אף אחד לא מבין

משפחה לא בוחרים, אנחנו נולדים לעולם הזה, לאנשים שאמורים להיות הסביבה הקרובה ביותר אלינו.
במשפחה, שאמורה לאהוב באש ובמים, לפעמים דווקא האנשים שאמורים להגן עלינו מהעולם, הם אלו שפוגעים בנו.
לפעמים הסביבה או שאר בני המשפחה מרגישים, ולפעמים אנחנו מוצאים את עצמנו לבד לבד, בלי שאף אחד רואה ושומע.
תקיפה מינית במשפחה, יכולה להיות מאבא, אמא, אח ואפילו אחות - כולם אסורים על פי חוק, ואף אחד מהמקרים אינו אשמתכן/ם.
לצערנו, ואולי להפתעתכם, תופעה זו, אינה נדירה, אז חשוב מאד שלא תתביישו, כי אנחנו כאן בשבילכם...
בפורום הזה תוכלו לדבר על כל מה שעובר עליכם, המחשבות, החששות, לשאול שאלות, לדבר עם בנות ובנים שעברו או עוברים
דברים דומים, ובעיקר, תמצאו את עצמכם מוקפים באנשים טובים ותומכים, שיקשיבו בסבלנות, יתמכו ויעטפו אותכם בהרבה אהבה.

המנהלים: אורית, מיכלל

אלמוג 100

אף אחד לא מבין

הודעהעל ידי אלמוג 100 » ב' מאי 01, 2017 3:23 pm

אף אחד לא הבין לא מבין ולא יבין את הכאב הזה.. כי הכאב הזה הוא רק שלי. רוצה רק להתפטר ממנו אבל הוא מכה בי כל שניה בחיי ולא מרפה.. לשניה לא עוזב אותי מאז שהבנתי שכל הימים האלה בתור ילדה ונערה חמודה לא היו אלא פחם בשביל להדליק את השריפה. את השריפה הכי גדולה שקיימת ואי אפשר לכבות אותה.
כל דבר בחיים הוא טריגר יגידו שולחן יגידו מזלג, רצפה, בי״ס, עגיל כל דבר הכי לא קשור אכשהו יהפוך להיות קשור ויכניס אותי שוב אל תוך הבור העמוק הזה של הכאב. איך אפשר לשרוד כ״כ הרבה זמן בתוך הים הזה של הכאב? זה כאב שכ״כ בלתי ניתן להכלה. בוכה בימים, בוכה בלילות. זה תקף אותי מכ״כ הרבה כיוונים. מהבית, מבית הספר. שני המקומות שכביכול אמורים להוות עבורי מקלט הגנה, מחסה וכלי הכלה הפכו להיות המקום הכי לא מוגן בשבילי והאויב כבר מכיתה א׳.
אם לא היה ברור אז גם בן משפחה פגע בי וגם חברות בבית הספר.
אבל הכאב הזה משקר. הוא לא נותן לי לפגוש אותו באמת. עד הסוף. אנלי הסבר.
רק מייחלת ליום בו אני ארגיש את הכאב באמת כי ביום הזה ארגיש הכי טוב בעולם. זה יכאב אבל זה מה שירפא אותי. לדעת מהו הכאב הזה שאוכל ללמוד איך להתמודד איתו.
יום אחד זה יקרה......

אלמוג 100

Re:אף אחד לא מבין

הודעהעל ידי אלמוג 100 » ב' מאי 01, 2017 3:32 pm

החברים מהבצפר-״תגידי אלמוג למה את בקושי מגיעה לבצפר? למה את אוהבת לסבך את עצמך? למה את לא לומדת למבחנים? לא מרוכזת? קחי ריטלין! ילדה שלא מנסה לעזור לעצמה..״
והמורים- ״את אפילו לא מתאמצת ללמוד, לא נמצאת רוב היום בשיעורים וגם כשנמצאת לא נמצאת באמת״
וההורים-״ כל היום שומעים עלייך תלונות יאלה כבר תתחילי להשקיע בחיים שלך המורים לא מרוצים מההתנהגות שלך״ ועוד מלא מלא משפטים כאלה ודומים להם.
אבל לא. יש משהו שעוצר אותי. משהו שלא נותן לי להתקדם, להמשיך הלאה.. חונק אותי מבפנים ואף אחד לא יכול להבין..

יוחאי
משתמש פעיל

Re: אף אחד לא מבין

הודעהעל ידי יוחאי » ב' מאי 01, 2017 4:06 pm

אוף
מבינה ממש
כואב לי בנשמה לקרוא
כרגע בתקופה הזויה של חיי ככה שקשה לי לחזק מהמקום שנמצאת בו.
אבל מבטיחה מבטיחה (מנסיון) שבסוף בא קצת טוב ועוד קצת ועוד קצת ולדעתי הכל בסוף יהיה טוב (עוד לא הגעתי לשם אבל די בדרך)
בנתיים תקיאי את החרא הזה מתוכך. כתבי. דברי. תשירי. תעשי כל מה שיכולה העיקר לא לשמור בפנים ולא להיות עם זה לבד.
חזקי ואמצי
איתך
אתה יוצר יקום משלך במהלך חייך

אלמוג 100

הודעהעל ידי אלמוג 100 » ב' מאי 01, 2017 6:42 pm

תודה נשמה!!! מעריכה אותך מאוודד!! :flowers:
מאחלת לך רק טוב!! הכי טוב שבעולםם!!!
זה מה שמגיע לך :iloveu2:

יוחאי
משתמש פעיל

הודעהעל ידי יוחאי » ב' מאי 01, 2017 6:58 pm

זה מה שמגיע לכולנו
תזכרי אתזה
אתה יוצר יקום משלך במהלך חייך

סמל אישי של המשתמש
מיכלל
סגל מסל"ן

הודעהעל ידי מיכלל » ד' מאי 03, 2017 6:56 am

בוקר אור אלמוג !
נכון,כשכואב אז כואב,
ומותר להרגיש את הכאב ולהיות בו,
בהחלט קשה לשמוע את כולם המשיכי הלאה וכו...
כי יש לטפל בכאב ואכן עליך למצוא את הדרך הנכונה לך
לעכל ולעבד , אולי תוכלי למצוא לך מטפלת מקצועית בתחום שתוכל ללוות אותך בדרכך...
אשמח לסייע בכל בקשה, שיהיה לך יום טוב,בהערכה,מיכל.

חזור אל “תקיפה מינית במשפחה”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 38 אורחים