » ש' ינואר 27, 2018 8:04 pm

אני רחוקה מלהיות האדם שאני מצטיירת,הלוואי והיה לי את האומץ לספר פשוט הכול ולהתמודד עם ההשלכות של המעשים שלי,אבל באמת שאין לי.
אין אדם פחדן יותר ממני ואני באמת פחדנית.
הפחד מקשה עליי לנשום,הוא תמיד תקוע לי כמו אגוז בגרון מפריע לי לבלוע,לפעמים הוא לוחץ לי בחזה ויש ימים שהוא גורם לי להקיא.
התעייפתי באמת שהתעייפתי אבל אני חייבת להמשיך כי זו ההזדמנת היחידה שלי כי אני אסתגר בקרוב אפילו בפני עצמי אני אעשה דברים כדי להסיח את דעתי ואני אקבל את המציאות הלא נכונה הזאת...אזרום איתה.

אף אחד לא אוהב אותי.הם לא מכירים אותי.הם אוהבים כל מסכה ששמתי אבל לא אותי.אותי אף אחד לא מכיר אפילו לא אתם ובימים אלו אני באמת נלחמת להיות בסדר והיום הייתי בסדר באמת שהייתי בסדר.אני עדיין בסדר.
סימן ההיכר שלי הוא שאני תמיד בסדר,שלא משנה מה אני תמיד נוחתת על הרגליים.

אני רוצה למות.
לא קרה כלום ובעצם קרה כבר הכול.

אני מרגישה גועל ובדידות בו זמנית.גועל מעצמי ובדידות כי וואלה אני לבד.אני אשכרה לבד עם זה.זו אני עם עצמי ואין אף אחד אחר.
ברגעים כאלה הגעגוע לאוסי,בננה,אמה,יעל ג,שטוז,z, בקיצור הגעגוע לפורום מתגבר ואני לא רוצה את זה.
לחזור לפורום אומר לחזור לתפקיד הקורבן ולהיות קורבן זה להיות חלש..לתת לאחרים כוח עלייך ואני לא רוצה להיות קורבן,אני במקום אחר או לפחות הייתי.

זה אמור להיות מכתב התאבדות אבל אני לא רוצה למות.אני רוצה לשנות את המציאות שלי וכדי לעשות את זה אני צריכה להיות אני ולהיות אני זה הדבר שהכי קשה לי בעולם.

אני מרגישה את זה מגיע..את התקופה הזאת...זה תמיד ככה אני מתוודה על משהו ויוצאת למסע של להרוס כל מה שיש לי רק כדי להתחרט ולגלות אח"כ שזה איננו או להיפך לגלות שזה עוד שם ולשנוא את עצמך יותר שלא הצלחת לעמוד בפיתוי.
אני מכורה ואין לי כוח אפילו להלחם בזה...ההתמכרות הזאת הביאה אותי כמעט לפשיטת רגל,אני מרגישה רע כי האדם שפגע בי יותר מכל מנסה לעזור לי ואני נגעלת מעצמי,אני לא יודעת איך לאכול את המציאות הזאת,אני רוצה שהוא יצא לי מהחיים באותה מהירות שהוא נכנס אליהם שוב ומנגד כל כך רוצה שישאר ויהיה האדם שתמיד רציתי שיהיה שם בשבילי.
אין לי אח אחר מלבדו.
הוא לא הראשון וגם לא יהיה האחרון שפגע ויפגע בי ואני...אני רחוקה מלהיות טלית שכולה תכלת...אני לא חושבת שקיים אדם שפגע באמון של אנשים יותר ממני,ניסיתי לשרוד אבל זה לא תירוץ להתנהגות שלי,היו לי אפשרויות אחרות,
הייתה לי ברירה.

אני רוצה ללחוץ על שלח ולברוח כי את החלק האחרון ממש קשה לי לכתוב כי זה הוידוי שאני לא יכולה לשאת וזה הוידוי שיראה לעולם מי אני וכמה אני חולנית.
קראתי "לילד בשמו" אמרתי את המילה בעבר אבל אני לא מסוגלת שוב ולא רוצה לכתוב אותה אפילו יותר בעיקר לא כשזה מגיע אליו שהוא הכי לא המילה הזאת...
החבר שלי לשעבר..הייתה לנו תקרית מינית שבעקבותיה חתכתי אותו (חלקית) מחיי וזה קרה לפני שנה גם עם זה שבהווה...הם לא שונים מאחי ואני מרגישה לפעמים שאני בזוגיות איתו.
אדם נורמלי היה חותך אבל אני לא מסוגלת.אני אתרץ את זה באלף ואחת תירוצים אבל הסיבה האמיתית היא שאני באמת אוהבת אותו והוא אוהב אותי.
הכול כל כך מורכב מתוסבך ופגום בחיים שלי שאני רוצה לקחת את הרגליים שלי ולא להתקיים יותר.

