האם אני סתם מגזימה?

משפחה לא בוחרים, אנחנו נולדים לעולם הזה, לאנשים שאמורים להיות הסביבה הקרובה ביותר אלינו.
במשפחה, שאמורה לאהוב באש ובמים, לפעמים דווקא האנשים שאמורים להגן עלינו מהעולם, הם אלו שפוגעים בנו.
לפעמים הסביבה או שאר בני המשפחה מרגישים, ולפעמים אנחנו מוצאים את עצמנו לבד לבד, בלי שאף אחד רואה ושומע.
תקיפה מינית במשפחה, יכולה להיות מאבא, אמא, אח ואפילו אחות - כולם אסורים על פי חוק, ואף אחד מהמקרים אינו אשמתכן/ם.
לצערנו, ואולי להפתעתכם, תופעה זו, אינה נדירה, אז חשוב מאד שלא תתביישו, כי אנחנו כאן בשבילכם...
בפורום הזה תוכלו לדבר על כל מה שעובר עליכם, המחשבות, החששות, לשאול שאלות, לדבר עם בנות ובנים שעברו או עוברים
דברים דומים, ובעיקר, תמצאו את עצמכם מוקפים באנשים טובים ותומכים, שיקשיבו בסבלנות, יתמכו ויעטפו אותכם בהרבה אהבה.

המנהלים: אורית, מיכלל

שם ידוע סיפור לא

האם אני סתם מגזימה?

הודעהעל ידי שם ידוע סיפור לא » ד' אוקטובר 04, 2017 5:47 pm

היי... באתי לכאן אחרי חיפוש לתשובה לשאלה שמטרידה אותי המון.. בעבר ובהווה מידי פעם אני חווה דברים מיניים מאבא שלי, אבל אני לא יודעת אם זה נחשב ״בסדר״ או שלא. אם אני מגזימה או אם אני צודקת. ניסיתי לדבר על זה עם מישהו אבל לתאר בתאכלס מה שקרה אני לא יכולה... לא מצליחה.. אז אני אשתף כאן ואשמח לקבל תשובה לאם אני צריכה לטפל בזה או פשוט להתעלם.
כשהייתי קטנה בין הגילאים 5-11 אבא שלי היה מרדים אותי לישון. בכל לילה מחדש היה מכניס את היד שלו מתחת למכנסיים והתחתונים שלי ונוגע בי מקדימה ומאחורה, בין אם סתם שם את היד לבין ״מצליף״ בי בישבן. זה היה קורה למשך תקופה ארוכה אבל לא הייתי מודעת לכך שזה לא בסדר אז לא עשיתי שום דבר נגד. בנוסף בתור ילדה קטנה הוא תמיד אהב שאני רודפת אחריו ומורידה לו את המכנסיים ואת התחתונים מאחורה, ותמיד היה צוחק ונותן לי לעשות את זה (שוב, לא ידעתי מה אני עושה הייתי ילדה קטנה...) . גם פעם אחת הוא הוריד את המכנסיים שלו והתכופף ואמר לי לבדוק אם יש לו פצע בישבן...
וזה מה שקרה בעבר. מה שקורה עד היום זה שהוא לעיתים מחזיק לי בתחת למרות שעשיתי את זה הכי ברור שבעולם שאני לא רוצה שהוא יעשה את זה ושיפסיק. בנוסף לפי מה שקראתי באינטרנט גם הערות סקסיסטיות כמו ״איזה רגליים יפות יש לך״ ״יפה לך צמוד״ ״גדל לך הציצי״ לא אמורות להשמע.. אך הם כן.

עכשיו השאלה שלי, האם זה נורמלי? ככה חייתי כל החיים שלי ובגלל זה אני לא יודעת מה נחשב נורמלי ומה לא. תוכלו לענות לי על זה? כדי לי לטפל בזה איך שהוא או לתת לזה להמשיך?
אשמח מאוד לתשובה כי זה רודף אותי המון...
תודה

מלאני
משתמש פעיל

Re: האם אני סתם מגזימה?

הודעהעל ידי מלאני » ד' אוקטובר 04, 2017 9:43 pm

לא נורמלי.

שם ידוע סיפור לא

הודעהעל ידי שם ידוע סיפור לא » ה' אוקטובר 05, 2017 7:57 am

מלאני כתב:לא נורמלי.

אוקיי.. תודה רבה שענית לי❤️

יוחאי
משתמש פעיל

הודעהעל ידי יוחאי » ה' אוקטובר 05, 2017 8:18 am

יש אמרה כזו בנוגע חהטרדות ואונס, אם יש ספק אין ספק, כלומר אם את מתלבטת אז ברור שיש משהו לא תקין.
באופן כללי בין אב לבת לא אמור להיות מתח מיני או מגע ושיח סביב מין, ואם קורה דבר כזה ממד הבת כחלק מההתםתחות הפסיכולוגית, האבא בתור המבוגר האחראי אמור לעצור זאת. להגן על הילדה שלו ולא לחשוף אותה לטכנים שאינם הולמים את גילה. לא לגעת בה בצורה מינית.
בעיני יש לך אומץ שאת מחפשת ומוצאת תשובות. במידה ותרצי לדעת מה לעשות האלה כתבי לנו. לםעמים עונות כאן בדלהי. אבל מתפקד כאן.
ועוד משו קטן כשכותבים כאן משו שמכיל תיאור של פגיעה כותבים בכותרת את המילה טריגר, ככה בנות שזה מציף אותן יודעות לא לקרא.
אתה יוצר יקום משלך במהלך חייך

