הגזמה?

משפחה לא בוחרים, אנחנו נולדים לעולם הזה, לאנשים שאמורים להיות הסביבה הקרובה ביותר אלינו.
במשפחה, שאמורה לאהוב באש ובמים, לפעמים דווקא האנשים שאמורים להגן עלינו מהעולם, הם אלו שפוגעים בנו.
לפעמים הסביבה או שאר בני המשפחה מרגישים, ולפעמים אנחנו מוצאים את עצמנו לבד לבד, בלי שאף אחד רואה ושומע.
תקיפה מינית במשפחה, יכולה להיות מאבא, אמא, אח ואפילו אחות - כולם אסורים על פי חוק, ואף אחד מהמקרים אינו אשמתכן/ם.
לצערנו, ואולי להפתעתכם, תופעה זו, אינה נדירה, אז חשוב מאד שלא תתביישו, כי אנחנו כאן בשבילכם...
בפורום הזה תוכלו לדבר על כל מה שעובר עליכם, המחשבות, החששות, לשאול שאלות, לדבר עם בנות ובנים שעברו או עוברים
דברים דומים, ובעיקר, תמצאו את עצמכם מוקפים באנשים טובים ותומכים, שיקשיבו בסבלנות, יתמכו ויעטפו אותכם בהרבה אהבה.

המנהלים: אורית, מיכלל

ענת65

הגזמה?

הודעהעל ידי ענת65 » א' דצמבר 17, 2017 1:04 am

גדלתי במשפחה מאוד מורכבת, מאז ומתמיד סבתא מצד אמא הייתה גרה איתנו בבית, אישה מאוד קשה עם בעיות נפשיות (לא ממש יודעת בדיוק מה יש לה כי מעולם לא בדקו אותה) מקללת, כשהייתי ילדה גם הייתה מכה לפעמים אותי ואת אחי. אני זוכרת שעוד בילדות היו לי סיטואציות איתה שנראו לי מוזרות והרגשתי אי נוחות. היום אני בת 21 עזבתי את הבית לפני שנה בערך עם הבן זוג. מגיל מאוד צעיר כל פעם שאני ערומה נגיד בחדר אחרי המקלחת אני זוכרת שהיא פשוט הייתה עוברת במסדרון ונשארת פשוט לבהות בי. אותו דבר במקלחת לפעמים פשוט מציצה (יש לציין שאת הקטע עם המקלחת גם עושה לאחי ולאבא שלי) כבר בגיל צעיר הייתי מאוד מודעת שזה לא בסדר ורבה איתה המון על זה. בימים האחרונים עולים לי כל מיני זכרונות של מגע באיברים אינטימיים אבל זה לא בדיוק זכרונות מוחשיים אלא יותר תחושות כאלה מוזרות פתאום, כמו דברים שנראו לי פעם בסדר מרגישים לא טוב פתאום לא יודעת אפילו איך להסביר את זה.
פה נכנס לתמונה אבא שלי.. אין בנינו כמעט קשר חוץ משלום מה נשמע, בילדות היינו בקשר יותר טוב והתרחקנו עם השנים, הזכרון הנוראי הראשון שלי מימנו היה בגיל 15, פשוט דפק לי בדלת וביקש מימני קונדום. הייתי בהלם לא ידעתי איך להגיב ומרוב שהדחקתי את הסיטואציה אני לא זוכרת כל כך איך הגבתי ומה היה.. מהפעם הזאת התרחקתי מימנו מאוד והתחלתי להרגיש לא בנוח לידו. המקרה הבא שקרה קרה לפני שנתיים בערך . אבא שלי חוזר הביתה מהעבודה דופק לי בדלת ואומר שהוא רוצה לדבר. בשיחה הזאת הוא שאל אם אני רוצה לראות איתו סרט פורנו ביחד, נבהלתי מאוד והתחלתי ממש לרעוד ודיי צעקתי עליו צעקות של 'מה אתה השתגעת מה עובר עלייך' ודברים בסגנון, הוא קצת נבהל מהתגובה ואמר לי שחבר שלו מהעבודה סיפר לו שהוא צופה באופן קבוע עם הבת שלו בפורנו!! ושהם מאוננים תוך כדי. התחיל לשאול אותי שאלות על אוננות גם. הייתי בשוק וזה פשוט נגמר בכך הוא יצא מהחדר ויותר לא דיברנו על העניין עד היום. ישר אחרי שזה קרה ממש בכיתי והתקשרתי לאמא שלי שתחזור הביתה ,היא ממש הייתה בשוק מהסיפור אבל נורא התביישתי והתחננתי שלא תגיד לאבי כלום. מאז לא היה כלום אבל אני מרגישה ממש רע בנוכחות שלו. במקביל לכל אלו שמתי לב שעם השנים נהייו לי פנטזיות מיניות שקשורות לגילוי עריות, ובאופן כללי לאחרונה נהייו לי בעיות בחשק המיני ואפילו פעם אחת באמצע אקט עם בן זוגי התחלתי לבכות ממש התפרצות בכי בקטע הזוי. (עברתי גם דברים עם גברים אחרים שקשורים למין ) אני ממש מפחדת שכל הבעיות האינטימיות שלי עם מין (שכבתי עם גבר פעם ראשונה בגיל 14 והייתי מאוןד משוחררת בנושא הזה עד גיל די מבוגר עד שהבנתי שזה פוגע בי) הם פשוט טראומה או הדחקה מהעבר ואולי היו גם דברים שקרו שלא שמתי לב אליהם ובקיצור אני ממש ממש מפחדת ולא יודעת מה לעשות ואיך להתנהג
תודה רבה למי שקרא עד כאן