*בניגוד לכתוב בכותרת זוהי אינה הודעת התאבדות אז תחסכו ממני את המשטרה...יש לי מספיק צלקות גם ככה.
לא פה יותר!!!

לאלי שחמט לשעבר...

Re: מכתב ההתאבדות שלי-מבולבל-טריגר.

הודעהעל ידי לאלי שחמט לשעבר... » ש' ינואר 27, 2018 8:07 pm

הבהרה:זו אינה הודעת התאבדות.
לא פה יותר!!!

סמל אישי של המשתמש
מיכלל
סגל מסל"ן

הודעהעל ידי מיכלל » א' ינואר 28, 2018 9:36 am

ותשאירי לי מקום לחבק אותך :iloveu2:

עצוב לשמוע את כל הכאב
שמחה כן לשמוע אותך
אוהבת את השנינות והכנות שבך !
את מקסימה!
מברכת בשבוע טוב ובשורות טובות.
איתך לכל בקשה,באהבה,מיכל.
:growing: :growing: :growing:
:flowers: :flowers: :flowers:

לאלי שחמט לשעבר...

הודעהעל ידי לאלי שחמט לשעבר... » א' ינואר 28, 2018 11:42 am

חזרתי.
התגעגעת?חחח כי אני בהחלט כן.
התגובה שלך שעשעה אותי.

מיכלל היקרה,
את מוזמנת ללכת להזדיין ולקחת את שאר מסל"ן המזדיינות איתך.
אתמןל הייתי על הקצה מבחינת חרדה ואכלתי סרטים מטורפים על הודעה האובדנית הזאת.
הסיבה היחידה שאכלתי סרטים על המשטרה אתמול הייתה כי אחת מכן התקשרה לדווח עליי לפני שנתיים וקצת על הודעה שפרסמתי באתר,לא הייתי צריכה חסמוך על האתר המזדיין הזה אבל סמכתי.

את אדם טוב אבל אני שונאת אותך יותר מכפי שאי פעם תדעי.
אנשים טובים הורסים חיים בדרך.
ההתיימרות הזאת לתת כתף רק כדי לקחת אותה אח"כ .
אני שונאת אנשים כמוך.

הפכתי לחופרת אני אוהבת את אני החפרנית יש לה בהחלט הרבה להגיד קיצר אני עפה לי אבל לפני שאעוף רק אפרסם הודעה קצרה על מסל"ן.
לא פה יותר!!!

סמל אישי של המשתמש
מיכלל
סגל מסל"ן

הודעהעל ידי מיכלל » א' ינואר 28, 2018 2:43 pm

הי לאלי!
מותר בהחלט לשנוא לברך המדינה חופשית,
ואם זה מקל עליך ולו במעט - אז בסדר.
להזדין כששנים מחליטים וברצון הדדי - אין כאן כל קללה.
לאלי את כה נבונה וכאובה
אני ממש לא כועסת ולא נפגעת,אני עצובה כי מבינה שקשה ורע לך.
ולידיעתך אני לא לוקחת איתי שום דבר מאף אחת אחר כך---
יש בי את הסיוע למי שמבקשת
ויש לי את חיי שלי
לעולם איני מערבבת בין השניים.
אנשים הכי קרובים לי לא יודעים מה ממש אני עושה.
מצפוני איתי שלם ,
כן אולי ממש לא במזיד פגעתי במי שהיא ואולי חלילה פגעתי בך - מתנצלת בכל ליבי.
שבוע טוב ,מיכל.

לאלי שחמט לשעבר...

הודעהעל ידי לאלי שחמט לשעבר... » א' ינואר 28, 2018 2:45 pm

לצערי אין לי את האפשרות לערוך את ההודעה ולמחוק אותה,רק המנהלים יכולים....וכרגע שניהם מתעלמים ממני.

אל תגיבו לי בבקשה כי כל תגובה תענה בתגובה קשה יותר מצידי.
אם הייתה לי את האפשרות לנעול את הפוסט הזה הייתי עושה את זה קיצר לכו תזדיינו...יותר פשוט לכתוב את זה מ-ביי.
לא פה יותר!!!

מלאני
משתמש פעיל

הודעהעל ידי מלאני » א' ינואר 28, 2018 3:40 pm

יקרה לא הצלחתי לענות לך חזרה בפרטי אז עונה להודעה ששלחת לי בפרטי כאן.......

יקרה, על מה את מדברת...? אני לא זוכרת שקראתי משהו שהביא אותי למקום שאת מתארת - ההפך - אני עזבתי לפני כמה זמן את הפורום ולעיתים רחוקות עוד נכנסת לקרוא אך לא היה או קרה שהיה משהו שכתבת שהביא אותי למקום של פגיעה עצמית.... ההפך - אני מאוד מאמינה בלפרוק דרך כתיבה וזה אף היה כלי בשבילי חיים שלמים.
אהובה - כתבי, פרקי את אשר על ליבך.... את בשום אופן לא פוגעת בי.

