הטרדה מינית במשפחה

משפחה לא בוחרים, אנחנו נולדים לעולם הזה, לאנשים שאמורים להיות הסביבה הקרובה ביותר אלינו.
במשפחה, שאמורה לאהוב באש ובמים, לפעמים דווקא האנשים שאמורים להגן עלינו מהעולם, הם אלו שפוגעים בנו.
לפעמים הסביבה או שאר בני המשפחה מרגישים, ולפעמים אנחנו מוצאים את עצמנו לבד לבד, בלי שאף אחד רואה ושומע.
תקיפה מינית במשפחה, יכולה להיות מאבא, אמא, אח ואפילו אחות - כולם אסורים על פי חוק, ואף אחד מהמקרים אינו אשמתכן/ם.
לצערנו, ואולי להפתעתכם, תופעה זו, אינה נדירה, אז חשוב מאד שלא תתביישו, כי אנחנו כאן בשבילכם...
בפורום הזה תוכלו לדבר על כל מה שעובר עליכם, המחשבות, החששות, לשאול שאלות, לדבר עם בנות ובנים שעברו או עוברים
דברים דומים, ובעיקר, תמצאו את עצמכם מוקפים באנשים טובים ותומכים, שיקשיבו בסבלנות, יתמכו ויעטפו אותכם בהרבה אהבה.

המנהלים: אורית, מיכלל

תמרה

הטרדה מינית במשפחה

הודעהעל ידי תמרה » ב' יוני 12, 2017 9:11 pm

היום אני בת 30 הטורדתי מינית בגיל ה14 , ורק היום התחלתי לשחזר את זה.. וקצת נגעלת ממנו שאני רואה אותו ולא מפסיקה לחשוב על זה, ומאוד רוצה שילם על זה בדין אני מקווה מאוד שהמשטרה לא תקשה עליי , ושיעמוד סוף סוף שיקבל את מה שמגיע לו, ומה אתה אומרים ?

יוחאי
משתמש פעיל

Re: הטרדה מינית במשפחה

הודעהעל ידי יוחאי » ג' יוני 13, 2017 4:55 am

הי
צר לי לשמוע
עליך לראות האם חל חוק ההתיישנות. אם לא תפני לעו"ד המתמחה בעניין ותראי מה כדאי לעשות
קחי בחשבון שמשפט כזה יכול לפרק אותך. החקירות ועימותים לא פשוטים
אתה יוצר יקום משלך במהלך חייך

חזור אל “תקיפה מינית במשפחה”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot] ו־ 30 אורחים