יוחאי
משתמש פעיל

Re: הגזמה?

הודעהעל ידי יוחאי » א' דצמבר 17, 2017 5:26 am

יקירה,
כמו שאני אורמת תמיד כל עוד הכל בסדר אז ממשיכים הלאה, כאשר התפקוד או המצברוח נפגעים כדאי מאוד ללכת לטיפול, ליצור סביבה תומכת. שתהיה שם ותקבל את כל התחושות שלך.
והכי חשוב, תקשיבי לעצמך! לא נוח לך להיות לידו? אל תלכי!
את סליבך יודעת הכי טוב מה טוב לך. יותר מכל אחד אחר.
אתה יוצר יקום משלך במהלך חייך

מלאני
משתמש פעיל

הודעהעל ידי מלאני » א' דצמבר 17, 2017 11:52 am

יוחאי יקרה, נשמע לי יותר שהיא חלקה את מה שחלקה בגלל שזה מעיק עליה ומפריע לה.
קראתי מה כתבת ואגיד לך שאני במצב די דומה כך שמאוד מבינה מה את עוברת.
ממליצה בחום לפנות למטפלת שמבינה בתחום הפגיעה המינית.

בת28

הודעהעל ידי בת28 » ב' פברואר 05, 2018 10:31 pm

היי תקשיבי לי טוב!!
הייתי באותו המצב שלך בדיוק!! קודם את מתחילה כן לשכב עם גברים ובהתחלה הכל טוב ואז אחרי כמה שנים זה מתחיל לחזור וניהיה לך קשיים עם בן זוג וקונוטציות של יחסים אינטימיים.
זה הכל תסמינים של פוסט טראומה, כמוני כמוך...
תלכי לטיפול לפסיכולוגית אישה שמבינה בזה!
הטיפול שינה לי את החיים והציל אותי, באמת חשוב שתלכי ותטפלי בזה, אחרת החרדות יגדלו וזה יחמיר תאמיני לי.
אל תתעלמי מהאיתותים של הנפש שלך, היא צריכה ריפוי.

סמל אישי של המשתמש
מיכלל
סגל מסל"ן

הודעהעל ידי מיכלל » ג' פברואר 06, 2018 9:11 am

בוקר אור ענת!
מה שלומך ?
תודה ששתפת, הקשיים נשמעים מאוד
מקווה מאו ד שתמצאי לך אשת טיפול המתמחה בתחום
ויחד איתה תוכלי לעבד ולמצוא לך את דרכך שלך שתהא
לך נכונה בטוחה ובריאה.
איתך לכל בקשה,בהערכה,מיכל.