מלאני
משתמש פעיל

הודעהעל ידי מלאני » א' ינואר 28, 2018 3:50 pm

עכשיו קראתי את מה שכתבת למיכל. אני לא אתערב כי זה לא המקום שלי להתערב ומיכל כבר ענתה לך את מה שהיה לה להגיד. אך דעי שלעולם לא הבאת אותי למקום אובדני גם לא עם ההודעה ששלחת.
ויכולה לגמרי להבין את הקושי שלך עם אנשים שטובים אליך כי גם אני הייתי שם ויודעת ומבינה שהקושי לא קשור בכלל למיכל אלא לכאב הפנימי שלך בגלל שכל כך פגעו בך.
אני יכולה להגיד לך שאני הבן אדם האחרון שיתקשר לשוטרים - שונאת אותם בדם - חחחח
:love1:

מלאני
משתמש פעיל

הודעהעל ידי מלאני » א' ינואר 28, 2018 4:00 pm

ואגב, לי זה לא נשמע מכתב התאבדות אלא מאבקים פנימיים בתוכך...
זה התחיל בתור כוונה של מכתב התאבדות אך אז צצו גם חלקים אחרים בתוכך....

מלאני
משתמש פעיל

הודעהעל ידי מלאני » א' ינואר 28, 2018 4:05 pm

אגב, אני לא חושבת שאת קורבן. אני חושבת שאת לוחמת! בין אם את בוחרת להיות פה בפורום או לא. זה מאבק השרדות יום יומי ובינתיים - יש בך חלקים שרוצים להלחם ולחיות את החיים הטובים שמגיע להם לחיות! גם אם תתרגזי עלי על כך שמעיזה לומר זאת :veryhappy: שומעים את זה אפילו במכתב הזה שקראת לו מכתב התאבדות.

סמל אישי של המשתמש
זיו
משתמש פעיל

הודעהעל ידי זיו » א' ינואר 28, 2018 11:52 pm

לאלי

כמה טוב שבאת הביתה
כמה טוב לראות אותך שוב
ספר מה נשמע, ספר
ספר איך היה
ולמה לא שלחת גלויה?

:iloveu2:

:growing:
זיו

מודעות ומניעת תקיפה מינית
לנערות ונשים

סמל אישי של המשתמש
אמה
משתמש פעיל

Re: המכתב שלי-מבולבל-טריגר.

הודעהעל ידי אמה » ו' מרץ 02, 2018 11:03 pm

תגידי לי י'חתיכת צלע מהלך ..
נראלך הגיוני שאת מבקשת שלא נגיב פה ומצב שני גם נועלת את האופציה שאני אשלח לך הודעה?!
אני אהיה אגואיסטית (תסלחו לי כולם) אבל לא אכפת לי שאת מסננת את כולם פה בפורום. אבל אותי את מעיזה?? בושי.

לאלי שחמט לשעבר... כתב:אתמןל הייתי על הקצה מבחינת חרדה ואכלתי סרטים מטורפים על הודעה האובדנית הזאת.

אז אכלת לילה קשה, היית על הקצה, תקראי לזה איך שבא לך. מותר לך. גם אם היה לי את הפרטים שלך לא ייתי מזמינה משטרה אבל שיהיה לך ברור שהייתי באה. כי לא אכפת לי כמה את רוצה לזרוק את כולם, גם את לפעמים צריכה חיבוק (הקיטשיות במיטבה!)
בכל מקרה לאל, כיף לשמוע ממך.. לדעת שאת עוד בחיים.

לאלי שחמט לשעבר... כתב:ברגעים כאלה הגעגוע לאוסי,בננה,אמה,יעל ג,שטוז,z, בקיצור הגעגוע לפורום מתגבר ואני לא רוצה את זה.
לחזור לפורום אומר לחזור לתפקיד הקורבן ולהיות קורבן זה להיות חלש..לתת לאחרים כוח עלייך ואני לא רוצה להיות קורבן,אני במקום אחר או לפחות הייתי.

זכותך לחשוב ככה. בעיני לחזור לפורום יכול להיות סימן של קורבן, אבל בטח שלא ככה כשזה מגיע מתוך געגוע, להתגעגע זה לא להיות קורבן. זה צורך אנושי בסיסי, וכן כון, גם את לאלי הגדולה, אנושית. אז רק שתדעי -
גם אני מתגעגעת אלייך!!!!
תאבדי את השפיות.. תאבדי אותה רק קצת.. תאבדי אותה עד שתצליחי למצוא את עצמך.. לא נורא שהעולם יהרס בדרך.. שהעולם ישרף בלהבת האגואיזם..
תאבדי את עצמך קצת מרצון, כי כל הזמן זה קורה בכח ..
תאבדי את עצמך.. תאבדי רק כדי למצוא.

חזור אל “תקיפה מינית במשפחה”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 46 אורחים