שם ידוע סיפור לא

הודעהעל ידי שם ידוע סיפור לא » ה' אוקטובר 05, 2017 3:10 pm

יוחאי כתב:יש אמרה כזו בנוגע חהטרדות ואונס, אם יש ספק אין ספק, כלומר אם את מתלבטת אז ברור שיש משהו לא תקין.
באופן כללי בין אב לבת לא אמור להיות מתח מיני או מגע ושיח סביב מין, ואם קורה דבר כזה ממד הבת כחלק מההתםתחות הפסיכולוגית, האבא בתור המבוגר האחראי אמור לעצור זאת. להגן על הילדה שלו ולא לחשוף אותה לטכנים שאינם הולמים את גילה. לא לגעת בה בצורה מינית.
בעיני יש לך אומץ שאת מחפשת ומוצאת תשובות. במידה ותרצי לדעת מה לעשות האלה כתבי לנו. לםעמים עונות כאן בדלהי. אבל מתפקד כאן.
ועוד משו קטן כשכותבים כאן משו שמכיל תיאור של פגיעה כותבים בכותרת את המילה טריגר, ככה בנות שזה מציף אותן יודעות לא לקרא.

אוקיי, וואו. תודה רבה רבה רבה דבר ראשון עזרת לי מאוד❤️ ומצטערת שלא כתבתי טריגר, לא ידעתי מה זה אומר. אני יכולה למחוק עם צריך. בכל אופן תדעו שהמקום הזה מדהים ולא משנה כמה חיפשתי תשובות באינטרנט זה המקום הכי חם ובטוח שלנפגעי הטרדות מיניות יכולים להיות בו. תודה רבה. עזרתם לי מאוד:))
לגביי מה אני עושה הלאה, אני מניחה שאלך לאנשים שמטפלים בזה פסיכולוגית? אני לא ממש מבינה בזה, אבל זה מה שהמורה שלי (אני הכי סומכת עלייה בעולם) המליצה לי לעשות. על דבר כזה שווה להגיש תלונה? או לנתק קשר? אני לא יודעת אם אני מגזימה

יוחאי
משתמש פעיל

הודעהעל ידי יוחאי » ה' אוקטובר 05, 2017 3:30 pm

ממש אל תמחקי
לרגשות שלך יש מקום. פשוט שתדעי לפעם הבאה.
ומה לעשות ממש תלוי בך ובתמיכה שתקבלי. לנתק קשר נשמע הפתרון הראשון אבל לא בהכרח החכם ביותר. .את צריכהל חשוב רק על עצמך. מה המקום הבטוח ביותר עבורך או כיצד ליצור סביבה בטוחה במקום שאת נמצאת.
אתה יוצר יקום משלך במהלך חייך

שם ידוע סיפור לא

הודעהעל ידי שם ידוע סיפור לא » ה' אוקטובר 05, 2017 3:50 pm

יוחאי כתב:ממש אל תמחקי
לרגשות שלך יש מקום. פשוט שתדעי לפעם הבאה.
ומה לעשות ממש תלוי בך ובתמיכה שתקבלי. לנתק קשר נשמע הפתרון הראשון אבל לא בהכרח החכם ביותר. .את צריכהל חשוב רק על עצמך. מה המקום הבטוח ביותר עבורך או כיצד ליצור סביבה בטוחה במקום שאת נמצאת.

אוקיי. תודה רבה רבה אני מאוד מעריכה אותך❤️

לינה22
משתמש פעיל

הודעהעל ידי לינה22 » ו' נובמבר 30, 2018 2:31 pm

זה ממש לא בסדר כשכתבת שהוא היה מכניס לך יד מתחת למכנס בגילאים שציינת התמלאתי זיעה קרה הנשימה והלב שלי כמעט יצאו מהמקום
את מזכירה לי מאוד את עצמי כאשר רק התחלתי לחשוד שאולי קרה וקורה כאן משהו לא בסדר. לגעת ,ללטף, להצליף באיברים אינטימיים גם אם זה מעל התחתון זה לא בסדר כמו כן גם להעיר הערות
מציעה לך בחום ומעומק הלב למצוא תמיכה ראשונית מאדם קרוב ויחד להתחיל במסע חיפוש אחר גורמים מקצועיים וטיפול.. בשום אופן לא לעבור תהליך זה לבד או עם מישהו שלא מוסמך בכך
לפי כל חוקי האווירודינמיקה , הוכח שהדבורה אינה יכולה לעוף.
הסיבה לכך היא שהמסה שלה וגודל גופה- באופן יחסי לאורך כנפיה, אינם מאפשרים לה לעוף. אבל.. היות והדבורה אינה מודעת כלל לעובדות אלו, ועקשנית היא בדעותיה ומאמינה בעצמה ... היא עפה, וגם מייצרת דבש!

לינה22
משתמש פעיל

הודעהעל ידי לינה22 » ו' נובמבר 30, 2018 2:32 pm

תיקון : !!
זה ממש לא בסדר, מה שהוא עשה. ועושה.
בגלל חוסר סימני פיסוק תחילת המשפט שלי יצא קצת לא מובן
סליחה
לפי כל חוקי האווירודינמיקה , הוכח שהדבורה אינה יכולה לעוף.
הסיבה לכך היא שהמסה שלה וגודל גופה- באופן יחסי לאורך כנפיה, אינם מאפשרים לה לעוף. אבל.. היות והדבורה אינה מודעת כלל לעובדות אלו, ועקשנית היא בדעותיה ומאמינה בעצמה ... היא עפה, וגם מייצרת דבש!

חזור אל “תקיפה מינית במשפחה”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 44 אורחים