משהו שכתבתי.. אולי טריגר

משפחה לא בוחרים, אנחנו נולדים לעולם הזה, לאנשים שאמורים להיות הסביבה הקרובה ביותר אלינו.
במשפחה, שאמורה לאהוב באש ובמים, לפעמים דווקא האנשים שאמורים להגן עלינו מהעולם, הם אלו שפוגעים בנו.
לפעמים הסביבה או שאר בני המשפחה מרגישים, ולפעמים אנחנו מוצאים את עצמנו לבד לבד, בלי שאף אחד רואה ושומע.
תקיפה מינית במשפחה, יכולה להיות מאבא, אמא, אח ואפילו אחות - כולם אסורים על פי חוק, ואף אחד מהמקרים אינו אשמתכן/ם.
לצערנו, ואולי להפתעתכם, תופעה זו, אינה נדירה, אז חשוב מאד שלא תתביישו, כי אנחנו כאן בשבילכם...
בפורום הזה תוכלו לדבר על כל מה שעובר עליכם, המחשבות, החששות, לשאול שאלות, לדבר עם בנות ובנים שעברו או עוברים
דברים דומים, ובעיקר, תמצאו את עצמכם מוקפים באנשים טובים ותומכים, שיקשיבו בסבלנות, יתמכו ויעטפו אותכם בהרבה אהבה.

המנהלים: אורית, מיכלל

שם ידוע סיפור לא

משהו שכתבתי.. אולי טריגר

הודעהעל ידי שם ידוע סיפור לא » ה' אוקטובר 05, 2017 3:26 pm

היד שלך.
היד שלך כל כך מלטפת. כל כך נעימה. כל כך רכה.
היד שלך גרמה לי להרגיש בטוחה. גרמה לי לחשוב שאני נמצאת בידיים טובות.
וכשאתה מניח את היד שלך על הלחי שלי, אני לא יודעת מה לחשוב. אני לא יודעת מה להרגיש. אני לא יודעת איך להגיב. כי אולי היא מלטפת, נעימה ורכה.. נותנת תחושה של ביטחה. אבל היא גם אות אזהרה. סכנה. ומשתקת אותי.
זה מגע נעים, אבל זה מגע מוכר. סוג מגע שלא הייתי רוצה להכיר. אז אולי הפעם זה לא שם, במקומות האלה, מתחת לכל פיסה של בד. הפעם זה מעל. ורק בלחי, או ברגל, או ביד, או בגב התחתון, או מתחת.
חמימות ורכות מלטפת שגרמה לי להרגיש בטוחה. בזמן שבכלל לא ידעתי שאני הקורבן שלך.
הרי בשביל מה הבאת ילדה? בשביל לנצל אותה? כדי לספק את עצמך?
בשביל מה יצרת חיים? בשביל לשחק בהם? בשביל לצלק אותם? בשביל לקחת עליהם בעלות?
בשביל מה יצרת בן אדם? הרי ידעת שיש לי רגשות. הרי ידעת שיום יבוא ואדע הכל. למה היית כל כך בטוח שלא אזכור? עד כדי כך בטוח שהרשת לעצמך לעשות בי כרצונך. ואתה? אתה וודאי לא זוכר דבר. או שאולי כן. בכל זאת, איך אפשר לשכוח.. או שאולי זאת רק אני שלקחה את זה קשה. אולי זה בכלל לא נורא. את זה לא אוכל לדעת. כל מה שאני יודעת זה שזה הרגיש נורא. אולי נורא מהנה בימים ההם. אך כיום, כמות ההנאה הפכה לכמות הכאב. וזה כואב.
היד שלך.
היד שלך כל כך מלטפת. כל כך נעימה. כל כך חמה.
היד שגרמה לי להרגיש בטוחה. והיום זה ההפך.

יוחאי
משתמש פעיל

Re: משהו שכתבתי.. אולי טריגר

הודעהעל ידי יוחאי » ה' אוקטובר 05, 2017 3:32 pm

אוףףף
מזדהה עד כדי דמעות.
השילוב בין הטוב לאכזרי כל כך נורא ומבלבל. עד היום.
אתה יוצר יקום משלך במהלך חייך

שם ידוע סיפור לא

Re: משהו שכתבתי.. אולי טריגר

הודעהעל ידי שם ידוע סיפור לא » ה' אוקטובר 05, 2017 3:48 pm

יוחאי כתב:אוףףף
מזדהה עד כדי דמעות.
השילוב בין הטוב לאכזרי כל כך נורא ומבלבל. עד היום.

אני יודעת...:((((

חזור אל “תקיפה מינית במשפחה”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 37 אורחים